Kaukėtas vyras apiplėšė kioską
Įkelta:
2010-02-26
Nuotrauka
Aprašymas
Nors prekybinis kioskas stovi tarp daugiabučių, net vidury dienos nusikaltėlių tai neatbaido. Daivos Sitnikienės nuotrauka

Antradienį vidury baltos dienos Ateities take apiplėštas tarp daugiabučių stovintis prekybinis kioskas.

Į kioską, kuriame prekiaujama „Molupio“ gaminiais, kaukėtas vyras įėjo po 15 valandos. 33 metų pardavėjai į galvą įrėmęs ginklą plėšikas reikalavo atidaryti kasos aparato stalčių, iš kurio pagriebęs visus popierinius banknotus paspruko. Policijai pardavėja paskambino tik nusikaltėliui pabėgus.

Netrukus apsipirkti į kioską atėjo keletas netoliese gyvenančių pirkėjų. Teigiama, kad jie spėjo pamatyti nubėgantį nusikaltėlį.

Ar užpuoliko pistoletas buvo tikras, išgąsdinta pardavėja nesuvokė. Pasak jos, apie 15.30 val. kasoje buvo apie 60 litų. Daug pinigų kasoje esą niekad nelaikoma, jie inkasuojami. Plėšikas pardavėjos nesužalojo, tik pastūmė į lentynas ir labai išgąsdino.

– Dirbu trečius metus. Nebuvau ir pagalvojusi, kad taip galėtų atsitikti. Nors buvo žmonių, kurie klausdavo, ar aš nebijau viena vakarais dirbti, – kalbėjo išgąsdinta pardavėja.

Vietiniai gyventojai pasakojo, kad į šį kioską nusikaltėliai kėsinasi nebe pirmą kartą. Nuo vagių yra nukentėję ir kiti UAB „Molupis ir ko“ kioskai Tauragės mieste.

Ketvirtadienį policija nusikaltėlio dar nebuvo sulaikiusi.

Kaip praneša Policijos departamentas, tą pačią dieną apie 21.30 val. kaukėtas vyras užpuolė pardavėją Klaipėdoje, Šilutės plente. Papurškęs dujų 48 metų pardavėjai užpuolikas bandė pagrobti kasos aparatą, tačiau pardavėjai pasipriešinus pabėgo.

Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-11-30
Tauragės apskrities policijos pareigūnai, užtikrindami eismo saugumą, gruodžio mėnesį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamojoje teritorijoje vykdys prevencines priemones.
Nuotrauka
cigaretes
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-11-30
Tauragės apskrities policija praneša, kad lapkričio 29 d. apie 11.38 val., Tauragės rajone, Paprūdžių kaimo ribose, kelyje Tauragė–Kryžkalnis, policijos pareigūnai pastebėjo dideliu greičiu atvažiuojantį automobilį „Skoda Octavia“. Pareigūnams einant link sustabdyto automobilio, vairuotojas staiga padidino greitį ir ėmė važiuoti tolyn.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-11-30
Policijos pareigūnai gavo pranešimą apie Pagėgių savivaldybėje iškastą kapą.
Nuotrauka
kodeksas
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-11-28
Pranešimu apie savo paties pagrobimą ir apiplėšimą ant kojų sukėlęs Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnus 35-erių Pagėgių savivaldybės gyventojas pastarosiomis dienomis iš nukentėjusiojo virto įtariamuoju. Jo idėja kelionei į namus pasinaudoti policijos pareigūnų ekipažu buvo visai nevykusi ir turi teisinių pasekmių – vyrui pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl melagingo pranešimo apie nebūtą nusikaltimą.
Nuotrauka
kibiras
Įkelta:
2022-11-26
Spalio 19-ąją Tauragės apylinkės teisme priimtas baudžiamasis įsakymas byloje, kurioje kaltinimus sužalojus seserį išgirdo ne kartą už smurtą teistas pataisos namuose kalėjęs nevedęs ir niekur nedirbantis V. L. 
Nuotrauka
teism
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2022-11-23
Tauragės apylinkės teismas paskelbė apkaltinamąjį nuosprendį, kuriuo anksčiau 10 kartų teistas 23 m. Šilutės rajono gyventojas V. N. pripažintas kaltu dėl svetimo turto sunaikinimo visuotinai pavojingu būdu. Vyrui paskirta 2 metų ir 3 mėnesių laisvės atėmimo bausmė.
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-22
Netoli Tauragės susidūrė du automobiliai, „Volkswagen Passat“ nuvažiavo nuo kelio.
Nuotrauka
avarija audi
Tauragės žinių nuotrauka
Įkelta:
2022-11-22
Šįryt eismo sąlygas smarkiai sunkina šaltukas ir plikledis. Vairavimas tokiu oru reikalauja ypatingai atsargaus vairavimo ir tinkamo greičio pasirinkimo.
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-21
Ties Stragutės kaimu nuo kelio nuvažiavo sunkvežimis.
Nuotrauka
ginklas
Įkelta:
2022-11-20
Pareigūnams aptikus neteisėtai laikomus šovinius į Tauragės apylinkės teismą atvykti turėjo medžiotojas S. R. Anksčiau neteistas, vedęs ir dirbantis vyriškis turėjo paaiškinti, kaip nutiko, kad jo seife aptikti neleistini daiktai.
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-18
Šįryt kelyje link Kryžkalnio nuo kelio nuvažiavo ir į atitvarus rėžėsi sunkvežimis MAN.
Nuotrauka
gaisrine greitoji
Aušros Augustytės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-18
Šįryt Tauragėje, Bernotiškės gatvėje užsidegė pastatas. Įvykio vietoje dirbo ugniagesiai.