Po seniūnaičių rinkimų – žmogžudystė
Įkelta:
2010-03-26
Nuotrauka
Aprašymas
Jei nužudytasis buvo sužalotas savo bute, pas pažįstamą Valerijų kraujuodamas jis turėjo nukakti keletą šimtų metrų ir užkopti stačiais laiptais į antrą aukštą. Daivos Sitnikienės nuotrauka
,
Nuotrauka
Aprašymas
Nužudytojo motina Adelė Uginčiutė prarado vienintelį sūnų. Daivos Sitnikienės nuotrauka

Kovo 11-osios vakarą Tauragės dvaro tryliktajame daugiabutyje, bute antrajame aukšte, rastas mirtinai nukraujavęs 39 metų Volodia Uginčius. Vyras buvo nužudytas.

Tauragės rajono apylinkės prokuratūros prokuroras Nomedas Metrikis „Tauragės žinioms“ sakė, kad pradėjus ikiteisminį tyrimą dėl nužudymo buvo sulaikyti ir apklausti keturi asmenys. Vienas jų – 51 metų V. A. vakar popiet buvo suimtas mėnesiams.

Apklausiami vyrai pasakojo, kad įvykio metu šventė vakarykščiai vykusius Tauragės dvaro seniūnaičio rinkimus, mat ėję balsuoti.

Nužudytojo kaimynai „Tauragės žinioms“ pasakojo, kad Volodios Uginčiaus bute nuolat lankydavosi asocialūs asmenys, jie girtaudavo, triukšmaudavo. Kaimynų teigimu, pašaliniai asmenys V. Uginčiaus bute būdavo bene dažniau nei pats šeimininkas. Mirusiojo kaimynė pasakojo mačiusi, kad kovo 11-ąją popiet į vyro butą buvo atėję trys nematyti asmenys.

Vietiniai gyventojai kalba, kad vyras buvo sužalotas savo bute, vėliau jį kažkas palydėję pas pažįstamą Valerijų. Iš Valerijaus buto Volodia vakare buvo išvežtas jau negyvas. Teismo medicinos ekspertas konstatavo, kad V. Uginčius mirė aštriu daiktu pažeidus dešinės šlaunies arteriją. Vyras nukraujavo. Patyręs tokį sužeidimą žmogus, pasak eksperto, gali išgyventi apie pusvalandį. Ant nužudytojo kūno rasta ir daugiau sužalojimų. Kol kas pareigūnai nerado nužudymo įrankio – svarstoma, kad tai galėjo būti peilis ar žirklės.

Mirusiojo motina 61 metų Adelė Uginčiutė nuo 2009-ųjų lapkričio gyvena Tauragės nakvynės namuose. Moteris stebėjosi, kad sužeistas sūnus nuėjo pas Valerijų, o ne pas tame pat name gyvenančią buvusią sugyventinę, su kuria sugyveno du vaikus.

– Jei jis buvo sužeistas savo bute ir būtų atėjęs kraujuodamas, moteris tikrai būtų iškvietusi medikus, o nepalikusi likimo valiai, kaip padarė tie vyrai, – kalbėjo vienintelį sūnų palaidojusi moteris.

Adelė Uginčiutė „Tauragės žinioms“ pasakojo girdėjusi kalbant, kad jos sūnaus nužudymo istorija gali būti susijusi su kažkokia mėsos vagyste. Esą mėsą vogęs ne jos sūnus, o jo draugai. Galbūt tą ketvirtadienį kažkas atėjo į Volodios butą to išsiaiškinti.

Po sūnaus mirties Adelė norėtų gyventi sūnaus vieno kambario socialiniame bute ir dėl to žada kreiptis į savivaldybės administraciją.

Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-11-30
Tauragės apskrities policijos pareigūnai, užtikrindami eismo saugumą, gruodžio mėnesį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamojoje teritorijoje vykdys prevencines priemones.
Nuotrauka
cigaretes
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-11-30
Tauragės apskrities policija praneša, kad lapkričio 29 d. apie 11.38 val., Tauragės rajone, Paprūdžių kaimo ribose, kelyje Tauragė–Kryžkalnis, policijos pareigūnai pastebėjo dideliu greičiu atvažiuojantį automobilį „Skoda Octavia“. Pareigūnams einant link sustabdyto automobilio, vairuotojas staiga padidino greitį ir ėmė važiuoti tolyn.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-11-30
Policijos pareigūnai gavo pranešimą apie Pagėgių savivaldybėje iškastą kapą.
Nuotrauka
kodeksas
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-11-28
Pranešimu apie savo paties pagrobimą ir apiplėšimą ant kojų sukėlęs Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnus 35-erių Pagėgių savivaldybės gyventojas pastarosiomis dienomis iš nukentėjusiojo virto įtariamuoju. Jo idėja kelionei į namus pasinaudoti policijos pareigūnų ekipažu buvo visai nevykusi ir turi teisinių pasekmių – vyrui pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl melagingo pranešimo apie nebūtą nusikaltimą.
Nuotrauka
kibiras
Įkelta:
2022-11-26
Spalio 19-ąją Tauragės apylinkės teisme priimtas baudžiamasis įsakymas byloje, kurioje kaltinimus sužalojus seserį išgirdo ne kartą už smurtą teistas pataisos namuose kalėjęs nevedęs ir niekur nedirbantis V. L. 
Nuotrauka
teism
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2022-11-23
Tauragės apylinkės teismas paskelbė apkaltinamąjį nuosprendį, kuriuo anksčiau 10 kartų teistas 23 m. Šilutės rajono gyventojas V. N. pripažintas kaltu dėl svetimo turto sunaikinimo visuotinai pavojingu būdu. Vyrui paskirta 2 metų ir 3 mėnesių laisvės atėmimo bausmė.
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-22
Netoli Tauragės susidūrė du automobiliai, „Volkswagen Passat“ nuvažiavo nuo kelio.
Nuotrauka
avarija audi
Tauragės žinių nuotrauka
Įkelta:
2022-11-22
Šįryt eismo sąlygas smarkiai sunkina šaltukas ir plikledis. Vairavimas tokiu oru reikalauja ypatingai atsargaus vairavimo ir tinkamo greičio pasirinkimo.
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-21
Ties Stragutės kaimu nuo kelio nuvažiavo sunkvežimis.
Nuotrauka
ginklas
Įkelta:
2022-11-20
Pareigūnams aptikus neteisėtai laikomus šovinius į Tauragės apylinkės teismą atvykti turėjo medžiotojas S. R. Anksčiau neteistas, vedęs ir dirbantis vyriškis turėjo paaiškinti, kaip nutiko, kad jo seife aptikti neleistini daiktai.
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-18
Šįryt kelyje link Kryžkalnio nuo kelio nuvažiavo ir į atitvarus rėžėsi sunkvežimis MAN.
Nuotrauka
gaisrine greitoji
Aušros Augustytės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-18
Šįryt Tauragėje, Bernotiškės gatvėje užsidegė pastatas. Įvykio vietoje dirbo ugniagesiai.