nuotrauka
2023-10-08
Paskutiniajame posėdyje savivaldybės taryba tvirtino Tauragės baseino įkainių pakeitimus, naujas papildomas nuolaidas, patikslino labiausiai nuostolingų veiklų įkainius. Papildomas finansavimas skirtas dviem sporto klubams. 
paroda
2023-09-23
Rugsėjo 28 d. sukanka 35-eri metai, kai 1988 m. Tauragėje įsikūrė Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio iniciatyvinė grupė. Šios istorinės organizacijos gimimo vieta – biblioteka – tapusi savotišku sąjūdiečių štabu. Čia vyko susirinkimai, diskusijos, čia gyventojai siuntė laiškus su klausimais ir siūlymais, čia buvo rajono sąjūdiečių leidžiamo laikraščio „Mūsų žinios“ būstinė. Į biblioteką buvo pristatoma visa sąjūdžio spauda, rūpinamasi leidinių platinimu.
Nuotrauka
2023-05-13
Šiandien Pilies aikštė sklidina šurmulio ir juoko – vyksta Tarptautinei šeimos dienai skirtas šeimadienis „Šeimos juda’23“! .
Autorės nuotrauka
2021-12-08
Šį klausimą į redakciją užsukę skaitytojai užduoda kelis kartus per mėnesį. Vieni piktinasi, kad norėdami pasiekti Vytauto gatvę yra priversti daryti lanką pro viaduką, kiti pyksta, kad kovojama su jų pastangomis pralįsti pro tarpelį tarp „valdiškos“ ir privačios tvoros. Perdavę  gyventojų klausimą „Lietuvos geležinkeliams“ sulaukėme ne tik išsamaus jų paaiškinimo, kodėl būtina tvora, bet ir naujienos, jog minėtoje atkarpoje ketinama įrengti ir kameras.
petras
2021-11-28
Ne vienam tauragiškiui socialiniame feisbuko tinkle turbūt yra tekę išvysti tauragiškio Petro Vaičaičio darytų miesto vaizdų arba dronu nufilmuotų vaizdo įrašų. Vyro pomėgis fotografuoti pasitarnauja ir „Tauragės žinioms“ – ne viena Petro Vaičaičio nuotrauka papuošė ir laikraščio feisbuko paskyrą, iliustravo straipsnį. Kuklus vyras mėgsta fotografuoti gamtos ir urbanistinius vaizdus, nemėgsta portretų – sako dėl gero kadro nenorintis trikdyti kito asmens, gi kiekvienas turi teisę būti nepastebėtas. Tačiau tai anaiptol nereiškia, kad vyras nemėgsta žmonių – kelerius metus Petras savanoriauja maltiečių organozacijoje ir į namus veža seneliams maistą.
k
2021-11-23
Kaip „Tauragės žinioms“ sakė  Pagramančio bendruomenės centro „Gramančia“ vadovė Raselė Stružeckienė, apie piliakalnio apšvietimą pagramantiškiai svajojo jau seniai. Norėta, kad labiausiai pasididžiavimo vertą objektą būtų galima lankyti ir pavakarę.
a
2021-11-23
Antradienį literatų klubas žingsniai mini savo veiklos 25-metį. Eilėmis ir kultūriniais renginiais tauragiškius džiuginantys poetai, rašytojai visai neseniai išrinko ir naują klubo pirmininkę – ja tapo klubo narė Lina Astrauskienė.
a
2021-11-22
Sekmadienį prieš Pilies specialios tarnybos demonstravo, kaip vyksta gelbėjimo darbai avarijų metu. Taip paminėta Pasaulinė diena žuvusiems eismo įvykiuose atminti.
a
2021-11-20
Visai neseniai Pagramančio savarankiško gyvenimo namuose apgyvendinta vos prieš mėnesį iš Irkutsko grįžusi 94-erių metų kraštietė Vanda Valiūtė. Moteris devyniolikos buvo ištremta į lagerį Kazachstane, o vėliau gyveno Centrinio Chazano gyvenvietėje (Irkutskas). Senatvę Rusijos Federacijoje moteris pasitiko medinėje trobelėje be elektros. Iki tol, kol susipažino su kraštotyrininkų pora Arvydu ir Nina, kur, senolės prašym, sutiko ją pargabenti namo.
a
2021-11-19
Praėjusią savaitę Lietuvos ūkininkų sąjungos Tauragės skyrius surengė Tauragės apskrities ūkininkų susitikimą su Seimo nariais, Seimo Kaimo reikalų komiteto nariais. Susitikime dalyvavo Seimo  Kaimo  reikalų  komiteto  pirmininkas Viktoras  Pranckietis, Lietuvos  ūkininkų  sąjungos  pirmininkas  Raimundas  Juknevičius, žemės ūkio viceministras Donatas Dudutis. Apie valandą trukusi diskusija ūkininkus nuvylė.