Trileris Jūros gatvėje
Įkelta:
2010-02-20
Nuotrauka
Aprašymas
Plėšikų užpulta moteris gynybai nusipirko dujų balionėlį ir žadėjo įsigyti vaizdo kamerą, kad matytų, kas stovi už buto durų. Daivos Sitnikienės nuotrauka

Šeštadienio vakarą savo namuose, dvejų aukštų daugiabutyje, Jūros gatvėje buvo užpulta 55 metų moteris. Nuo kaukėtų užpuolikų nukentėjo ir jos namuose tuo metu svečiavęsis 33 metų kaimynas.

Kaip „Tauragės žinioms“ pasakojo nukentėjusi buto šeimininkė Irena, per buto durų akutę atėjūnų ji nematė. Esą jau ne pirmą jos buto durų akutę sugadina kaimynė, su kuria ji nesutaria. Irenos manymu, kaimynai pavydi, kad ji – veikli moteris.

Du kaukėti užpuolikai į moters butą įsiveržė keliolika minučių po 21 valandos, kai šeimininkė atkabino buto durų grandinėlę. Vienas jų rankoje laikė peilį.

– Ar įsivaizduojate, kaip išsigandau pamačiusi du kaukėtus vyrus? Vienas jų buvo aukštas, kitas žemas. Jie vis grasino, kad užmuš, – pasakojo Irena.

Įsibrovėliai, matyt, nesitikėjo, kad moteris namuose gali būti ne viena, ir manė, kad ją apiplėšti bus nesudėtinga. Prieš keletą mėnesių Irena palaidojo savo sugyventinį.

Kai moteris ėmė šauktis kambaryje buvusio kaimyno pagalbos, vienas įsibrovėlių stvėrė virtuvės kėdę ir puolė pas jį. Kitas grasindamas, kad užmuš, ėmė kažko ieškoti virtuvės spintelėse. Anot Irenos, matyt, cigarečių, degtinės ar pinigų.

Kol vienas įsibrovėlis galynėjosi su Irenos kaimynu Dariumi, buto šeimininkė, čiupusi vieną iš trijų ant stalo gulėjusių mobiliųjų telefonų, jau buvo beketinanti sprukti laukan, tačiau buvo jėga parblokšta ant grindų. Vis dėlto šeimininkei pavyko pabėgti. Vilkėdama pižama šaltą žiemos vakarą moteris spėjo nubėgti iki T. Ivanausko gatvės sankryžos, tačiau prisivijęs kaukėtas vyras ją sugriebė už plaukų ir parsitempė į jos namo kiemą. Plėšikas iš moters atėmė telefoną.

Nusikaltėliai iš Irenos namų paspruko tik tuomet, kai jos kaimynui pavyko nuplėšti vieno užpuoliko kaukę. Likęs be kaukės vyras skubiai užsimaukšlino kapišoną, matyt, pabūgo kad neatpažintų.

Savanoriškoje krašto apsaugos tarnyboje vienuolika metų tarnavusi Irena „Tauragės žinioms“ pasakojo, kad nuo nusikaltėlių nukenčia nebe pirmą kartą – šią vasarą buvo apvogta. Po šio plėšimo moteris nusipirko naują durų akutę ir įsigijo dujų balionėlį. Grumiantis su užpuolikais moteriai buvo sutrenkta galva.

Vakar policijos pareigūnai nusikaltėlių dar nebuvo sulaikę.

Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato nuotraukos
Įkelta:
prieš 1 dieną
Balandžio 15-21 dienomis, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai keliuose vykdė sustiprintą leistino greičio kontrolę.
Nuotrauka
Dingo
Įkelta:
2024-04-18
Balandžio 13 d. iš namų, Šilutėje, išėjo 22 metų Mantas Margelis ir iki šiol negrįžo. Vaikinas liekno kūno sudėjimo, apie 175 cm ūgio, šviesių trumpų plaukų, vilkėjo pilkos spalvos sportines kelnes ir džemperį, avėjo juodos spalvos sportinius batus.
Nuotrauka
Policija
Įkelta:
2024-04-08
Policijos pareigūnai nuo 2024 m. balandžio4 d. iki 6 d. vykdė prevencinę priemonę vairuotojų veiklos, nesusijusios su vairavimu (naudojimasis mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant, kai neturima laisvų rankų įrangos), privalomų saugos priemonių (saugos diržų, saugos šalmų, vaikams skirtų specialių sėdynių (prisegimo sistemų) naudojimo kontrolę.
Nuotrauka
policija
Policijos nuotraukos
Įkelta:
2024-03-28
Kiekvienų metų pavasarį Lietuvos policijos įstaigos organizuoja atvirų durų dienas. Šio renginio tikslas – supažindinti abiturientus su policijos pareigūno profesija bei informuoti apie studijų, mokymosi ir karjeros galimybes.
Nuotrauka
narkotikai
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2024-03-23
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams įkliuvo narkotinių medžiagų platintojas ir pirkėjas. Kratų metu, jų namuose, rastos ir paimtos įvairios narkotinės bei psichotropinės medžiagos, įranga ir priemonės joms fasuoti, grynieji pinigai, galimai gauti iš nusikalstamos veikos.
Nuotrauka
teismas
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2024-03-18
Tauragės apylinkės teismas priėmė sprendimą, kuriuo įpareigojo buto savininkę įsileisti rangovą ir užbaigti daugiabučio namo modernizacijos darbus, o buto savininkei nevykdant įpareigojimo, leido rangovui patekti į būtą be jos leidimo bei atlikti buto langų pakeitimo, buto šildymo sistemos vamzdynų, radiatorių, vandentiekio ir kitus bendro naudojimo objektų modernizacijos darbus.  
Nuotrauka
auto
Lietuvos policijos nuotraukos
Įkelta:
2024-03-18
Policijos pareigūnai  kovo11-17 d. vykdė prevencinę priemonę vairuotojų veiklos, nesusijusios su vairavimu (naudojimasis mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant, kai neturima laisvų rankų įrangos), privalomų saugos priemonių (saugos diržų, saugos šalmų, vaikams skirtų specialių sėdynių (prisegimo sistemų) naudojimo kontrolę.
Nuotrauka
cigaretės
Lietuvos policijos nuotraukos
Įkelta:
2024-03-16
Kovo 13 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai, turėdami informacijos, kad vyras, gimęs 1976 m., sodyboje, Šilutės r., Žemaičių Naumiestyje, laiko akcizais apmokestinamas prekes ir jomis disponuoja, atliko kratą.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2024-03-13
Policijos pareigūnai nuo 2024 m. kovo 4 d. iki 6 d. vykdė prevencinę priemonę pavojingo ir chuliganiško vairavimo, manevravimo, lenkimo, kur tai draudžiama daryti, važiavimo per sankryžas, šviesoforo signalų paisymo kontrolę, kurios metu nustatė 16 pažeidimų (Tauragė – 8, Šilalė – 2, Šilutė - 6). Pažeidėjams surašyti administracinio nusižengimo protokolai pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 420 str.
Nuotrauka
mantija
Įkelta:
2024-03-08
Generalinės prokuratūros Viešojo intereso gynimo skyriaus prokurorai kreipėsi į Tauragės apylinkės teismą su civiliniais ieškiniais dėl daugiau negu 33 tūkst. eurų, kaip nepagrįstai išmokėtų Šilutės rajono tarybos nariams Steponui Kazlauskui ir Algirdui Gečui, grąžinimo į Šilutės rajono savivaldybės biudžetą. Taip pat šią savaitę dėl galimai aplaidaus finansinės apskaitos tvarkymo ir organizavimo bei piktnaudžiavimo pareikšti įtarimai Pagėgių savivaldybės tarybos nariui Remigijui Špečkauskui.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2024-03-07
2024 m. kovo 3 d. apie 9.30 val. iš namų, Tauragėje, K. Donelaičio g., baltos spalvos automobiliu ,,Peugeot 307“ išvyko Algirdas Dienas, gimęs 1986 m. ir iki šiol negrįžo.
Nuotrauka
mergaite
Įkelta:
2024-03-01
Šiandien, 2024 m. kovo 1 d., apie 9.00 val. iš namų, Šilutės r., Kukorų k., išėjo ir negrįžo 14- metė Emilija Kolberkytė.
Nuotrauka
sukciai
Įkelta:
2024-02-23
Vyriausioji rinkimų komisija rinkėjams nesiuntinėja SMS žinučių su nuorodomis ir kvietimu pasirašyti už Prezidento rinkimuose kandidatuojančius asmenis.
Nuotrauka
sukciai
Įkelta:
2024-02-22
Įspėjame gyventojus apie sukčių platinamas apgaulingas SMS žinutes. Jose teismo vardu prisidengę sukčiai praneša, esą žinutę gavusiam asmeniui reikia atvykti į konkretų teismą, o detalesnės informacijos siūloma ieškoti paspaudus žinutėje esančią aktyvią nuorodą. Žinutės turinys priverčia sunerimti ir spausti nuorodą, kuri nuveda į sukčių naudojamą netikrą interneto svetainę. Dažniausiai pagrindinis sukčių tikslas – išvilioti asmens duomenis ar gauti informaciją, susijusią su Jūsų internetine bankininkyste.
Nuotrauka
dinges
Įkelta:
2024-02-19
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško į užsienį dirbti išvykusio ir be žinios dingusio Vaido Sitniko, gimusio 1993 m.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2024-02-14
Chuliganiškas vairavimas yra Kelių eismo taisyklių pažeidimas už kurį transporto priemonės vairuotojui gresia ne tik piniginė bauda, bet ir teisių atėmimas. Vienas iš dažniausiai daromų vairuotojų pažeidimų yra kai išvažiuojama į priešpriešinę eismo juostą ir nesilaikoma Kelių eismo taisyklių nustatytos lenkimo tvarkos.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2024-02-13
2024 m. sausio – vasario mėn. Šilutės rajone, Žemaičių Naumiesčio ir Katyčių seniūnijose, iš statybvietėse dirbusių ekskavatorių bei sunkvežimių, išlaužus kuro bakų spynas buvo pavogtas didelis kiekis dyzelinio kuro. Pasigesta ir įvairių statybos įrankių.