Savivaldybė suteikė paramą reprezentaciniam klubui
Įkelta:
2021-10-29
Nuotrauka
baciuska
Nuotraukos autorius:
Asmeninio albumo nuotrauka
Aprašymas

Kaip ir Benediktas Vanagas, Rokas Baciuška ketina dalyvauti Dakaro lenktynėse

Perspektyvus ralikroso lenktynininkas Rokas Baciuška vis garsiau kalba apie planus dalyvauti Dakaro ralyje, tačiau ambicijas kol kas riboja finansai. Dalinio finansavimo prašoma iš Tauragės rajono savivaldybės. Kaip žinia, dėl finansų trūkumo lenktynininkas šiemet nestartavo WRX čempionate. Pasiginčiję komitetuose, politikai tarybos posėdyje vienbalsiai priėmė sprendimą finansavimą skirti.

Antradienį Tauragės rajono savivaldybės tarybos posėdyje buvo sprendimo projektas dėl dalinio finansavimo skyrimo reprezentaciniam klubui, šiuo atveju – Rokui Baciuškai. Kaip klausimą Švietimo, kultūros ir sporto komitete pristatė mero patarėja Šarūnė Stasytienė, vyksta pasiruošimas Dakaro raliui, savivaldybės biudžete dar yra likę 30 tūkst. Eur nepanaudotų lėšų sporto rėmimo programoje. Tad sporto klubai gali teikti prašymus, kad nepanaudotos lėšos būtų perskirstytos iki šių metų galo.

Kaip komiteto posėdyje kalbėjo mero patarėja, apie šios paramos poreikį buvo kalbėta praėjusiame tarybos posėdyje, dabar gautas oficialus prašymas, prašoma skirti 15 tūkst. Eur. Komiteto narių nuomonės išsiskyrė. Vieni ėmė siūlyti palaikyti perspektyvų sportininką ir skirti netgi didesnę sumą ar net visus likusius pinigus. Kiti politikai nesutiko.

– Kiek žinau, greitu metu turėtų vykti Mažosios Lietuvos Eurolygos renginys, organizatoriams ten irgi trūksta lėšų, galbūt ateis prašymas, neišnaudokim visų lėšų, kiek dabar prašo, tiek ir duokim, – argumentavo tarybos narys Vilmantas Liorančas.

Tuo tarpu Efrema Bitinienė ir kiti tarybos nariai prašė skirti didesnę pinigų sumą, nes R. Baciuška yra bene vienintelis Tauragę pasaulyje garsinantis sportininkas.

– Palaikau Efremos siūlymą, Rokas – vienintelis rimtas žmogus, kuris garsina Tauragę, kaip jam seksis Dakare, bus kita kalba, bet 30 tūkst. Eur būtų rimta paspirtis, kiek žinau, jie turi finansinių problemų, – teigė Stasys Lapė.

Mero patarėja atkreipė komiteto narių dėmesį, kad sumos skiriasi. Prašyme neva nurodyta didesnė suma – 20 tūkst. Eur, nors ankstesniame tarybos posėdyje ir žodžiu buvo įvardintas 15 tūkst. Eur poreikis, tad, pasak mero patarėjos, būtų galima laikytis prašymo ir skirti tą didesnę sumą. Tačiau V. Liorančas argumentavo, kad prašyme pateikta būtent 15 tūkst. Eur suma.

– Esu atsidaręs prašymą, ten įrašyta 15 tūkst., tai nežinau, kur tas kitas prašymas, – stebėjosi politikas.

Posėdžio pirmininkė pasiūlė „nelaužyti iečių“ ir klausimą išdiskutuoti bendrame komitete bei sulaukti papildomos informacijos, kuria remiantis tarybai būtų pateiktas galutinis sprendimas su konkrečia suma. Antradienį tarybos posėdyje teiktas sprendimo projektas su 15 tūkst. Eur suma. Politikai vienbalsiai patvirtino sprendimą.

Ankstesniais metais Pasaulio ralikroso čempionate dalyvavęs R. Baciuška šiemet dėl finansų trūkumo dalyvauja kituose čempionatuose – vairuodamas bagį, jis startavo dykumos raliuose. Kaip skelbta, tai buvo savotiška treniruotė Dakaro raliui. Ar pavyks startuoti šiame didelės ištvermės ir finansų reikalaujančiame maratone, priklausys nuo įvairių aplinkybių, kurių didžioji dalis – finansai. Komanda kiek anksčiau buvo skelbusi, kad lenktyniniais tariasi dėl galimybės startuoti kituose čempionatuose bei dalyvauti sportininkų programoje.

 

Nuotrauka
rankinis
Įkelta:
2022-11-26
Garliavoje (Kauno r.) surengtose Lietuvos vaikų U-14 rankinio čempionato pirmojo turo varžybose Tauragės sporto centro auklėtiniai iškovojo dvi pergales.
Nuotrauka
svarsciai
Asmeninio archyvo nuotrauka
Įkelta:
2022-11-25
Tauragėje surengtame Lietuvos svarsčių kilnojimo federacijos rovimo veiksmų čempionate puikiai pasirodė sporto klubo „Tauro svarstis“ komanda ir sportininkai.
Nuotrauka
sambo
Tauragės sporto centro feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2022-11-24
Šiauliuose lapkričio 19-ąją surengtose Lietuvos mokinių ir kadetų sambo čempionatuose dalyvavę Tauragės sporto centro sportininkai iškovojo medalius. Varžyboms sportininkus paruošė treneris Mantas Sabaliauskas.
Nuotrauka
dviraciai
Asmeninio archyvo nuotrauka
Įkelta:
2022-11-23
Gauti taškus ir prizus už važiavimą dviračiu – tokį dešimties dienų iššūkį priėmė dalyviai iš visos Lietuvos. Dviračių entuziastų buvo ir Tauragėje. Viena iš daugiausiai kilometrų numynusių – Vaida Žalandauskienė, tarp moterų pelniusi antrąją vietą.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-11-21
Panevėžyje lapkričio 15–19 d. vyko 99-asis Lietuvos suaugusiųjų bokso čempionatas, kuriame dalyvavo gausus būrys stipriausių šalies kovotojų. Net trys kovotojos iš Tauragės savo svorio kategorijose tapo čempionėmis, ketvirta – vicečempione. Stipriausi kovotojai varžėsi ir dėl vietos Lietuvos rinktinėje, kuri atstovaus šaliai Europos žaidynėse ir pradės atrankines kovas dėl kelialapių į 2024 m. olimpiadą Paryžiuje.
Nuotrauka
sambo
Įkelta:
2022-11-20
Vilniuje surengtame Lietuvos policijos sambo čempionate Tauragės apskrities policijos komisariato komanda bendroje įskaitoje užėmė trečiąją vietą. Savo svorio kategorijose sportininkai iškovojo įvairių spalvų medalius.
Nuotrauka
krepsinis
„Tauragės“ feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2022-11-17
Dvigubą pergalę praėjusį savaitgalį iškovojusi „Tauragė“ reguliariojo sezono turnyrinėje lentelėje išsiveržė į antrąją poziciją. Tiesa, džiaugtis pagrindo nėra daug. Mažai trūko, kad dviženklę persvarą turėję tauragiškiai krepšininkai pralaimėtų išvykoje. Šį savaitgalį laukia vienerios rungtynės išvykoje.
Nuotrauka
dziudo
Tauragės sporto centro feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2022-11-17
Kėdainiuose vykusiame atvirajame Lietuvos vaikų U12 ir jaunių U16 dziudo čempionate Tauragės sporto centro auklėtiniai pasirodė puikiai ir iškovojo ne vieną medalį. 
Nuotrauka
badmintonas
Klubo „Volanas“ feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2022-11-16
Panevėžyje vykusiame Lietuvos badmintono taurės B grupės ketvirtajame finaliniame etape medalius iškovojo Tauragės badmintono klubo „Volanas“ sportininkai.
Nuotrauka
boksas
Tauragės sporto centro feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2022-11-16
Telšiuose vykusiame tarptautiniame turnyre Tauragės sporto centro jaunieji boksininkai iškovojo pirmąsias vietas savo amžiaus ir svorio kategorijose. 
Nuotrauka
kulturizmas
vs-foto.lt nuotraukos
Įkelta:
2022-11-10
Lapkričio 2–7 d. Santa Susanoje (Ispanija), vyko IFBB pasaulio vyrų čempionatas. Jame dalyvavo apie 1200 dalyvių iš 80 valstybių. Lietuvai atstovavę sportininkai pasirodė puikiai, su aukso medaliu grįžo ir Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacijos prezidentė tauragiškė Sandra Martinkienė.
Nuotrauka
titanu
Asmeninio albumo nuotrauka 
Įkelta:
2022-11-09
Lapkričio 6-ąją Šiauliuose pirmą kartą šalyje vyko 60+ amžiaus grupės paplūdimio tinklinio Titano taurės I etapo varžybos. Tauragės komanda buvo nepralenkiama ir iškovojo pirmąją vietą. 
Nuotrauka
krepsinis
„Tauragės“ feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2022-11-09
Praėjusį savaitgalį „Tauragės“ ekipa sužaidė pergalingai. Išvykoje palaužė Akmenės rajono krepšininkus, namuose sutriuškino lygos A diviziono debiutantus iš Kuršėnų, Šiaulių rajono.
Nuotrauka
futbolas
Tauragės sporto centro nuotrauka
Įkelta:
2022-11-08
Tauragės sporto centro futbolo trenerio Tomo Rimo auklėtiniai baigė pirmąjį „Samsung Galaxy Watch“ Lietuvos čempionato ratą. Čempionate dalyvauja trys Tauragės sporto centro komandos (U9, U11, U12). Geriausiai pasirodė vyresnieji. Antrasis čempionato ratas startuos balandžio mėnesį.
Nuotrauka
boksas
Tauragės kovų akademijos feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2022-11-08
Tauragės boksininkai, atstovaudami Lietuvos rinktinei tarptautiniame V. Karpačiausko bokso turnyre, iškovojo medalius. Nojus Samuilis tapo čempionu.
Nuotrauka
optas
Asmeninio archyvo nuotrauka
Įkelta:
2022-11-07
Lietuvos kariuomenės seržantas tauragiškis Justas Optas pagerino 32 kg svarsčio rovimo  pasaulio rekordą svorio kategorijoje iki 85 kg. Atletas rekordą pasiekė Europos svarsčių kilnojimo čempionate Taline (Estija) dar gegužę. Bet užtruko procedūros – tyrimai dėl dopingo vartojimo ir kiti formalumai, todėl rekordas užskaitytas tik visai neseniai.
Nuotrauka
sportas
Įkelta:
2022-11-03
Dvi Tauragės sporto centro jaunimo krepšinio komandos varžosi Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje. Praėjusį savaitgalį tiek U14, tiek U13 komandos iškovojo pergales.
Nuotrauka
sportas
Įkelta:
2022-11-02
Tauragės sporto centro boksininkai praėjusį savaitgalį surengtame bokso turnyre „Kalvarijos boksui 40“ iškovojo įvairių spalvų medalius. Boksininkai pasižymėjo savo amžiaus ir svorio kategorijose.
Nuotrauka
eybl
Tauragės KM feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2022-10-31
Tauragės krepšinio mokyklos U16 komanda dalyvauja Europos jaunimo krepšinio lygoje (EYBL). Praėjusiais metais į pagrindinį etapą patekę tauragiškiai nestabdo ir šiemet. Pirmajame etape Vilniuje iškovota antroji vieta.
Nuotrauka
boksas
E. Kniežauskas/Lietuvos bokso federacija nuotrauka
Įkelta:
2022-10-27
Lietuvos bokso federacija Kaune ir Tauragėje surengė Lietuvos ir Ukrainos boksininkų turnyrą „2022 European Boxing League Match: Lithuania-Ukraine“. „Bastilijos“ sporto komplekse susikovė šešios boksininkų poros. Nugalėtojais tapo ukrainiečiai, pergalę išplėšę paskutinėje sunkiasvorių dvikovoje.
Nuotrauka
rokas baciuska
stormstudio.lt nuotrauka
Įkelta:
2022-10-24
Sekmadienį baigėsi Andalūzijos ralis, o tuo pačiu ir Pasaulio ralio-reidų čempionatas. Lietuvis Rokas Baciuška iškovojo svarbiausią pergalę Lietuvos automobilių sporto istorijoje. Niekas niekada nėra lipęs ant podiumo pasaulio čempionate, o tauragiškis tai padarė pirmuoju bandymu.