Laura Kubiliūtė pakviesta į Nacionalinę rinktinę
Įkelta:
2021-11-19
Nuotrauka
k
Nuotraukos autorius:
Asmeninio archyvo nuotrauka
,
Nuotrauka
k
Nuotraukos autorius:
Asmeninio archyvo nuotrauka

Iš Tauragės kilusi, dabar Šiauliuose studijuojanti Laura Kubiliūtė pakviesta į Nacionalinę moterų futbolo rinktinę. Tai jau antroji Tauragės futbolininkė rinktinėje. Su Šiaulių „Gintra-ŠSG B“ žaidžianti mergina svajoja apie profesionalią karjerą užsienio klubuose.

Pakvietė į rinktinę

Neseniai paskelbta Nacionalinės moterų futbolo rinktinės sudėtis. Sąraše – Tauragėje užaugusi Laura Kubiliūtė, kuri šiuo metu jau porą metų mokosi Šiauliuose ir žaidžia vietos „Gintra-ŠSG B“ komandoje. „Tauragės žinioms“ 2003 m. gimusi futbolininkė sakė, kad visada norėjo patekti į Nacionalinę rinktinę, todėl apėmė džiaugsmas sulaukus kvietimo.

– Labai daug darbo, pastangų ir laiko įdedu ne tik į komandos, bet ir į savarankiškas treniruotes. Džiaugiuosi, kad yra pastebėtas mano darbas ir pastangos, – sakė L. Kubiliūtė.

Bendrų treniruočių su rinktine dar nebuvo, bet jos numatytos. Lapkričio 26 d. vyks rungtynės išvykoje su Kroatijos rinktine, antrosios lapkričio 30 d. Lietuvoje su Šveicarijos futbolininkėmis. Sportininkė sako, kad nori toliau tobulėti ir siekti profesionalios karjeros.

– Planų kiekvienas turim labai daug, tačiau pirmiausia norėčiau ir toliau taip sėkmingai tobulėti kaip žaidėja bei artimoje ateityje siekti profesionalios sportininkės karjeros užsienio komandose, – teigia pašnekovė.

Šiaulių „Gintra“ yra bene stipriausia šalies moterų futbolo komanda, žaidusi su FC „Barcelona“ UEFA moterų čempionių lygos atrankoje bei su kitomis stipriomis Europos komandomis. Tad mokytis yra iš ko, nedažnai, bet tenka į aikštę pagrindinėje komandoje išbėgti ir Laurai.

– Esu dar jauna, tačiau taip pat džiaugiuosi, kad turiu galimybę mokytis iš geriausios Lietuvos moterų komandos „Gintra“, šios komandos sudėtyje kiek rečiau, bet galite išvysti žaidžiant ir mane. Aikštelėje sugebu žaisti komandinį, gražų bei sėkmingą futbolą, – sako L. Kubiliūtė.

Sunkus darbas ir atkaklumas

Jos pirmasis treneris Tauragėje buvo Žydrūnas Mačaitis. „Tauragės žinioms“ treneris sakė, kad jam buvusios auklėtinės patekimas į Nacionalinę rinktinę buvo džiugi žinia. Treneris prisiminė, kaip Laura atėjo žaisti būdama dar labai jauna, savo amžiaus grupėje kurį laiką treniravosi su berniukais. Jau tada rodė tvirtą charakterį.

– Ji jau tada matėsi, kad yra jauna, perspektyvi, užsispyrusi, tvirto charakterio, aukštos motyvacijos sportininkė. Jai buvo nelengva treniruotis tarp berniukų, bet Laura niekada nebijojo sunkaus darbo, rezultatai tai parodo. Teisingas sprendimas pereiti į „Gintra“, sulaukė kvietimo iš Nacionalinės rinktinės, ateityje ji gali pasiekti aukštų rezultatų, – gyrė buvusią auklėtinę Ž. Mačaitis.

Rodo rezultatus

Pasak Ž. Mačaičio, tai visų trenerių – Andriaus Bendiko, Sigitos Bajorinaitės Tauragėje bei „Gintros“ komandos Šiauliuose nuopelnas ir pačios Lauros sunkaus darbo rezultatas. Nacionalinėje moterų rinktinėje taip pat žaidžia Vestina Neverdauskaitė, rinktinės senbuvė. Pašnekovas užsiminė, kad Nacionalinės rinktinės trenerių radare yra ir kita jaunoji futbolininkė, 2009 m. gimimo Elinga Baršytė, kurią Ž. Mačaitis taip pat treniravo, kol dar dirbo su komanda ir neskyrė viso dėmesio profesionalių vartininkų treniruotėms.

– Ne kitais, bet gal dar kitais metais ji gali sulaukti kvietimo į U-15 rinktinę. Žinoma, kol kas anksti apie tai kalbėti, bet ji rodo perspektyvius rezultatus ir yra trenerių radare. Laura ir Elinga buvo tokios dvi merginos, kurios iššovė, – sakė treneris.

 

Nuotrauka
triatlonas draudeniai
Įkelta:
prieš 9 valandas
Praėjusį savaitgalį Tauragės rajone surengtas Lietuvos triatlono etapas. Skaudvilėje planuotas varžybas teko perkelti į Draudenius dėl techninių nesklandumų. Tačiau organizatoriai viliasi, kad šis vis daugiau populiarumo Lietuvoje sulaukiantis renginys apsilankys Tauragės krašte ir dažniau.
Nuotrauka
tinklinis
Įkelta:
prieš 13 valandų
Sporto klubas „Šilas“ savaitgalį surengė jau tradicija tapusį vasaros tinklinio čempionatą. Tai jau penktasis klubo turnyras šią vasarą. Dar liko du suplanuoti turnyrai – vienas įvairaus amžiaus dalyviams, kitas – sezono uždarymo.
Nuotrauka
 Lietuvos tautinio olimpinio komiteto nuotrauka
Įkelta:
2022-08-07
​​​​​​​Slovakijoje surengtame Europos jaunimo olimpinio festivalio badmintono varžybose iš Tauragės kilusi Viltė Paulauskaitė iškovojo bronzos medalį. Finalinėse kovose Viltė įveikė dvi stipresnes varžoves, tačiau fizinis krūvis ir nuovargis palaužė sportininkę pusfinalyje. „Tauragės žinioms“ sportininkė papasakojo ne tik apie emocijas aikštelėje, ateities siekius, bet ir apie pirmuosius žingsnius badmintone.
Nuotrauka
triatlonas
Įkelta:
2022-08-02
Rugpjūčio 7-ąją Tauragės rajone rengiamos Lietuvos triatlono taurės penktojo etapo varžybos. Vyksta dalyvių registracija, ji baigsis (šiandien). Iš pradžių planuota varžybas surengti Skaudvilėje, tačiau dėl užtvankos remonto darbų nuleidus vandenį nuspręsta varžybas surengti Draudeniuose.
Nuotrauka
ralis
Įkelta:
2022-07-30
Lietuvos automobilių ralio sprinto čempionate dalyvaujantis tauragiškių ekipažas pirmajame etape varžybų nebaigė dėl techninių kliūčių, o antrajame etape nugalėjo savo klasėje. Laukia trečiasis etapas Kražiuose.
Nuotrauka
krepsinis
Įkelta:
2022-07-29
Tauragės sporto centro U12 krepšininkai dalyvavo Lietuvos 3x3 čempionate. Reguliariajame sezone jie iškovojo trečiąją vietą ir žaidė finale Panevėžyje. Ketvirtfinalyje teko žaisti be komandos lyderio ir pripažinti šeimininkų pranašumą.
Nuotrauka
krepsinis
Įkelta:
2022-07-28
„Tauragės“ krepšinio komanda ruošiasi naujam RKL sezonui ir komplektuoja komandą. Atnaujinta sudėtis, kaip įprasta, iš karto neskelbiama. Socialiniame tinkle kortos atskleidžiamos pamažu, skelbiant apie atnaujintas sutartis su komandos senbuviais.
Nuotrauka
baciuska palangoje
Įkelta:
2022-07-27
Tradicinėse 1006 km lenktynėse Palangoje su Nyderlandų komanda dalyvavo tauragiškis Rokas Baciuška. Jis kartu su dar dviem jaunais lietuvių lenktynininkais savo klasėje finišavo pirmi, bendroje įskaitoje – aštunti. Ankstesniais metais lenktynėse nestartuota dėl dar prieš starto procedūrą sugedusio automobilio , tad šįkart keltas maksimalus tikslas. Pasikalbėjome su Roku po lenktynių, nurimus aistroms, ne tik apie šias prestižines lenktynes, bet ir apie ateities planus.
Nuotrauka
zygis
Įkelta:
2022-07-20
Liepos 23-ąją Batakių kaimo bendruomenė „Aukaja“ ir laisvalaikio centras (LC) „Fortūna“ kviečia į 33 km dviračių žygį. Organizatoriai trasą sudarė asfaltuotais keliais, kad šis žygis būtų vaizdingas ir ramus pasivažinėjimas geroje kompanijoje. Po žygio planuojamos vaišės. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-07-16
Jaunojo lenktynininko talentą įvertino Nyderlandų komanda „JR Motosport“. Rokas atstovaus šiai komandai lenktynėse kartu su kitais jaunaisiais Lietuvos talentais. Prieš porą metų Roko debiutą šiame lenktynių maratone sustabdė sugedęs automobilis, tad tikimasi, kad šįkart debiutas įvyks ir bus sėkmingas.
Nuotrauka
purvo gurksnis
Įkelta:
2022-07-14
Tradicinėse virvės traukimo varžybose „Purvo gurkšnis“ dalyvavo dešimt komandų iš visos Lietuvos. Šiemet daug dalyvių ir žiūrovų emocijų žadinantis renginys vyko Bijotuose.
Nuotrauka
rankinis
Įkelta:
2022-07-13
Europos paplūdimio rankinio čempionate Lietuvos rinktinė užėmė devintąją vietą. Rinktinėje žaidė dvi Tauragės sporto centro auklėtinės. Viena jų pelnė daugiausia įvarčių rinktinėje ir pagal rezultatyvumą užėmė trečiąją vietą tarp visų čempionato žaidėjų.
Nuotrauka
ralis
Įkelta:
2022-07-09
Juodupėje, Rokiškio rajone, surengtos ralio varžybos. Tai buvo Lietuvos automobilio ralio sprinto čempionato ir Lietuvos mini ralio čempionato antrasis etapas. Savo klasėje tauragiškio Pauliaus Skarbaliaus ekipažas iškovojo trečiąją vietą.
Nuotrauka
krepsinis
Įkelta:
2022-07-08
3x3 krepšinio čempionatuose Lietuvoje ir Europoje puikiai pasirodo jaunieji Tauragės krepšininkai. U12 grupės komanda iš Joniškio grįžo su sidabro medaliais. Sidabrą iškovojo ir Europos jaunimo krepšinio čempionate (EYBL) rungtyniaujanti komanda, kuriai atstovauja Tauragės krepšinio mokyklos auklėtinis.
Nuotrauka
futbolas
Įkelta:
2022-07-05
LFF II lygos pirmojo etapo 12 turo rungtynėse Tauragės FK „Tauras“ namuose sužaidė lygiosiomis su FK „Utenis“.
Nuotrauka
futbolas
Įkelta:
2022-07-03
Tauragės FK „Tauras“ LFF II lygos čempionato pirmajame etape iki rugsėjo dar sužais šešias rungtynes. Liepą suplanuotos dvi rungtynės ir laikas poilsiui prieš rugpjūtį vyksiantį spurtą. Į antrąją lygą po metų pertraukos grįžusi komanda kelia tikslą patekti į dešimtuką.
Nuotrauka
krepsinis policija
Įkelta:
2022-07-02
Limože (Prancūzija) surengtame Europos policijos krepšinio čempionate Lietuvos rinktinė iškovojo bronzos medalius. Iki šiol rinktinė nuo pat debiuto 1997 m. pelnydavo aukso arba sidabro medalius. Šių metų čempionate lietuviai suklupo pusfinalyje prieš dabartinius čempionus iš Graikijos. Lietuvos rinktinei atstovauja net trys Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pareigūnai.
Nuotrauka
baciuska
Įkelta:
2022-07-01
Tauragiškis Rokas Baciuška startuos „Aurum 1006 km lenktynėse“ Palangoje. Jaunojo lenktynininko talentą įvertino Nyderlandų komanda „JR Motosport“. Rokas atstovaus šiai komandai lenktynėse kartu su kitais jaunaisiais Lietuvos talentais. Prieš porą metų Roko debiutą šiame lenktynių maratone sustabdė sugedęs automobilis, tad tikimasi, kad šįkart debiutas įvyks ir bus sėkmingas.
Nuotrauka
atletika
Įkelta:
2022-06-29
Vilniuje surengtame Lietuvos jaunių lengvosios atletikos čempionate sėkmingai pasirodė buvę Tauragės sporto centro sportininkai. Vienam jų pavyko įvykdyti Europos jaunių čempionato normatyvą ir iškovoti teisę dalyvauti Europos čempionate.
Nuotrauka
rankinis
Įkelta:
2022-06-24
Lietuvos U16 merginų paplūdimio rankinio rinktinė suformuota artėjančiam Europos paplūdimio rankinio čempionatui, kuris įvyks liepos 7–10 d. Čekijoje. Merginos treniravosi Pasvalyje vykusiame čempionate, kur neturėjo lygių. Dvi sportininkės – iš Tauragės.
Nuotrauka
zaidyniu dalyviai
Įkelta:
2022-06-21
Birželio 17-ąją vyko antrosios Tauragės rajono bendruomenių vasaros  sporto žaidynės Tauragės J. Kasperavičiaus 702-osios šaulių kuopos taurei laimėti. Komandos rungėsi mini skandinaviško futbolo, paplūdimio tinklinio ir paplūdimio krepšinio varžybose. Geriausiai žaidynėse sekėsi ir taurę iškovojo Senamiesčio bendruomenė. 
Nuotrauka
policija sportas
Įkelta:
2022-06-20
Birželio 20–27 d. Lietuvos policijos krepšinio rinktinė dalyvauja Europos policijos krepšinio čempionate, Limože, Prancūzijoje. Finaliniame etape susirungs aštuonios rinktinės, lietuviai – vieni iš keturių rinktinių, kurios teisę žaisti gavo be atrankinio turnyro kaip viena geriausių praėjusio čempionato komandų. Lietuvai atstovaus trys Tauragės pareigūnai.