Pažinti Tauragę žygiuodami panoro 1500 žmonių
Įkelta:
2023-02-16
Nuotrauka
žygis
Nuotraukos autorius:
Autorės nuotrauka
Aprašymas

Žygio akimirka

 

Vasario 12-ąją Tauragėje „Trenkturas“ organizavo renginį „Žygiuoti – tai sportuoti“, įtrauktą į Tauragės – šių metų Lietuvos kultūros sostinės programą. Žygio dalyviai susipažino su kultūriniais miesto objektais ir įsitikino, kad Tauragės istorija ir raida – neatsiejama nuo kelio. 

Kaip informavo žygio organizatoriai, renginyje dalyvauti užsiregistravo 2100 žmonių, tačiau atvyko 1500. Vyriausia žygiuotoja buvo 82-ejų, o jauniausias žygeivis – vos metukų. Žygio „Pažink Tauragę žygiuodamas“ dalyviai galėjo rinktis 6 km arba 14 km maršrutus, norimą starto laiką nuo 10 iki 13 val. bei žygiuoti po vieną ar su komanda. Žygeiviai startavo Tauragės pilies aikštėje. 

Dalyvius į žygį palydėjo ir pasitiko Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro atstovai. Prieš startą jie apšildė kiekvieną žygeivį smagia ir nuotaikinga mankšta, buvo galima apsilankyti Pilies aikštėje įrengtoje sveikatingumo zona, kurioje dalyviai apie savo kūno rodiklius galėjo sužinoti išmaniųjų svarstyklių pagalba.  

Nuotrauka
žygis

Žygeivių, kurie pasirinko 6 km maršrutą, laukė viena poilsio stotelė, o pasirinkusių 14 km trasą – dvi poilsio zonos. Juose visi norintieji galėjo stabtelėti, atsikvėpti, išgerti arbatos ar vandens, prireikus pasinaudoti pirmosios pagalbos rinkiniu. Organizatoriai pasirūpino ir keturkojais žygio dalyviais, kiekvienoje poilsio stotelėje jų laukė dubenėliai su vandeniu. Kiekviename maršrute kas tam tikrą atstumą buvo pastatyti informaciniai sveikatingumo stendai, kuriuose – patarimai, taisyklingos laikysenos ir vaikščiojimo patarimai.

Maršrutai buvo sudaryti taip, kad dalyviai galėjo ne tik aktyviai praleisti sekmadienio dieną, bet ir dar geriau pažinti galbūt dar ne visiems atrastą Tauragės kraštą. 

Kiekvieno maršruto finišas buvo Tauragės pilies aikštėje, kur žygiuotojų laukė medaliai ir košė. Norintieji galėjo įsiamžinti prie „TrenkTuro“ fotosienos.

– Buvo labai smagu, puikiai praleidau laiką, man labai patiko, tikrai  geriau nei gulėti  lovoje, – savo įspūdžiais dalijosi žygeivė Erika. 

Gerų emocijų neslėpė ir kita kalbinta žygeivė.

– Turiningai ir aktyviai praleistas sekmadienis. Nors gyvenu Tauragėje, bet žygio metu teko eiti  takais, kurių iki šiol nežinojau. Džiaugiuosi pasirinkusi tinkamą avalynę, nes Jūros krantinė vietomis buvo apsemta. Kitose vietose žygio maršruto trasa buvo vien purvynas. Kojos tiesiog klimpo į purvą ir buvo slidu. Pasirinkau 14 km maršrutą ir tikrai nesigailiu. Stabtelėjau tik pirmoje sustojimo vietoje trumpam išgerti arbatos. Antroje stotelėje nestojau, nes taip smagiai žygiavosi, nesinorėjo „paleisti“ tempo, – savo mintimis apie renginį pasidalino Kotryna.

Nuotrauka
žygis
Autorės nuotrauka

 

Nuotrauka
tinklinis
Rimanto Martinavičiaus nuotrauka
Įkelta:
2 valandas po
Gegužės 28-ąją  Rokiškyje vyko Lietuvos veteranų paplūdimio tinklinio čempionato pirmasis etapas, kuriame varžėsi vyrai trijose amžiaus kategorijose: 40+, 50+, 60+. Net dviejose turnyro amžiaus kategorijose puikiai pasirodė ir prizines vietas iškovojo tauragiškiai.
Nuotrauka
svarsciai
Skaudvilės gimnazijos nuotrauka
Įkelta:
prieš 14 valandų
Gegužės 25–28 dienomis Lenkijos mieste Gdanske surengtos „Amber International Tournament“ svarsčių kilnojimo varžybos. Jose dalyvavę Skaudvilės gimnazijos mokiniai iškovojo ne vieną prizinę vietą.
Nuotrauka
bėgimas
TBK feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2023-05-28
Tauragės bėgimo klubas (TBK) ir Tauragės sporto centras (SC) birželio 4-ąją Tėvo dienos proga organizuoja bėgimo varžybas. Dalyvių lauks dvi distancijos, jėgas galės išbandyti ir tėvelių ir vaikų komandos trumpojoje distancijoje.
Nuotrauka
optas
Asmeninio albumo nuotrauka 
Įkelta:
2023-05-27
Gegužės 20-ąją Gargžduose surengtas Lietuvos virvės traukimo čempionato 1-asis etapas. Kol kuria planus gimtajame mieste suburti šios sporto šakos komandą, tauragiškiai broliai Justas ir Julius Optai gina Panevėžio komandos garbę. 
Nuotrauka
rankinis
Komandos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-26
Lietuvos rankinio jaunių (U17) čempionate Tauragės sporto centro komanda iškovojo teisę žaisti finaliniame ketverte. Finalinės kovos vyks gegužės 27–28 d. Vilniuje. 
Nuotrauka
sambo
SK „Herkus“ feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2023-05-25
Pastarasis mėnuo sėkmingas Tauragės sporto centro ir Tauragės dziudo-sambo klubo „Herkus“ sportininkams – trijuose čempionatuose iškovoti įvairių spalvų medaliai. Varžyboms sportininkus ruošia treneris Mantas Sabaliauskas.
Nuotrauka
krepsinis
Tauragės sporto centro feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2023-05-24
Tauragės jaunieji krepšininkai pasižymėjo draugiškuose turnyruose: Tauragės sporto centro auklėtiniai – Kėdainiuose, o Tauragės krepšinio mokyklos jaunimas – Kretingoje.
Nuotrauka
imtynes
Tauragės sporto centro feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2023-05-24
Kupiškyje gegužės 20-ąją surengtame Lietuvos vaikų iki 11 metų imtynių čempionate vieni stipriausių buvo Tauragės sporto centro jaunieji imtynininkai. Komandinėje įskaitoje pelnyta antroji vieta, iškovoti šeši medaliai.
Nuotrauka
boksas
Tauragės kovų akademijos feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2023-05-23
Praėjusį savaitgalį Lietuvos rajonų jaunučių čempionate Tauragėje medalius iškovojo čempionato šeimininkai. Tauragiškiai iš viso pelnė penkiolika medalių.
Nuotrauka
sachmatai
Audriaus Bitino feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2023-05-19
Lietuvos pradinių klasių komandos ruošiasi vaikų ir jaunimo šachmatų čempionato finalui, kuriame varžysis dėl LR Prezidento taurės. Tauragei atstovaus „Šaltinio“ progimnazijos komanda.
Nuotrauka
krepsinis veteran
Klubo „Tauragė“ nuotrauka
Įkelta:
2023-05-18
Tauragės krepšinio veteranai nenustoja džiuginti aukštais pasiekimais – prieš porą savaičių jie Lietuvos krepšinio veteranų pirmenybėse iškovojo trečiąją vietą, o praėjusį sekmadienį Ukmergėje šešiasdešimtmečių grupės krepšinio veteranų finaliniame ture laimėta antroji vieta. 
Nuotrauka
Krepsinis
Tauragės KM feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2023-05-17
Tauragės jauniesiems krepšininkams (gimusiems 2013–2014 m.) pasirodymas Vidurio Lietuvos krepšinio lygoje buvo sėkmingas. Dvi komandos pelnė medalius.
Nuotrauka
rankinis
Tauragės SC feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2023-05-16
Lietuvos rankinio jaunučių (U15) čempionate Tauragės sporto centro komanda iškovojo teisę žaisti finaliniame ketverte. Finalinės kovos vyks gegužės 20–21 d. Klaipėdoje.
Nuotrauka
ralis
D. Saukevičiaus asmeninio albumo nuotrauka
Įkelta:
2023-05-12
Idėja rengti velykinius bei kalėdinius automobilių sporto veteranų slalomo turnyrus Kauno automobilininkų klubui kilo netrukus po pirmojo „Kauno rudens“ ralio, kurio 50-čio jubiliejus bus minimas spalį. Turnyre sėkmingai dalyvauja ir tauragiškiai, parsivežę ne vieną apdovanojimą.  
Nuotrauka
krepsinis
Tauragės KM feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2023-05-11
Moksleivių krepšinio lygoje aiškėja įvairių amžiaus grupių ir divizionų nugalėtojai. Tauragės komandoms pavyko patekti į atkrintamąsias, bet ne visos pateko į finalus.
Nuotrauka
boksas
„SC KOVA“ feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2023-05-10
Iš Lietuvos jaunių bokso čempionato Tauragės sportininkės grįžo tapusios šalies čempionėm – su dviem aukso medaliais. Edvardo Kutujevo auklėtinės užsitikrino ir vietas šalies nacionalinėje rinktinėje.
Nuotrauka
imtynes
Tauragės sporto centro feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2023-05-10
​​​​​​​Marijampolėje surengtame vaikų imtynių čempionate Tauragės sporto centro komanda pelnė septynis medalius. Šio amžiaus grupėje – tai viena stipriausių komandų visoje šalyje.
Nuotrauka
rokas
Marcin Kin nuotrauka
Įkelta:
2023-04-28
Rokui su šturmanu Oriol Vidal Montijano kol kas nėra konkurencijos – priešpaskutinę „Sonora Rally“ dieną ekipažas įveikė be didelių sunkumų, o savo T4 motobagių klasėje ir toliau užtikrintai pirmauja.
Nuotrauka
sachmatai
Lietuvos šachmatų federacijos feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2023-04-25
Tauragiškės sesės Ieva ir Laura Grikšaitės tapo Lietuvos mergaičių šachmatų vicečempionėmis savo amžiaus grupėse. Vyriausioji Eglė pelnė bronzą vyresniųjų čempionato pusfinalyje, bet į finalą nepateko.
Nuotrauka
pagramantis
Įkelta:
2023-04-22
Balandžio 22-ąją Pagramančio regioninis parkas organizuoja 12 km žygį, skirtą Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100-mečiui paminėti. Žygio metu galėsite pasižvalgyti net po penkis Tauragės krašto liuteroniškus kaimus.  
Nuotrauka
krepsinis
Tauragės apskrities policijos feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2023-04-20
Policijos krepšinio turnyre čempionų vardą apgynė Tauragės apskrities policijos pareigūnai. Finaliniuose susitikimuose tauragiškiai varžovams nepaliko vilčių.