Idėjos, kaip puodeliai gali būti idealiomis dovanomis Kalėdoms ir gimtadieniam
Įkelta:
2021-12-16
Nuotrauka
puodelis

Kodėl vis dar manoma, kad puodeliai netinka Kalėdoms? Tai netiesa! Originalus puodelis visada išliks puikia dovana visomis gyvenimo progomis, taip pat ir per šv. Kalėdas. Tačiau reikėtų atminti, kad puodelis puodeliui nelygu. Šiame straipsnyje duosime keletą patarimų, kaip paprastą puodelį padaryti išskirtine dovana.

O gal puodelis turėtų būti ne tuščias?

Dažniausiai dovanojamas tuščias arba supakuotas puodelis. Tai nelabai stebina jį gavusį žmogų. Šiais metais per Kalėdas padovanokite nebe tuščią puodelį.

Ką į puodelį įdėti?

Pegasas.lt el. parduotuvėje rasite ne tik įdomių puodelių, bet galėsite pasižvalgyti ir dar keleto nedidelių dovanėlių.

  • Žvakutės. Į puodelį puikiausiai tinka nedidelė kvapni žvakutė arba net dvi, jei jos tikrai mažos.
  • Namų kvapai. Į puodelį tikrai telpa namų kvapų buteliukas. Tiesa, mediniai pagaliukai išlįs, tačiau galima kažką sugalvoti originalaus, kad visa tai atrodytų nekasdieniškai.
  • Kalėdinės eglutės žaisliukas. Tai klasikinė dovana – originalus puodelis, jame Kalėdinis žaisliukas ir dar kai kas.
  • Papuošalai. Auskarus ir žiedus paprastai dovanojame dėžutėse, tačiau kodėl gi nepabandžius papuošalų padovanoti puodelyje?
  • Dovanų kuponai. Praktiškai tai idealiausia „tara“ atspausdintiems dovanų kuponams. Nesvarbu, ar jie kviečia apsipirkti parduotuvėje, ar į SPA,  fotosesiją. Gražiai sulankstytas ir į puodelį įkomponuotas kuponas tikrai patiks.
  • Pinigai. Į puodelį telpa banknotas arba daugybė metalinių euro (ar kitokių) monetų. Čia galite pažvelgti kūrybiškai: gal dovanos gavėjas ruošiasi keliauti ten, kur pagrindinė valiuta ne Eurai? O gal kolekcionuoja įvairias monetas?

Kad dovana neiškristų ir geriau laikytųsi puodelyje, reikia nedidelės gudrybės – šalia dovanos pridėti nedidelių saldainių, sausainių, riešutų. Atsiėmęs dovaną, žmogus galės dar ir pasmaguriauti saldumynais.

Svarbiausia – įteikimo ceremonija

Per Kalėdas didžiausia dovana yra dėmesys. Bet kokie turtai nublanksta prieš nuoširdų dėmesį. Puodelis – ideali dovana siekiant parodyti dėmesį, o ne atsipirkti neskoninga ir standartine dovana.

Tiesa, reikės pasukti galvą, kaip pristatyti tokią dovanėlę? Sufleruojame...

Puodelį žmogus visada laiko rankoje, dažnai širdies plote. Tada jį švelniai paliečia lūpomis ir paragauja to, kas viduje... Visa tai pritaikius prie žinomo žmogaus savybių galima sugalvoti gana romantišką pasveikinimą ir įteikimą. Paliktas po Kalėdų eglute puodelis neatrodys taip įspūdingai, kaip įteiktas asmeniškai į rankas.

Įteikime gali skambėti eilėraščiai, šventinis repas, speciali daina. Visa tai turi būti atlikta nuoširdžiai, net jei ir netobulai.

Puodelių įvairovė

Dovanoti per Šv. Kalėdas galite gana skirtingus puodelius, nebūtinai jie turi būti su kalėdiniais elniais, elfais, Kalėdų Seneliu ar kalendoriumi. Galvokite plačiau. Juk šis puodelis turi būti ne padedamas į spintelę, o naudojamas kiekvieną dieną kavai ar arbatai. Ir nesvarbu, ar jis bus laikomas namie, ar biure, darbe.

Daugkartiniai kelioniniai puodeliai. Tai naujausia tendencija, kuri itin patinka tiems, kurie tausoja gamtą. Paprastai išsinešimui perkama kava daroma vienkartiniuose puodeliuose, kurie vėliau patenka į šiukšlių dėžę arba šalia jos ir taip teršia aplinką. Naudojant daugkartinį puodelį gamta nebeteršiama. Beje, šie puodeliai būna su dangteliu, todėl juos galima nešiotis tiesiog rankose nesibaiminant, kad karštas gėrimas išsilies.

Klasikiniai puodeliai. Tai klasikiniai 350-400 ml talpos puodeliai su ausele, skirti bet kokiems gėrimams. Jie padengti spalvota glazūra. Svarbu, kad jie atrodytų originaliai.

Stikliniai puodeliai. Tai iš permatomo stiklo pagaminti puodeliai. Ypač tinka sluoksniuotiems gėrimams, kavos kokteiliams.

Kartais puodeliai parduodami ir rinkinukais po kelis arba kartu su šiltomis žieminėmis ausinėmis. Tai lyg kvietimas išgerti kavos gamtoje, kad ir esant šaltukui. Tokie puodeliai su ausinėmis – puiki kalėdinė dovana.

Puodelius įsigykite el. parduotuvėje Pegasas.lt. Čia rasite originalios išvaizdos ir kokybiškų puodelių, tinkančių dovanoms bet kokia proga, ne tik Kalėdoms.

Užs. Nr. 109

Nuotrauka
APVA
Įkelta:
prieš 1 dieną
Lietuva turi didelių planų – iki 2050 m. planuojama modernizuoti apie 30 tūkst. šalies energetiškai neefektyvių ir senų daugiabučių. Skaičiuojama, kad po atnaujinimo jų energinis efektyvumas padidės daugiau nei 60 proc., o CO2 emisijos sumažės daugiau kaip 80 proc. 
Nuotrauka
kelione
Įkelta:
2022-05-18
Kiekvienas mūsų nugyventa diena yra dar viena diena šiame pasaulyje, tad atrodytų, jis nebeturėtų mūsų stebinti. Tačiau, taip tik atrodo iš pirmo žvilgsnio, nes jei pažiūrėsime atidžiau, netruksime pastebėti, kad pasaulis kiekvieną sekundę keičiasi ir kiekvieną iš jų galėtų mus nustebinti dar negirdėtu faktu. Tad pats metas sužinoti apie tai daugiau.
Nuotrauka
stresas
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2022-05-18
Lėtinis stresas – viena opiausių problemų,  kadangi su juo susiduria ypač didelė dalis žmonių ir šis skaičius kiekvienais metais vis auga. Belieka tik pridurti, kad lėtinis stresas gali sukelti ir labai rimtų problemų. Tad, kokios jos ir kaip to išvengti?
Nuotrauka
vaskas
Įkelta:
2022-05-11
Depiliacija vašku - tai plaukų šalinimo procesas, kurio metu naudojamas juostinis depiliacinis vaškas, kad plaukai būtų veiksmingai pašalinti nuo šaknų. Salonams.eu naudojame tik geriausius produktus, kurie specialiai sukurti taip, kad nedirgintų odos.
Nuotrauka
bendravimas
Įkelta:
2022-04-28
Šiandieninė kultūra neretai teigia, kad santykiai gali būti sėkmingi tik tada, kai asmenys yra fiziškai arti vienas kito. Tačiau vis dažniau susiduriama su santykių per atstumą iššūkiu. Tokie santykiai tikrai nėra pasmerkti žlugti – tik pasikeičia jų pobūdis ir sustiprėja komunikacijos svarba
Nuotrauka
metalai
Įkelta:
2022-04-28
Metalo menas – unikali meno forma, suteikianti neribotas galimybės. Kai įvaldote pagrindus, jus riboja tik vaizduotė. Šiame straipsnyje pateiksime idėjas bei visą informaciją, kurią reikia žnoti pradedantiesiems, nusprendusiems konstruoti iš metalo.
Nuotrauka
savaitgalis
Įkelta:
2022-04-28
Kas gali būti geriau, nei dienai ar dviem pabėgti iš rutinos ir pailsėti? Juk tam ir skirti savaitgaliai – pakeisti aplinką ir užsiimti tuo, kas Jus labiausiai džiugina. Dažnu atveju tam puikiai tinka kelionės. Tad ką galima aplankyti Lietuvoje savaitgaliais?
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2022-04-28
Skaitymas yra labai svarbus įgūdis. Tiek moksleiviams, tiek studentams ir net darbuotojams neretai tenka skaityti knygas, padedančias tobulėti. Tačiau kartais perskaitytą tekstą atsiminti sunku. Todėl dalinamės patarimais, kurie padės skaitant efektyviau įsiminti informaciją.
Nuotrauka
šildymo sistema
Įkelta:
2022-04-28
Dažnam namo savininkui kyla klausimai apie ekonomiškesnį vandens šildymo sistemų naudojimą. Juk reikia apsvarstyti tiek dalykų: ar boilerį prišildyti kiekvieną kartą, kai vanduo atšąla, ar pastoviai laikyti įjungtą, kada metas jį keisti? Čia dalinamės patarimais, kaip sutaupyti naudojant vandens šildymo sistemas.
Nuotrauka
APRANGA
Įkelta:
2022-04-28
Coco Chanel yra pasakiusi, kad paprastumas – elegancijos pagrindas. Ji buvo visiškai teisi: kad atrodytumėte prabangiai, nebūtina išleisti daug pinigų. Tereikia žinoti keletą gudrybių, kurios padės atrodyti stilingai ir elegantiškai.
Nuotrauka
sodas
Įkelta:
2022-04-26
Įsibėgėjantis pavasaris signalizuoja apie artėjančius sodo darbus, tačiau, norint džiaugtis išpuoselėta ir jaukia aplinka, teks įdėti ne tik pastangų ir laiko, bet ir investicijų. Ekspertai pastebi, jog pastaraisiais metais keičiasi ir supratimas apie sodą: neapsiribojama nuo smalsių akių apsaugančiomis žaliuojančiomis gyvatvorėmis, vis daugiau dėmesio skiriama šiuolaikiškiems ir kompleksiškiems projektams. Kiek jų įgyvendinimas paplonina piniginę ir kodėl vis tik verta investuoti?
Nuotrauka
APVA
Įkelta:
2022-04-22
Kovo-balandžio mėnesiais vyko Aplinkos projektų valdymo agentūros (APVA) organizuoti Metų renovacijai projekto rinkimai. Jų metu visuomenei pateikta net 15 įgyvendintų projektų, iš kurių daugiausiai Lietuvos gyventojų dėmesio sulaukė du daugiabučiai iš Klaipėdos – Vingio g. 35 ir Veterinarijos g. 29 bei daugiabutis iš Telšių, Vilniaus g. 24.
Nuotrauka
tele2
Įkelta:
2022-04-19
Norėtumėte visur su savimi nesinešioti telefono, tačiau ir nepraleisti skambučių, žinučių bei naujienų? „Tele2“ turi pasiūlymą – dabar svarbiausias telefono funkcijas turinčius išmaniuosius laikrodžius galite įsigyti ypač geromis sąlygomis, o eSIM planas, pasirašius 24 mėn sutartį, pirmus 12 mėn. jums nieko nekainuos.
Nuotrauka
skola
Įkelta:
2022-04-12
Susidariusi skola tampa tikra našta tiek ją grąžinančiam žmogui ar juridiniam asmeniui, tiek ir kreditoriui, kuris nori atgauti savo pinigus bei seka visą procesą, kad jis vyktų sklandžiai. Tad, kaip ne tik sukurti efektyvų skolų išieškojimo planą, bet ir padėti skolininkui greičiau atsistoti ant kojų?
Nuotrauka
automobiliai
Įkelta:
2022-04-11
Automobilio priežiūra gali būti komplikuotas dalykas dažnam vairuotojui. Natūralu, kad visos problemos privalo būti išspręstos iki techninės apžiūros datos. Kokius faktus privalu atminti, ruošiantis šiai dienai?
Nuotrauka
kondicionierius
Įkelta:
2022-04-06
Pavasarį prasideda oro kondicionierių montavimo karštinė. Didžiulė meistrų paklausa provokuoja „mėgėjus“ imtis įrankių ir eiti montuoti neturint žinių ir reikiamų kompetencijų. Daromos klaidos ir netinkamai sumontuota, blogai veikianti įrangą kenkia gamintojų reputacijai, o labiausiai kenčia nuo to klientai. Gerų, patyrusių meistrų rinkoje mažai, todėl jie turi galimybę rinktis tą klientą, kuris sumokės daugiau. Paprastai oro kondicionieriaus montavimo kaina be medžiagų yra 250-300 eur. Per dieną vienas patyręs meistras gali sumontuoti iki dviejų kondicionierių. 2021- ųjų vasarą kvalifikuotų meistrų darbų atlygis siekė net 500 eur už oro kondicionieriaus vidaus ir lauko bloko sumontavimą!
Nuotrauka
tele2
Įkelta:
2022-04-05
Apie 1000 – tiek naudotų įrenginių jau perduota į šalį atvykusiems ukrainiečiams. Vasario pabaigoje startavusiai mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ iniciatyvai lietuviai neliko abejingi – aukoja net ir naujus telefonus. Salonuose surinktus prietaisus įmonės darbuotojai kruopščiai atrenka, patikrina ir perduoda Ukrainos žmonėms padedančioms organizacijoms.
Nuotrauka
APVA
Įkelta:
2022-04-01
Nuo balandžio 8 dienos visi Tauragės gyventojai kviečiami atiduoti savo balsą už, jų nuomone, geriausius daugiabučių atnaujinimo projektus. Rinkimus organizuoja Aplinkos projektų valdymo agentūros (APVA) Pastatų energinio taupumo departamentas, kuris kviečia aktyviai balsuoti ir kartu su visa Lietuva išrinkti geriausius projektus. 
Nuotrauka
dovana
Įkelta:
2022-03-30
Dauguma puikiai žino posakį, jog „mažos dovanėlės stiprina draugystę“, tačiau jos labai priklauso nuo daugumos veiksnių, kam planuojate dovanoti numatytą dovaną, kas jus sieja, kokia proga ir galų gale koks yra jūsų numatytas biudžetas.
Nuotrauka
moteris
Įkelta:
2022-03-16
Moterys ir IT darbo rinka  Šiandien IT srities specialistai - vieni paklausiausių darbo rinkoje tiek Lietuvoje, tiek Europoje. Kad tokių specialistų poreikis didžiulis patvirtina ir aktyvi programuotojų, testuotojų, analitikų ir kitų IT krypčių darbuotojų paieška darbo paieškos portaluose.  
Nuotrauka
kaziuko
Įkelta:
2022-03-16
Jau Kovo 18-19d. Tauragėje jūsų lauks gausi Kaziuko mugė į kurią suvažiuos prekeiviai iš visos Lietuvos. Pilies aikštėje rasite tradicinių ir gurmaniškų maisto produktų, unikalių drabužių ir papuošalų, tautodailės darbų ir dar daugiau.