Mirtinai sužalojo pėsčiąją
Įkelta:
2010-02-01
Nuotrauka
Aprašymas
Vasario 16-osios gatvėje į avariją pateko trys automobiliai. Autorės nuotrauka.

Karina SĖRIKOVA

Sausio 27-ąją, Stoties ir Laisvės gatvių sankryžoje mirtinai sužalota pėsčiųjų perėja ėjusi moteris.
Trečiadienį Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl tą pačią dieną, apie 17.30 val., Tauragėje, Stoties ir Laisvės gatvių sankryžoje, nereguliuojamojoje pėsčiųjų perėjoje, įvykusios avarijos. Jos metu keturiasdešimt šešerių tauragiškis Laisvės gatvės gyventojas A. L., vairuodamas automobilį „Opel Frontera“, kliudė pėsčiųjų perėja ėjusią apie 75–80 metų moterį. Nukentėjusioji buvo nugabenta į Tauragės apskrities ligoninės Reanimacijos skyrių. Po kurio laiko moteris mirė. Nukentėjusiosios asmenybė iki šiol nenustatyta. Vairuotojas buvo blaivus.
Sausio 27-oji buvo nesėkminga dar keliems vairuotojams. 10 val. 40 min. į keblią padėtį Vasario 16-osios gatvėje pateko trijų automobilių vairuotojai. Susidūrė „Renault“, WV ir „Škoda“ markių automobiliai. Pastarasis priklauso vienai Tauragės saugos tarnybai.
Po pusvalandžio į avariją Dariaus ir Girėno gatvėje pateko „Opel“ ir „Toyota“ markių automobiliai.

Nuotraukoje:
Vasario 16-osios gatvėje į avariją pateko trys automobiliai
Autorės nuotrauka

Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-11-30
Tauragės apskrities policijos pareigūnai, užtikrindami eismo saugumą, gruodžio mėnesį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamojoje teritorijoje vykdys prevencines priemones.
Nuotrauka
cigaretes
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-11-30
Tauragės apskrities policija praneša, kad lapkričio 29 d. apie 11.38 val., Tauragės rajone, Paprūdžių kaimo ribose, kelyje Tauragė–Kryžkalnis, policijos pareigūnai pastebėjo dideliu greičiu atvažiuojantį automobilį „Skoda Octavia“. Pareigūnams einant link sustabdyto automobilio, vairuotojas staiga padidino greitį ir ėmė važiuoti tolyn.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-11-30
Policijos pareigūnai gavo pranešimą apie Pagėgių savivaldybėje iškastą kapą.
Nuotrauka
kodeksas
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-11-28
Pranešimu apie savo paties pagrobimą ir apiplėšimą ant kojų sukėlęs Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnus 35-erių Pagėgių savivaldybės gyventojas pastarosiomis dienomis iš nukentėjusiojo virto įtariamuoju. Jo idėja kelionei į namus pasinaudoti policijos pareigūnų ekipažu buvo visai nevykusi ir turi teisinių pasekmių – vyrui pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl melagingo pranešimo apie nebūtą nusikaltimą.
Nuotrauka
kibiras
Įkelta:
2022-11-26
Spalio 19-ąją Tauragės apylinkės teisme priimtas baudžiamasis įsakymas byloje, kurioje kaltinimus sužalojus seserį išgirdo ne kartą už smurtą teistas pataisos namuose kalėjęs nevedęs ir niekur nedirbantis V. L. 
Nuotrauka
teism
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2022-11-23
Tauragės apylinkės teismas paskelbė apkaltinamąjį nuosprendį, kuriuo anksčiau 10 kartų teistas 23 m. Šilutės rajono gyventojas V. N. pripažintas kaltu dėl svetimo turto sunaikinimo visuotinai pavojingu būdu. Vyrui paskirta 2 metų ir 3 mėnesių laisvės atėmimo bausmė.
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-22
Netoli Tauragės susidūrė du automobiliai, „Volkswagen Passat“ nuvažiavo nuo kelio.
Nuotrauka
avarija audi
Tauragės žinių nuotrauka
Įkelta:
2022-11-22
Šįryt eismo sąlygas smarkiai sunkina šaltukas ir plikledis. Vairavimas tokiu oru reikalauja ypatingai atsargaus vairavimo ir tinkamo greičio pasirinkimo.
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-21
Ties Stragutės kaimu nuo kelio nuvažiavo sunkvežimis.
Nuotrauka
ginklas
Įkelta:
2022-11-20
Pareigūnams aptikus neteisėtai laikomus šovinius į Tauragės apylinkės teismą atvykti turėjo medžiotojas S. R. Anksčiau neteistas, vedęs ir dirbantis vyriškis turėjo paaiškinti, kaip nutiko, kad jo seife aptikti neleistini daiktai.
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-18
Šįryt kelyje link Kryžkalnio nuo kelio nuvažiavo ir į atitvarus rėžėsi sunkvežimis MAN.
Nuotrauka
gaisrine greitoji
Aušros Augustytės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-18
Šįryt Tauragėje, Bernotiškės gatvėje užsidegė pastatas. Įvykio vietoje dirbo ugniagesiai.