Pirmos pergalės ilgai laukti neteko: „Tauras“–„Banga“ 2:0
Įkelta:
2010-03-29
Nuotrauka
Aprašymas
Virgilijaus Skuodo nuotrauka
,
Nuotrauka
Aprašymas
Virgilijaus Skuodo nuotrauka
,
Nuotrauka
Aprašymas
Virgilijaus Skuodo nuotrauka
,
Nuotrauka
Aprašymas
Virgilijaus Skuodo nuotrauka

Šeštadienį Tauragės futbolo komanda „Tauras“ visiems gerbėjams padovanojo pirmąją pergalę LFF A lygos čempionate. Tauragėje, Vytauto stadione, vykusiose varžybose „Tauras“ 2:0 (1:0) palaužė Gargždų „Bangą“.

Rungtynės vyko ne pačiomis geriausiomis oro sąlygomis – lietus, stiprokas vėjas ir klampi aikštė gerokai įtakojo žaidimo kokybę ir žaidėjams reikėjo laiko, kad prisitaikytų prie dangos. Tauragiškiai rungtynes pradėjo labai užtikrintai ir pirmas penkias minutes svečiai buvo prispausti savo vartų pusėje. Jau antrąją žaidimo minutę S. Irkha turėjo puikią progą pelnyti pirmą įvartį, tačiau nepataikė į stipriai skersuotą kamuolį. Pirmajame kėlinyje aktyviausias puolime buvo M. Kižys. Šeštąją rungtynių minutę gavęs tikslų perdavimą jis vienas prieš vartininką susikūrė puikią progą pelnyti įvartį, tačiau jo stiprų smūgį iš 18 metrų vartininkas atrėmė. Po kelių minučių „Tauro“ pastangos įmušti įvartį pelnė vaisių. M. Kižio skersuotą kamuolį galva į vartus nukreipė M. Daunoravičius.

Po įvarčio šiek tiek pagyvėjo gargždiškių žaidimas, jie keletą kartų rimtai grasino Š. Kilijono ginamiems vartams. 27-ąją minutę keitimo paprašė raumenį pasitempęs S. Irkha, kurio vietoje pasirodė legionierius iš Portugalijos J. L. Vide.

Apie 31-ąją rungtynių minutę šimtaprocentinės progos neišnaudojo M. Kižys, kai po padrikos atakos gavo puikų perdavimą iš dešinio krašto, tačiau niekieno netrukdomas nepataikė į vartus iš maždaug aštuonių metrų. Pirmasis kėlinys baigėsi minimalia „Tauro“ persvara 1:0.

Po pertraukos aikštėje pasirodęs buvęs Lietuvos rinktinės žaidėjas A. Gedgaudas kiek pagyvino „Bangos“ žaidimą ir apie dvidešimt pirmųjų kėlinio minučių veiksmas dažniausiai vyko „Tauro“ aikštės pusėje. Tačiau „Tauro“ futbolininkai sėkmingai gynėsi ir kontratakavo. Dešiniajame krašte aktyvus buvo O. Semjonovs, kairiajame išsiskyrė L. Savastas.

80-ąją minutę po L. Savasto reido link varžovų vartų ir puikaus perdavimo rezultatą padvigubino J. L. Vide. Visi „Bangos“ bandymai per likusį laiką pakeisti rezultatą baigėsi nesėkmingai ir „Tauras“ šventė pirmąją pergalę čempionate.

Kiti LFF A Lygos rezultatai ir lentelė: „Sūduva“–„Kruoja“ 2:1; „Klaipėda“–„Ekranas“ 1:4; „Vėtra“–„Mažeikiai“3:0; „Žalgiris“–„Šiauliai“ 1:0.

Vieta

Komanda

Žaista rungtynių

Įvarčių skirtumas

Taškai

1

Marijampolės „Sūduva“

2

5:1

6

2

Tauragės „Tauras“

2

3:1

4

3

Vilniaus „Žalgiris“

2

2:1

4

4

Panevėžio „Ekranas“

1

4:1

3

5

Gargždų „Banga“

2

3:2

3

6

Šiaulių „Šiauliai“

2

2:3

1

7

Pakruojo „Kruoja“

2

3:4

1

8

Klaipėdos „Klaipėda“

2

2:5

1

9

Mažeikių „Mažeikiai“

2

0:6

0

10

Vilniaus „Vėtra“

2

4:1

–2

11

Kauno „Atletas“

1

0:3

–6

Nuotrauka
rokas
Cin Cin movies nuotrauka
Įkelta:
2024-02-10
Saudo Arabijoje vykstančiame „Hail Toyota International“ ralyje dalyviai varžėsi pirmajame 302 kilometrų ilgio specialiame greičio ruože. Naujoje Ultimate klasėje startuojantis lietuvis Rokas Baciuška su šturmanu Oriolu Vidaliu Montijano („Overdrive Racing“) finišavo per 2 val. 50 min. 8 sek. ir užėmė 2-ąją vietą.
Nuotrauka
rokas
Cin Cin movies nuotrauka
Įkelta:
2024-02-09
Hail mieste Saudo Arabijoje ketvirtadienį oficialiai pradėtas „Hail Toyota International“ ralis, kuris žymi pirmąjį FIM Bajas pasaulio taurės etapą ir Saudo Arabijos „Toyota“ čempionato renginį. Lenktynėse kartu su keletu Ultimate klasės elito atstovų dalyvauja ir Rokas Baciuška.
Nuotrauka
krepšinis
Įkelta:
2024-01-31
Tauragės krepšinio mokykloje darbą pradėjo krepšinio trenerė Viktorija Dambrauskaitė. Viktorija 2023 metais baigė Lietuvos sporto universiteto pratimų, mitybos ir streso valdymo studijų programą, šiuo metu trenerė studijuoja fizinio ugdymo ir sporto magistrantūrą. Pati Viktorija teigia, jog sprendimas grįžti į Tauragę – spontaniškas, kurį pakuždėjo nuojauta. Grįžusi į savo gimtąjį miestą Viktorija pastebi ir jo pokyčius, pasak merginos, jos gimtasis miestas – auga, o pagrindinis pliusas čia – ramesnis gyvenimo tempas, geresnis susisiekimas ir, žinoma, žmonės.
Nuotrauka
rokas
MCH photography nuotraukos
Įkelta:
2024-01-26
Savaitgalį į Lietuvą iš Dakaro grįžęs Rokas Baciuška pripažįsta, jog šiuo metu vis dar bando adaptuotis prie sulėtėjusio gyvenimo tempo ir lietuviškos žiemos. Šių metų Dakare Rokas Baciuška važiavo galingesnėje „Challenger“ klasėje. Trečiąją beduino statulėlę į savo gimtinę parvežęs sportininkas teigia, kad Dakaras užima ne mažą dalį jo gyvenime. Vaikinas atviravo, jog pirmoji jo gyvenimo tatuiruotė yra susijusi būtent su Dakaru.
Nuotrauka
rokas
MCH photography
Įkelta:
2024-01-17
Saudo Arabijoje vykstančio Dakaro ralio devintasis etapas sėkmingai susiklostė „Challenger“ klasėje lenktyniaujančiam lietuviui Rokui Baciuškai. Jis su šturmanu Oriolu Vidaliu Montijano užėmė trečiąją vietą. Antradienį sportininkams teko važiuoti 639 km iš Hailo į Alulą, o greičio ruožą sudarė 417 km. R. Baciuška finišavo per 4 val. 55 min. 23 sek. Vos 20 sek. jį aplenkė čilietis Francisco Lopezas, o kiek daugiau nei 7 minutėmis – etapo nugalėtojas argentinietis Nicolas Cavigliasso. Greičio ruožą lietuvis pradėjo atsargiai ir pirmuose kelio taškuose jo rezultatas svyravo tarp 7 ir 10 pozicijų, bet vėliau R. Baciuška demonstravo puikų tempą ir sugebėjo pakilti iki trečios vietos. „Pradžioje sunkiai atsibudau, o pirma pusė buvo greita. Vėliau buvo akmenys – organizatoriai visiškai neleidžia pailsėti. Variklyje šiek tiek trūksta galios, todėl sunku pakilti į dideles kopas, taip pat buvo šiandien keletas sudėtingų navigacinių taškų. Dakaras šiemet tikrai sunkus, bet toks jis yra visiems“, - kalbėjo R. Baciuška. Trasoje R. Baciuška matė sustojusį Vaidotą Žalą su „Mini“ automobiliu, taip pat ir dar vieną „Mini“ lenktynininką. „Tikrai „Miniams“ nelabai sekasi, bet šių metų Dakaras duoda didelį krūvį technikai ir vairuotojams“, - sakė pasaulio ralio-reidų čempionas R. Baciuška. Po finišo dalyvių dar laukė 149 km pervažiavimas iki bivako. Sportininkas iš Lietuvos neslepia, kad nuovargis rodo savo ženklus, bet motyvacijos stengiasi nepristigti. „Kilometrai, kilometrai, kilometrai – nesibaigiantys kilometrai. Dakare būsiu atsivažiavęs už visus 2024 metus, - šypsojosi R. Baciuška. – Iš tiesų, kuo arčiau Dakaro finišas, tuo darosi vis sunkiau, bet viskas tvarkoje, smagu, yra fanų iš Lietuvos, todėl jie pakelia nuotaiką. Ačiū visiems. Liko trys dienos, nepasiduodame, nes dar visko gali atsitikti.“ Bendroje „Challenger“ klasės įskaitoje lyderiu išlieka amerikietis Mitchellas Guthrie. Antrąją vietą užima Cristina Gutierrez (+28 min. 35 sek.), trečiąją – Francisco Lopezas (+ 36 min. 48 sek.). R. Baciuška išlieka ketvirtas, o jo atsilikimas nuo lyderio siekia 1 val. 23 sek. Dešimtąjį greičio ruožą trečiadienį sudarys 371 km. Iš viso lenktynininkams reikės nuvažiuoti 612 km aplink Alula miestą. Dakaro ralis, kurį sudaro
Nuotrauka
apdovanojimai
Tauragės rajono savivaldybės nuotraukos
Įkelta:
2024-01-09
Penktadienio vakarą Tauragės kultūros centre įvyko geriausių 2023 metų Tauragės sportininkų pagerbimo vakaras.
Nuotrauka
rokas
Marcelo Maragni / Red Bull Content Pool
Įkelta:
2024-01-09
Prestižiniame Dakaro ralyje Saudo Arabijoje pirmadienį lenktynininkai varžėsi trečiajame greičio ruože, kurį sudarė 438 km. Su pervažiavimu sportininkai turėjo iš viso nuvažiuoti 733 km iš Al Duwadimi į Al Salamiya.
Nuotrauka
taurris
„Taurris“ feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2023-12-15
Gruodžio 9-ąją Jurbarke surengtas Lietuvos mišrių kovos menų čempionatas. Jame dalyvavo Tauragės sporto centro kovotojai ir net keturi iš jų tapo Lietuvos čempionais. 
Nuotrauka
volanas
Tauragės badmintono klubo „Volanas“ feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2023-11-24
Lapkričio 18 dieną Kaune BAUEN arenoje vyko finalinis badmintono A grupės suaugusiųjų ir jaunių Lietuvos taurės etapas. Jame dalyvavo ir puikiai pasirodė Tauragės badmintono klubo „Volanas“ sportininkai.
Nuotrauka
rankinis
Gretos Savickienės nuotrauka
Įkelta:
2023-11-10
Lapkričio 8-ąją „Bastilijos“ sporto komplekse surengtos Lietuvos rankinio federacijos U-17 jaunių čempionato varžybos. Po atkaklios kovos tauragiškės, treniruojamos Inetos Laugalienės, iškovojo pergalę prieš Kauno rajono sporto mokyklos rankininkes. Tai jau trečioji tauragiškių šio rugsėjį prasidėjusio sezono pergalė.
Nuotrauka
krepsinis
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-10-23
Spalio 20 d. Kaune įsikūrusiame Prezidento Valdo Adamkaus sporto centre antrus metus iš eilės vyko Lietuvos respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos 3X3 krepšinio turnyras. Pirmoji vieta atiteko Tauragės apskrities policijos atstovams.
Nuotrauka
rokas
MCH photography nuotrauka
Įkelta:
2023-10-15
Šeštadienį dieną pradėję Agadire, kad pasiektų Zagorą, Maroko ralio dalyviai turėjo įveikti beveik 700 kilometrų. Tauragiškis Rokas Baciuška finišavo ketvirtoje vietoje.