Vietoj kandidato nuotraukos – „Ferrari“ paveiksliukas
Įkelta:
2023-01-09
Nuotrauka
rinkimai
Nuotraukos autorius:
Autoriaus nuotrauka
Aprašymas

Rinkimų komisijos posėdis

 

 

Tauragės rajono savivaldybės rinkimų komisijos posėdyje aptarta, kaip kandidatams sekasi pateikti pareiškinius dokumentus. Komisijos pirmininkas Tadas Pauparis susirinkusiuosius informavo – viena partija, elektroninėje sistemoje pildydama dokumentus, vietoje kandidatų nuotraukų pateikia įvairius paveikslėlius, tarp jų  – prabangaus „Ferrari“ automobilio nuotrauką. 

Pareiškiniuose dokumentuose – klaidos

Komisija priima pareiškinius kandidatų, dalyvausiančių savivaldos rinkimuose, dokumentus. Viena partijų, anot komisijos pirmininko, susidūrė su problema – dokumentuose nėra nurodytos kandidatų biografijos. 

– Parašiau šios partijos atstovui laišką, kad jie už tai atsakingi. Aš tik informavau apie problemą, – sakė T. Pauparis. 

Kita partija pareiškiniuose dokumentuose nurodė pernelyg ilgą programą, viršijusią 1,8 tūkst. rašybos ženklų. Taigi ji buvo atmesta, bet partija šį trūkumą ištaisė.  

Vis dėlto didžiausią komisijos narių nusistebėjimą sukėlė dar vienos partijos iki šiol rengiami dokumentai. Nors jie dar nėra pateikti, sistemoje matoma, kas yra pildoma. Ir aiškėja, kad vietoje, kurioje turėtų būti pateiktos kandidatų nuotraukos, įkeliamos su tuo niekaip nesusijusios fotografijos. T. Pauparis komisijos posėdyje iškėlė kompiuterį, kuriame buvo matyti pareiškiniai dokumentai. Ten pat – ir automobilio „Ferrari“ ženkliukas, nors vietoje to turėjo būti įkelta kandidato nuotrauka. 

– Kol kas ši partija dar tik rengia dokumentus, – sakė komisijos pirmininkas. – Įdomu, kad kandidatų sąraše vietoje nuotraukų pateikinėja paveiksliukus. Esmė ta, kad pagal Rinkimų kodeksą, jeigu jie tokius dokumentus pateiks, reikalavimų jie neatitiks. <...> Aš jiems skambinau, yra ir Vyriausiosios rinkimų komisijos laiškas, kad jie to nedarytų, bet kol kas dokumentas dar tik rengiamas. Jeigu jie mums ir nepateikė, oficialios informacijos dar nėra. Tai čia komisijos narius tik supažindinu su informacija.

Pareiškinius dokumentus praėjusią savaitę iki penktadienio pateikė Lietuvos socialdemokratų partija, Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, TS-LKD, Lietuvos regionų partija, Liberalų sąjūdis, Darbo partija. 

Paskirstė pareigybes

T. Pauparis informavo, kad 11-kai komisijos narių teks prižiūrėti 33 apylinkes, tad kiekvienas narys prižiūrės mažiausiai po 3 apylinkes: vieną didesnę ir dvi mažesnes. 

– Tai yra laisva valia pasiskirstyti, kurią apylinkę kuruosite, – sakė T. Pauparis.  

Komisijos posėdyje aptarti ir pareigybių klausimai. Nuspręsta, kad skundų, prašymų tyrimo grupės vadovo pareigas eis Tauragės apylinkės teismo darbuotojas Mindaugas Radvila. Politinės reklamos stebėsenos grupės koordinatore tapo Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ atstovė Diana Karpienė. Savivaldybės administracijos direktoriaus deleguota Šarūnė Stasytienė, savivaldybės Teisės skyriaus darbuotoja Agnė Jurkauskė, savivaldybės darbuotoja Greta Jankauskaitė tapo atsakingos už mažos vertės viešųjų pirkimų atlikimą.

Paaiškėjo, kiek skirta lėšų rinkimams Tauragės rajone. Bendros lėšos, skirtos Tauragės apygardai, siekia 155 tūkst. tūkst. eurų, didžioji dalis jų atiteks personalo samdymui, komisijų narių darbo užmokesčiui, dalis lėšų nukeliaus informatikams, transporto išlaidoms, kanceliarinėms prekėms ir t.t. 

Iki sausio 11-osios visi Tauragės rajono savivaldybės rinkimų komisijos nariai privalo deklaruoti viešus ir privačius interesus. Iki sausio vidurio pat bus tikrinamos apylinkių sąlygos, ar jos atitinka keliamus reikalavimus balsavimo patalpoms. 

Savivaldybių tarybų ir merų rinkimai vyks kovo 5-ąją. 

Nuotrauka
rinkimai
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-01-09
Artėjant 2023 m. kovo 5 d. vyksiantiems savivaldybių tarybų ir merų rinkimams Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) informuoja, kad rinkimų stebėtojų kandidatūras registruoja ir asmens duomenų apsaugą užtikrina savivaldybių rinkimų komisijos. 
Nuotrauka
savivalda
Tauragės rajono savivaldybės nuotrauka
Įkelta:
2023-01-05
Paskelbta investuotojo atranka projektui „Tauragės savivaldybės gatvių infrastruktūros modernizavimas privačios partnerystės būdu“. Su privataus investuotojo prisidėjimu planuojama išasfaltuoti 20 Tauragės miesto gatvių. Apie tai skelbia Tauragės savivaldybė.
Nuotrauka
padekos vakaras
Tauragės savivaldybės nuotrauka
Įkelta:
2022-12-23
Gruodžio 21-ąją Tauragės kultūros rūmuose surengtas tradicinis metų renginys – mero padėkos vakaras. Renginio metu įvertinti nusipelnę Tauragės rajono žmonės, jų iniciatyvos ir darbai. Už įvairius nuopelnus nominantams įteiktos Tauro rago statulėlės ir Garbės ženklai.
Nuotrauka
egle eitutyte
Tauragės rajono savivaldybės nuotrauka
Įkelta:
2022-12-06
Gruodžio 6 d. Tauragės rajono savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus specialistės pareigas pradėjo eiti nauja darbuotoja – Eglė Eitutytė. Darbuotoja koordinuos projekto „Tauragė – Lietuvos kultūros sostinė 2023“ komunikacijos sklaidą rajone ir Lietuvoje.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-12-03
Lapkričio 29-ąją Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino savivaldybių rinkimų komisijų narių sudėtis ir paskyrė šių rinkimų komisijų pirmininkus. Iki antradienio  savivaldos rinkimuose Tauragėje buvo užsiregistravusios keturios politinės partijos. 
Nuotrauka
geles
Aušros Augustytės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-29
Tauragės savivaldybės administracija šio mėnesio viduryje sudarė keturias sutartis įvairioms reprezentacinėms prekėms įsigyti. Tam numatyta išleisti 20 tūkst. eurų.
Nuotrauka
pusiaukeles namai
Tauragės savivaldybės nuotrauka
Įkelta:
2022-10-18
Iki metų pabaigos, planuojama, Tauragėje duris atvers Pusiaukelės namai. Juose apsigyvens iš mūsų krašto kilę nuteistieji, kurie baigia atlikti bausmę ir yra motyvuoti įsilieti į visuomenę. Už pagalbą sugrįžtantiems į visuomenę, stiprinant pusiaukelės namų tinklą, praėjusį penktadienį savivaldybių asociacijos renginyje Tauragės savivaldybė apdovanota „Auksine krivūle“. Tuo tarpu pastato, kuriame turėtų įsikurti Pusiaukelės namai, savininkas, kol sutartis su ministerija nepasirašyta, nieko komentuoti nenori.
Nuotrauka
meras
Dovydo Kaminsko feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2022-09-29
Oficialiai patvirtinta, kad savivaldos rinkimai kitąmet vyks kovo 5-ąją. Tą dieną gyventojai rinks savivaldybės tarybos narius ir merą. Jau buvo aišku, kad dėl mero posto pavasarį kausis 5 kandidatai, o vakar apie savo kandidatavimą pranešė dabartinis rajono meras Dovydas Kaminskas. 
Nuotrauka
meras
Momentinė transliacijos nuotrauka 
Įkelta:
2022-09-29
Iniciatyvinė grupė „Žinau, ką renku“ rugsėjo 19-ąją ketino surengti diskusiją ir prisiminti Tauragės mero duotus pažadus ir patikrinti, ar įsipareigojimai vykdomi. Planuota, kad diskutuos Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas bei kiti savivaldos politikai. Kaip pranešta renginio išvakarėse, savivaldybės tarybos opozicija dalyvauti atsisakė, tad diskusija atšaukta. Tą vakarą surengtoje tiesioginėje transliacijoje meras aptarė duotus pažadus prieš praėjusius mero rinkimus, atsakė į tauragiškių klausimus. 
Nuotrauka
Žygaičių seniūnė Lina Baziliauskienė
Įkelta:
2022-07-24
​​​​​​​Lina Baziliauskienė nuo spalio mėnesio dirba Žygaičių seniūne. Daugiau nei 12 metų dalyvaujanti visuomeninėse veiklose buvusi Kęsčių kaimo bendruomenės „Elbenta“ pirmininkė, buvusi Tauragės šeimos gerovės centro direktorė džiaugiasi sugrįžusi dirbti į Žygaičius ir dalijasi planuojamais darbais bei projektais, kuriais stengiasi pagerinti Žygaičių seniūnijos žmonių gyvenimą bei pritraukti į miestelį daugiau turistų.
Nuotrauka
autobusas
Įkelta:
2022-04-08
Susisiekimo ministerija skelbia, kad trys šalies savivaldybės – Tauragės, Druskininkų ir Jonavos – skatindamos gyventojus aktyviau naudotis viešuoju transportu, artimiausiu metu planuoja įsigyti 16 naujų elektrinių autobusų. Šiems projektams įgyvendinti skirtos Europos Sąjungos (ES) sanglaudos fondo lėšos.
Nuotrauka
savivaldybe
Įkelta:
2022-03-30
Tauragės savivaldybės administracija pasirašė paslaugų teikimo sutartį su įmone, kuri rūpinsis savivaldybės pastato langų, lifto švara iš išorės. Trejų metų sutarties vertė – 12 tūkst. eurų.  
Nuotrauka
Įkelta:
2019-12-30

Tauragės Žalgirių gimnazijoje jau kelerius metus įgyvendinama personalizuoto mokymo idėja – gimnazistai visus mokslo metus rengia projektus, vėliau juos pristato. Gimnazijos MMP koordinatorė, anglų k. mokytoja ekspertė Janina Pukelienė įsitikinusi, kad tai naudinga visapusiškai: gimnazistai ne tik gali akademiškumą sieti su praktika, mokytis savarankiškumo, atsakomybės, laiko planavimo ir išsiaiškinti, kokia sritis mokinį domina labiausiai, nes tai ir raktas sėkmingoms ateities studijoms.

Nuotrauka
Įkelta:
2017-05-02

Praėjusią savaitę Tauragės rajono savivaldybės administracijoje įvyko konkursas versliškumo ugdymo ir verslumo skatinimo projekto specialisto pareigoms užimti. Jį laimėjo  verslininkė Justina Marozaitė, vadovaujanti sušių barui „Šaukštelio studija“.