Tauragės sporto centras birželio 10-ąją „Liberty Beach“ surengė šventinę ceremoniją, kurioje įteikė Neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimus centrą baigusiems auklėtiniams. Taip pat apdovanojo geriausius 2020-ųjų sportininkus.
Neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimus gavo 37 sportininkai, kurie šiemet baigė sporto centro užsiėmimus. Atminimo prizais apdovanoti geriausi 2020 m. Tauragės sportininkai. Tai įvairiausių sporto šakų centro auklėtiniai, kurie praėjusiais metais tapo Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių ir jaunimo sporto šakų čempionatų nugalėtojais ar prizininkais.
Neimantas Viliušis (šachmatai), Lietuvos U12 šachmatų čempionatas – III vieta.
Viltė Paulauskaitė (badmintonas), treneris – Jonas Šileris, Lietuvos jaunių U-15 asmeninis čempionatas: merginų vienetas – II vieta, merginų dvejetas – I vieta, mišrus dvejetas – II vieta; Lietuvos jaunių U-17 asmeninis čempionatas: merginų vienetas – II vieta, merginų dvejetas – I vieta; Lietuvos jaunučių U-13 asmeninis čempionatas.
Nojus Tenikaitis (badmintonas), treneris – Jonas Šileris, Lietuvos jaunių U-15 asmeninis čempionatas: vaikinų dvejetas – II vieta; Lietuvos jaunučių U-13 asmeninis čempionatas: berniukų vienetas – III vieta, berniukų dvejetas – II vieta, mišrus dvejetas – I vieta.
Dovas Genys (badmintonas), treneris – Jonas Šileris, Lietuvos jaunių U-17 asmeninis čempionatas: vaikinų vienetas – II vieta.
Justina Šuipytė (svarsčių kilnojimas), treneris – Julius Optas, VIII Lietuvos svarsčių kilnojimo čempionatas, merginų amžiaus grupėje per 63 kg – III vieta.
Eligijus Dusevičius (boksas), treneris – Giedrius Vaištaras, Lietuvos jaunimo bokso čempionatas III vieta.
Emilis Šileris (boksas), treneris – Giedrius Vaištaras, Lietuvos jaunimo bokso čempionatas – II vieta.
Mantė Butkutė (boksas), treneris – Giedrius Vaištaras, Europos jaunimo bokso čempionatas – III vieta.
Dilanas Rašinskas (boksas), treneris – Giedrius Vaištaras, Lietuvos jaunučių bokso čempionatas – I vieta.
Austėja Stulginskaitė (boksas), treneris – Giedrius Vaištaras, Lietuvos jaunučių bokso čempionatas – I vieta.
Solveiga Kasiulytė (boksas), treneris – Giedrius Vaištaras, Lietuvos jaunių bokso čempionatas – II vieta.
Gerda Brazaitė (imtynės), treneris Aurimas Kalasovskas, Lietuvos jaunių imtynių čempionatas – III vieta.
Domas Gembutas (imtynės), treneris Aurimas Kalasovskas, Lietuvos jaunių imtynių čempionatas – III vieta.
Eimantas Genuliavičius (svarsčių kilnojimas), treneris Julius Optas, Lietuvos jaunučių svarsčių kilnojimo čempionatas – II vieta.
Eimantas Sabockis (svarsčių kilnojimas), treneris Julius Optas, Lietuvos jaunučių svarsčių kilnojimo čempionatas – II vieta.
Virmantas Petraitis (svarsčių kilnojimas), treneris Julius Optas, Lietuvos jaunučių svarsčių kilnojimo čempionatas – I vieta.
Regimantas Sarapinas (svarsčių kilnojimas), treneris Julius Optas, Lietuvos jaunučių svarsčių kilnojimo čempionatas – III vieta.
Lukas Naujokas (svarsčių kilnojimas), treneris Julius Optas, Lietuvos jaunučių svarsčių kilnojimo čempionatas – III vieta.
Kamilė Giačaitė (svarsčių kilnojimas), treneris Julius Optas, Lietuvos moterų svarsčių kilnojimo čempionatas – III vieta.
Arnas Skirius (svarsčių kilnojimas), treneris Julius Optas, Lietuvos jaunių svarsčių kilnojimo čempionatas – II vieta.
Regimantas Tamošaitis (svarsčių kilnojimas), treneris Julius Optas, Lietuvos jaunių svarsčių kilnojimo čempionatas – III vieta.
Jonas Bumblauskas (sambo), treneris – Mantas Sabaliauskas, 2020 m., Lietuvos jaunių sambo čempionatas – III vieta.
Emilis Gerlikas (sambo), treneris – Mantas Sabaliauskas, 2020 m., Lietuvos jaunių sambo čempionatas – III vieta.
Orestas Paulauskas (sambo), treneris – Mantas Sabaliauskas, 2020 m., Lietuvos jaunių sambo čempionatas – III vieta.
Skaistė Špiegytė (sambo), treneris – Mantas Sabaliauskas, 2020 m., Lietuvos jaunių sambo čempionatas – III vieta.
Jolita Blankaitė (sambo), treneris – Mantas Sabaliauskas, 2020 m., Lietuvos jaunių sambo čempionatas – I vieta;
2020 m., Lietuvos jaunimo sambo čempionatas – II vieta.
Arūnė Šlefendoraitė (sambo), treneris – Mantas Sabaliauskas, 2020 m., Lietuvos jaunių sambo čempionatas – I vieta.
Vestina Bliavaitė (sambo), treneris – Mantas Sabaliauskas, 2020 m., Lietuvos vaikų sambo čempionatas – I vieta; 2020 m., Lietuvos jaunimo sambo čempionatas – 3 vieta.
Mantė Jomantaitė (sambo), treneris – Mantas Sabaliauskas, 2020 m., Lietuvos jaunimo sambo čempionatas – III vieta.
Matas Baziliauskas (lengvoji atletika), treneris – Aloyzas Šlepavičius, 2020 Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos čempionatas, ieties metimas – I vieta, ilgų metimų čempionate – I vieta.
Gabija Gruzdytė (karate), treneris – Gintaras Cemnalianskis, Lietuvos jaunių 2020m. Karate kyokushin 16-18 m. amžiaus grupėje – II vieta.
Rankinio berniukų komanda, trenerė Inga Jurienė, Lietuvos moksleivių U-12 2019/2020 m. čempionatas III-ia vieta.
Rankinio mergaičių komanda, trenerė Ineta Laugalienė, Lietuvos moksleivių U-12 2019/2020 m. čempionatas II vieta.
Rankinio mergaičių komanda, trenerė Ineta Laugalienė, Lietuvos moksleivių U-13 2019/2020 m. čempionatas II vieta.
Krepšinio berniukų komanda, treneris Tadas Rapolavičius, Žemaitijos krepšinio lyga – I vieta.
Mantė Butkutė – III vieta Europos jaunimo bokso čempionate (Juodkalnija).
Tautvydas Urba – Lietuvos autokroso prizininkas.
Paulina Lazdauskaitė – bokso čempionato prizininkė.
Liudvikas Zimblys – mišrių kovų MMA nugalėtojas.
Julius ir Justas Optai – svarsčių kilnojimo čempionai.
Tomas Bačiulis – jaunimo lengvosios atletikos čempionas (5000 m. distancijoje).
Rugilė Altaravičiūtė ir Iveta Lešinskytė – Lietuvos moterų bokso čempionate sidabro medalių laimėtojos.
Rokas Baciuška – kartingo čempionato vicečempionas.
Kristupas Šimkus ir Tautvydas Tamošaitis – Baltijos šalių jaunimo mišrių kovų (MMA) pirmenybių sidabro laimėtojai.
Edmundas ir Vaidas Mockai – Lietuvos bekelės čempionato III vieta.
Jurgita Vencaitė – Kyokushin karate taurės turnyre apdovanota bronzos medaliu.
Justas Bučnys – Supermoto čempionato prizininkas.