Savivaldybė suteikė paramą reprezentaciniam klubui
Įkelta:
2021-10-29
Nuotrauka
baciuska
Nuotraukos autorius:
Asmeninio albumo nuotrauka
Aprašymas

Kaip ir Benediktas Vanagas, Rokas Baciuška ketina dalyvauti Dakaro lenktynėse

Perspektyvus ralikroso lenktynininkas Rokas Baciuška vis garsiau kalba apie planus dalyvauti Dakaro ralyje, tačiau ambicijas kol kas riboja finansai. Dalinio finansavimo prašoma iš Tauragės rajono savivaldybės. Kaip žinia, dėl finansų trūkumo lenktynininkas šiemet nestartavo WRX čempionate. Pasiginčiję komitetuose, politikai tarybos posėdyje vienbalsiai priėmė sprendimą finansavimą skirti.

Antradienį Tauragės rajono savivaldybės tarybos posėdyje buvo sprendimo projektas dėl dalinio finansavimo skyrimo reprezentaciniam klubui, šiuo atveju – Rokui Baciuškai. Kaip klausimą Švietimo, kultūros ir sporto komitete pristatė mero patarėja Šarūnė Stasytienė, vyksta pasiruošimas Dakaro raliui, savivaldybės biudžete dar yra likę 30 tūkst. Eur nepanaudotų lėšų sporto rėmimo programoje. Tad sporto klubai gali teikti prašymus, kad nepanaudotos lėšos būtų perskirstytos iki šių metų galo.

Kaip komiteto posėdyje kalbėjo mero patarėja, apie šios paramos poreikį buvo kalbėta praėjusiame tarybos posėdyje, dabar gautas oficialus prašymas, prašoma skirti 15 tūkst. Eur. Komiteto narių nuomonės išsiskyrė. Vieni ėmė siūlyti palaikyti perspektyvų sportininką ir skirti netgi didesnę sumą ar net visus likusius pinigus. Kiti politikai nesutiko.

– Kiek žinau, greitu metu turėtų vykti Mažosios Lietuvos Eurolygos renginys, organizatoriams ten irgi trūksta lėšų, galbūt ateis prašymas, neišnaudokim visų lėšų, kiek dabar prašo, tiek ir duokim, – argumentavo tarybos narys Vilmantas Liorančas.

Tuo tarpu Efrema Bitinienė ir kiti tarybos nariai prašė skirti didesnę pinigų sumą, nes R. Baciuška yra bene vienintelis Tauragę pasaulyje garsinantis sportininkas.

– Palaikau Efremos siūlymą, Rokas – vienintelis rimtas žmogus, kuris garsina Tauragę, kaip jam seksis Dakare, bus kita kalba, bet 30 tūkst. Eur būtų rimta paspirtis, kiek žinau, jie turi finansinių problemų, – teigė Stasys Lapė.

Mero patarėja atkreipė komiteto narių dėmesį, kad sumos skiriasi. Prašyme neva nurodyta didesnė suma – 20 tūkst. Eur, nors ankstesniame tarybos posėdyje ir žodžiu buvo įvardintas 15 tūkst. Eur poreikis, tad, pasak mero patarėjos, būtų galima laikytis prašymo ir skirti tą didesnę sumą. Tačiau V. Liorančas argumentavo, kad prašyme pateikta būtent 15 tūkst. Eur suma.

– Esu atsidaręs prašymą, ten įrašyta 15 tūkst., tai nežinau, kur tas kitas prašymas, – stebėjosi politikas.

Posėdžio pirmininkė pasiūlė „nelaužyti iečių“ ir klausimą išdiskutuoti bendrame komitete bei sulaukti papildomos informacijos, kuria remiantis tarybai būtų pateiktas galutinis sprendimas su konkrečia suma. Antradienį tarybos posėdyje teiktas sprendimo projektas su 15 tūkst. Eur suma. Politikai vienbalsiai patvirtino sprendimą.

Ankstesniais metais Pasaulio ralikroso čempionate dalyvavęs R. Baciuška šiemet dėl finansų trūkumo dalyvauja kituose čempionatuose – vairuodamas bagį, jis startavo dykumos raliuose. Kaip skelbta, tai buvo savotiška treniruotė Dakaro raliui. Ar pavyks startuoti šiame didelės ištvermės ir finansų reikalaujančiame maratone, priklausys nuo įvairių aplinkybių, kurių didžioji dalis – finansai. Komanda kiek anksčiau buvo skelbusi, kad lenktyniniais tariasi dėl galimybės startuoti kituose čempionatuose bei dalyvauti sportininkų programoje.

 

Nuotrauka
boksas
Įkelta:
prieš 4 valandas
Tauragėje surengtas bokso turnyras „Tauragės ringas 2022“, kurį organizavo dvikovinių sporto šakų klubas „SC Kova“ (prezidentas Virginijus Jokūbauskas). Ringe susikovė 23 sportininkai: jaunimas, dar tik pradedantys sportininkai ir patyrę šalies čempionai bei prizininkai.
Nuotrauka
rokas
Roko Baciuškos feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2022-01-19
Šiandien 16 val. Tauragės pilies kiemelyje planuojamas griausmingas Roko Baciuškos sutikimas. Jaunasis lenktynininkas pasitinkamas grįžęs iš Dakaro ralio Saudo Arabijoje, kur debiutiniame starte bagių klasėje iškovojo trečiąją vietą ir į Lietuvą parvežė beduino statulėlę. Kol kas tai geriausias lietuvių pasirodymas.
Nuotrauka
krepsinis
„Senvagės“ komandos archyvo nuotrauka
Įkelta:
2022-01-18
Sužaistos penkiolika IX Žemaitijos krašto krepšinio veteranų turnyro Žalgirio taurei laimėti I rato rungtynių. Turnyre dalyvauja  komandos iš Tauragės, Jurbarko, Šakių, Šilalės, Šilutės bei Kelmės. Tauragės „Senvagė“ su 4 pergalėmis ir vienu pralaimėjimu laikosi turnyrinės lentelės viršuje. 
Nuotrauka
Bačiuška
R. Baciuškos feisbuko nuotraukos
Įkelta:
2022-01-14
Jauniausias šių metų Dakaro ralio dalyvis, pirmą kartą startavęs šiame dykumų maratone Rokas Baciuška dar prieš startą kėlė didžiulius tikslus bei lūkesčius. Laimėjęs du greičio ruožus tauragiškis iškovojo trečiąją vietą bendroje įskaitoje.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-13
Dakaro dalyviai įveikė bene sunkiausią, priešpaskutinį greičio ruožą. Pirmas startavęs Rokas Baciuška labai nesidžiaugė startu, taip pat turėjo kontaktą su lenku. Tačiau jaunasis lenktynininkas puikiai išsisuko ir finišavo trečias. Bendroje įskaitoje Rokas ketvirtas ir nedaug atsilieka nuo trečiosios vietos.  
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-12
Dakaro ralyje važiuojantis Rokas Baciuška pelnė pirmąją pergalę greičio ruože ir sugrįžo į TOP4 bendroje įskaitoje. Raliui artėjant prie finišo jaunasis tauragiškis bagių klasėje demonstruoja stebuklus.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-11
Devintasis greičio ruožas Dakare buvo neilgas, bet itin sudėtingas, o Rokas Baciuška, kaip ir daugelis, skundėsi dėl dulkių. Rezultatas – septintoji vieta greičio ruože. Po šios dienos Rokas, deja, bendroje įskaitoje prarado ketvirtąją vietą ir nukrito į penktąją.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-10
Aštuntoji Dakaro diena nebuvo ilgiausia, bet turbūt viena sunkiausių šiame ralyje kol kas. Net 150 km aukštų sudėtingų kopų ir 395 km – tai nebuvo lengvas pasivaikščiojimas. Daugelis šiame greičio ruože darė klaidų.
Nuotrauka
zygis
„Aktyvi Tauragė“ feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2022-01-09
Laisvės gynėjų dienai paminėti „Aktyvi Tauragė“ organizuoja pėsčiųjų žygį „Partizanų Žemė“. Organizatoriai pasiryžę keliauti Pagramančio regioniniame parke bet kokiomis oro sąlygomis. Suplanuotas 14 km maršrutas.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-06
Rokas Baciuška Dakaro ralio maratone stabilus taip, lyg važiuotų savo dešimtąjį Dakarą. Šiandien, penktajame greičio ruože, tauragiškis ir vėl finišavo penktojoje vietoje be didesnių problemų.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-03
Antrasis greičio ruožas Dakaro ralyje Rokui Baciuškai praėjo puikiai. Be didesnių klaidų pravažiavęs jauniausias Dakaro ralyje dalyvaujantis lietuvis šiandien užėmė ketvirtą vietą ir bendroje T4 įskaitoje kyla iš septintosios į penktąją vietą.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2021-12-31
Dakaro ralio maratonas startuos jau po Naujų metų, lenktynininkai prieš kelias dienas atvyko į Saudo Arabiją, sulaukė savo technikos ir atliko pirmuosius bandymus. Tarp jų ir pirmajame savo Dakaro ralyje startuojantis tauragiškis Rokas Bačiuška.
Nuotrauka
sportas
Sporto centro feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2021-12-31
Tauragės rajono savivaldybė dar prieš Kalėdas paskelbė sporto renginių projektų finansavimo konkursą 2022 metų pirmajam pusmečiui. Specialistai sako, kad aktyvumas kol kas nėra didelis, paraiškas galima teikti iki sausio 15 d. ir dažnai būna, kad paraiškų teikėjai atsibunda paskutinę minutę.
Nuotrauka
sportas
Sporto centro feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2021-12-31
Tauragės rajono savivaldybė dar prieš Kalėdas paskelbė sporto renginių projektų finansavimo konkursą 2022 metų pirmajam pusmečiui. Specialistai sako, kad aktyvumas kol kas nėra didelis, paraiškas galima teikti iki sausio 15 d. ir dažnai būna, kad paraiškų teikėjai atsibunda paskutinę minutę.
Nuotrauka
 nuotrauka
Įkelta:
2021-12-30
„Bastilijos“ sporto komplekse prieš šventes įvyko net dvi futbolo šventės. Futbolo dienai paminėti skirtame renginyje dėl Sporto centro (SC) taurės susirungė 2013 m. gimusių berniukų komandos. Surengtas ir futbolo šeimų turnyras.
Nuotrauka
SC nuotrauka
Įkelta:
2021-12-22
Tauragės sporto centre gruodžio 21 d. pagerbti metų geriausi sportininkai ir jų treneriai. Šventinę programą puošė Šilutės krepšinio klubo šokėjos. Pasveikinti per trisdešimt sportininkų ir dvi komandos.
Nuotrauka
Asmeninio albumo nuotrauka
Įkelta:
2021-12-15
Tauragės imtynininkas Mindaugas Venckaitis (97 kg) savo amžiaus ir svorio kategorijoje tapo nugalėtoju devynioliktą kartą surengtame tarptautiniame Pasaulio čempiono Rimanto Bagdono imtynių jaunimo turnyre. Kovotojas įveikė tris varžovus, o aukso medalį garantavusi dvikova truko tik pusantros minutės – tauragiškio persvara buvo akivaizdi.
Nuotrauka
 nuotrauka
Įkelta:
2021-12-13
Palangoje surengtame „Žemaitijos lygos taurė VI“ bokso turnyre puikiai pasirodė Tauragės boksininkų komanda. Trenerių Giedriaus Vaištaro ir Dainiaus Jokimaičio auklėtiniai iškovojo pergalių ir prizines vietas.
Nuotrauka
Autorės nuotrauka
Įkelta:
2021-12-07
Tarptautiniame šachmatų turnyre „Baltic Way 2021“ A grupėje žaidusi Eglė Grikšaitė iškovojo trečiąją vietą moterų klasifikacijoje. 13-ojo pasaulio čempiono Gario Kasparovo fondo organizuotas turnyras surengtas po metų pertraukos.