„Tele2“ pasiūlymas: nuolaidos išmaniesiems laikrodžiams su eSIM ir jų planams
Įkelta:
2022-04-19
Nuotrauka
tele2

Norėtumėte visur su savimi nesinešioti telefono, tačiau ir nepraleisti skambučių, žinučių bei naujienų? „Tele2“ turi pasiūlymą – dabar svarbiausias telefono funkcijas turinčius išmaniuosius laikrodžius galite įsigyti ypač geromis sąlygomis, o eSIM planas, pasirašius 24 mėn sutartį, pirmus 12 mėn. jums nieko nekainuos.

Virtuali SIM kortelė jūsų išmanųjį laikrodį pavers savarankišku mobiliu įrenginiu. Todėl telefoną galėsite palikti namuose, o visomis jo funkcijomis naudotis ekrane ant riešo. Daugiau apie laikrodžius su eSIM ir pasiūlymus sužinosite apsilankę internetinėje svetainėje: www.tele2.lt/privatiems/esim.

Palikite telefoną namuose – atsiliepkite laikrodžiu

Laikrodžiai, turintys įdiegtą eSIM technologiją, rinkoje šiuo metu yra vieni išmaniausių. Dėl virtualios SIM kortelės, jais galima skambinti, atsiliepti į skambučius, susirašinėti ir naršyti internete, net tada kai telefonas yra toli.

Tai reiškia, kad pagaliau galėsite palikti telefoną namuose, kai užsiimsite pavasario darbais sode ar darže. Taip pat, kai eisite susitikti su draugais ar pasivaikščioti. Telefoną naudojate atsiskaitymams? Šias funkcijas gali perimti ir naujausi išmanieji laikrodžiai. Jie atstoja ir muzikos grotuvą – juose gali atsirasti visi grojaraščiai, kuriuos turite telefone, taip pat ir programėlės, kuriose klausotės muzikos.

Tam tereikia aktyvuoti specialią „Vieno numerio“ paslaugą – tuomet telefonas su laikrodžiu bus susiejamas vienu bendru telefono numeriu. Tokiu būdu visus skambučius ir pranešimus į abu įrenginius gausite vienu metu.

Gerai savijautai: matuoja streso lygį, miego kokybę, padeda sportuojant

Maža to, tokie laikrodžiai ne tik leidžia išlikti visada pasiekiamais, bet ir turi daug naudingų funkcijų. Specialūs novatoriškų laikrodžių jutikliai gali fiksuoti pulsą, matuoti streso lygį ir kraujyje esančio deguonies kiekį.

Taip pat naujausi išmanieji laikrodžiai yra nepamainomi aktyviai leidžiant laisvalaikį ar sportuojant. Jie skaičiuoja žingsnius, padeda palaikyti tinkamą tempą treniruočių metu ir gerinti sporto rezultatus. Integruoti GPS imtuvai leidžia sekti pasivaikščiojimo ir bėgimo maršrutus. Visus šiuos duomenis, susiejus laikrodžius su išmaniaisiais telefonais, galima analizuoti specialiose sporto programėlėse.

Be to, tokie išmanieji laikrodžiai gali padėti įvertinti miego kokybę. Susieti su telefonu ir segimi ant riešo, jie pamatuos, kiek laiko miegojote giliai ar kaip dažnai nakties metu budote. Ir tai dar ne viskas – kai kurie modeliai net gali užfiksuoti, ar nakties metu knarkiate arba kalbate per miegus.

Įsigijus „Galaxy Watch4“ – kitas kainuos vos 1 ct.

Svajojantiems apie eSIM laikrodžius – verta suskubti. Dabar „Tele2“ taiko nuolaidas „Samsung Watch 4“ ir „Huawei Watch 3“ laikrodžiams, turintiems šią technologiją.

Rinktis tikrai yra iš ko – pasiūlyme dalyvauja 7 skirtingi laikrodžių modeliai. „Samsung Galaxy Watch4“ laikrodžiams taikomas išskirtinis pasiūlymas – įsigiję norimą laikrodį, kitą gausite vos už 1 ct. Įsigijus išmanųjį laikrodį ir sudarius 24 mėn. sutartį su planu laikrodžiui, dovana („Galaxy Watch4“ 40 mm R865 LTE) prie užsakymo bus pridėta automatiškai. Jai papildomai bus taikomas vienkartinis, valstybės nustatytas laikmenos mokestis. Pasiūlymo laikas ir dovanų kiekis riboti.

Vienas iš pasiūlyme dalyvaujančių laikrodžių – modernaus dizaino „Samsung Watch 4 LTE“. Jo 40 mm įstrižainės ekrane perteikiamas vaizdas itin detalus, todėl jame aiškiai matysite visus skambučių bei žinučių pranešimus. Šiame laikrodyje rasite ir „Google Pay“ – taigi namuose dažniau palikti galėsite ne tik telefoną, bet ir piniginę. Dabar šis išmanusis laikrodis, sumokėjus vos 1 Eur pradinę įmoką ir pasirašius 24 mėn. sutartį, kainuoja tik 13,25 Eur/mėn. (kaina perkant iškart – 319 Eur).

Ieškantiems elegantiško varianto – pasiūlymas taip pat yra. Rafinuoto dizaino modelis „Samsung Galaxy Watch4 Classic“ išsiskiria ypatingu ekranu. Jo skersmuo siekia 46 mm, o jį juosia firminis kontrolės ratukas, kurio pagalba laikrodį valdysite ypač lengvai ir patogiai. Šiuo metu šis išmanusis laikrodis, sumokėjus vos 1 Eur pradinę įmoką ir pasirašius 24 mėn. sutartį, kainuoja tik 18,66 Eur/mėn. (kaina perkant iškart – 449 Eur).

„Huawei“ įrenginių gerbėjams verta atkreipti dėmesį į itin patvarius „Huawei Watch 3“ ir „Huawei Watch 3 Pro“ modelius. Abu modeliai turi patogų kontrolės ratuką, daugiau nei 100 treniruočių režimų ir itin talpią bateriją – pilnai įkrautos jos užtenka maždaug 2 savaitėms.

Kai kuriems pasiūlyme dalyvaujantiems modeliams taikomas vienkartinis laikmenos mokestis. Daugiau informacijos apie pasiūlymus ir jų sąlygas, įrenginius bei jų suderinamumą su skirtingais išmaniaisiais telefonais sužinosite www.tele2.lt, „Tele2“ salonuose arba paskambinę telefonu 117.

Planas laikrodžiui 12 mėn. – nemokamas!

Operatorius „Tele2“ išskirtines sąlygas paruošė ne tik eSIM laikrodžiams, bet ir jų planui įsigyti. Pirmus 12 mėnesių juo, įsigijus laikrodį su sutartimi, galima naudotis nemokamai.

Pasibaigus pirmiems 12-ai nemokamų mėnesių, eSIM planas su 4 GB ir neribotais pokalbiais bei SMS, pasirašius 24 mėn. sutartį, kainuos vos 4,90 Eur/mėn. (kaina be terminuotos sutarties – 12,50 Eur/mėn).

Pasiūlymas galioja pasirinkus bet kurį laikrodį ir sudarant 24 mėn. sutartį su planu laikrodžiui ir mokant pradinę įmoką bei mėnesinę įmoką, kuri nurodyta www.tele2.lt prie konkretaus laikrodžio modelio. Laikrodžių kiekis ir akcijos laikas riboti.

Daugiau informacijos apie pasiūlymus, akcijas ir dovanas sužinosite www.tele2.lt, „Tele2“ salonuose arba paskambinę telefonu 117. Įrenginiams papildomai taikomas vienkartinis laikmenos mokestis. Pasiūlymų laikas, įrenginių ir dovanų skaičius – labai ribotas.

Užs. Nr. 44

Nuotrauka
APVA
Įkelta:
prieš 1 dieną
Svarstote apie renovaciją, bet trūksta informacijos? Nepamirškite patikrinti aktualios informacijos apie ją interaktyviame Lietuvos renovacijos žemėlapyje. Jame rasite informaciją apie vykdomus ir baigtus daugiabučių namų renovacijos projektus, jų metu pasiektus sutaupymus ir kt. 
Nuotrauka
vr
Įkelta:
2022-06-27
Virtualios realybės arenos Tauragėje įkūrėjas ir naujo socialinio projekto „Partizanų paslaptys“ vykdytojas Vytautas Merkelis pasakoja, kad virtuali realybė labai populiarėja švietimo bei mokslo srityje. Dar didelis potencialas neišnaudotas, tokia priemonė dalyvius labai įtraukia, įdomiai ir suprantamai perduoda informacija. Šitą priemonė turėtų būti naudojama ne vien dėl savo inovatiškumo, bet dėl to, kad visų pirma tai veiksmingas metodas, padedantis produktyviai realizuoti mokymo tikslus. Virtualios realybės pagalba vykdant edukacinius renginius ar imituojant kokią situaciją, lavinami kognityviniai įgūdžiai, lengviau įsisavinama informacija.
Nuotrauka
apva
Įkelta:
2022-06-23
Nors vis dar yra abejojančių daugiabučių renovacijos nešamomis naudomis, gerieji pavyzdžiai kaimynystėje paneigia visus sklandančius mitus. Pastatams senstant, prastėjant jų energiniam efektyvumui bei šildymo kainoms nuolat augant, vis daugiau žmonių pasiryžta renovacijai.
Nuotrauka
TELE2
Įkelta:
2022-06-20
Vasara – puikus metas leistis į keliones! Jei planuojate poilsį prie jūros ar sodyboje, tačiau su savimi visuomet norite turėti internetą, suskubkite pasinaudoti išskirtiniu mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ pasiūlymu ir tapkite plačiausio* interneto Lietuvoje vartotoju – dabar „Laisvo interneto“ sutartį sudaryti galite vos 6 mėn. laikotarpiui!
Nuotrauka
APVA
Įkelta:
2022-06-17
Daugiabučio renovacija – rimta investicija į savo nekilnojamąjį turtą, prie kurios prisideda ir valstybė, skirdama finansinę paramą. Butų savininkams, turintiems teisę gauti kompensacijas už šildymą, visos renovacijos išlaidos padengiamos 100 proc. Be to, gyventojams suteikiama galimybė pasinaudoti kreditais su lengvatinėmis palūkanomis, kurie skirti energinį efektyvumą didinančioms priemonėms bei atsinaujinančių energijos šaltinių diegimui. 
Nuotrauka
implantera
Įkelta:
2022-06-10
Prieš 13 metų Tauragėje įkurta klinika „Implantera“ – puikus įrodymas, kad aukšto lygio gydymo paslaugos gali būti prieinamos ne tik didelių miestų gyventojams. Šioje klinikoje dirba Lietuvoje ir pasaulyje pripažinti specialistai, nuolat diegiamos naujausios technologijos, padedančios rūpintis pacientų sveikata ir puoselėti grožį. Apie klinikos išskirtinumą ir galimybes kalbamės su jos įkūrėju, 20 metų darbo patirties turinčiu burnos chirurgu dr. Bahaa Al Arbied.
Nuotrauka
apva
Įkelta:
2022-06-10
Posakį „gera pradžia – pusė darbo“ puikiai galima pritaikyti ir kalbant apie renovacijos projektus. Pirmieji gyventojų susirinkimai, sprendimų priėmimas dėl energinio efektyvumo priemonių diegimo, pasiruošimas rangos darbams – ypač svarbūs žingsniai, siekiant kokybiško daugiabučio modernizacijos proceso.
Nuotrauka
tele2
Įkelta:
2022-06-10
Išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ vartotojai vasarą turės galimybę dalyvauti neeiliniame žaidime, kurio prizų fonde net 1 tūkst. naujų „Samsung“ telefonų. Įrenginių dalybos prasideda birželio 9 dieną ir tęsis iki rugpjūčio 5 dienos. Klientai beveik 2 mėnesius galės rinkti taškus ir išmėginti savo sėkmę išmaniųjų telefonų loterijoje.
Nuotrauka
APVA
Įkelta:
2022-06-03
Praėjusią žiemą daugelyje Lietuvos miestų kainos už šildymą gerokai šoktelėjo į viršų. Rinkos tyrimų bendrovės atliktas kiekybinis visuomenės nuomonės tyrimas atskleidė, jog tai dažną privertė susimąstyti ne tik apie būsto renovaciją, bet ir atsinaujinančių energijos šaltinių diegimą siekiant sutaupyti ateityje. 
Nuotrauka
skelbimas
Įkelta:
2022-05-30
Netrukus legendinė „Bellanca“, Stepono Dariaus ir Stasio Girėno „Lituanicos“ sesė, lankysis Tauragės aerodrome. Todėl čia visų lauks didelė, išskirtinė šventė, skirta visai šeimai.
Nuotrauka
meistras
Įkelta:
2022-05-30
Licencijuoto elektriko samdymas yra svarbus žingsnis bet kuriame namo projekte – nuo ​​apšvietimo įrengimo iki visiškai smulkių darbų. Kadangi jie  gali būti pavojingi, labai svarbu samdyti patikimą ir kvalifikuotą profesio
Nuotrauka
APVA
Įkelta:
2022-05-27
Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą Lietuvoje administruojanti Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) informuoja, kad šiuo metu šalyje vykdoma per 670 daugiabučių atnaujinimo darbų už daugiau kaip 300 mln. eurų, o šįmet atnaujinti jau 122 gyvenamieji namai. Kas dar naujo renovacijos srityje?
Nuotrauka
APVA
Įkelta:
2022-05-20
Lietuva turi didelių planų – iki 2050 m. planuojama modernizuoti apie 30 tūkst. šalies energetiškai neefektyvių ir senų daugiabučių. Skaičiuojama, kad po atnaujinimo jų energinis efektyvumas padidės daugiau nei 60 proc., o CO2 emisijos sumažės daugiau kaip 80 proc. 
Nuotrauka
kelione
Įkelta:
2022-05-18
Kiekvienas mūsų nugyventa diena yra dar viena diena šiame pasaulyje, tad atrodytų, jis nebeturėtų mūsų stebinti. Tačiau, taip tik atrodo iš pirmo žvilgsnio, nes jei pažiūrėsime atidžiau, netruksime pastebėti, kad pasaulis kiekvieną sekundę keičiasi ir kiekvieną iš jų galėtų mus nustebinti dar negirdėtu faktu. Tad pats metas sužinoti apie tai daugiau.
Nuotrauka
stresas
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2022-05-18
Lėtinis stresas – viena opiausių problemų,  kadangi su juo susiduria ypač didelė dalis žmonių ir šis skaičius kiekvienais metais vis auga. Belieka tik pridurti, kad lėtinis stresas gali sukelti ir labai rimtų problemų. Tad, kokios jos ir kaip to išvengti?
Nuotrauka
vaskas
Įkelta:
2022-05-11
Depiliacija vašku - tai plaukų šalinimo procesas, kurio metu naudojamas juostinis depiliacinis vaškas, kad plaukai būtų veiksmingai pašalinti nuo šaknų. Salonams.eu naudojame tik geriausius produktus, kurie specialiai sukurti taip, kad nedirgintų odos.
Nuotrauka
bendravimas
Įkelta:
2022-04-28
Šiandieninė kultūra neretai teigia, kad santykiai gali būti sėkmingi tik tada, kai asmenys yra fiziškai arti vienas kito. Tačiau vis dažniau susiduriama su santykių per atstumą iššūkiu. Tokie santykiai tikrai nėra pasmerkti žlugti – tik pasikeičia jų pobūdis ir sustiprėja komunikacijos svarba
Nuotrauka
metalai
Įkelta:
2022-04-28
Metalo menas – unikali meno forma, suteikianti neribotas galimybės. Kai įvaldote pagrindus, jus riboja tik vaizduotė. Šiame straipsnyje pateiksime idėjas bei visą informaciją, kurią reikia žnoti pradedantiesiems, nusprendusiems konstruoti iš metalo.
Nuotrauka
savaitgalis
Įkelta:
2022-04-28
Kas gali būti geriau, nei dienai ar dviem pabėgti iš rutinos ir pailsėti? Juk tam ir skirti savaitgaliai – pakeisti aplinką ir užsiimti tuo, kas Jus labiausiai džiugina. Dažnu atveju tam puikiai tinka kelionės. Tad ką galima aplankyti Lietuvoje savaitgaliais?
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2022-04-28
Skaitymas yra labai svarbus įgūdis. Tiek moksleiviams, tiek studentams ir net darbuotojams neretai tenka skaityti knygas, padedančias tobulėti. Tačiau kartais perskaitytą tekstą atsiminti sunku. Todėl dalinamės patarimais, kurie padės skaitant efektyviau įsiminti informaciją.
Nuotrauka
šildymo sistema
Įkelta:
2022-04-28
Dažnam namo savininkui kyla klausimai apie ekonomiškesnį vandens šildymo sistemų naudojimą. Juk reikia apsvarstyti tiek dalykų: ar boilerį prišildyti kiekvieną kartą, kai vanduo atšąla, ar pastoviai laikyti įjungtą, kada metas jį keisti? Čia dalinamės patarimais, kaip sutaupyti naudojant vandens šildymo sistemas.
Nuotrauka
APRANGA
Įkelta:
2022-04-28
Coco Chanel yra pasakiusi, kad paprastumas – elegancijos pagrindas. Ji buvo visiškai teisi: kad atrodytumėte prabangiai, nebūtina išleisti daug pinigų. Tereikia žinoti keletą gudrybių, kurios padės atrodyti stilingai ir elegantiškai.