Savivaldybė suteikė paramą reprezentaciniam klubui
Įkelta:
2021-10-29
Nuotrauka
baciuska
Nuotraukos autorius:
Asmeninio albumo nuotrauka
Aprašymas

Kaip ir Benediktas Vanagas, Rokas Baciuška ketina dalyvauti Dakaro lenktynėse

Perspektyvus ralikroso lenktynininkas Rokas Baciuška vis garsiau kalba apie planus dalyvauti Dakaro ralyje, tačiau ambicijas kol kas riboja finansai. Dalinio finansavimo prašoma iš Tauragės rajono savivaldybės. Kaip žinia, dėl finansų trūkumo lenktynininkas šiemet nestartavo WRX čempionate. Pasiginčiję komitetuose, politikai tarybos posėdyje vienbalsiai priėmė sprendimą finansavimą skirti.

Antradienį Tauragės rajono savivaldybės tarybos posėdyje buvo sprendimo projektas dėl dalinio finansavimo skyrimo reprezentaciniam klubui, šiuo atveju – Rokui Baciuškai. Kaip klausimą Švietimo, kultūros ir sporto komitete pristatė mero patarėja Šarūnė Stasytienė, vyksta pasiruošimas Dakaro raliui, savivaldybės biudžete dar yra likę 30 tūkst. Eur nepanaudotų lėšų sporto rėmimo programoje. Tad sporto klubai gali teikti prašymus, kad nepanaudotos lėšos būtų perskirstytos iki šių metų galo.

Kaip komiteto posėdyje kalbėjo mero patarėja, apie šios paramos poreikį buvo kalbėta praėjusiame tarybos posėdyje, dabar gautas oficialus prašymas, prašoma skirti 15 tūkst. Eur. Komiteto narių nuomonės išsiskyrė. Vieni ėmė siūlyti palaikyti perspektyvų sportininką ir skirti netgi didesnę sumą ar net visus likusius pinigus. Kiti politikai nesutiko.

– Kiek žinau, greitu metu turėtų vykti Mažosios Lietuvos Eurolygos renginys, organizatoriams ten irgi trūksta lėšų, galbūt ateis prašymas, neišnaudokim visų lėšų, kiek dabar prašo, tiek ir duokim, – argumentavo tarybos narys Vilmantas Liorančas.

Tuo tarpu Efrema Bitinienė ir kiti tarybos nariai prašė skirti didesnę pinigų sumą, nes R. Baciuška yra bene vienintelis Tauragę pasaulyje garsinantis sportininkas.

– Palaikau Efremos siūlymą, Rokas – vienintelis rimtas žmogus, kuris garsina Tauragę, kaip jam seksis Dakare, bus kita kalba, bet 30 tūkst. Eur būtų rimta paspirtis, kiek žinau, jie turi finansinių problemų, – teigė Stasys Lapė.

Mero patarėja atkreipė komiteto narių dėmesį, kad sumos skiriasi. Prašyme neva nurodyta didesnė suma – 20 tūkst. Eur, nors ankstesniame tarybos posėdyje ir žodžiu buvo įvardintas 15 tūkst. Eur poreikis, tad, pasak mero patarėjos, būtų galima laikytis prašymo ir skirti tą didesnę sumą. Tačiau V. Liorančas argumentavo, kad prašyme pateikta būtent 15 tūkst. Eur suma.

– Esu atsidaręs prašymą, ten įrašyta 15 tūkst., tai nežinau, kur tas kitas prašymas, – stebėjosi politikas.

Posėdžio pirmininkė pasiūlė „nelaužyti iečių“ ir klausimą išdiskutuoti bendrame komitete bei sulaukti papildomos informacijos, kuria remiantis tarybai būtų pateiktas galutinis sprendimas su konkrečia suma. Antradienį tarybos posėdyje teiktas sprendimo projektas su 15 tūkst. Eur suma. Politikai vienbalsiai patvirtino sprendimą.

Ankstesniais metais Pasaulio ralikroso čempionate dalyvavęs R. Baciuška šiemet dėl finansų trūkumo dalyvauja kituose čempionatuose – vairuodamas bagį, jis startavo dykumos raliuose. Kaip skelbta, tai buvo savotiška treniruotė Dakaro raliui. Ar pavyks startuoti šiame didelės ištvermės ir finansų reikalaujančiame maratone, priklausys nuo įvairių aplinkybių, kurių didžioji dalis – finansai. Komanda kiek anksčiau buvo skelbusi, kad lenktyniniais tariasi dėl galimybės startuoti kituose čempionatuose bei dalyvauti sportininkų programoje.

 

Nuotrauka
baciuska
Įkelta:
prieš 19 valandų
Tauragiškis Rokas Baciuška startuos „Aurum 1006 km lenktynėse“ Palangoje. Jaunojo lenktynininko talentą įvertino Nyderlandų komanda „JR Motosport“. Rokas atstovaus šiai komandai lenktynėse kartu su kitais jaunaisiais Lietuvos talentais. Prieš porą metų Roko debiutą šiame lenktynių maratone sustabdė sugedęs automobilis, tad tikimasi, kad šįkart debiutas įvyks ir bus sėkmingas.
Nuotrauka
atletika
Įkelta:
2022-06-29
Vilniuje surengtame Lietuvos jaunių lengvosios atletikos čempionate sėkmingai pasirodė buvę Tauragės sporto centro sportininkai. Vienam jų pavyko įvykdyti Europos jaunių čempionato normatyvą ir iškovoti teisę dalyvauti Europos čempionate.
Nuotrauka
rankinis
Įkelta:
2022-06-24
Lietuvos U16 merginų paplūdimio rankinio rinktinė suformuota artėjančiam Europos paplūdimio rankinio čempionatui, kuris įvyks liepos 7–10 d. Čekijoje. Merginos treniravosi Pasvalyje vykusiame čempionate, kur neturėjo lygių. Dvi sportininkės – iš Tauragės.
Nuotrauka
zaidyniu dalyviai
Įkelta:
2022-06-21
Birželio 17-ąją vyko antrosios Tauragės rajono bendruomenių vasaros  sporto žaidynės Tauragės J. Kasperavičiaus 702-osios šaulių kuopos taurei laimėti. Komandos rungėsi mini skandinaviško futbolo, paplūdimio tinklinio ir paplūdimio krepšinio varžybose. Geriausiai žaidynėse sekėsi ir taurę iškovojo Senamiesčio bendruomenė. 
Nuotrauka
policija sportas
Įkelta:
2022-06-20
Birželio 20–27 d. Lietuvos policijos krepšinio rinktinė dalyvauja Europos policijos krepšinio čempionate, Limože, Prancūzijoje. Finaliniame etape susirungs aštuonios rinktinės, lietuviai – vieni iš keturių rinktinių, kurios teisę žaisti gavo be atrankinio turnyro kaip viena geriausių praėjusio čempionato komandų. Lietuvai atstovaus trys Tauragės pareigūnai. 
Nuotrauka
ralis
Įkelta:
2022-06-16
Tauragiškis Paulius Skarbalius šturmano vietoje kartu su komanda „Bebras Racing“ kasmetiniame „Press Rally 2022“ tapo pirmosios vietos laimėtojais.
Nuotrauka
boksas
Įkelta:
2022-06-16
Tarptautiniame bokso turnyre „Gintarinė pirštinė“ Klaipėdoje tauragiškis Lukas Steponaitis finale surėmė pirštines su vietos boksininku. Pralaimėjimą lėmė teisėjų sprendimas.  
Nuotrauka
BUŠIDO
Įkelta:
2022-06-14
Kovinio sporto žvaigždės grįžta į Tauragę. Birželio 18-ąją Tauragės vasaros estradoje rengiamas tarptautinis kovų menų turnyras „Bushido Summer Fight the Iron X“. Pirmą kartą toks turnyras organizuojamas po atviru dangumi, vyks 12 kovų, laukia įvairių kitų atrakcijų.
Nuotrauka
boksas
Įkelta:
2022-06-03
Šiauliuose surengtame Lietuvos jaunučių bokso čempionate savo amžiaus ir svorio kategorijose šalies čempionėmis tapo Tauragės dvikovinių sporto šakų klubo „SC Kova“ boksininkės Luka Vitkutė ir Rugilė Maroščikaitė. Abi merginos tapo ir Lietuvos nacionalinės mergaičių bokso rinktinės narėmis. Antrą kartą titulą iškovojusi L. Vitkutė dalyvaus Lietuvos bokso federacijos pasiruošime Europos moksleivių bokso čempionatui.
Nuotrauka
sachmatai
Įkelta:
2022-06-02
Lietuvos greitųjų šachmatų čempionate puikiai pasirodė seserys Grikšaitės, iškovojusios pergales ir prizines vietas moterų kategorijoje. Eglė Grikšaitė ruošiasi rudenį vyksiančiam Europos čempionatui.
Nuotrauka
sambo
Įkelta:
2022-06-01
Šiauliuose surengtame Lietuvos vaikų sambo čempionate ir XIV tarptautiniame pasaulio čempiono Stanislovo Kulikausko sambo turnyre pasižymėjo Tauragės sporto centro ir dziudo ir sambo sporto klubo „Herkus“ auklėtiniai.
Nuotrauka
„Tauragės“ feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2022-05-29
Artėjant vasarai „Tauragės“ ekipa skelbia permainas trenerių štabe. Iki tol vyr. trenerio vairą prižiūrėjęs Šarūnas Zablockis perėjo į NKL, jo vietą užims trenerio asistentu dvejus metus dirbantis Stefan Hendriks.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-05-25
Tauragės badmintono klubo „Volanas“ sportininkai praėjusį savaitgalį pasižymėjo įvairiuose turnyruose. Pergalės ir prizinės vietos iškovotos ne tik Žemaitijoje, bet ir Latvijoje. Puikiai sužaidė tiek klubo jaunimas, tiek treneriai.
Nuotrauka
futbolas
Įkelta:
2022-05-19
Tauragės FK „Tauras“ antradienį vakare sužaidė rungtynes su Marijampolės futbolininkais Hegelmann LFF taurės aštuntfinalio etape. Namuose komanda pralaimėjo 4:1. O LFF II lygos pirmajame etape po rungtynių su Radviliškio komanda laimėti ir pakilti turnyrinėje lentelėje tauragiškiams pavyko.
Nuotrauka
grand race
Įkelta:
2022-05-18
Antrasis lenktynių „Weekend Grand Race“ etapas „Tauro akmuo“ autosporto mėgėjus sukvietė į Sungailiškių trasą. Kaip rašoma pranešime spaudai, šios lenktynės skirtos nebūtinai profesionalams. Bet pasiekti pergalę nelengva – lenktynės reikalauja ne tik gerų vairuotojų įgūdžių, bet ir ištvermingų automobilių.
Nuotrauka
grand race
Įkelta:
2022-05-14
Gegužės 15-ąją Sungailiškių trasoje vėl gaus automobilių varikliai – sugrįžta tradicinės „Weekend Grand Race“ automobilių varžybos. Vyks komandinių lenktynių antrasis etapas. Varžybose gali dalyvauti beveik visi, nebūtinai profesionalai, kadangi varžytis galima su standartiniais, minimaliai paruoštais automobiliais.