Išmanaus apšvietimo jūsų namams sprendimai gyvenimo palengvinimui
Įkelta:
2021-12-02
Nuotrauka
namas
Nuotraukos autorius:
Asociatyvi nuotrauka

Tikriausiai daugeliui jūsų pažįstama situacija, kai patogiai atsisėdus prie televizoriaus ekrano ar jaukiai įsitaisius šiltoje lovoje, visiškai nebesinori keltis išjungti kitame kambaryje paliktos šviesos, tiesa? Tikriausiai tada ne vienam šmėsteli mintis, - „kad taip galėčiau šviesą išjungti balsu arba išmaniuoju telefonu“.

Bet juk visa tai išties įmanoma. Norite savo namų apšvietimą valdyti patogiai? Tai yra, ne tik išjungti ir įjungti šviesą, bet ir lengvai reguliuoti šviesos intensyvumą ar jos pasiskirstymą erdvėje. Visa tai įmanoma su išmaniosiomis JUNG apšvietimo sistemomis, kurios jūsų namuose padės sukurti jaukią, žaismingą, romantišką, paslaptingą ar darbingą atmosferą.

Kodėl verta rinktis išmanųjį namų apšvietimą

Net jei jums nėra sunku atsikelti nuo fotelio, kad išjungtumėte šviesą ar galbūt esate iš tų, kurie niekada nepamiršta to padaryti, vis tik, pasak JUNG specialistų, išmanusis apšvietimas - tai praktiškas sprendimas kiekvieniems namams. Ir taip yra todėl, kad:

  • išmanus energijos valdymas tausoja jus supančią aplinką. Tai reiškia, kad jūs neeikvojate elektros energijos, kuriai pagaminti reikalingi tam tikri gamtiniai ištekliai.
  • išmanus apšvietimas jūsų namuose sukuria atitinkamą nuotaiką, spalvas ir atmosferą. Tai reiškia, kad pagal save pasireguliavę šviesą, jūs galite atitinkamai susikurti jaukų poilsio kampelį arba susikaupti skatinančią darbo vietą.
  • patirsite mažesnes elektros energijos sąnaudas. Tai reiškia, kad jūs patys nuspręsite, kokiose jūsų būsto patalpose, kiek ir kada šviesos naudoti, taip neeikvosite elektros energijos ir tokiu būdu mokėsite mažiau.
  • galėsite valdyti net ir nebūdami namuose. Tai reiškia, kad išvykus iš namų galima bus daugiau nesijaudinti dėl pamirštų išjungti šviesų. O ir parvykus jūsų nebepasitiks nejauki tamsa. Net ir nebūdami namuose galėsite pasireguliuoti kada, kur ir kiek šviesos jums reikia.

 Kokius išmanaus apšvietimo sprendimus rinktis

Išmanūs namai reikalauja protingų sprendimų. Taip yra ir su išmaniu apšvietimu. JUNG siūlo keturis pasirinkimus, iš kurių galite išsirinkti labiausiai atitinkantį jūsų poreikius variantą.

  • Mechaninis apšvietimo valdymas. Tai visiems įprastas šviesos valdymas jungikliais ir mygtukais. Išmaniuosius jungiklius galite rinktis pačius įvairiausius, atsižvelgdami į savo namų interjerą.
  • Automatinis apšvietimas. Tai šviesos valdymas judesio ir būvio jutikliais, kurie reaguos į jūsų buvimą patalpose.
  • Apšvietimo valdymas radijo bangomis. Šiuo atveju šviesa namuose valdoma išmaniuoju prietaisu. Tai labai patogu, nes vienu metu galite sujungti 5 telefonus, o naudodamiesi specialia programėle rinktis iš 16 skirtingų šviesos valdymo scenarijų.
  • Išmanių namų apšvietimo sistema. Įsidiegę KNX protingą valdymo sistemą, šviesos valdymą galėsite sujungti su kitomis namų elektronikos prietaisų funkcijomis ir mėgautis visišku komfortu.

Susikurkite apšvietimą pagal nuotaiką

Tai tikrai įmanoma. Nuotaiką atitinkantį apšvietimą leidžia susikurti išmanios lemputės ir šviestuvai. Tokiu būdu skirtingose būsto patalpose galėsite individualiai nustatyti ar pagal poreikį keisti šviesos funkcionalumą. Tai labai patogu, jei jums sunku atsibusti rytais. Namuose įsidiegę išmanią apšvietimo sistemą, ryte atsibusite daug lengviau, nes galėsite nustatyti, kad šviesa įsijungtų tam tikru metu ir nesukeldama diskomforto palaipsniui vis intensyvėtų, tarsi atkartodama kylančią saulę. Jei, tarkime, miegamajame ryškios šviesos nenorite, o jos reikia darbo kambaryje ar ten, kur mokosi vaikai, tai galite nesunkiai įgyvendinti. Miegamajame susikurkite jaukią, atpalaiduojančią ar romantišką atmosferą, o darbo kambaryje susikaupti nuteikiantį apšvietimą. Beje, išmanus apšvietimas tinka ir vakarėlių mėgėjams, nes suteikia galimybę jūsų būsto erdves pripildyti įvairių spalvų šviesomis. Tinka jis ir taupiesiems, nes tose erdvėse, kuriose reikia tik budinčios šviesos, galima sumažinti jos kiekį. Taip nešvaistysite resursų ir ženkliai sutaupysite.

Išmanūs namai – tai patogumas, kuris gali būti ir jūsų namuose

JUNG atstovai teigia, jog anot jau įsirengusių klientų atsiliepimų, išmanaus namo pasirinkimas – tai neabejotinas patogumas, leidžiantis komfortiškai gyventi, dirbti ir ilsėtis. Protingo namo sistemos kaina priklauso nuo jūsų būsto dydžio ir pageidaujamų funkcijų. Didelis šių sistemų privalumas tas, jog statant tokį namą nebūtina visko įrenginėti iš karto. Pradžioje galima įdiegti tik bazinę įrangą, kurią bėgant metams galima papildyti.

Užs. Nr. 104

Nuotrauka
APVA
Įkelta:
prieš 1 dieną
Lietuva turi didelių planų – iki 2050 m. planuojama modernizuoti apie 30 tūkst. šalies energetiškai neefektyvių ir senų daugiabučių. Skaičiuojama, kad po atnaujinimo jų energinis efektyvumas padidės daugiau nei 60 proc., o CO2 emisijos sumažės daugiau kaip 80 proc. 
Nuotrauka
kelione
Įkelta:
2022-05-18
Kiekvienas mūsų nugyventa diena yra dar viena diena šiame pasaulyje, tad atrodytų, jis nebeturėtų mūsų stebinti. Tačiau, taip tik atrodo iš pirmo žvilgsnio, nes jei pažiūrėsime atidžiau, netruksime pastebėti, kad pasaulis kiekvieną sekundę keičiasi ir kiekvieną iš jų galėtų mus nustebinti dar negirdėtu faktu. Tad pats metas sužinoti apie tai daugiau.
Nuotrauka
stresas
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2022-05-18
Lėtinis stresas – viena opiausių problemų,  kadangi su juo susiduria ypač didelė dalis žmonių ir šis skaičius kiekvienais metais vis auga. Belieka tik pridurti, kad lėtinis stresas gali sukelti ir labai rimtų problemų. Tad, kokios jos ir kaip to išvengti?
Nuotrauka
vaskas
Įkelta:
2022-05-11
Depiliacija vašku - tai plaukų šalinimo procesas, kurio metu naudojamas juostinis depiliacinis vaškas, kad plaukai būtų veiksmingai pašalinti nuo šaknų. Salonams.eu naudojame tik geriausius produktus, kurie specialiai sukurti taip, kad nedirgintų odos.
Nuotrauka
bendravimas
Įkelta:
2022-04-28
Šiandieninė kultūra neretai teigia, kad santykiai gali būti sėkmingi tik tada, kai asmenys yra fiziškai arti vienas kito. Tačiau vis dažniau susiduriama su santykių per atstumą iššūkiu. Tokie santykiai tikrai nėra pasmerkti žlugti – tik pasikeičia jų pobūdis ir sustiprėja komunikacijos svarba
Nuotrauka
metalai
Įkelta:
2022-04-28
Metalo menas – unikali meno forma, suteikianti neribotas galimybės. Kai įvaldote pagrindus, jus riboja tik vaizduotė. Šiame straipsnyje pateiksime idėjas bei visą informaciją, kurią reikia žnoti pradedantiesiems, nusprendusiems konstruoti iš metalo.
Nuotrauka
savaitgalis
Įkelta:
2022-04-28
Kas gali būti geriau, nei dienai ar dviem pabėgti iš rutinos ir pailsėti? Juk tam ir skirti savaitgaliai – pakeisti aplinką ir užsiimti tuo, kas Jus labiausiai džiugina. Dažnu atveju tam puikiai tinka kelionės. Tad ką galima aplankyti Lietuvoje savaitgaliais?
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2022-04-28
Skaitymas yra labai svarbus įgūdis. Tiek moksleiviams, tiek studentams ir net darbuotojams neretai tenka skaityti knygas, padedančias tobulėti. Tačiau kartais perskaitytą tekstą atsiminti sunku. Todėl dalinamės patarimais, kurie padės skaitant efektyviau įsiminti informaciją.
Nuotrauka
šildymo sistema
Įkelta:
2022-04-28
Dažnam namo savininkui kyla klausimai apie ekonomiškesnį vandens šildymo sistemų naudojimą. Juk reikia apsvarstyti tiek dalykų: ar boilerį prišildyti kiekvieną kartą, kai vanduo atšąla, ar pastoviai laikyti įjungtą, kada metas jį keisti? Čia dalinamės patarimais, kaip sutaupyti naudojant vandens šildymo sistemas.
Nuotrauka
APRANGA
Įkelta:
2022-04-28
Coco Chanel yra pasakiusi, kad paprastumas – elegancijos pagrindas. Ji buvo visiškai teisi: kad atrodytumėte prabangiai, nebūtina išleisti daug pinigų. Tereikia žinoti keletą gudrybių, kurios padės atrodyti stilingai ir elegantiškai.
Nuotrauka
sodas
Įkelta:
2022-04-26
Įsibėgėjantis pavasaris signalizuoja apie artėjančius sodo darbus, tačiau, norint džiaugtis išpuoselėta ir jaukia aplinka, teks įdėti ne tik pastangų ir laiko, bet ir investicijų. Ekspertai pastebi, jog pastaraisiais metais keičiasi ir supratimas apie sodą: neapsiribojama nuo smalsių akių apsaugančiomis žaliuojančiomis gyvatvorėmis, vis daugiau dėmesio skiriama šiuolaikiškiems ir kompleksiškiems projektams. Kiek jų įgyvendinimas paplonina piniginę ir kodėl vis tik verta investuoti?
Nuotrauka
APVA
Įkelta:
2022-04-22
Kovo-balandžio mėnesiais vyko Aplinkos projektų valdymo agentūros (APVA) organizuoti Metų renovacijai projekto rinkimai. Jų metu visuomenei pateikta net 15 įgyvendintų projektų, iš kurių daugiausiai Lietuvos gyventojų dėmesio sulaukė du daugiabučiai iš Klaipėdos – Vingio g. 35 ir Veterinarijos g. 29 bei daugiabutis iš Telšių, Vilniaus g. 24.
Nuotrauka
tele2
Įkelta:
2022-04-19
Norėtumėte visur su savimi nesinešioti telefono, tačiau ir nepraleisti skambučių, žinučių bei naujienų? „Tele2“ turi pasiūlymą – dabar svarbiausias telefono funkcijas turinčius išmaniuosius laikrodžius galite įsigyti ypač geromis sąlygomis, o eSIM planas, pasirašius 24 mėn sutartį, pirmus 12 mėn. jums nieko nekainuos.
Nuotrauka
skola
Įkelta:
2022-04-12
Susidariusi skola tampa tikra našta tiek ją grąžinančiam žmogui ar juridiniam asmeniui, tiek ir kreditoriui, kuris nori atgauti savo pinigus bei seka visą procesą, kad jis vyktų sklandžiai. Tad, kaip ne tik sukurti efektyvų skolų išieškojimo planą, bet ir padėti skolininkui greičiau atsistoti ant kojų?
Nuotrauka
automobiliai
Įkelta:
2022-04-11
Automobilio priežiūra gali būti komplikuotas dalykas dažnam vairuotojui. Natūralu, kad visos problemos privalo būti išspręstos iki techninės apžiūros datos. Kokius faktus privalu atminti, ruošiantis šiai dienai?
Nuotrauka
kondicionierius
Įkelta:
2022-04-06
Pavasarį prasideda oro kondicionierių montavimo karštinė. Didžiulė meistrų paklausa provokuoja „mėgėjus“ imtis įrankių ir eiti montuoti neturint žinių ir reikiamų kompetencijų. Daromos klaidos ir netinkamai sumontuota, blogai veikianti įrangą kenkia gamintojų reputacijai, o labiausiai kenčia nuo to klientai. Gerų, patyrusių meistrų rinkoje mažai, todėl jie turi galimybę rinktis tą klientą, kuris sumokės daugiau. Paprastai oro kondicionieriaus montavimo kaina be medžiagų yra 250-300 eur. Per dieną vienas patyręs meistras gali sumontuoti iki dviejų kondicionierių. 2021- ųjų vasarą kvalifikuotų meistrų darbų atlygis siekė net 500 eur už oro kondicionieriaus vidaus ir lauko bloko sumontavimą!
Nuotrauka
tele2
Įkelta:
2022-04-05
Apie 1000 – tiek naudotų įrenginių jau perduota į šalį atvykusiems ukrainiečiams. Vasario pabaigoje startavusiai mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ iniciatyvai lietuviai neliko abejingi – aukoja net ir naujus telefonus. Salonuose surinktus prietaisus įmonės darbuotojai kruopščiai atrenka, patikrina ir perduoda Ukrainos žmonėms padedančioms organizacijoms.
Nuotrauka
APVA
Įkelta:
2022-04-01
Nuo balandžio 8 dienos visi Tauragės gyventojai kviečiami atiduoti savo balsą už, jų nuomone, geriausius daugiabučių atnaujinimo projektus. Rinkimus organizuoja Aplinkos projektų valdymo agentūros (APVA) Pastatų energinio taupumo departamentas, kuris kviečia aktyviai balsuoti ir kartu su visa Lietuva išrinkti geriausius projektus. 
Nuotrauka
dovana
Įkelta:
2022-03-30
Dauguma puikiai žino posakį, jog „mažos dovanėlės stiprina draugystę“, tačiau jos labai priklauso nuo daugumos veiksnių, kam planuojate dovanoti numatytą dovaną, kas jus sieja, kokia proga ir galų gale koks yra jūsų numatytas biudžetas.
Nuotrauka
moteris
Įkelta:
2022-03-16
Moterys ir IT darbo rinka  Šiandien IT srities specialistai - vieni paklausiausių darbo rinkoje tiek Lietuvoje, tiek Europoje. Kad tokių specialistų poreikis didžiulis patvirtina ir aktyvi programuotojų, testuotojų, analitikų ir kitų IT krypčių darbuotojų paieška darbo paieškos portaluose.  
Nuotrauka
kaziuko
Įkelta:
2022-03-16
Jau Kovo 18-19d. Tauragėje jūsų lauks gausi Kaziuko mugė į kurią suvažiuos prekeiviai iš visos Lietuvos. Pilies aikštėje rasite tradicinių ir gurmaniškų maisto produktų, unikalių drabužių ir papuošalų, tautodailės darbų ir dar daugiau.