„Weekend Grand Race“ Tauragėje trasoje virė aistros ir liepsnojo automobiliai
Įkelta:
2021-09-08
Nuotrauka
a
Nuotraukos autorius:
Organizatorių nuotraukos
,
Nuotrauka
a
Nuotraukos autorius:
Organizatorių nuotraukos
,
Nuotrauka
a
Nuotraukos autorius:
Organizatorių nuotraukos

Praėjusį šeštadienį, legendinėje Sungailiškių autokroso trasoje (Tauragės r.) labai netradiciškai baigėsi trečias „Weekend Grand Race“ serijos etapas, generalinio varžybų partnerio UAB „Rigveda“ taurei laimėti. Organizatorių teigimu – tokio finalinių važiavimų sesijos finišo dar nebuvę per visą šių lenktynių istoriją. Trasoje buvo taip karšta, kad, galų gale, emocijos virto atvira liepsna ir nemenku, tačiau laimingai pasibaigusiu gaisru, rašoma pranešime spaudai.

Prieš startą

Ankstyvą šeštadienio rytą į 3-ią „Weekend Grand Race“ etapą Sungailiškėse užsiregistravo 20 komandų, tarp kurių sutikome beveik visas greičiausias, dėl metinės įskaitos trofėjų kovojančias ekipas. Automobilių klasėje „Iki 1800cm³“, po dviejų etapų pirmaujančios komandos išsirikiavo 15-os taškų diapazone: 1vt. „Ginerda“ (95 tšk.), 2vt. „4x4 Kalvarija“ (83 tšk.), 3vt. „Antra pavara“ (80 tšk.). Automobilių įskaitoje „Virš 1800cm³“ pirmas dvi vietas pasidalijo po vieną pergalę turinčios „Remapo“ (95 tšk.) ir „Petro metalų“ (87 tšk.) komandos, o trečią vietą, su nedideliu 5 taškų atotrūkiu laikė „Premo“ trejetas (82 tšk.).

Svarbiausioje, bendroje „Weekend Grand Race“ sezono įskaitoje (joje fiksuojamas tik finalinių kiekvieno etapo važiavimų rezultatas), prieš varžybas Tauragės trasoje stipriausiai atrodė komanda „Construction Agent“ turėjusi 86 taškus, antroje ir trečioje vietoje rikiavosi „Skardinė bomba“ (68 tšk.) ir „Antra pavara“ (64 tšk.). Kita vertus, serijos dalyviai puikiai suprato, kad šie skaičiai komfortiškai jaustis dar tikrai neleidžia.

Nors taškų lentelės nemeluoja, tačiau jos piešia ir labai aiškias tendencijas, kurios byloja, jog yra ir kitos, pasiutusiai greitos, konkurencingus rezultatus rodančios komandos. Tačiau nuo lyderių jas skiria tai, kad nepavyksta parodyti reikiamo stabilumo, t. y. pasiekti finalą ir finalo finišo tiesiąją. Tokio tipo lenktynėse, kur standartiniams automobiliams tenka išlaikyti labai agresyvių trasų egzaminus ir švelnią kontaktinę kovą – vien finišo faktas jau tampa pasiekimu.   

Kaip parodė laikas – trečiojo etapo įvykiai visas „Weekend Grand Race“ taškų suvestines pakoregavo ypač stipriai. Sezono intrigą dar labiau sustiprino iki minimumo sumažėjęs taškų deficitas tarp komandų bei fatališka vienos greičiausių etapo ekipų nesėkmė finalinio važiavimo metu. 

Kvalifikacija

Priminsime, jog „Weekend Grand Race“ kvalifikacijos serija vykdoma grupėmis, kuriose važiuoja tiek klasėse „Iki 1800cm³“, tiek „Virš 1800cm³“ dalyvaujančios komandos, o grupės sudaromos pagal laisvųjų treniruočių rezultatą. Automobiliai pagal užimtą poziciją rikiuojami į vieną eilę ir kvalifikacijoje startuoja „iš eigos“ paskui saugos bagį. Trečiame etape Sungailiškių autokroso trasoje buvo sudarytos dvi grupės po 10 automobilių, tad kvalifikacinių važiavimų metu trasoje nebuvo ankšta ir, daugiau erdvės trasoje turėję dalyviai, galėjo siekti pagrindinio tikslo: kuo geresnio vieno rato įveikimo laiko. Trumpai tariant – kiekviena komanda turi tris kvalifikacijos bandymus.

Pagal „Weekend Grand Race“ taisykles komandoje privalo būti 3 nariai, kurių kiekvienas kvalifikacijų metu važiuoja po 15 minučių. Kiek apsuksi ratų – gal ir nėra labai svarbu. Svarbu „atvežti“ vieną, kuo aukštesnį vieno rato įveikimo laiką. Kvalifikacijų serijai pasibaigus, varžybų laikininkai sumuoja tris geriausių ratų laikus ir taip išaiškėja komandos pozicija didžiojo finalo rikiuotėje. Tokia tvarka ekipas verčia dirbti maksimaliai tiksliai ir neleidžia spekuliuoti turint vieną labai greitą vairuotoją. Galvojant apie aukščiausią rezultatą – visi trys komandos vairuotojai privalo būti kiek įmanoma greitesni, gerai suprantantys automobilio išsaugojimo svarbą.

6 kvalifikacijų serijai pasibaigus nesunku buvo pastebėti, kad geriausius asmeninius trasos rezultatus komandos demonstravo kvalifikacijoms tik prasidėjus. Nenuostabu: tarp važiavimų sunkioji technika taisė trasos dangą, tad iškart po starto sąlygos būdavo idealiausios. Tai matome ir kvalifikacijų išklotinėse. Geriausi vieno rato laikai dažniausiai buvo „atvežami“ antrame – penktame ratuose, nors būta atvejų, kai kvalifikacijos grupės važiavimai buvo laimėti 7-ame ar net 12-ame rate. 

Geriausiai su kvalifikacijos užduotimi absoliučiai ir klasėje „Virš 1800cm³“ susitvarkė „Žaibas Racing Team“ nariai: Ingrida Skačkauskaitė, Ričardas Skačkauskas ir Edvinas Svirplys. Jų 5-u starto numeriu pažymėta „Hyundai Coupe“ įsuko tris geriausius ratus (bendras laikas 2:22.624 min.). Antroje vietoje absoliučiai ir pirma klasėje „Iki 1800cm³“ komanda „Tauragai“ pilotavusi „Audi A4“. Marius Zajančiauskas, Ignas Gofmanas ir Agnė Gečaitė nuo lyderių kvalifikacijoje atsiliko pusantros sekundės (bendras laikas 2:24.083 min.). Nuo antros vietos atsilikusi vos 0.410 sek., startui finale iš trečios pozicijos ruošėsi komanda „TD Transport“: Agnė Vinčiauskaitė, Aidas Vingilys, Dovydas Šmulkštys vairavę „Proton 416“. Penketuką absoliučiai greičiausių, prieš finalą užbaigė komanda nr. 9 „Premo“ ir 51 nr. „Kokybės garantas 2“. Absoliutūs sezono lyderiai po 2 etapų, komanda „Construction Agent“ (Kęstutis Krakys, Gabrielė Aleksynaitė, Agnė Rupšytė) kvalifikacijoje stipriai nesublizgėjo, tačiau su savąja „Opel Corsa“ atvažiavo gan aukštoje, 6 -oje pozicijoje. 

„Karštas“ finalas

Finalinio važiavimo starte komandos Sungailiškių autokroso trasoje buvo išrikiuotos pagal kvalifikacinį rezultatą. Tvarka čia aiški ir paprasta: finale dalyviams reikia įveikti 55 ratus, o komandų vairuotojai privalo keistis kas 15 minučių. Skirtingai nei kvalifikacijoje, klasių bei laiko faktorius finale jau negalioja – pirmą vietą laimi ta komanda, kuri po 55 ratų atvažiuoja pirma, antrą – antra ir t.t. 

15 valandą į „Weekend Grand Race“ 3 etapo finalą teisėjai pakvietė visus, kurie „dar gali važiuoti“. Iš 20 startavusių ryte, prie finalo starto linijos išsirikiavo 17 komandų, o jau po 10-ies nuvažiuotų ratų jų jau sumažėjo iki 13-os. 

Labai apmaudžiai įvykiai susiklostė kvalifikacijos laimėtojams. Dar nesulaukus pirmo keitimo laiko (finalą pradeda merginos ir tik nuvažiavę 15 ratų jos gali vairą perduoti komandos draugams), „Žaibas Racing Team“ automobilyje lūžo važiuoklė, o kol ji buvo sutaisyta serviso zonoje, greičiausi varžovai spėjo pabėgti į priekį. Spėlioti kas laimės „Weekend Grand Race“ etapo finalą – tai tas pats kaip burti iš kavos tirščių. Kai prasideda vairuotojų keitimų serija – skaičiai ir pozicijos gyvoje rezultatų lentelėje keičiasi taip greitai, kad po eilinio keitimo tenka palaukti mažiausiai 5 minutes, kol jie normalizuojasi ir vėl galima kažką aiškiai suprasti. Regis taip ir buvo po antro keitimo. Jau 25-ame rate į pirmą vietą išsiveržė kvalifikacijos nugalėtojai klasėje „Iki 1800cm³“, komanda „Tauragai“, varžybose vairavusi 30 numeriu pažymėtą „Audi A4“. Po nemenkos pilotų keitimo suirutės antrą vietą užsiėmė komanda „Kokybės garantas 2“ (Dalius Mockapetris, Mangirdas Meištas, Rūta Saladžienė) 51 starto numeris „Mazda 323“. Pasirinkę teisingą vairuotojų keitimo strategiją į trečią vietą net iš 9 -os pozicijos pakilo komanda „Skardinė Bomba“ („Mitsubishi Colt“, #12). Ekipa gina antrą vietą bendroje sezono įskaitoje ir jai tai sekasi puikiai.

Kai regis viskas pamažu stojo į savo vietas, 35 -ame rate trasoje pakilo raudonos, nieko gera nežadančios vėliavos. Paskutiniame posūkyje prieš finišo vėliavos bokštelį atvira liepsna užsidegė 52 -u numeriu pažymėtos komandos „Kokybės garantas“ „Peugeot 307“. Į trasą išvažiavo saugos automobilis, kuris varžybų dalyvius maža eiga „vedėsi“ aplink trasą, o tuo metu varžybų personalas kovojo su ugnimi. Patyrusi varžybų vadovo akis suprato, kad gaisras gali būti rimtas, tad važiavimas buvo visiškai sustabdytas 39 -ame rate. Šiandien jau žinome, kad automobilyje buvo pažeista degalų magistralė, tad ugnis buvo numalšinta tik didelių pastangų dėka. Svarbiausia, kad suveikus varžybų saugos planui viskas baigėsi laimingai ir niekas nenukentėjo. 

„Džiaugiuosi, kad visi liko sveiki, džiaugiuosi profesionaliu teisėjų darbu, kurie viską padarė taip kaip ir turi būti. Tiesa po gaisro likvidavimo teko priimti nelengvą sprendimą. Varžybų finalą užbaigėme ties 39 ratu ir etapo nugalėtojus išaiškinome pagal einamąjį faktą. Norint pratęsti varžybas reikia iš naujo paruošti trasą, ištempti visus sustojusius ir nukentėjusius komandų automobilius, pasirūpinti priešgaisrine sauga. Tam tiesiog nebeturime dienos laiko. Tokią situaciją turime pirmą kartą per 3 „Weekend Grand Race“ sezonus.“, – sakė varžybų organizatorius, ASK „Vilkaviškio greitis“ vadovas Edgaras Kurauskas.

Podiumas

„Weekend Grand Race“ podiumas visuomet lūžta nuo prizų ir dovanų. „Greičiausios merginos“ nominacijoje pergalę šventė greičiausiai ratą tarp merginų įveikusi Rūta Saladžienė. Jai atiteko Oksanos Butkutės Permanent Makeup prizas.

„Greičiausiu vyru“ pripažintas absoliučiai geriausio vieno rato laiko autorius, kvalifikacijos laimėtojų komandos „Žaibas Racing Team“ narys – Edvinas Svirplys. „Uosio įrankiai“ sportininkui dovanojo „Vykend reise“ laaabai reikalingą daiktą: automobilinių įrankių komplektą.

„Greičiausių tauragiškių“ nominacijoje pergalė atiteko komandai „Tauragai“. Prizą jiems įsteigė „Auto Tauragė“. 

„Greičiausiais vilkaviškiečiais“ pripažinta komanda „Premo“ (Gabrielė Mačiokaitė, Dainius Doleris, Andrius Inkrata. „Citroen C4”, #9). Jiems atiteko LR seimo nario Algirdo Butkevičiaus taurė, „Vilkaviškio kukurūzų labirinto“ ir automobilių plovyklos „Vador“ prizai.

Kiekvieno etapo metu „Weekend Grand Race“ „Facebook“ paskyroje vyksta ir sportiškiausio automobilio rinkimai. Žiūrovų simpatijos šį kartą atiteko 99 numeriu pažymėtam „Ford Focus“ ir jį surinkusiai komandai „Antra pavara“. Komandai prizus dovanojo prekybos tinklas „Sportland“.

Kvalifikacijų prizininkai taip pat nelieka užmiršti. Svarbu priminti, kad pagal kvalifikacijų rezultatą vedama įskaita pagal klases, tad ji - ne ką mažiau svarbi „Weekend Grand Race“ serijoje dalyvaujančių komandų nariams. Klasėje „Iki 1800cm³“ kvalifikacijoje trečią vietą pelnė „Kokybės garanto“ komanda, antroje vietoje klasifikuota komanda „TD Transport“, pirmą vietą laimėjo „Tauragai“.

Automobilių įskaitoje „Virš 1800cm³“ trečią vietą pelnė „Kokybės garantas 2“, antroje vietoje greičiausi vilkaviškiečiai: komanda „Premo“, o etapo kovą klasėje laimėjo „Žaibas Racing Team“.

Svarbiausioje, bendroje įskaitoje, burtai buvo mesti 35 -ame finalo rate. Podiumo laiptelius išsidalijo pirmas trejetas, kuris gaisro metu išsirikiavo paskui saugos automobilį. Pergalė atiteko  komandai „Tauragai“ („Audi A4“), antra vieta finale: „Kokybės garantas 2“ („Mazda 323“). Trečioje pozicijoje komanda „Skardinė Bomba“ vairavusi „Mitsubishi Colt“.

Reikia pastebėti, jog „Weekend Grand Race“ suvestinė po trijų įvykusių etapų su ką tik aptartais rezultatais didelių sąsajų neturi. Geriausiai pozicionuojamos tos komandos, kurios nors ir nelaimi aukščiausių vietų, tačiau stabiliai finišuoja visose lenktynėse ir pamažu didina metinį taškų bagažą.  

Štai kaip lentelė atrodo po rudeninio etapo Tauragėje: klasė „Iki 1800cm³“ 1vt. „Ginerda“ (122 tšk.), 2vt. „Antra pavara“ (121 tšk.), 3vt. „4x4 Kalvarija“ (120tšk.). Visos komandos „išsibarstė“ per vieną tašką, tad, galima sakyti, jog „Weekend Grand Race“ sezonas joms prasideda iš naujo! 

Panaši situacija susiklostė ir įskaitoje „Virš 1800cm³“: pirmas dvi vietas besidalijančios komandos „Premo“ (127 tšk.) ir „Remapas“ (126 tšk.) jau stumdosi vieno taško diapazone, o trečią vietą laiko „Construction Agent“ (121 tšk.). Tiesa net ir 3 vietoje klasifikuota komanda ramiai miegoti negali: po dviejų etapų su 120 taškų juos prie sienos jau remia „Žaibas Racing Team“.

Po trijų etapų absoliučioje „Weekend Grand Race“ 2021m. įskaitoje pirmauja komanda „Construction Agent“ (127 tšk.). Žvelgiant į ateitį, lyderiai gali jaustis šiek tiek saugiau. Antroje vietoje esanti „Skardinės bombos“ komanda nuo absoliutaus sezono lyderio atsilieka 16 taškų, o trečioje reziduojanti „Antra pavara“ net 36-iais taškais. Daugiaetapės varžybų serijos tuo ir žavios. Laimėti vienerias varžybas čia negana. Kiekviename etape reikia stabilumo ir bandymo finišuoti kuo aukštesnėje pozicijoje. Tik taip galima galvoti apie aukščiausias vietas sezonui pasibaigus.

 

 

 

 

Nuotrauka
a
Ingos Jurienės nuotrauka
Įkelta:
prieš 15 valandų
Kaune surengtame 2009 ir 2010 metais gimusių berniukų rankinio turnyre „Gajos“ taurei laimėti Tauragės sporto centro komanda nepaliko vilčių varžovams ir savo amžiaus grupėse iškovojo pirmąsias vietas.
Nuotrauka
a
„Taurris“ feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2021-11-30
Tauragės imtynininkų komanda skina pergales tiek šalies, tiek užsienio turnyruose. Jaunieji sportininkai praėjusį savaitgalį dalyvavo turnyre Marijampolėje bei tarptautiniame turnyre Estijoje. Iš abiejų grįžo su medaliais. Treneriai Aurimas Kalasovskas ir Saulius Bucius.
Nuotrauka
a
„SC Kova“ feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2021-11-29
Šių metų Lietuvos suaugusiųjų vyrų ir moterų bokso čempionate šalies čempionės titulą iškovojo Tauragės „SC Kova“ klubo boksininkė Rugilė Altaravičiūtė (iki 52 kg). Trenerio Edvardo Kutujevo auklėtinė finale įveikė jauną, bet perspektyvią sportininkę iš Vilniaus. Lietuvos rinktinės viena iš lyderių, daugkartinė šalies čempionė Iveta Lešinskytė čempionate nedalyvavo dėl traumos.
Nuotrauka
Komandos nuotrauka
Įkelta:
2021-11-26
„Esu labai laimingas, galėdamas pasidalinti džiugiomis naujienomis – mes važiuojam į Dakarą!“ – šiandien savo feisbuko paskyroje skelbia Rokas Baciuška. Jis taps jauniausiu visų laikų Lietuvos lenktynininku, dalyvausiančiu legendiniame Dakaro ralyje, skelbiama išplatintame pranešime. Lenktynininkas kurį laiką dvejojo, ar dalyvaus dėl finansų trūkumo. Lėšas skyrė tiek pavieniai asmenys, tiek Tauragės rajono savivaldybė. Bet didžiausią paskatą skyrė privati įmonė.
Nuotrauka
sporto salė
Asociatyvi sportas.taurage.lt nuotrauka
Įkelta:
2021-11-24
Savivaldybė numačiusi skirti premijas sportininkų ir trenerių skatinimui už aukštą meistriškumą – sporto rezultatus pasiektus per 2021 m. II pusmetį. Sportininkai ir treneriai kviečiami iki gruodžio 1 d. pateikti paraiškas.
Nuotrauka
a
Tauragės krepšinio mokyklos feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2021-11-22
Tauragėje savaitgalį praūžė trijų dienų krepšinio šventė. Pirmą kartą čia surengtas Europos jaunimo krepšinio lygos (EYBL) etapas. Nugalėtojais tapo sostinės jaunieji krepšininkai. Tauragės krepšinio mokyklos auklėtiniai – antri.
Nuotrauka
a
Tauragės sporto centro feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2021-11-22
Tauragės sporto centro šachmatų klubo patalpose vyko šios ugdymo įstaigos šachmatų varžybos stipriausiųjų titulams išsiaiškinti. Čempionate dalyvavo 19 jaunųjų mokyklos šachmatininkų.
Nuotrauka
k
Asmeninio archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-11-19
Iš Tauragės kilusi, dabar Šiauliuose studijuojanti Laura Kubiliūtė pakviesta į Nacionalinę moterų futbolo rinktinę. Tai jau antroji Tauragės futbolininkė rinktinėje. Su Šiaulių „Gintra-ŠSG B“ žaidžianti mergina svajoja apie profesionalią karjerą užsienio klubuose.
Nuotrauka
a
BK „Volanas“ feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2021-11-19
Tauragės badmintono klubo (BK) „Volanas“ sportininkai ryškiai suspindėjo badmintono turnyre „Lietuvos taurė“– įvairiose grupėse iškovoti visų spalvų medaliai.
Nuotrauka
a
„Tauragės“ feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2021-11-17
Po labai sudėtingos sezono pradžios, panašu, „Tauragės“ krepšininkai padarė išvadas, susiėmė ir tris paskutines rungtynes laimėjo. Aukščiausius tikslus sezono pradžioje išsikėlusi komanda sezono net nepriminė savęs.
Nuotrauka
kariubegimas
Dovydo Kaminsko Facebook nuotr.
Įkelta:
2021-11-14
Pusės tūkstančių karių būrys ir dalyviai iš visos Lietuvos – keturioliktą kartą surengtame bėgime karių dienai paminėti bėgo dideli ir maži.
Nuotrauka
a
Tauragės sporto centro nuotrauka
Įkelta:
2021-11-11
Druskininkuose tris dienas vykusiame Albino Arbačiausko atminimo rankinio turnyre merginų U-17 grupėje žaidusios Tauragės sporto centro auklėtinės, kurias treniruoja Ineta Laugalienė. užėmė trečiąją vietą. Merginos žaidė vyresniųjų grupėje, tad pasiekimas stulbinantis.
Nuotrauka
baciuska
Asmeninio albumo nuotrauka
Įkelta:
2021-10-29
Perspektyvus ralikroso lenktynininkas Rokas Baciuška vis garsiau kalba apie planus dalyvauti Dakaro ralyje, tačiau ambicijas kol kas riboja finansai. Dalinio finansavimo prašoma iš Tauragės rajono savivaldybės. Kaip žinia, dėl finansų trūkumo lenktynininkas šiemet nestartavo WRX čempionate. Pasiginčiję komitetuose, politikai tarybos posėdyje vienbalsiai priėmė sprendimą finansavimą skirti.
Nuotrauka
a
KK „Taurus“ feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2021-10-28
Sėkmingi pasirodymai varžybose ir turnyruose buvo Tauragės kovotojams. Imtynininkai grįžo su medaliais iš mišrių kovos menų turnyro Jurbarke, tuo tarpu karate klubo kovotojai puikiai pasirodė Lietuvos moksleivių čempionate Kėdainiuose.
Nuotrauka
a
Tauragės SC feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2021-10-22
Praėjusį savaitgalį Nidoje sužaistos mėgėjų badmintono varžybos. Puikiai sekėsi Tauragės sportininkams – jie iškovojo prizines vietas.
Nuotrauka
a
Salvijaus Stravinsko nuotrauka
Įkelta:
2021-10-15
Spalio 9-ąją Tauragės „Bastilijos“ sporto komplekse surengtas badmintono klubo „Volanas“ 25-mečio turnyras. Jame susirungė 106 sportininkai iš įvairių badmintono klubų. Puikiai pasirodė dabartiniai ir buvę klubo auklėtiniai.
Nuotrauka
a
STORM media LT nuotrauka
Įkelta:
2021-10-14
Vakar vyko paskutinysis Maroko ralio greičio ruožas – visos grupės turėjo važiuoti vienodą trasą. Nuo starto reikėjo nuvažiuoti beveik pusantro šimto kilometrų, o greičio ruožą turėjo sudaryti šiek tiek mažiau nei trys šimtai kilometrų. Tačiau lenktynių rytą organizatoriai beveik dvigubai sutrumpino trasą – paliko vos 166 km vietoj planuotų 291. Taigi, po pakoreguoto maršruto sportininkų laukė 142 km kelias iš bivuako iki greičio ruožo, tada 166 km, kuriuos teko įveikti kuo greičiau ir dar 141 km iki bivuako.
Nuotrauka
Tauras
FK „tauras“ feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2021-10-08
Lietuvos futbolo federacijos mėgėjų III lygoje KAFF-MAFF pirmenybėse rungtyniaujanti Tauragės futbolo klubo (FK) „Tauras“ komanda tarp devynių komandų laikosi čempionato pirmojoje vietoje su dešimties taškų persvara prieš artimiausius varžovus. Komandai šių metų sezone liko sužaisti paskutines rungtynes.
Nuotrauka
a
Kęstučio Krakio feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2021-10-06
Automobilių sporto entuziastai skaičiuoja šių metų sezono rezultatus. Tauragės sportininkams sezonas buvo aktyvus, įtemptas ir permainingas. Savo klasėse pavyko pasiekti laimėjimų, kai kurie galutinėje įskaitoje buvo netoli podiumo.
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-10-02
Tauragės“ krepšinio komanda išsaugojo praėjusiais metais iškovotą Vytauto Bučnio atminimo turnyro taurę. Tradiciniame turnyre „Bastilijos“ sporto komplekse krepšinio sezoną pradėję krepšininkai svečiams nepaliko vilčių ir suteikė džiaugsmo vietos sirgaliams.
Nuotrauka
a
Autorės nuotrauka
Įkelta:
2021-10-01
Penktadienį Tauragėje lankėsi Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidentas Vydas Gedvilas ir generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas. Kaip susitikimo su žiniasklaida metu sakė V. Gedvilas vizito tikslas – stiprinti ryšį su vietos bendruomene.
Nuotrauka
a
„Taurris֧“ feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2021-09-30
Rugsėjo 25 d. Panevėžyje įvyko Lietuvos graikų-romėnų imtynių vaikų ir jaunių žaidynės. Jose dalyvavo ir Tauragės sporto centro imtynininkų komanda, treniruojama Aurimo Kalasovsko ir Sauliaus Buciaus. Jaunieji sportininkai pateko tarp prizininkų. 
Nuotrauka
a
Lietuvos badmintono federacijos feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2021-09-29
Kaune rugsėjo 25–26 d. surengtame Lietuvos jaunių ir jaunučių asmeninio badmintono čempionate dalyvavo ir Tauragės badmintono klubo „Volanas“ sportininkai. Labiausiai pasisekė Nojui Tenikaičiui, kuris vyrų dvejeto rungtyje iškovojo antrąją vietą.