Prokurorė grįžo į Tauragę
Įkelta:
2010-02-20
Nuotrauka
Aprašymas
Irina Paulauskienė: "Smagu, kai galiu padėti žmonėms ir jų artimiesiems, ypač kai turiu galimybę apsaugoti vaikus nuo tėvų nepriežiūros ir smurto". Daivos Sitnikienės nuotrauka

Tauragę palikus buvusiam Tauragės rajono apylinkės vyriausiajam prokurorui Vigantui Armonui, prokuratūros vadovavimą perėmus prokurorui Gražvydui Žebeliui, dirbti į Tauragę iš Šilalės grįžo prokurorė Irina Paulauskienė.

Anot vyriausiojo prokuroro Gražvydo Žebelio, prokurorei Irinai Paulauskienei perduota viešojo intereso gynimo funkcija, kurią iki šiol vykdė jis. Pasak Tauragės rajono apylinkės vyriausiojo prokuroro, I. Paulauskienei daugiausiai teks nagrinėti nepilnamečių, neveiksnių asmenų interesų gynimo sritį.

Irina Paulauskienė – Teisės universiteto (dabar M. Riomerio universitetas) magistrė. Tarp Tauragės teisėsaugininkų ji – ne naujokė, dirbo Tauragės rajono policijos komisariate tardytoja, vėliau vyresniąja tyrėja. 2004 metais I. Paulauskienė išvyko dirbti į Šilalės rajono apylinkės prokuratūrą prokurore. Tais metais tarsi į prokurorų kalvę Šilalėje iš Tauragės rajono policijos komisariato dirbti prokurorais išvyko trys tauragiškiai, vėliau prie jų prisijungė ir daugiau buvusių kolegų.

Šiuo metu šilališkiams vadovauja buvęs Tauragės rajono apylinkės vyriausiasis prokuroras Vigantas Armonas. Šilalės rajono apylinkės prokuratūroje dirba trys buvę Tauragės tyrėjai.

– Visus tuos metus su šeima gyvenau Tauragėje. Į darbą Šilalėje teko važinėti, todėl gavusi pasiūlymą grįžti dirbti į Tauragę nedvejodama sutikau, – „Tauragės žinioms“ sakė prokurorė I. Paulauskienė.

Dirbti Tauragės rajono apylinkės prokuratūroje I. Paulauskienė pradėjo iškart po ilgojo savaitgalio, trečiadienį. Antrąją darbo dieną ant jos darbo stalo jau gulėjo keturios bylos – dėl tėvų valdžios apribojimo, rūpybos nustatymo, dėl pripažinimo neveiksnia ir priešingo atvejo.

Irina Paulauskienė neslėpė, kad darbas viešojo intereso gynimo srityje jai malonesnis nei su baudžiamosiomis bylomis.

Tauragės rajono apylinkės prokuratūroje, įskaitant vyriausiąjį, dirba dešimt prokurorų.

Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-11-30
Tauragės apskrities policijos pareigūnai, užtikrindami eismo saugumą, gruodžio mėnesį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamojoje teritorijoje vykdys prevencines priemones.
Nuotrauka
cigaretes
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-11-30
Tauragės apskrities policija praneša, kad lapkričio 29 d. apie 11.38 val., Tauragės rajone, Paprūdžių kaimo ribose, kelyje Tauragė–Kryžkalnis, policijos pareigūnai pastebėjo dideliu greičiu atvažiuojantį automobilį „Skoda Octavia“. Pareigūnams einant link sustabdyto automobilio, vairuotojas staiga padidino greitį ir ėmė važiuoti tolyn.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-11-30
Policijos pareigūnai gavo pranešimą apie Pagėgių savivaldybėje iškastą kapą.
Nuotrauka
kodeksas
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-11-28
Pranešimu apie savo paties pagrobimą ir apiplėšimą ant kojų sukėlęs Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnus 35-erių Pagėgių savivaldybės gyventojas pastarosiomis dienomis iš nukentėjusiojo virto įtariamuoju. Jo idėja kelionei į namus pasinaudoti policijos pareigūnų ekipažu buvo visai nevykusi ir turi teisinių pasekmių – vyrui pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl melagingo pranešimo apie nebūtą nusikaltimą.
Nuotrauka
kibiras
Įkelta:
2022-11-26
Spalio 19-ąją Tauragės apylinkės teisme priimtas baudžiamasis įsakymas byloje, kurioje kaltinimus sužalojus seserį išgirdo ne kartą už smurtą teistas pataisos namuose kalėjęs nevedęs ir niekur nedirbantis V. L. 
Nuotrauka
teism
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2022-11-23
Tauragės apylinkės teismas paskelbė apkaltinamąjį nuosprendį, kuriuo anksčiau 10 kartų teistas 23 m. Šilutės rajono gyventojas V. N. pripažintas kaltu dėl svetimo turto sunaikinimo visuotinai pavojingu būdu. Vyrui paskirta 2 metų ir 3 mėnesių laisvės atėmimo bausmė.
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-22
Netoli Tauragės susidūrė du automobiliai, „Volkswagen Passat“ nuvažiavo nuo kelio.
Nuotrauka
avarija audi
Tauragės žinių nuotrauka
Įkelta:
2022-11-22
Šįryt eismo sąlygas smarkiai sunkina šaltukas ir plikledis. Vairavimas tokiu oru reikalauja ypatingai atsargaus vairavimo ir tinkamo greičio pasirinkimo.
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-21
Ties Stragutės kaimu nuo kelio nuvažiavo sunkvežimis.
Nuotrauka
ginklas
Įkelta:
2022-11-20
Pareigūnams aptikus neteisėtai laikomus šovinius į Tauragės apylinkės teismą atvykti turėjo medžiotojas S. R. Anksčiau neteistas, vedęs ir dirbantis vyriškis turėjo paaiškinti, kaip nutiko, kad jo seife aptikti neleistini daiktai.
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-18
Šįryt kelyje link Kryžkalnio nuo kelio nuvažiavo ir į atitvarus rėžėsi sunkvežimis MAN.
Nuotrauka
gaisrine greitoji
Aušros Augustytės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-18
Šįryt Tauragėje, Bernotiškės gatvėje užsidegė pastatas. Įvykio vietoje dirbo ugniagesiai.