Moterų ralio meistrė įgyvendino svajonę fitneso čempionate
Įkelta:
2021-04-30
Nuotrauka
k
Aprašymas

Lina Kraftė-Malaševičius netrukus dalyvaus Europos fitneso čempionate Ispanijoje. L. Kraftės-Malaševičius asmeninio albumo nuotrauka

 

,
Nuotrauka
k

Automobilių ralio čempionatuose dažniau sutinkama tauragiškė Lina Kraftė-Malaševičius įgyvendino vieną savo svajonių – sudalyvauti fitneso čempionate. Tarp visų dalyvių moteris užėmė ketvirtąją vietą. Automobilio vairo Lina nepaleidžia ir ketina šiemet startuoti Moterų ralyje, bet nekantriai laukia ir gegužės, kai su Lietuvos fitneso rinktine dalyvaus Europos fitneso čempionate Ispanijoje.

Įgyvendino svajonę

Kėdainių arenoje balandžio 25-ąją vyko 41-asis atvirasis „Arimex“ Lietuvos kultūrizmo, fitneso ir bikini čempionatas bei „Fit model“ ir jaunimo pirmenybės (IFBB). Varžybose dalyvavo beveik 140 sportininkų iš Lietuvos, Lenkijos, Estijos ir Baltarusijos. Tarp dalyvių buvo ir Lina Kraftė-Malaševičius, skaitytojams labiau žinoma kaip automobilių ralio dalyvė, kartu su Greta Vėsaite dalyvusi įvairiuose automobilių sporto renginiuose.

Kaip „Tauragės žinioms“ pasakojo pašnekovė, automobilio vairo ji neiškeitė, bet įgyvendino ilgai planuotą savo svajonę – dalyvauti fitneso čempionate. Tarp visų dalyvių trijų vaikų mama Lina liko ketvirtoje vietoje.

– Sportas ir aktyvus gyvenimo būdas visada buvo mano siekiamybė, bet įgyvendinti šiam planui prireikė laiko, nes turiu tris vaikučius. Visad po gimdymo stengiausi iš naujo formuoti atletišką kūną, štangos nepaleisdavau net nėštumo metu, – juokiasi Lina ir sako, kad visada žinojo, jog vieną dieną įgyvendins svajonę ir užlips ant fitneso scenos.

Pasiruošimas ilgas

Šis užlipimas ant fitneso scenos nebuvo pirmas ir paskutinis. Lina sako, kad kartu su Lietuvos rinktine ruošiasi dalyvauti Europos fitneso čempionate Ispanijoje. Skrydis suplanuotas jau po dviejų savaičių. Moteris atskleidė, kad pasiruošimas tokioms varžyboms yra ilgas ir atsakingas procesas. 

– Priklauso, koks kūno tipas, ar reikia „statyti“ kūną, ar „padžiovinti“. Puošiausi pusmetį – reguliarus sportas keturis–šešis kartus per savaitę, švari, subalansuota mityba, paskutiniais mėnesiais – varžybų dieta. Maisto buvo daug, bet apribojimai griežtesni. Sportas, mityba – ir turime rezultatą, – procesą nupasakojo pašnekovė.

Rezultatą lemia grakštumas

Iš šono gali atrodyti, kad fitneso varžybos nėra tokios sudėtingos ir bet kas galėtų lipti ant scenos bei demonstruoti raumenis, kūno grožį. Bet pašnekovė tikina, kad taip tik atrodo ir kad pozuoti reikia mokėti, nes galutinis rezultatas priklauso ir nuo to, kaip atletas pademonstruos savo privalumus bei paslėps trūkumus.

– Tas pozavimas atrodo lengvas, bet varžybose jis lemia pusę sėkmės. Kitą pusę – tai, ką padarai salėje. Ne tik parodyti nugaros ir kitus raumenis, bet mokėti, kaip taisyklingai išplėsti nugarą, visa, ką turi – sunkus darbas. Tikrai nemažai merginų suklysta ties pozavimu, rezultatas nebūna toks, kokio norėjo, tik dėl to, kad tinkamai nepozavo. Turi pozuoti elegantiškai, grakščiai ir taip, kad parodytum raumenis, privalumus ir, aišku, paslėptum trūkumus, – šypsosi Lina.

Vairo nepaleidžia

Kartu su partnere Greta ji ne kartą dalyvavo įvairiuose slalomo ir automobilių ralio čempionatuose. Iš ten dažnai grįždavo su apdovanojimais, kartais įveikdamos stipresnius varžovus, tarp jų – ir vyrų ekipažus. Pašnekovė sako, kad ir šiemet startuos automobilių renginiuose, nors tempas bus kur kas ramesnis nei įprastai.

– Automobilio vairo tikrai nepaleidau, šiais metais tikrai dar sudalyvausim Moterų ralio renginiuose su savo mieląja Gretute. Tik tempas bus ramesnis, nes Greta šiais metais gavo savo laimėjimą – laukiasi pirmagimio. Planuose yra ir ralis aplink Lietuvą, kuriame svarstome dalyvauti šiais metais su vyru kaip šeimyninis duetas. Vyras važiuos ir 1006 km Palangos lenktynėse, tad jį palaikydama ten galvoju ir žiūrovų slalome sudalyvauti, gal pavyks pakartoti pernykštį laimėjimą. Planų daug, – pasakoja entuziazmo nestokojanti Lina.

 

 

Nuotrauka
k
Įkelta:
2021-05-07
RKL finaliniame ketverte „Tauragės“ ekipa iškovojo bronzą. Sezono pradžioje keltas tikslas patekti į TOP4, bet kalbinti komandos atstovai sako, kad norėta daugiau. Finale kovojusios komandos gauna galimybę kautis dėl patekimo į aukštesnę lygą. Dėl savo tikslo komanda kasmet dirba vis daugiau, ir rezultatas matyti. Net ir po sunkaus, permainingo sezono trečioji vieta yra kol kas geriausias komandos rezultatas.
Nuotrauka
k
Įkelta:
2021-05-06
Gegužės 1-ąją tarprajoniniame Lietuvos jaunimo ir suaugusiųjų bokso čempionate puikiai pasirodė Tauragės boksininkai, iškovoję medalius įvairiose amžiaus grupėse. Lietuvos rajonų bokso čempionate Pasvalyje „SC Kova“ boksininkai iškovojo šešis medalius.
Nuotrauka
k
Įkelta:
2021-05-05
Badmintono mėgėjų lygoje gegužės 1-ąją įvyko pirmojo etapo rungtynės. Jose ant prizininkų pakylos lipo Tauragės badmintono klubo „Volanas“ auklėtiniai. Antrojo etapo susitikimai vyks gegužės 15-ąją Vilniuje.
Nuotrauka
Tauragės „Tauragė“ feisbuko nuotrauka
Tauragės „Tauragė“ feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2021-05-02
Finalinėse rungtynėse dėl trečios RKL čempionato vietos Tauragės ekipa sekmadienį iškovojo pergalę. Diena prieš neatsilaikę prieš sezono lyderius, vyrai vos neišbarstė turėtos dviženklės persvaros ir įtemptose rungtynėse 92:87 įveikė Akmenės r. krepšininkus.
Nuotrauka
k
Įkelta:
2021-04-29
„Tauragės“ krepšininkai vieninteliai iš visų komandų šiemet užtikrintai pateko į finalinį RKL ketvertą. Serijoje iki trijų pergalių 3:0 sutriuškinę savo varžovus, vyrai šią savaitę išnaudojo pasiruošimui, kol kitos komandos kovojo iki paskutinės akimirkos. Net sezono lyderiai turėjo įrodyti pranašumą. Kovoti yra tikrai dėl ko – geriausiųjų vardą iškovojusios komandos gauna šansą patekti į aukštesnę lygą.
Nuotrauka
badm
Įkelta:
2021-04-23
Šeštadienį „Bastilijos“ sporto komplekse startuos 16-osios Lietuvos badmintono taurės I etapo varžybos. Jos vyks ir Kaune bei Vilniuje. Praėjusį savaitgalį Druskininkuose surengtos šių metų pirmosios badmintono nacionalinės varžybos, startavo nauja Nacionalinė badmintono lyga (NBL). Aukštą meistriškumą demonstruoja Tauragės „Volano“ sportininkai.
Nuotrauka
k
Įkelta:
2021-04-23
Tris pergales serijoje iki trijų užtikrintai iškovojusi „Tauragės“ krepšinio ekipa pirmą kartą istorijoje pateko į finalinį RKL ketvertą. Jau kitą savaitgalį Kėdainiuose finaliniuose susitikimuose rungtyniausiantys tauragiškiai dar nežino savo varžovų. Sezono lyderiai „Rivilė“ nusileidžia „Omegai“. Kita finalinė pora taip pat nėra aiški.
Nuotrauka
bucius
Įkelta:
2021-04-21
Jurbarke įvyko atviras MMA K-1 čempionatas, kuriame dalyvavo 105 dalyviai iš 22 sporto klubų. Tauragės „Taurris“ klubo auklėtiniai, treniruojami Sauliaus Buciaus, neliko be medalių. Šis čempionatas buvo pasiruošimas Baltijos šalių čempionatui Jonavoje.
Nuotrauka
bartusis
Įkelta:
2021-04-12
Penktadienį paskelbta, kas treniruos Lietuvos badmintono rinktines. Vienas iš vyr. trenerių – iš Tauragės kilęs Povilas Bartušis. Jam patikėta U-17 ir U-19 auklėtiniai. Treneriai ir sportininkai šiuo metu jau treniruojasi stovykloje Druskininkuose.
Nuotrauka
k
Įkelta:
2021-04-09
„Tauragės“ krepšininkai RKL ketvirtfinalio rungtynėse turės savo aikštės pranašumą. Komandai reguliariojo sezono pabaigoje pavyko iškovoti kelialapį tiesiai į ketvirtfinalį. Sezono pradžioje išsikeltus tikslus beveik pavyko pasiekti, bet laukia dar nelengvos lemiamos kovos. Kaip sako komandos vadovas Aivaras Skarbalius, staigmenų galima tikėtis ir iš silpnesnių komandų.
Nuotrauka
k
Įkelta:
2021-04-08
Kėdainiuose vykusiame Velykiniame krepšinio turnyre 2007 m. gimusių Tauragės krepšinio mokyklos „Žaibas“ vaikinų komanda, treniruojama Ovidijaus Ežerskio, iškovojo penkias pergales ir tapo turnyro čempione.
Nuotrauka
Tauragės „Tauragė“ feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2021-03-22
Tauragės rajono savivaldybė paskirstė finansavimą sporto klubams ir komandoms, kurios teikė prašymus. Iš viso iš rajono biudžeto atriekta 105,6 tūkst. eurų. Beveik trečdalis lieka biudžete nenumatytoms išlaidoms – savivaldybė įprastai išmoka skatinamąsias premijas sportininkams ir treneriams už pasiektus aukšto meistriškumo rezultatus, iškovotas pergales bei prizines vietas šalies, Europos ar pasaulio čempionatuose bei turnyruose.
Nuotrauka
f
Įkelta:
2021-03-18
Tauragės futbolo akademijos auklėtiniai U-17 komanda pergalingai pradėjo naująjį sezoną. 3:2 įveikę svečius iš Šilutės, atrėmę lemtingus smūgius po baudinių serijos, jie šventė pergalę prieš Klaipėdos komandą, kai rungtynės baigėsi rezultatu 1:1. Tai pirmieji susitikimai aikštelėje po ilgų nuotolinių treniruočių.
Nuotrauka
boksas
Įkelta:
2021-03-18
Vilniuje surengtame tarptautiniame XVI Dano Pozniako jaunimo bokso turnyre Mantė Butkutė svorio kategorijoje iki 69 kg iškovojo sidabrą. Merginos turnyre kovėsi pirmą kartą. Tai paskutinis tarptautinis turnyras ruošiantis pasaulio čempionatui Lenkijoje balandžio 10–24 d.
Nuotrauka
mačaitis
Įkelta:
2021-03-12
Vartininkų treneris Žydrūnas Mačaitis buvo pakviestas treniruoti Lietuvos U-15 rinktinę. Jo sūnus Sidas Mačaitis pakviestas ginti U-19 rinktinės vartus. Futbolo pasaulyje įprasta, kad užauga žaidėjų dinastijos, futbolo tradicijos perduodamos iš kartos į kartą. Prisiminkime vartininkų Šetkų šeimą, pavyzdžių yra ir daugiau. „Vytis ant krūtinės įpareigoja“, – sako vienas geriausių vartininkų trenerių šalyje.
Nuotrauka
futbolas
Įkelta:
2021-03-01
Lietuvos futbolo federacija (LFF) Licencijavimo komiteto posėdyje svarstė 2021 m. futbolo sezono licencijų išdavimo klausimus. LFF II lygoje, kuri šiemet vyks centralizuotai ir nebeliks Pietų bei Vakarų zonų, pirmajame etape licencijas gavo 19 klubų ir komandų, tarp jų ir Tauragės FK „Tauras“.
Nuotrauka
krepsinis
Įkelta:
2021-02-26
„Tauragės“ krepšininkai ir toliau demonstruoja banguojantį žaidimą. Nuo metų pradžios komanda niekaip neranda savo žaidimo. Pergales keičia skaudūs pralaimėjimai, po kurių seka naujos pergalės. Po skausmingo susitikimo Kretingoje, tauragiškiai šiaip ne taip iškovojo pergalę Kauno rajone.
Nuotrauka
šachmatai
Įkelta:
2021-02-19
Per du šimtus šachmatininkių iš viso pasaulio, iš viso 33 komandos, dalyvavo „Worldwide Girls U14w Team Battle“ šachmatų turnyre. Lietuvos komandai atstovavo Tauragės sporto centro moksleivė Vestina Bliavaitė. Komanda nustebino žiūrovus iškovodama trečiąją vietą, nors prieš turnyrą turėjo tik aštuntąjį reitingą.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-02-07
Tauragės sporto centras nusprendė surengti keletą bendrų nuotolinių sporto treniruočių. Kiekvienas treneris įprastai dirba su savo grupėmis, tad nuspręsta paįvairinti rutiną. Daugiausia dėmesio šios treniruotės sulaukė iš pradinukų amžiaus grupės. Augančiam organizmui, pasak sveikatos specialistų, ypač reikalinga mankšta. Bet motyvuoti mažuosius gana sudėtinga. 
Nuotrauka
krepšinis
Įkelta:
2021-02-05
„Tauragės“ krepšininkai praėjusį savaitgalį turėjo dvejas išvykos rungtynes, ir abejas Kaune. Pergalingai įveikę KTU krepšininkus, tauragiškiai kitą dieną patyrė skaudų pralaimėjimą „Omegos“ komandai. Įveikta lygiai pusė reguliariojo sezono. Su kai kuriomis ekipomis dėl pandemijos nuolat koreguojamo tvarkaraščio dar net neteko susitikti, su kitomis jau sužaista po du kartus.
Nuotrauka
boksas
Įkelta:
2021-02-02
Tauragės rajono savivaldybė pakeitė sporto finansavimo tvarkos aprašą. Kalbinti sporto klubų ir komandų atstovai sako, kad permainų šioje srityje labai reikėjo. Rajono valdžia teigia, kad pagal naują tvarką bus diferencijuotas finansavimas ir skiriama daugiau dėmesio profesionaliam sportui. Vis dėlto patenkinti ne visi – kai kurių trenerių nuomone, savivaldybė ir šalies valdininkai neskiria profesionalaus sporto nuo kūno kultūros, todėl sportinių aukštumų siekiantys sportininkai liks nuošalyje.
Nuotrauka
Stadionas
Įkelta:
2021-02-01
VšĮ „Tauragės futbolas“ rajono savivaldybės prašė atleisti įstaigą nuo nekilnojamojo turto (NT) mokesčio už praėjusius metus. Įstaiga valdo keturis NT objektus, tarp jų yra ir futbolo stadionas. Futbolo akademiją ir komandą „Tauras“ valdanti įstaiga patiria finansinių sunkumų.
Nuotrauka
krepšinis
Įkelta:
2021-01-29
Namų rungtynėse „Tauragės“ krepšininkams nepavyko pasipriešinti RKL favoritams. Pralaimėjimas komandą nustūmė dar vienu laipteliu žemyn. Dėl pandemijos nuolat planus turinčio keisti čempionato dėliojami skirtingi scenarijai A ir B divizionams.
Nuotrauka
vaikas su kompiuteriu
Įkelta:
2021-01-28
Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija kreipėsi į mokyklas ragindama pedagogus bendradarbiauti stiprinant vaikų fizinę sveikatą karantino laikotarpiu. Siūloma vienos aktyvios pertraukos metu atlikti skirtingo pobūdžio pratimus.