Žaibo ir greitųjų šachmatų čempionate iškovojo prizus
Įkelta:
2021-09-24
Nuotrauka
a
Nuotraukos autorius:
„Lietuvos šachmatai“ feisbuko nuotrauka
Aprašymas

Eglė Grikšaitė (viduryje) greitųjų šachmatų čempionate tapo M14 grupės nugalėtoja

 

 

Vilniuje surengtame aukšto meistriškumo Lietuvos jaunučių ir jaunių „Žaibo“ bei greitųjų šachmatų čempionatuose prizines vietas iškovojo sesės Grikšaitės, kurias treniruoja šiauliškis Raimondas Narmontas, bei kiti Tauragės šachmatininkai. Šiame čempionate svarbiausia greita reakcija, intuicija ir varžovo perpratimas.

Į rugsėjo 17–19 d. „Karolinos“ viešbutyje surengtus Lietuvos jaunučių ir jaunių (BM08–18) „Žaibo“ ir greitųjų šachmatų čempionatus susirinko geriausi jaunieji šachmatininkai iš visos Lietuvos. Penktadienį „Žaibo“ čempionate savo grupėse žaidusios sesės Grikšaitės iškovojo prizines vietas: Laura ir Ieva užėmė III, Eglė – II vietą. Antrąją vietą pelnė ir tauragiškė Austėja Armoškaitė (M10).

Šeštadienį ir sekmadienį greitųjų šachmatų čempionate savo grupėse sesių rezultatai buvo tokie: Ieva – trečioje, Rūta – antroje, Eglė – pirmoje. 

Kaip „Tauragės žinioms“ sakė Rita Grikšienė, tai vienas svarbesnių šachmatų čempionatų, kuriame dalyvauti siekia daug sportininkų iš visos Lietuvos. Pasak pašnekovės, ypač stipriai pasirodė Rūta, kuri pasikėlė reitingą. Eglė tarp 50 dalyvių buvo šešta bendroje grupėje (vaikinai ir merginos), tarp merginų – pirma. 

– „Žaibe“ ir greituosiuose šachmatuose turi greitai priimti sprendimus ir daryti ėjimus. Čia daug lemia reakcija, intuicija, gebėjimas greitai susiorientuoti, ko siekia varžovas. Šachmatuose, kaip ir visur, reikia sėkmės, kokie burtai iškris, koks bus varžovas, nes kai daug vaikų, o ratai tik 7, 8 ar 9 (priklauso nuo dalyvių skaičiaus), visko gali nutikti. Mano mergaitės šauniai kovojo, džiaugiuosi jų pasiekimais, – teigė R. Grikšienė.

 

 

Nuotrauka
a
Ingos Jurienės nuotrauka
Įkelta:
prieš 10 valandų
Kaune surengtame 2009 ir 2010 metais gimusių berniukų rankinio turnyre „Gajos“ taurei laimėti Tauragės sporto centro komanda nepaliko vilčių varžovams ir savo amžiaus grupėse iškovojo pirmąsias vietas.
Nuotrauka
a
„Taurris“ feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2021-11-30
Tauragės imtynininkų komanda skina pergales tiek šalies, tiek užsienio turnyruose. Jaunieji sportininkai praėjusį savaitgalį dalyvavo turnyre Marijampolėje bei tarptautiniame turnyre Estijoje. Iš abiejų grįžo su medaliais. Treneriai Aurimas Kalasovskas ir Saulius Bucius.
Nuotrauka
a
„SC Kova“ feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2021-11-29
Šių metų Lietuvos suaugusiųjų vyrų ir moterų bokso čempionate šalies čempionės titulą iškovojo Tauragės „SC Kova“ klubo boksininkė Rugilė Altaravičiūtė (iki 52 kg). Trenerio Edvardo Kutujevo auklėtinė finale įveikė jauną, bet perspektyvią sportininkę iš Vilniaus. Lietuvos rinktinės viena iš lyderių, daugkartinė šalies čempionė Iveta Lešinskytė čempionate nedalyvavo dėl traumos.
Nuotrauka
Komandos nuotrauka
Įkelta:
2021-11-26
„Esu labai laimingas, galėdamas pasidalinti džiugiomis naujienomis – mes važiuojam į Dakarą!“ – šiandien savo feisbuko paskyroje skelbia Rokas Baciuška. Jis taps jauniausiu visų laikų Lietuvos lenktynininku, dalyvausiančiu legendiniame Dakaro ralyje, skelbiama išplatintame pranešime. Lenktynininkas kurį laiką dvejojo, ar dalyvaus dėl finansų trūkumo. Lėšas skyrė tiek pavieniai asmenys, tiek Tauragės rajono savivaldybė. Bet didžiausią paskatą skyrė privati įmonė.
Nuotrauka
sporto salė
Asociatyvi sportas.taurage.lt nuotrauka
Įkelta:
2021-11-24
Savivaldybė numačiusi skirti premijas sportininkų ir trenerių skatinimui už aukštą meistriškumą – sporto rezultatus pasiektus per 2021 m. II pusmetį. Sportininkai ir treneriai kviečiami iki gruodžio 1 d. pateikti paraiškas.
Nuotrauka
a
Tauragės krepšinio mokyklos feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2021-11-22
Tauragėje savaitgalį praūžė trijų dienų krepšinio šventė. Pirmą kartą čia surengtas Europos jaunimo krepšinio lygos (EYBL) etapas. Nugalėtojais tapo sostinės jaunieji krepšininkai. Tauragės krepšinio mokyklos auklėtiniai – antri.
Nuotrauka
a
Tauragės sporto centro feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2021-11-22
Tauragės sporto centro šachmatų klubo patalpose vyko šios ugdymo įstaigos šachmatų varžybos stipriausiųjų titulams išsiaiškinti. Čempionate dalyvavo 19 jaunųjų mokyklos šachmatininkų.
Nuotrauka
k
Asmeninio archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-11-19
Iš Tauragės kilusi, dabar Šiauliuose studijuojanti Laura Kubiliūtė pakviesta į Nacionalinę moterų futbolo rinktinę. Tai jau antroji Tauragės futbolininkė rinktinėje. Su Šiaulių „Gintra-ŠSG B“ žaidžianti mergina svajoja apie profesionalią karjerą užsienio klubuose.
Nuotrauka
a
BK „Volanas“ feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2021-11-19
Tauragės badmintono klubo (BK) „Volanas“ sportininkai ryškiai suspindėjo badmintono turnyre „Lietuvos taurė“– įvairiose grupėse iškovoti visų spalvų medaliai.
Nuotrauka
a
„Tauragės“ feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2021-11-17
Po labai sudėtingos sezono pradžios, panašu, „Tauragės“ krepšininkai padarė išvadas, susiėmė ir tris paskutines rungtynes laimėjo. Aukščiausius tikslus sezono pradžioje išsikėlusi komanda sezono net nepriminė savęs.
Nuotrauka
kariubegimas
Dovydo Kaminsko Facebook nuotr.
Įkelta:
2021-11-14
Pusės tūkstančių karių būrys ir dalyviai iš visos Lietuvos – keturioliktą kartą surengtame bėgime karių dienai paminėti bėgo dideli ir maži.
Nuotrauka
a
Tauragės sporto centro nuotrauka
Įkelta:
2021-11-11
Druskininkuose tris dienas vykusiame Albino Arbačiausko atminimo rankinio turnyre merginų U-17 grupėje žaidusios Tauragės sporto centro auklėtinės, kurias treniruoja Ineta Laugalienė. užėmė trečiąją vietą. Merginos žaidė vyresniųjų grupėje, tad pasiekimas stulbinantis.
Nuotrauka
baciuska
Asmeninio albumo nuotrauka
Įkelta:
2021-10-29
Perspektyvus ralikroso lenktynininkas Rokas Baciuška vis garsiau kalba apie planus dalyvauti Dakaro ralyje, tačiau ambicijas kol kas riboja finansai. Dalinio finansavimo prašoma iš Tauragės rajono savivaldybės. Kaip žinia, dėl finansų trūkumo lenktynininkas šiemet nestartavo WRX čempionate. Pasiginčiję komitetuose, politikai tarybos posėdyje vienbalsiai priėmė sprendimą finansavimą skirti.
Nuotrauka
a
KK „Taurus“ feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2021-10-28
Sėkmingi pasirodymai varžybose ir turnyruose buvo Tauragės kovotojams. Imtynininkai grįžo su medaliais iš mišrių kovos menų turnyro Jurbarke, tuo tarpu karate klubo kovotojai puikiai pasirodė Lietuvos moksleivių čempionate Kėdainiuose.
Nuotrauka
a
Tauragės SC feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2021-10-22
Praėjusį savaitgalį Nidoje sužaistos mėgėjų badmintono varžybos. Puikiai sekėsi Tauragės sportininkams – jie iškovojo prizines vietas.
Nuotrauka
a
Salvijaus Stravinsko nuotrauka
Įkelta:
2021-10-15
Spalio 9-ąją Tauragės „Bastilijos“ sporto komplekse surengtas badmintono klubo „Volanas“ 25-mečio turnyras. Jame susirungė 106 sportininkai iš įvairių badmintono klubų. Puikiai pasirodė dabartiniai ir buvę klubo auklėtiniai.
Nuotrauka
a
STORM media LT nuotrauka
Įkelta:
2021-10-14
Vakar vyko paskutinysis Maroko ralio greičio ruožas – visos grupės turėjo važiuoti vienodą trasą. Nuo starto reikėjo nuvažiuoti beveik pusantro šimto kilometrų, o greičio ruožą turėjo sudaryti šiek tiek mažiau nei trys šimtai kilometrų. Tačiau lenktynių rytą organizatoriai beveik dvigubai sutrumpino trasą – paliko vos 166 km vietoj planuotų 291. Taigi, po pakoreguoto maršruto sportininkų laukė 142 km kelias iš bivuako iki greičio ruožo, tada 166 km, kuriuos teko įveikti kuo greičiau ir dar 141 km iki bivuako.
Nuotrauka
Tauras
FK „tauras“ feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2021-10-08
Lietuvos futbolo federacijos mėgėjų III lygoje KAFF-MAFF pirmenybėse rungtyniaujanti Tauragės futbolo klubo (FK) „Tauras“ komanda tarp devynių komandų laikosi čempionato pirmojoje vietoje su dešimties taškų persvara prieš artimiausius varžovus. Komandai šių metų sezone liko sužaisti paskutines rungtynes.
Nuotrauka
a
Kęstučio Krakio feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2021-10-06
Automobilių sporto entuziastai skaičiuoja šių metų sezono rezultatus. Tauragės sportininkams sezonas buvo aktyvus, įtemptas ir permainingas. Savo klasėse pavyko pasiekti laimėjimų, kai kurie galutinėje įskaitoje buvo netoli podiumo.
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-10-02
Tauragės“ krepšinio komanda išsaugojo praėjusiais metais iškovotą Vytauto Bučnio atminimo turnyro taurę. Tradiciniame turnyre „Bastilijos“ sporto komplekse krepšinio sezoną pradėję krepšininkai svečiams nepaliko vilčių ir suteikė džiaugsmo vietos sirgaliams.
Nuotrauka
a
Autorės nuotrauka
Įkelta:
2021-10-01
Penktadienį Tauragėje lankėsi Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidentas Vydas Gedvilas ir generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas. Kaip susitikimo su žiniasklaida metu sakė V. Gedvilas vizito tikslas – stiprinti ryšį su vietos bendruomene.
Nuotrauka
a
„Taurris֧“ feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2021-09-30
Rugsėjo 25 d. Panevėžyje įvyko Lietuvos graikų-romėnų imtynių vaikų ir jaunių žaidynės. Jose dalyvavo ir Tauragės sporto centro imtynininkų komanda, treniruojama Aurimo Kalasovsko ir Sauliaus Buciaus. Jaunieji sportininkai pateko tarp prizininkų. 
Nuotrauka
a
Lietuvos badmintono federacijos feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2021-09-29
Kaune rugsėjo 25–26 d. surengtame Lietuvos jaunių ir jaunučių asmeninio badmintono čempionate dalyvavo ir Tauragės badmintono klubo „Volanas“ sportininkai. Labiausiai pasisekė Nojui Tenikaičiui, kuris vyrų dvejeto rungtyje iškovojo antrąją vietą.