Bendruomenės jau ruošiasi Šv. Velykoms
Įkelta:
2022-04-11
Nuotrauka
zvaigzdute velykos
Aprašymas

Zigmo Mozuraičio nuotrauka

,
Nuotrauka
eiciu velykos
Aprašymas

Eičių kaimo bendruomenės „Karšuva“ nuotrauka

,
Nuotrauka
kesciu velykos
Aprašymas

Kęsčių kaimo bendruomenės „Elbenta“ nuotrauka

informacija@taurageszinios.lt
A
A

Artėjant gražiai pavasario šventei – Šv. Velykoms – miesto bei rajono bendruomenės pradeda puoštis ir tvarkytis aplinką.

Štai Mažonų bei Lomių kaimo bendruomenės pasiruošimą šventei pradėjo nuo pavasarinio aplinkos tvarkymosi – valė viešąsias kaimo erdves nuo pernykščių lapų, rinko šiukšles ir besimėtančias šakas.

Eičių, Kęsčių ir Žygaičių kaimų bendruomenės gamino įvairias stalo dekoracijas bei papuošimus lauko erdvėms, kad ne tik vietiniai, bet ir važiuojantys pro šalį galėtų pasigrožėti. Kęsčių bendruomenė savo feisbuko paskyroje ragino pravažiuojančius pamojuoti prie kelio pastatytiems įspūdingiems zuikiams.

Na, o mažieji Tauragės lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ auklėtiniai jau papuošė velykinį medį.

 

Nuotrauka
gamta
Įkelta:
2022-06-14
Šią savaitę šiluma gali pakilti iki 21 laipsnio šilumos, prognozuojamas lietus.
Nuotrauka
receptas
Įkelta:
2022-06-12
Švieži ir gaivūs arbūzai – vienas iš didžiausių vasaros malonumų. Arbūzai ne tik karštą dieną aprūpina organizmą skysčiais, bet ir yra gausūs antioksidantų bei vitaminų. Be to, arbūzus lengvai panaudosite ir gamindami įvairiausias salotas, jie dera tiek su vaisiais, uogomis, tiek su įvairiausiais sūriais.  Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė, sako, kad arbūzai – mėgstami tarp pirkėjų, o ypač jų pardavimai išauga karštomis dienomis.
Nuotrauka
sviesoforas
Įkelta:
2022-06-11
Tauragės Jovarų pagrindinės mokyklos I–IV klasių mokinių komanda „Jovariukai“, sėkmingai įveikusi pradinių klasių mokinių saugaus eismo varžybų „Šviesoforas“ I, II,  III etapus, buvo pakviesta dalyvauti finaliniame nacionaliniame IV etape, kuris vyko Kauno Algio Žitkevičiaus saugaus vaiko mokykloje.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-05-28
​​​​​​​Sužaliavus daržo gėrybėms ir gausybei žalumynų, dažno šaldytuvo turinys įgauna spalvų, prisipildydamas šviežio derliaus gardumynais. Lengvų patiekalų išsiilgę žmonės į savo kasdienį valgiaraštį šiltuoju sezonu vis dažniau įtraukia glotnučiais vadinamus kokteilius. Tai vitaminų, energijos ir gaivumo užtaisas bei skanus būdas derinti vaisius, žalėsius, uogas ir net pievų augalus.
Nuotrauka
orams
Įkelta:
2022-05-27
Savaitgalį šiluma dienomis pakils iki 12 laipsnių šilumos, nuo šeštadienio sulauksime lietaus.
Nuotrauka
pavasaris
Įkelta:
2022-05-17
Šią savaitę šiluma gali pakilti iki 21 laipsnio šilumos, nedidelis lietus prognozuojamas tik savaitgalį.
Nuotrauka
oras
Įkelta:
2022-05-13
Savaitgalį šiluma dienomis nukris iki 13 laipsnių šilumos, sulauksime ir lietaus.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-05-08
Jeigu norite greito, maistingo ir labai skanaus patiekalo – gaminkite krevetes. Jas paruošti galima vos per 10 minučių, be to, jos itin skanu valgyti su pavasarį taip mėgstamais žalumynais, daržovėmis ir vaisias. Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė, sako, kad jūros gėrybės ir krevetės mėgstamos pirkėjų, o labiausiai jų pardavimai šokteli ypatingesnėmis progomis.
Nuotrauka
orai
Įkelta:
2022-04-26
Šią savaitę lietus nėra numatomas, termometrų stulpeliai kils iki 14 laipsnių šilumos, naktimis temperatūra gali nukristi iki 1 laipsnio šalčio.