Už patirtą skriaudą prašys 100 tūkstančių
Įkelta:
2010-02-01
Nuotrauka
Aprašymas
Lina: „Esu gimusi po laiminga žvaigžde, jei dar esu gyva“. Autorės nuotrauka.

Ankstų sausio 13-osios rytą J.Tumo-Vaižganto gatvėje iš 130-ojo namo penktojo aukšto balkono išmesta 22 metų Viešvilės gyventoja Lina V. tebegydoma Tauragės apskrities ligoninės Traumatologijos skyriuje. Merginai lūžo dubuo, dešinės kojos kulnas ir abi rankos.

Antradienį medikai per laimingą atsitiktinumą išgyvenusiai merginai operavo lūžusį kairės rankos riešą. Kol kas dar tik ant nugaros galinti gulėti Lina sakė, kad jai prireiks ir dubens operacijos.

Nelaimingą įvykį mergina prisimena sunkiai, mat tą vakarą ji su kompanija šventė savo sugrįžimą į Lietuvą. Porai mėnesių Lina buvo išvykusi į užsienį, iš kur dėl nelegalaus darbo buvo deportuota gimtinėn. Iš Vilniaus oro uosto į Tauragę ją ir jos draugę turėjęs parvežti draugės brolis neatvyko, tačiau vietoje savęs atsiuntė porą vaikinukų. Vienas jų gyvena bute, kuriame kompanija šventė.

Kaip pasakojo Lina, nelaimė įvyko apie 6 valandą, kai jos draugės brolis ir dar vienas, jai lig tol nepažįstamas vaikinas išvyko nupirkti alkoholio. Iki tol penkiese – trys vaikinai ir dvi merginos buvo išgėrę du 0,7 litro butelius degtinės.

– Viskas įvyko staiga, per 2–3 minutes. Draugė nuėjo į virtuvę papjaustyti užkandos, o aš likau su Vytautu balkone. Mes susikivirčijom, susistumdėme ir daugiau nieko nepamenu. Galbūt jis kėsinosi mane išprievartauti. Žinau, jog Vytautas policijai prisipažino, kad išmetė mane iš balkono, – pasakojo nukentėjusioji.
Pasak Linos, tą vakarą kitas kompanijos vaikinas, vardu Audrius, grasindamas peiliu iš jos atėmė 200 eurų.

Sunkaus sveikatos sutrikdymu kaltinamas buto šeimininkas, neblaivus Vytautas G. buvo sulaikytas iškart po įvykio. Jaunuolis tebėra suimtas. Iš jo Lina ketina prisiteisti 100 tūkstančių litų gydymo išlaidoms ir moralinei žalai atlyginti.

Iš to paties penktojo aukšto buto prieš keletą metų buvo išmestas ar iškritęs vaikinas, kuris taip pat išgyveno.

Nuotraukoje:
Lina: „Esu gimusi po laiminga žvaigžde, jei dar esu gyva“
Autorės nuotrauka
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-11-30
Tauragės apskrities policijos pareigūnai, užtikrindami eismo saugumą, gruodžio mėnesį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamojoje teritorijoje vykdys prevencines priemones.
Nuotrauka
cigaretes
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-11-30
Tauragės apskrities policija praneša, kad lapkričio 29 d. apie 11.38 val., Tauragės rajone, Paprūdžių kaimo ribose, kelyje Tauragė–Kryžkalnis, policijos pareigūnai pastebėjo dideliu greičiu atvažiuojantį automobilį „Skoda Octavia“. Pareigūnams einant link sustabdyto automobilio, vairuotojas staiga padidino greitį ir ėmė važiuoti tolyn.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-11-30
Policijos pareigūnai gavo pranešimą apie Pagėgių savivaldybėje iškastą kapą.
Nuotrauka
kodeksas
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-11-28
Pranešimu apie savo paties pagrobimą ir apiplėšimą ant kojų sukėlęs Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnus 35-erių Pagėgių savivaldybės gyventojas pastarosiomis dienomis iš nukentėjusiojo virto įtariamuoju. Jo idėja kelionei į namus pasinaudoti policijos pareigūnų ekipažu buvo visai nevykusi ir turi teisinių pasekmių – vyrui pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl melagingo pranešimo apie nebūtą nusikaltimą.
Nuotrauka
kibiras
Įkelta:
2022-11-26
Spalio 19-ąją Tauragės apylinkės teisme priimtas baudžiamasis įsakymas byloje, kurioje kaltinimus sužalojus seserį išgirdo ne kartą už smurtą teistas pataisos namuose kalėjęs nevedęs ir niekur nedirbantis V. L. 
Nuotrauka
teism
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2022-11-23
Tauragės apylinkės teismas paskelbė apkaltinamąjį nuosprendį, kuriuo anksčiau 10 kartų teistas 23 m. Šilutės rajono gyventojas V. N. pripažintas kaltu dėl svetimo turto sunaikinimo visuotinai pavojingu būdu. Vyrui paskirta 2 metų ir 3 mėnesių laisvės atėmimo bausmė.
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-22
Netoli Tauragės susidūrė du automobiliai, „Volkswagen Passat“ nuvažiavo nuo kelio.
Nuotrauka
avarija audi
Tauragės žinių nuotrauka
Įkelta:
2022-11-22
Šįryt eismo sąlygas smarkiai sunkina šaltukas ir plikledis. Vairavimas tokiu oru reikalauja ypatingai atsargaus vairavimo ir tinkamo greičio pasirinkimo.
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-21
Ties Stragutės kaimu nuo kelio nuvažiavo sunkvežimis.
Nuotrauka
ginklas
Įkelta:
2022-11-20
Pareigūnams aptikus neteisėtai laikomus šovinius į Tauragės apylinkės teismą atvykti turėjo medžiotojas S. R. Anksčiau neteistas, vedęs ir dirbantis vyriškis turėjo paaiškinti, kaip nutiko, kad jo seife aptikti neleistini daiktai.
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-18
Šįryt kelyje link Kryžkalnio nuo kelio nuvažiavo ir į atitvarus rėžėsi sunkvežimis MAN.
Nuotrauka
gaisrine greitoji
Aušros Augustytės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-18
Šįryt Tauragėje, Bernotiškės gatvėje užsidegė pastatas. Įvykio vietoje dirbo ugniagesiai.