Trileris Jūros gatvėje
Įkelta:
2010-02-20
Nuotrauka
Aprašymas
Plėšikų užpulta moteris gynybai nusipirko dujų balionėlį ir žadėjo įsigyti vaizdo kamerą, kad matytų, kas stovi už buto durų. Daivos Sitnikienės nuotrauka

Šeštadienio vakarą savo namuose, dvejų aukštų daugiabutyje, Jūros gatvėje buvo užpulta 55 metų moteris. Nuo kaukėtų užpuolikų nukentėjo ir jos namuose tuo metu svečiavęsis 33 metų kaimynas.

Kaip „Tauragės žinioms“ pasakojo nukentėjusi buto šeimininkė Irena, per buto durų akutę atėjūnų ji nematė. Esą jau ne pirmą jos buto durų akutę sugadina kaimynė, su kuria ji nesutaria. Irenos manymu, kaimynai pavydi, kad ji – veikli moteris.

Du kaukėti užpuolikai į moters butą įsiveržė keliolika minučių po 21 valandos, kai šeimininkė atkabino buto durų grandinėlę. Vienas jų rankoje laikė peilį.

– Ar įsivaizduojate, kaip išsigandau pamačiusi du kaukėtus vyrus? Vienas jų buvo aukštas, kitas žemas. Jie vis grasino, kad užmuš, – pasakojo Irena.

Įsibrovėliai, matyt, nesitikėjo, kad moteris namuose gali būti ne viena, ir manė, kad ją apiplėšti bus nesudėtinga. Prieš keletą mėnesių Irena palaidojo savo sugyventinį.

Kai moteris ėmė šauktis kambaryje buvusio kaimyno pagalbos, vienas įsibrovėlių stvėrė virtuvės kėdę ir puolė pas jį. Kitas grasindamas, kad užmuš, ėmė kažko ieškoti virtuvės spintelėse. Anot Irenos, matyt, cigarečių, degtinės ar pinigų.

Kol vienas įsibrovėlis galynėjosi su Irenos kaimynu Dariumi, buto šeimininkė, čiupusi vieną iš trijų ant stalo gulėjusių mobiliųjų telefonų, jau buvo beketinanti sprukti laukan, tačiau buvo jėga parblokšta ant grindų. Vis dėlto šeimininkei pavyko pabėgti. Vilkėdama pižama šaltą žiemos vakarą moteris spėjo nubėgti iki T. Ivanausko gatvės sankryžos, tačiau prisivijęs kaukėtas vyras ją sugriebė už plaukų ir parsitempė į jos namo kiemą. Plėšikas iš moters atėmė telefoną.

Nusikaltėliai iš Irenos namų paspruko tik tuomet, kai jos kaimynui pavyko nuplėšti vieno užpuoliko kaukę. Likęs be kaukės vyras skubiai užsimaukšlino kapišoną, matyt, pabūgo kad neatpažintų.

Savanoriškoje krašto apsaugos tarnyboje vienuolika metų tarnavusi Irena „Tauragės žinioms“ pasakojo, kad nuo nusikaltėlių nukenčia nebe pirmą kartą – šią vasarą buvo apvogta. Po šio plėšimo moteris nusipirko naują durų akutę ir įsigijo dujų balionėlį. Grumiantis su užpuolikais moteriai buvo sutrenkta galva.

Vakar policijos pareigūnai nusikaltėlių dar nebuvo sulaikę.

Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-11-30
Tauragės apskrities policijos pareigūnai, užtikrindami eismo saugumą, gruodžio mėnesį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamojoje teritorijoje vykdys prevencines priemones.
Nuotrauka
cigaretes
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-11-30
Tauragės apskrities policija praneša, kad lapkričio 29 d. apie 11.38 val., Tauragės rajone, Paprūdžių kaimo ribose, kelyje Tauragė–Kryžkalnis, policijos pareigūnai pastebėjo dideliu greičiu atvažiuojantį automobilį „Skoda Octavia“. Pareigūnams einant link sustabdyto automobilio, vairuotojas staiga padidino greitį ir ėmė važiuoti tolyn.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-11-30
Policijos pareigūnai gavo pranešimą apie Pagėgių savivaldybėje iškastą kapą.
Nuotrauka
kodeksas
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-11-28
Pranešimu apie savo paties pagrobimą ir apiplėšimą ant kojų sukėlęs Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnus 35-erių Pagėgių savivaldybės gyventojas pastarosiomis dienomis iš nukentėjusiojo virto įtariamuoju. Jo idėja kelionei į namus pasinaudoti policijos pareigūnų ekipažu buvo visai nevykusi ir turi teisinių pasekmių – vyrui pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl melagingo pranešimo apie nebūtą nusikaltimą.
Nuotrauka
kibiras
Įkelta:
2022-11-26
Spalio 19-ąją Tauragės apylinkės teisme priimtas baudžiamasis įsakymas byloje, kurioje kaltinimus sužalojus seserį išgirdo ne kartą už smurtą teistas pataisos namuose kalėjęs nevedęs ir niekur nedirbantis V. L. 
Nuotrauka
teism
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2022-11-23
Tauragės apylinkės teismas paskelbė apkaltinamąjį nuosprendį, kuriuo anksčiau 10 kartų teistas 23 m. Šilutės rajono gyventojas V. N. pripažintas kaltu dėl svetimo turto sunaikinimo visuotinai pavojingu būdu. Vyrui paskirta 2 metų ir 3 mėnesių laisvės atėmimo bausmė.
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-22
Netoli Tauragės susidūrė du automobiliai, „Volkswagen Passat“ nuvažiavo nuo kelio.
Nuotrauka
avarija audi
Tauragės žinių nuotrauka
Įkelta:
2022-11-22
Šįryt eismo sąlygas smarkiai sunkina šaltukas ir plikledis. Vairavimas tokiu oru reikalauja ypatingai atsargaus vairavimo ir tinkamo greičio pasirinkimo.
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-21
Ties Stragutės kaimu nuo kelio nuvažiavo sunkvežimis.
Nuotrauka
ginklas
Įkelta:
2022-11-20
Pareigūnams aptikus neteisėtai laikomus šovinius į Tauragės apylinkės teismą atvykti turėjo medžiotojas S. R. Anksčiau neteistas, vedęs ir dirbantis vyriškis turėjo paaiškinti, kaip nutiko, kad jo seife aptikti neleistini daiktai.
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-18
Šįryt kelyje link Kryžkalnio nuo kelio nuvažiavo ir į atitvarus rėžėsi sunkvežimis MAN.
Nuotrauka
gaisrine greitoji
Aušros Augustytės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-18
Šįryt Tauragėje, Bernotiškės gatvėje užsidegė pastatas. Įvykio vietoje dirbo ugniagesiai.