Šventiniai „Tele2“ pasiūlymai nesibaigia: nuolaidos laikrodžiams, telefonams, kompiuteriams
Įkelta:
2021-12-28
Nuotrauka
tele2

Nors Kalėdos praėjo, tačiau dovanojimo džiaugsmas ir šventinė nuotaika gali tęstis iki pat Naujųjų. Jei dar nespėjote pasveikinti savo artimųjų – pasinaudokite ypatingais „Tele2 tarpušvenčio dovanų pasiūlymais.

Nuo tinkamų vaikams iki nudžiuginsiančių senjorus, skirtų laisvalaikiui, lengvesnei buičiai, sveikatai ar ryšiui stiprinti – operatorius parengė įvairiausiems poreikiams pritaikytų pasiūlymų. Visus juos rasite https://tele2.lt/privatiems/akcijos.

Išmanusis laikrodis vaikams – vos 1 Eur

Gera naujiena ieškantiems dovanos vaikams. Šiuo metu įsigyjant naują 1 GB pokalbių planą (8,5 Eur/mėn.) ir sudarant 24 mėn. sutartį, mažiesiems skirtas išmanusis laikrodis „Okis“ kainuoja tik 1 Eur (kaina be sutarties – 99 Eur). Šis žaismingas, violetinės arba mėlynos spalvos laikrodukas vaikams padeda palaikyti ryšį su artimaisiais, o tėvams jaustis ramiau.

Juo galima skambinti, susirašinėti ir siųsti garso pranešimus. Įrenginyje yra integruota kamera, skirta ne tik smagioms nuotraukoms, bet ir vaizdo skambučiams. Taigi, šis laikrodis itin tinka vaikams, dar neturintiems telefono. Be to, „Okis“  palaiko 4G ryšį ir turi įdiegtą GPS funkciją, todėl tėvai gali realiu laiku stebėti vaiko buvimą vietą, kol jis būna lauke ar būreliuose. Visos įrenginio funkcijos ir nustatymai yra valdomi programėle, įdiegta tėvų telefonuose.

eSIM laikrodžiai net iki 100 Eur pigiau

Operatorius paruošė ne tik vaikams skirtų pasiūlymų – dabar išskirtinėmis sąlygomis galima įsigyti ir „Samsung Watch“ arba „Huawei Watch“ išmaniuosius laikrodžius su integruota eSIM technologija. Šie įrenginiai padės lengviau įgyvendinti naujametinius pažadus sportuoti, daugiau vaikščioti ir gyventi aktyviau. Be to, turint tokį laikrodį – galima rečiau naudotis išmaniuoju telefonu. Užsisakius jam skirtą planą, skambinti, rašyti ar naršyti internete taps įmanoma tiesiog ant riešo esančiame ekrane.

O rinktis tikrai yra iš ko – pasiūlyme  dalyvauja net 9 skirtingi laikrodžių modeliai, o juos perkant iš karto, be sutarties, nuolaidos siekia iki 100 Eur. Maža to, šiuos įrenginius įsigyjant kartu su planu ir sudarant 24 mėn. sutartį, sutaupyti galima dar daugiau – net iki 267 Eur! Perkant su sutartimi, „Samsung Watch“ laikrodžių modeliams taikomas vienkartinis 1,74 Eur laikmenos mokestis.

Pasirūpinkite artimųjų sveikata – padovanokite kraujospūdžio matuoklį

Švenčių proga dažnai linkima sveikatos. Ją užtikrinti gali ir išmani dovana sau ar artimajam – kraujospūdžio matuoklis „Medisana BU-540“. Šiuo metu šį tikslų ir patikimą įrenginį „Tele2“ salonuose ar internetinėje parduotuvėje galima įsigyti vos už 39 Eur.

Padidėjęs kraujo spaudimas – itin dažna problema, todėl kiekvienam verta pasirūpinti ankstyva sutrikusio kraujospūdžio diagnostika. „Medisana“ matuoja susistolinį ir diastolinį kraujospūdį, pulsą, širdies aritmiją, taip pat kiekvieno matavimo metu užfiksuoja datą ir laiką. Be to, šis prietaisais itin kompaktiškas ir sveria vos 250 g, todėl jį patogu su savimi pasiimti į keliones.

Dovanokite saugumą: dūmų daviklis – vos 3 Eur/mėn

Savo rūpestį galite atskleisti dovanodami saugumą – tiek šeimai, tiek kitiems artimiesiems. Šiuo metu išmanus dūmų daviklis „Tele2 Firetext2“, sumokėjus vos 1 Eur pradinę įmoką ir pasirašius 36 mėn. išsimokėjimo sutartį, kainuoja tik 3 Eur/mėn. (kaina be sutarties – 109 Eur). SIM kortelės mokestis  tesiekia 1,75 Eur/mėn.

Šis daviklis, namuose aptikęs dūmus, apie juos akimirksniu informuoja SMS pranešimu ir garsiniu signalu patalpoje. Be to, tai yra vienintelis sprendimas rinkoje, tinkantis namams, sodyboms ar kitiems nutolusiems objektams, kuriuose nėra elektros. Ne mažiau svarbu ir tai, kad „Tele2 Firetext2“ įrengti galėsite patys – jo montavimas yra itin paprastas ir trunka vos keletą minučių.

Išskirtinis pasiūlymas: išmanieji telefonai, kainuojantys mažiau nei 200 Eur

Galbūt švenčių proga norėtumėte artimąjį nudžiuginti nauju išmaniuoju? „Tele2“ paruošė du ekonomiškus pasiūlymus. Vienas jų, skirtas lietuviškajam „Fonos M1“ (64 GB) – dabar šį telefoną galima įsigyti 40 Eur pigiau, vos už 169 Eur.

Pasiūlymas paruoštas ir patvariajam telefonui „CAT S42 “. Jo gumuotas korpusas sutvirtintas taip, kad galėtų atlaikyti kritimą ant plieno pagrindo net iš 1,8 metro aukščio. Todėl šis išmanusis puikiai tiks užsiimantiems aktyviu sportu ar dažnai išmetantiems telefoną iš rankų. Šiuo metu jis kainuoja taip pat 40 Eur pigiau – tik 189 Eur. Abiem telefonams taikomas vienkartinis 5,25 Eur laikmenos mokestis.

Nešiojamų ir planšetinių kompiuterių išpardavimas: pradinė įmoka – tik 1 Eur

Jei žvalgotės kompiuterio ar planšetės – suskubkite, kaip tik dabar vyksta jų išpardavimas. „Tele2“ populiariems nešiojamų ir planšetinių kompiuterių modeliams ne tik paruošė išskirtinius pasiūlymus, bet  ir taiko tik 1 Eur pradinę įmoką.   

Beliks tik išsirinkti – išpardavime dalyvauja dešimtys skirtingų gamintojų įrenginių. Pasiūlymai kompiuteriams galioja su bet kuriuo „Tele2 Laisvo interneto“ www.tele2.lt skelbiamu planu, sudarant 24 mėn. sutartį ir perkant nurodytą įrangą dalimis per 36 mėn. 

Tai dar ne viskas. Operatorius šiuo metu taiko nuolaidas ausinėms ir garso kolonėlėms, robotams siurbliams, televizoriams, langų plovimo robotams bei kitiems išmaniesiems įrenginiams.

Daugiau informacijos apie pasiūlymus ir akcijas sužinosite www.tele2.lt, „Tele2“ salonuose arba paskambinę telefonu 117. Įrenginiams papildomai taikomas vienkartinis laikmenos mokestis. Pasiūlymų laikas ir įrenginių skaičius – ribotas.

Užs. Nr. 116

Nuotrauka
APVA
Įkelta:
prieš 1 dieną
Lietuva turi didelių planų – iki 2050 m. planuojama modernizuoti apie 30 tūkst. šalies energetiškai neefektyvių ir senų daugiabučių. Skaičiuojama, kad po atnaujinimo jų energinis efektyvumas padidės daugiau nei 60 proc., o CO2 emisijos sumažės daugiau kaip 80 proc. 
Nuotrauka
kelione
Įkelta:
2022-05-18
Kiekvienas mūsų nugyventa diena yra dar viena diena šiame pasaulyje, tad atrodytų, jis nebeturėtų mūsų stebinti. Tačiau, taip tik atrodo iš pirmo žvilgsnio, nes jei pažiūrėsime atidžiau, netruksime pastebėti, kad pasaulis kiekvieną sekundę keičiasi ir kiekvieną iš jų galėtų mus nustebinti dar negirdėtu faktu. Tad pats metas sužinoti apie tai daugiau.
Nuotrauka
stresas
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2022-05-18
Lėtinis stresas – viena opiausių problemų,  kadangi su juo susiduria ypač didelė dalis žmonių ir šis skaičius kiekvienais metais vis auga. Belieka tik pridurti, kad lėtinis stresas gali sukelti ir labai rimtų problemų. Tad, kokios jos ir kaip to išvengti?
Nuotrauka
vaskas
Įkelta:
2022-05-11
Depiliacija vašku - tai plaukų šalinimo procesas, kurio metu naudojamas juostinis depiliacinis vaškas, kad plaukai būtų veiksmingai pašalinti nuo šaknų. Salonams.eu naudojame tik geriausius produktus, kurie specialiai sukurti taip, kad nedirgintų odos.
Nuotrauka
bendravimas
Įkelta:
2022-04-28
Šiandieninė kultūra neretai teigia, kad santykiai gali būti sėkmingi tik tada, kai asmenys yra fiziškai arti vienas kito. Tačiau vis dažniau susiduriama su santykių per atstumą iššūkiu. Tokie santykiai tikrai nėra pasmerkti žlugti – tik pasikeičia jų pobūdis ir sustiprėja komunikacijos svarba
Nuotrauka
metalai
Įkelta:
2022-04-28
Metalo menas – unikali meno forma, suteikianti neribotas galimybės. Kai įvaldote pagrindus, jus riboja tik vaizduotė. Šiame straipsnyje pateiksime idėjas bei visą informaciją, kurią reikia žnoti pradedantiesiems, nusprendusiems konstruoti iš metalo.
Nuotrauka
savaitgalis
Įkelta:
2022-04-28
Kas gali būti geriau, nei dienai ar dviem pabėgti iš rutinos ir pailsėti? Juk tam ir skirti savaitgaliai – pakeisti aplinką ir užsiimti tuo, kas Jus labiausiai džiugina. Dažnu atveju tam puikiai tinka kelionės. Tad ką galima aplankyti Lietuvoje savaitgaliais?
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2022-04-28
Skaitymas yra labai svarbus įgūdis. Tiek moksleiviams, tiek studentams ir net darbuotojams neretai tenka skaityti knygas, padedančias tobulėti. Tačiau kartais perskaitytą tekstą atsiminti sunku. Todėl dalinamės patarimais, kurie padės skaitant efektyviau įsiminti informaciją.
Nuotrauka
šildymo sistema
Įkelta:
2022-04-28
Dažnam namo savininkui kyla klausimai apie ekonomiškesnį vandens šildymo sistemų naudojimą. Juk reikia apsvarstyti tiek dalykų: ar boilerį prišildyti kiekvieną kartą, kai vanduo atšąla, ar pastoviai laikyti įjungtą, kada metas jį keisti? Čia dalinamės patarimais, kaip sutaupyti naudojant vandens šildymo sistemas.
Nuotrauka
APRANGA
Įkelta:
2022-04-28
Coco Chanel yra pasakiusi, kad paprastumas – elegancijos pagrindas. Ji buvo visiškai teisi: kad atrodytumėte prabangiai, nebūtina išleisti daug pinigų. Tereikia žinoti keletą gudrybių, kurios padės atrodyti stilingai ir elegantiškai.
Nuotrauka
sodas
Įkelta:
2022-04-26
Įsibėgėjantis pavasaris signalizuoja apie artėjančius sodo darbus, tačiau, norint džiaugtis išpuoselėta ir jaukia aplinka, teks įdėti ne tik pastangų ir laiko, bet ir investicijų. Ekspertai pastebi, jog pastaraisiais metais keičiasi ir supratimas apie sodą: neapsiribojama nuo smalsių akių apsaugančiomis žaliuojančiomis gyvatvorėmis, vis daugiau dėmesio skiriama šiuolaikiškiems ir kompleksiškiems projektams. Kiek jų įgyvendinimas paplonina piniginę ir kodėl vis tik verta investuoti?
Nuotrauka
APVA
Įkelta:
2022-04-22
Kovo-balandžio mėnesiais vyko Aplinkos projektų valdymo agentūros (APVA) organizuoti Metų renovacijai projekto rinkimai. Jų metu visuomenei pateikta net 15 įgyvendintų projektų, iš kurių daugiausiai Lietuvos gyventojų dėmesio sulaukė du daugiabučiai iš Klaipėdos – Vingio g. 35 ir Veterinarijos g. 29 bei daugiabutis iš Telšių, Vilniaus g. 24.
Nuotrauka
tele2
Įkelta:
2022-04-19
Norėtumėte visur su savimi nesinešioti telefono, tačiau ir nepraleisti skambučių, žinučių bei naujienų? „Tele2“ turi pasiūlymą – dabar svarbiausias telefono funkcijas turinčius išmaniuosius laikrodžius galite įsigyti ypač geromis sąlygomis, o eSIM planas, pasirašius 24 mėn sutartį, pirmus 12 mėn. jums nieko nekainuos.
Nuotrauka
skola
Įkelta:
2022-04-12
Susidariusi skola tampa tikra našta tiek ją grąžinančiam žmogui ar juridiniam asmeniui, tiek ir kreditoriui, kuris nori atgauti savo pinigus bei seka visą procesą, kad jis vyktų sklandžiai. Tad, kaip ne tik sukurti efektyvų skolų išieškojimo planą, bet ir padėti skolininkui greičiau atsistoti ant kojų?
Nuotrauka
automobiliai
Įkelta:
2022-04-11
Automobilio priežiūra gali būti komplikuotas dalykas dažnam vairuotojui. Natūralu, kad visos problemos privalo būti išspręstos iki techninės apžiūros datos. Kokius faktus privalu atminti, ruošiantis šiai dienai?
Nuotrauka
kondicionierius
Įkelta:
2022-04-06
Pavasarį prasideda oro kondicionierių montavimo karštinė. Didžiulė meistrų paklausa provokuoja „mėgėjus“ imtis įrankių ir eiti montuoti neturint žinių ir reikiamų kompetencijų. Daromos klaidos ir netinkamai sumontuota, blogai veikianti įrangą kenkia gamintojų reputacijai, o labiausiai kenčia nuo to klientai. Gerų, patyrusių meistrų rinkoje mažai, todėl jie turi galimybę rinktis tą klientą, kuris sumokės daugiau. Paprastai oro kondicionieriaus montavimo kaina be medžiagų yra 250-300 eur. Per dieną vienas patyręs meistras gali sumontuoti iki dviejų kondicionierių. 2021- ųjų vasarą kvalifikuotų meistrų darbų atlygis siekė net 500 eur už oro kondicionieriaus vidaus ir lauko bloko sumontavimą!
Nuotrauka
tele2
Įkelta:
2022-04-05
Apie 1000 – tiek naudotų įrenginių jau perduota į šalį atvykusiems ukrainiečiams. Vasario pabaigoje startavusiai mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ iniciatyvai lietuviai neliko abejingi – aukoja net ir naujus telefonus. Salonuose surinktus prietaisus įmonės darbuotojai kruopščiai atrenka, patikrina ir perduoda Ukrainos žmonėms padedančioms organizacijoms.
Nuotrauka
APVA
Įkelta:
2022-04-01
Nuo balandžio 8 dienos visi Tauragės gyventojai kviečiami atiduoti savo balsą už, jų nuomone, geriausius daugiabučių atnaujinimo projektus. Rinkimus organizuoja Aplinkos projektų valdymo agentūros (APVA) Pastatų energinio taupumo departamentas, kuris kviečia aktyviai balsuoti ir kartu su visa Lietuva išrinkti geriausius projektus. 
Nuotrauka
dovana
Įkelta:
2022-03-30
Dauguma puikiai žino posakį, jog „mažos dovanėlės stiprina draugystę“, tačiau jos labai priklauso nuo daugumos veiksnių, kam planuojate dovanoti numatytą dovaną, kas jus sieja, kokia proga ir galų gale koks yra jūsų numatytas biudžetas.
Nuotrauka
moteris
Įkelta:
2022-03-16
Moterys ir IT darbo rinka  Šiandien IT srities specialistai - vieni paklausiausių darbo rinkoje tiek Lietuvoje, tiek Europoje. Kad tokių specialistų poreikis didžiulis patvirtina ir aktyvi programuotojų, testuotojų, analitikų ir kitų IT krypčių darbuotojų paieška darbo paieškos portaluose.  
Nuotrauka
kaziuko
Įkelta:
2022-03-16
Jau Kovo 18-19d. Tauragėje jūsų lauks gausi Kaziuko mugė į kurią suvažiuos prekeiviai iš visos Lietuvos. Pilies aikštėje rasite tradicinių ir gurmaniškų maisto produktų, unikalių drabužių ir papuošalų, tautodailės darbų ir dar daugiau.