Įsismagino bausti neiškėlusius vėliavų
Įkelta:
2010-03-29
Nuotrauka
Aprašymas
Tauragės pareigūnai įsitikinę, kad bausdami pilietiškumo neįskiepys. Karinos Sėrikovos nuotrauka

Tiek Tauragės apskrities vyriausiasis, tiek Pagėgių policijos komisariatai Kovo 11-osios išvakarėse savo internetinėse svetainėse priminė, kadgyventojai ir įstaigos nepamirštų iškelti vėliavų, bei perspėjo, kad policijos įstaigos fiksuoja vėliavų iškėlimo pažeidimus. Praėjusią savaitę Tauragės rajono apylinkės teismas jau spėjo išnagrinėti šešias administracines bylas dėl vėliavos kėlimo tvarkos pažeidimo.

Visos tokio pobūdžio bylos į teismą, kaip ir pernai liepą, atkeliavo iš Pagėgių savivaldybės. Vienas protokolas buvo surašytas Pagėgių savivaldybės administracijos darbuotojai. Teismui moteris aiškinosi, kad po namo remonto nespėjo prie jo sienos pritvirtinti vėliavos stovo. Kiti Kovo 11-ąją vėliavų neiškėlę gyventojai teisinosi jų neturį, tačiau tikino, kad dėl to gailisi, žadėjo vėliavas įsigyti ir kitų valstybinių švenčių metu iškelti.

Pernai liepą Tauragės rajono apylinkės teismas išnagrinėjo penkias iš Pagėgių policijos atkeliavusias administracines bylas dėl neiškeltų vėliavų Valstybės – Mindaugo karūnavimo dieną. Tuokart vyriausiai nubaustai pagėgiškei buvo 68-eri metai, šiemet nubaustieji – jaunesni.

Kaip ir pernai, teismas pagėgiškiams skyrė švelniausias bausmes – įspėjimus.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai Kovo 11-ąją valstybės vėliavų prie namų neiškėlusiems gyventojams buvo atlaidesni. Vėliavų neiškėlusius žmones pareigūnai įspėjo, tačiau nesurašė nė vieno protokolo. Pasak komisariato viršininko pavaduotojo, kuruojančio viešąją tvarką, Mariaus Draudvilos, kai kurie įspėti žmonės vėliavas tuoj pat iškėlė. Pasak M. Draudvilos, iš vienos pusės vėliavos neiškėlimas – pažeidimas, tačiau kai kalbama apie pensininkus, kurie neturi už ką nusipirkti vėliavų, į tai esą reiktų atsižvelgti. Pareigūno įsitikinimu, policijos tikslas – ne bausti, tačiau siekti, kad žmonės nenusižengtų.

Apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Remigijus Rudminas „Tauragės žinioms“ sakė, kad įstatymų laikytis privalu, tačiau jis abejoja, ar Pagėgių policijos komisariato pareigūnai „neperlenkė lazdos“, ypač bausdami senus žmones. Komisaro manymu, pilietiškumą reikia ugdyti, tačiau klausimas – ar jį galime įskiepyti baudomis.

Lietuvos valstybės vėliava prie, virš ar ant valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių, organizacijų pastatų, privačių namų turi būti keliama Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, Kovo 11-ąją – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną ir Liepos 6-ąją – Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną.

Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-11-30
Tauragės apskrities policijos pareigūnai, užtikrindami eismo saugumą, gruodžio mėnesį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamojoje teritorijoje vykdys prevencines priemones.
Nuotrauka
cigaretes
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-11-30
Tauragės apskrities policija praneša, kad lapkričio 29 d. apie 11.38 val., Tauragės rajone, Paprūdžių kaimo ribose, kelyje Tauragė–Kryžkalnis, policijos pareigūnai pastebėjo dideliu greičiu atvažiuojantį automobilį „Skoda Octavia“. Pareigūnams einant link sustabdyto automobilio, vairuotojas staiga padidino greitį ir ėmė važiuoti tolyn.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-11-30
Policijos pareigūnai gavo pranešimą apie Pagėgių savivaldybėje iškastą kapą.
Nuotrauka
kodeksas
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-11-28
Pranešimu apie savo paties pagrobimą ir apiplėšimą ant kojų sukėlęs Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnus 35-erių Pagėgių savivaldybės gyventojas pastarosiomis dienomis iš nukentėjusiojo virto įtariamuoju. Jo idėja kelionei į namus pasinaudoti policijos pareigūnų ekipažu buvo visai nevykusi ir turi teisinių pasekmių – vyrui pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl melagingo pranešimo apie nebūtą nusikaltimą.
Nuotrauka
kibiras
Įkelta:
2022-11-26
Spalio 19-ąją Tauragės apylinkės teisme priimtas baudžiamasis įsakymas byloje, kurioje kaltinimus sužalojus seserį išgirdo ne kartą už smurtą teistas pataisos namuose kalėjęs nevedęs ir niekur nedirbantis V. L. 
Nuotrauka
teism
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2022-11-23
Tauragės apylinkės teismas paskelbė apkaltinamąjį nuosprendį, kuriuo anksčiau 10 kartų teistas 23 m. Šilutės rajono gyventojas V. N. pripažintas kaltu dėl svetimo turto sunaikinimo visuotinai pavojingu būdu. Vyrui paskirta 2 metų ir 3 mėnesių laisvės atėmimo bausmė.
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-22
Netoli Tauragės susidūrė du automobiliai, „Volkswagen Passat“ nuvažiavo nuo kelio.
Nuotrauka
avarija audi
Tauragės žinių nuotrauka
Įkelta:
2022-11-22
Šįryt eismo sąlygas smarkiai sunkina šaltukas ir plikledis. Vairavimas tokiu oru reikalauja ypatingai atsargaus vairavimo ir tinkamo greičio pasirinkimo.
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-21
Ties Stragutės kaimu nuo kelio nuvažiavo sunkvežimis.
Nuotrauka
ginklas
Įkelta:
2022-11-20
Pareigūnams aptikus neteisėtai laikomus šovinius į Tauragės apylinkės teismą atvykti turėjo medžiotojas S. R. Anksčiau neteistas, vedęs ir dirbantis vyriškis turėjo paaiškinti, kaip nutiko, kad jo seife aptikti neleistini daiktai.
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-18
Šįryt kelyje link Kryžkalnio nuo kelio nuvažiavo ir į atitvarus rėžėsi sunkvežimis MAN.
Nuotrauka
gaisrine greitoji
Aušros Augustytės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-18
Šįryt Tauragėje, Bernotiškės gatvėje užsidegė pastatas. Įvykio vietoje dirbo ugniagesiai.