Orai: tęsis vėsesnių orų periodas
Įkelta:
2022-04-08
Nuotrauka
kirminas
Aprašymas

Asociatyvi „Tauragės žinių“ nuotrauka

informacija@taurageszinios.lt
A
A

Savaitgalis numatomas debesuotas ir vėsus.

Šiandien Tauragėje debesuota su pragiedruliais, temperatūra svyruos tarp 4 ir 7 laipsnių šilumos, numatomas nedidelis lietus. Vėjo gūsiai sieks 3–17 metrų per sekundę.

Šeštadienio naktis bus debesuota ir kiek šaltesnė. Temperatūra svyruos tarp 1–3 laipsnių šilumos. Dieną vietomis gali truputį palyti, oras šils iki 4–8 laipsnių šilumos. Vėjo gūsiai sieks 3–13 metrų per sekundę. Vakarėjant temperatūra sparčiai kris.

Sekmadienis taip pat pranešamas lietingas. Naktį temperatūra svyruos tarp 2–3 laipsnių šilumos. Dienos metu temperatūra kils vangiai, vietomis negausiai palis, oras šils iki 4–7 laipsnių.

Pirmadienio naktį oro temperatūra kris iki 1 laipsnio šalčio. Dieną įšils iki 3–8 laipsnių. Vėjas aprims iki 3–8 metrų per sekundę.

Remiantis orų prognozėmis, kitos savaitės pradžioje išsilaikys debesuoti, bet šiek tiek šiltesni orai, vietomis galimi krituliai.

 

Nuotrauka
gamta
Įkelta:
2022-06-14
Šią savaitę šiluma gali pakilti iki 21 laipsnio šilumos, prognozuojamas lietus.
Nuotrauka
receptas
Įkelta:
2022-06-12
Švieži ir gaivūs arbūzai – vienas iš didžiausių vasaros malonumų. Arbūzai ne tik karštą dieną aprūpina organizmą skysčiais, bet ir yra gausūs antioksidantų bei vitaminų. Be to, arbūzus lengvai panaudosite ir gamindami įvairiausias salotas, jie dera tiek su vaisiais, uogomis, tiek su įvairiausiais sūriais.  Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė, sako, kad arbūzai – mėgstami tarp pirkėjų, o ypač jų pardavimai išauga karštomis dienomis.
Nuotrauka
sviesoforas
Įkelta:
2022-06-11
Tauragės Jovarų pagrindinės mokyklos I–IV klasių mokinių komanda „Jovariukai“, sėkmingai įveikusi pradinių klasių mokinių saugaus eismo varžybų „Šviesoforas“ I, II,  III etapus, buvo pakviesta dalyvauti finaliniame nacionaliniame IV etape, kuris vyko Kauno Algio Žitkevičiaus saugaus vaiko mokykloje.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-05-28
​​​​​​​Sužaliavus daržo gėrybėms ir gausybei žalumynų, dažno šaldytuvo turinys įgauna spalvų, prisipildydamas šviežio derliaus gardumynais. Lengvų patiekalų išsiilgę žmonės į savo kasdienį valgiaraštį šiltuoju sezonu vis dažniau įtraukia glotnučiais vadinamus kokteilius. Tai vitaminų, energijos ir gaivumo užtaisas bei skanus būdas derinti vaisius, žalėsius, uogas ir net pievų augalus.
Nuotrauka
orams
Įkelta:
2022-05-27
Savaitgalį šiluma dienomis pakils iki 12 laipsnių šilumos, nuo šeštadienio sulauksime lietaus.
Nuotrauka
pavasaris
Įkelta:
2022-05-17
Šią savaitę šiluma gali pakilti iki 21 laipsnio šilumos, nedidelis lietus prognozuojamas tik savaitgalį.
Nuotrauka
oras
Įkelta:
2022-05-13
Savaitgalį šiluma dienomis nukris iki 13 laipsnių šilumos, sulauksime ir lietaus.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-05-08
Jeigu norite greito, maistingo ir labai skanaus patiekalo – gaminkite krevetes. Jas paruošti galima vos per 10 minučių, be to, jos itin skanu valgyti su pavasarį taip mėgstamais žalumynais, daržovėmis ir vaisias. Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė, sako, kad jūros gėrybės ir krevetės mėgstamos pirkėjų, o labiausiai jų pardavimai šokteli ypatingesnėmis progomis.
Nuotrauka
orai
Įkelta:
2022-04-26
Šią savaitę lietus nėra numatomas, termometrų stulpeliai kils iki 14 laipsnių šilumos, naktimis temperatūra gali nukristi iki 1 laipsnio šalčio.