Iš stadiono liko plynas laukas
Įkelta:
2010-10-25
Nuotrauka
Aprašymas
Senasis stadionas kol kas tylus, statybos darbai nutrūko. Tomo Raulinavičiaus nuotrauka
,
Nuotrauka
Aprašymas
Kada plynu lauku virtusiame stadione vėl dirbs technika, kol kas neaišku. Tomo Raulinavičiaus nuotrauka

Vasaros pradžioje ekskavatorių rausiama senojo stadiono teritorija ruošėsi permainoms. Viešoji įstaiga „Tauragės futbolas“ nutarė atgaivinti sporto mėgėjų pamėgtą kampelį: įrengti dirbtinės dangos futbolo aikštelę su visa infrastruktūra. Į pagalbą tauragiškiams atskubėjo Lietuvos futbolo federacija bei Kūno kultūros ir sporto departamento Rėmimo fondas. Pastarosios institucijos „Tauragės žinias“ tikina, kad paramą suteikė, tačiau kol kas senasis stadionas – tik plynas laukas, jokių darbų ten nevyksta.

Gruodžio pabaigtuvės miglotos

Tauragės senojo stadiono rekonstrukcijos darbai prasidėjo vasaros pradžioje. Pagal panaudos sutartį iš savivaldybės išsinuomotą žemės plotą administruoti nusprendė VšĮ „Tauragės futbolas“. Ketinta pastatyti stiprią jaunųjų futbolininkų sporto bazę. Vietos verslininkų paramos dėka birželį stadione pradėjo dirbti traktoriai ir ekskavatoriai. Buvo kertami medžiai, tiesiama lietaus kanalizacija, pradėti pilti pamatai.

Tuomet „Tauragės žinioms“ viešosios įstaigos direktorius Egidijus Katauskas teigė, kad gruodžio 1-ąją Tauragė turės naujutėlaitę Lietuvos futbolo federacijos dovanotą dirbtinę futbolo dangą, kurios vertė – apie 700000 litų. Prie pusantro milijono litų vertės projekto prisidėjo ir Kūno kultūros ir sporto departamento Rėmimo fondas, „Tauragės futbolui“ skyręs 200000 litų.

Tačiau senajame stadione ekskavatoriai nebedirba. Tauragės savivaldybės administracijos direktorius Algirdas Mosėjus informavo – pritrūko pinigų. „Tauragės futbolas“ kreipėsi į valdininkus su prašymu, kad savivaldybė laiduotų 350000 litų vertės kreditą, be kurio statybos neprasidės.

Ar „nenuplauks“ dirbtinė danga?

– Baigti darbams trūksta 350 tūkstančių litų. Į mus kreipėsi „Tauragės futbolo“ atstovai, jie jau susirado banką, kuris suteiktų jiems paskolą, tačiau reikia laiduotojo, kuriuo galėtų būti savivaldybė, – situaciją apibūdino A. Mosėjus.

Savivaldybės administracijos direktorius teigė, kad artimiausiu metu kels šį klausimą. A. Mosėjus pridūrė, kad jei darbų šiemet atgaivinti nepavyks, Futbolo federacija gali nebeduoti žadėtos dangos.

„Tauragės futbolo“ direktorius, paklaustas, kas atsitiko su stadiono darbais, ar jie šiemet bus tęsiami, slapukavo.

– Arčia spaudai? Nekomentuoju. Pakalbėsime kitą savaitę, – telefonu „Tauragės žinioms“ sakė E. Katauskas.

Redakcijai pavyko susisiekti su Lietuvos futbolo federacijos atstovais, kurie apie sustojusius stadiono darbus teigė nieko nežinantys.

– Situacija tokia: iš federacijos pusės danga skiriama. Mūsų tikslas – kad Tauragė turėtų geresnes sąlygas sportuoti ir žaisti futbolą. Ar situacija pasikeis, jei statybų darbai šiemet nevyks? Manau, kad ne, mūsų pozicija –padėti, ne drausminti. Juo labiau, kad danga skiriama iš septynių milijonų litų futbolo federacijos projekto, skirto nuošalesnių regionų futbolo plėtrai. Žinau, kad „Gargždai“ tokią pat dangą jau pasiėmė. Kai tik Tauragė bus pasiruošusi tai padaryti, iškart vykdysime įsipareigojimus, – kalbėjo Futbolo federacijos Komunikacijos skyriaus koordinatorė Jurga Chomskytė-McGeever.

Pinigų trūksta visiems

200000 litų paramą, skirtą senojo stadiono dirbtinės dangos futbolo aikštelei įrengti, skyrė Kūno kultūros ir sporto departamento Rėmimo fondas. Fondo Bendrojo skyriaus vedėjo Liudviko Skrobockio teigimu, pinigai viešajai įstaigai „Tauragės futbolas“ buvo skirti antrąjį ir trečiąjį metų ketvirčiais.

– Pajudinkit, pajudinkit, tegul jie ten greičiau dirba, – „Tauragės žinioms“ kalbėjo L. Skrobockis.

Lietuvoje ir Tauragėje jau tapo įprasta, kad statyboms pinigų pritrūkstama. „Tauragės žinios“ jau rašė, kad Vytauto stadiono rekonstrukcijai vietoj numatytų 2,5 milijono litų prašoma skirti beveik 700000 litų daugiau. Pagrindinė padidėjusios kainos priežastis – nesugebėta apskaičiuoti tikslios darbų vertės.

Nuotrauka
rankinis
Organizatorių nuotraukos
Įkelta:
2024-07-01
Birželio 14-16 dienomis Tauragėje, naujai atidarytame Jaunimo paplūdimio sporto aikštyne, vyko ne tik paplūdimio rankinio varžybos, bet ir kvalifikacijos kėlimo būsimiems paplūdimio rankinio specialistams mokymai, kuriuose dalyvavo nemažas būrys šio sporto entuziastų iš visos Lietuvos. Į paplūdimio rankinio subtilybes gilinosi ne tik jau esami treneriai, bet ir žaidžiantys rankininkai. Pasak Paplūdimio rankinio asociacijos vadovo Klaido Janeikos, tokie susibūrimai labai reikalingi, jie skatina bendradarbiavimą, bendravimą ir padeda plėstis rankinio bendruomenei.
Nuotrauka
aikštynas
Įkelta:
2024-06-14
Birželio 12 d., Jaunimo parke prie Bastilijos komplekso, atidarytas 2023 metais Dalyvaujamojo biudžeto Didelės vertės projektų kategorijoje laimėjęs projektas – Jaunimo paplūdimio sporto aikštynas.
Nuotrauka
ROKAS
MCH photography
Įkelta:
2024-06-10
Penktadienį Kordoboje baigėsi „Desafio Ruta 40“, dovanojęs dalyviams neįkainojamą argentinietišką patirtį. „Challenger“ bagių klasėje kovojęs Rokas Baciuška su šturmanu Sébastien Delaunay paskutinį greičio ruožą įveikė per 2 val. 47 min. 5 s. ir finišavo penkti, tačiau bendroje ralio įskaitoje išlaikė lyderių poziciją. Pasaulio čempionato lentelėje, atsiplėšęs nuo varžovų, Rokas taip pat tvirtai laikosi pirmoje vietoje, tačiau užbaigti darbus dėl titulo turės Maroke – lietuviui trūksta kelių taškų.
Nuotrauka
zaidynes
Įkelta:
2024-05-15
Penktadienį, gegužės 17 d., Tauragės sporto centras kviečia tauragiškius į Martyno Mažvydo progimnazijos stadione organizuojamas Sporto žaidynes, kuriose bus galima pamatyti įvairias sporto šakas. Pasak Tauragės sporto centro direktoriaus Gedimino Sakalausko, tokios žaidynės Tauragėje organizuojamos pirmą kartą, o pati mintis kilo galvojant apie mokslo metų pabaigos šventę. Sporto centro direktorius teigia, jog ir vieta žaidynėms parinkta tokia, jog vienoje vietoje sportuoti galėtų ne vienai sporto šakai atstovaujantys sportininkai. Gerėjanti sporto infrastruktūra mieste leidžia organizuoti masines šventes, kuriose gali dalyvauti komandinės ir indvidualios sporto šakos.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato nuotrauka
Įkelta:
2024-04-25
Balandžio 18-19 dienomis Vilniuje vyko policijos krepšinio turnyro Lietuvos policijos generalinio komisaro taurei laimėti finalinis etapas.
Nuotrauka
rokas
MCH photography
Įkelta:
2024-04-08
Sekmadienį Grandoloje baigėsi Portugalijos ralis, dovanojęs dalyviams neįkainojamą patirtį ir savotišką europietišką Dakaro versiją. „Challenger“ bagių klasėje kovojęs Rokas Baciuška su šturmanu Oriol Vidal Montijano paskutinį greičio ruožą įveikė per 53 min. 45 sek. ir  finišavo vienuolikti, tačiau bendroje įskaitoje išlaikė lyderių poziciją. Pasaulio čempionato lentelėje, atsiplėšęs nuo kolegų, ekipažas taip pat tvirtai laikosi pirmoje vietoje.
Nuotrauka
futbolas
Įkelta:
2024-03-25
Tauragės sporto centro futbolininkės Sandra Kleinaitė, Melita Globytė, ir Rugilė Kalkiūtė sulaukė kvietimo prisijungti prie Lietuvos moterų futbolo asociacijos Pirmoje lygoje žaidžiančios Plungės Babrungo komandos.
Nuotrauka
krepsinis
Tauragės krepšinio mokyklos nuotrauka
Įkelta:
2024-03-20
Aironas Voveris, Arnas Mačiūnas, Neimantas Viliušis ir Domas Lingys – ketveriukė, kuri kovo pradžioje Moksleivių krepšinio lygos (MKL) U16 3X3  čempionate iškovojo trečiąją vietą ir šiuo metu ruošiasi Moksleivių krepšinio lygos C diviziono  U16 finalinio ketverto kovoms.
Nuotrauka
futbolas
Įkelta:
2024-03-19
Kovo 15 d. Kaune vyko neeilinis renginys, subūręs futbolo vaikščiojant mėgėjus iš visos Lietuvos. Kauno LFF treniruočių futbolo centre įvyko antrasis Lietuvos futbolo federacijos ir Lietuvos masinio futbolo asociacijos organizuojamas futbolo vaikščiojant turnyras, kuriame triumfavo tauragiškių komanda. Turnyre dalyvavo 16 komandų iš Kelmės, Nidos, Tauragės, Marijampolės, Klaipėdos,  Tytuvėnų, Mažeikių, Gargždų. Tauragei šiame turnyre atstovavo net 4 komandos: Adakavo socialinių paslaugų namų Tauragės padalinys, „Beržė“, „Zumpė“, „Tauras“ – pastarieji, laimėję visas žaistas varžybas, tapo turnyro čempionais.
Nuotrauka
rankinis
Tauragės sporto centro nuotraukos
Įkelta:
2024-03-15
Trečiadienį Bastilijos sporto komplekse sužaistos paskutinės reguliaraus Lietuvos jaunių rankinio čempionato sezono rungtynės, kuriose Tauragės rankininkės užtikrintai, rezultatu 36 - 29 įveikė Panevėžio sporto centro atstoves. Prieš atkrintamąsias Tauragės rankininkės savo sąskaitoje turi 9 pergales ir 3 pralaimėjimus ir surinkusios 30 taškų turnyrinėje lentelėje užimą trečiąją vietą, į priekį užleisdamos Klaipėdos Viesulo bei Kauno rajono SM rankininkes.
Nuotrauka
kase
Rūtos Karmazinaitės, Tomo Marcinkevičiaus nuotraukos
Įkelta:
2024-03-13
Visą ilgąjį savaitgalį Tauragės „Bastilijos“ sporto komplekse vyko Krepšinio dienai skirti renginiai. Pirmasis startavo Tauragės „Tauragės“ krepšinio klubas, kuris Regionų krepšinio lygos savaitės rungtynėse susitiko su Kazlų Rūdos komanda „Ataka KK“. Fortūna tauragiškiams nebuvo palanki ir po pratęsimo teko pripažinti varžovų pranašumą.
Nuotrauka
plaukikai
Įkelta:
2024-03-05
Tauragės baseino, mokymo plaukti grupių vaikai įrodė, kad baseinas buvo, yra ir bus reikalingas Tauragės bendruomenei. Galime pasidžiaugti tuo, kad mūsų rajono vaikai ne tik sugeba saugiai jaustis vandenyje ir prie vandens, bet ir geba pasiekti gan aukštų sportinių rezultatų varžybose.
Nuotrauka
rokas
MCH photography
Įkelta:
2024-03-04
Šeštadienį baigėsi Jungtiniuose Arabų Emyratuosę vykęs „Abu Dhabi Desert Challenge“, kur paskutinę ralio dieną dalyviams teko įveikti 206 specialaus greičio ruožo kilometrus. „Challenger“ bagių klasėje varžęsis lietuvis Rokas Baciuška su šturmanu Oriol Vidal Montijano („Can-Am Factory team“) finišavo per 2 val. 38 min. 8 sek. ir užėmė 3-ąją vietą. Bendroje šio etapo įskaitoje ekipažas liko antroje pozicijoje, tačiau pasaulio čempionato lentelėje kyla į pirmą vietą.
Nuotrauka
Rokas
MCH photography
Įkelta:
2024-03-02
Penktadienį Abu Dabyje vykstančio antrojo pasaulio ralio-reidų čempionato etapo dalyviai 345 kilometrus važiavo aplink Mezairą, o „Challenger“ bagių klasėje besivaržantis Rokas Baciuška su šturmanu Oriol Vidal Montijano, finišą pasiekę per 3 val. 29 sek., stabiliai laikosi antroje pozicijoje. Ekipažą kol kas lenkia tik komandos draugas amerikietis Austin Jones.
Nuotrauka
rokas
Įkelta:
2024-03-01
Trečiasis „Abu Dhabi Desert Challenge“ greičio ruožas dalyviams vėl nepagailėjo iššūkių – vis sudėtingesnio lygio kopomis teko važiuoti beveik 300 kilometrų, o po netikėto naktinio lietaus dykumoje matomumas nebuvo pats geriausias. Stabiliai link pagrindinio tikslo judantis Rokas Baciuška su šturmanu Oriol Vidal Montijano trasą šiandien įveikė per 3 val. 48 sek. ir vėl finišą pasiekė antri. 
Nuotrauka
rokas
Įkelta:
2024-02-29
Jungtiniuose Arabų Emyratuose vykstančiame „Abu Dhabi Desert Challenge“ ralyje antradienį sportininkams iš viso teko nuvažiuoti 327 kilometrus, o greičio ruožas driekėsi tarp Al Dhannaho miesto ir Mezairos. Pasaulio čempionato įskaitoje dėl kiekvieno taško kovojantys antrąją vietą šiuo metu užimantys Rokas Baciuška su šturmanu Oriol Vidal Montijano vien iš smėlynų sudarytą trasą įveikė per 3 val. 29 sek. ir finišavo antri.
Nuotrauka
rokas
Įkelta:
2024-02-27
Pirmadienį Abu Dabyje pradėtas antrasis pasaulio ralio-reidų čempionato etapas, kuriame varžosi ir kopų mylėtojas, trečiąją vietą šių metų Dakare iškovojęs Rokas Baciuška. Challenger klasėje besivaržantis lenktynininkas su šturmanu Oriol Vidal Montijano 5 kilometrų ilgio „Abu Dhabi Desert Challenge“ prologą įveikė per 3 min. 32 sek. ir užėmė trečiąją vietą.