Nuotrauka
boksas
Aprašymas

Tauragės SC feisbuko nuotrauka

Kaune birželio 2–5 d. surengtame Lietuvos jaunučių berniukų ir mergaičių čempionate dalyvavę Tauragės sportininkai užsitikrino medalius. Austėja Stulginskaitė tapo čempione, Klaidas Virbickas laimėjo bronzą. Sportininkus varžyboms ruošė treneris Giedrius Vaištaras.

A. Stulginskaitė (54 kg) pusfinalyje techniniu nokautu įveikė varžovę Tautvydę Kudarauskaitę iš Kretingos ir finale susitiko su boksininke iš Kauno.

Pergale prieš Andrijų Kygolį iš Kauno r. Klaidas Virbickas (70 kg) užsitikrino bronzos medalį, tačiau dėl vietos finale prieš varžovą iš Vilniaus pralaimėjo.

Nuotrauka
sportas
Įkelta:
2021-06-14
Tauragės sporto centras birželio 10-ąją „Liberty Beach“ surengė šventinę ceremoniją, kurioje įteikė Neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimus centrą baigusiems auklėtiniams. Taip pat apdovanojo geriausius 2020-ųjų sportininkus.
Nuotrauka
karate
Įkelta:
2021-06-09
Birželio 5–6 dienomis Lietuvos kiokušin karatė vaikų čempionate Kėdainiuose Tauragės „Taurus“ sporto klubo auklėtiniai iškovojo net 14 medalių. Kovotojai suskirstyti į kategorijas pagal amžių, svorį ir KYU reitingą. Auklėtinius ruošia treneris, klubo vadovas Gintaras Cemnalianskis.
Nuotrauka
rec
Įkelta:
2021-06-07
Šių metų sezone „Damų Rally Žemaitija 2021“ I etape startavusios „Spanguolės“ nepaliko lygių ir parodė varžovėms, kad Tauragės moterys nusiteikusios kovingai. Trumpam atgavusios kvapą, ekipažo narės ruošiasi startui sostinėje.
Nuotrauka
futb
Įkelta:
2021-06-03
LFF Pirmosios lygos U-17 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono rungtynėse FA „Tauras“ futbolininkai rezultatu 3:2 (0:1) įveikė aikštės šeimininkus FK „Šilutė“. Visus tris įvarčius komanda pelnė paskutinėmis rungtynių akimirkomis.
Nuotrauka
Sandra Martinkienė
Įkelta:
2021-06-01
Gilias šaknis turinčiai Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacijai pasirodymas IFBB Europos čempionate Santa Susanoje (Ispanija) buvo sėkmingas. Lietuvos rinktinė su 33 sportininkų komanda iškovojo 11 medalių, nors didžiosios šalys, tokios kaip Rusija ar Lenkija, savo delegacijose turėjo per šimtą sportininkų. Lietuvos rinktinėje buvo ir keli atletai iš Tauragės. Tad pasikalbėjome su federacijos prezidente Sandra Martinkiene, kuri taip pat yra tauragiškė, apie pergalingą čempionatą, kultūrizmą apskritai ir ateities planus.
Nuotrauka
futbolas
Įkelta:
2021-05-28
Tauragės savivaldybei teko du kartus skelbti konkursą dėl sporto programoms numatytų lėšų paskirstymo. Po pirmojo konkurso liko nepanaudota kiek daugiau nei 50 tūkst. Eur. Savivaldybė pagal tvarkos aprašą galėjo rinktis – ar skelbti papildomą konkursą, ar lėšas panaudoti nenumatytoms išlaidoms, pvz., sportininkų laimėjimams premijuoti. Pasirinktas pirmasis variantas.
Nuotrauka
k
Įkelta:
2021-05-27
Tauragės dirbtinės dangos stadione Tauragės FA „Tauras“ futbolininkai sutriuškino LFF Pirmos lygos U-17 diviziono Šiaurės/Vakarų regiono lyderius FA „Atmosfera“. Dariaus Stažio treniruojami futbolininkai šiame čempionate žengia užtikrintai.
Nuotrauka
boksas
Įkelta:
2021-05-26
Panevėžyje surengtame Lietuvos jaunimo bokso čempionate triumfavo tauragiškis Emilis Šileris. Ši pergalė jam pelnė teisę atstovauti Lietuvos rinktinei Europos čempionate. Tauragės sportininkus čempionatui ruošė Giedrius Vaištaras ir Dainius Jokimaitis.
Nuotrauka
krepšinis
Įkelta:
2021-05-21
Lietuvos moksleivių lygoje rungtyniaujanti U-12 (žaidėjai gimę 2010 m.) Tauragės sporto centro krepšinio komanda „Pirmojo iššūkio“ čempionate iškovojo tris pergales iš trijų galimų.
Nuotrauka
Klaipėdos apygardos prokuratūra
Įkelta:
2021-05-17
Sporto varžybomis manipuliavęs dabar jau buvusio Tauragės krepšinio klubo žaidėjas sulaukė teismo verdikto – atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą. Tačiau iš rungtynių rezultatų lažybose užsidirbti sportininkui nepavyko – teks sumokėti 1500 Eur į nukentėjusiųjų nuo nusikaltimų asmenų fondą.
Nuotrauka
k
Įkelta:
2021-05-13
Badmintono čempionatuose puikiai pasirodo tiek jaunimas, tiek suaugusieji sportininkai iš Tauragės. Badmintono klubo „Volanas“ sportininkai šiemet startavusioje Nacionalinėje badmintono lygoje namų etape laimėjo. Šį savaitgalį laukia trečiojo etapo susitikimai.
Nuotrauka
k
Įkelta:
2021-05-07
RKL finaliniame ketverte „Tauragės“ ekipa iškovojo bronzą. Sezono pradžioje keltas tikslas patekti į TOP4, bet kalbinti komandos atstovai sako, kad norėta daugiau. Finale kovojusios komandos gauna galimybę kautis dėl patekimo į aukštesnę lygą. Dėl savo tikslo komanda kasmet dirba vis daugiau, ir rezultatas matyti. Net ir po sunkaus, permainingo sezono trečioji vieta yra kol kas geriausias komandos rezultatas.
Nuotrauka
k
Įkelta:
2021-05-06
Gegužės 1-ąją tarprajoniniame Lietuvos jaunimo ir suaugusiųjų bokso čempionate puikiai pasirodė Tauragės boksininkai, iškovoję medalius įvairiose amžiaus grupėse. Lietuvos rajonų bokso čempionate Pasvalyje „SC Kova“ boksininkai iškovojo šešis medalius.
Nuotrauka
k
Įkelta:
2021-05-05
Badmintono mėgėjų lygoje gegužės 1-ąją įvyko pirmojo etapo rungtynės. Jose ant prizininkų pakylos lipo Tauragės badmintono klubo „Volanas“ auklėtiniai. Antrojo etapo susitikimai vyks gegužės 15-ąją Vilniuje.
Nuotrauka
Tauragės „Tauragė“ feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2021-05-02
Finalinėse rungtynėse dėl trečios RKL čempionato vietos Tauragės ekipa sekmadienį iškovojo pergalę. Diena prieš neatsilaikę prieš sezono lyderius, vyrai vos neišbarstė turėtos dviženklės persvaros ir įtemptose rungtynėse 92:87 įveikė Akmenės r. krepšininkus.
Nuotrauka
k
Įkelta:
2021-04-30
Automobilių ralio čempionatuose dažniau sutinkama tauragiškė Lina Kraftė-Malaševičius įgyvendino vieną savo svajonių – sudalyvauti fitneso čempionate. Tarp visų dalyvių moteris užėmė ketvirtąją vietą. Automobilio vairo Lina nepaleidžia ir ketina šiemet startuoti Moterų ralyje, bet nekantriai laukia ir gegužės, kai su Lietuvos fitneso rinktine dalyvaus Europos fitneso čempionate Ispanijoje.
Nuotrauka
k
Įkelta:
2021-04-29
„Tauragės“ krepšininkai vieninteliai iš visų komandų šiemet užtikrintai pateko į finalinį RKL ketvertą. Serijoje iki trijų pergalių 3:0 sutriuškinę savo varžovus, vyrai šią savaitę išnaudojo pasiruošimui, kol kitos komandos kovojo iki paskutinės akimirkos. Net sezono lyderiai turėjo įrodyti pranašumą. Kovoti yra tikrai dėl ko – geriausiųjų vardą iškovojusios komandos gauna šansą patekti į aukštesnę lygą.
Nuotrauka
badm
Įkelta:
2021-04-23
Šeštadienį „Bastilijos“ sporto komplekse startuos 16-osios Lietuvos badmintono taurės I etapo varžybos. Jos vyks ir Kaune bei Vilniuje. Praėjusį savaitgalį Druskininkuose surengtos šių metų pirmosios badmintono nacionalinės varžybos, startavo nauja Nacionalinė badmintono lyga (NBL). Aukštą meistriškumą demonstruoja Tauragės „Volano“ sportininkai.
Nuotrauka
k
Įkelta:
2021-04-23
Tris pergales serijoje iki trijų užtikrintai iškovojusi „Tauragės“ krepšinio ekipa pirmą kartą istorijoje pateko į finalinį RKL ketvertą. Jau kitą savaitgalį Kėdainiuose finaliniuose susitikimuose rungtyniausiantys tauragiškiai dar nežino savo varžovų. Sezono lyderiai „Rivilė“ nusileidžia „Omegai“. Kita finalinė pora taip pat nėra aiški.
Nuotrauka
bucius
Įkelta:
2021-04-21
Jurbarke įvyko atviras MMA K-1 čempionatas, kuriame dalyvavo 105 dalyviai iš 22 sporto klubų. Tauragės „Taurris“ klubo auklėtiniai, treniruojami Sauliaus Buciaus, neliko be medalių. Šis čempionatas buvo pasiruošimas Baltijos šalių čempionatui Jonavoje.
Nuotrauka
bartusis
Įkelta:
2021-04-12
Penktadienį paskelbta, kas treniruos Lietuvos badmintono rinktines. Vienas iš vyr. trenerių – iš Tauragės kilęs Povilas Bartušis. Jam patikėta U-17 ir U-19 auklėtiniai. Treneriai ir sportininkai šiuo metu jau treniruojasi stovykloje Druskininkuose.
Nuotrauka
k
Įkelta:
2021-04-09
„Tauragės“ krepšininkai RKL ketvirtfinalio rungtynėse turės savo aikštės pranašumą. Komandai reguliariojo sezono pabaigoje pavyko iškovoti kelialapį tiesiai į ketvirtfinalį. Sezono pradžioje išsikeltus tikslus beveik pavyko pasiekti, bet laukia dar nelengvos lemiamos kovos. Kaip sako komandos vadovas Aivaras Skarbalius, staigmenų galima tikėtis ir iš silpnesnių komandų.
Nuotrauka
k
Įkelta:
2021-04-08
Kėdainiuose vykusiame Velykiniame krepšinio turnyre 2007 m. gimusių Tauragės krepšinio mokyklos „Žaibas“ vaikinų komanda, treniruojama Ovidijaus Ežerskio, iškovojo penkias pergales ir tapo turnyro čempione.