Ziema
14 minučių 39 sekundės ago
Sudėtingos eismo sąlygos dėl lijundros ir plikledžio vakarų ir šiaurės Lietuvoje, ypatingai Kretingos rajone, kur plikledis susiformavęs visuose keliuose.
nuotrauka
20 valandų 56 minutes ago
Vėlyvą šeštadienio vakarą Tauragėje sustabdyti du neblaivūs vairuotojai.
nuotrauka
1 dieną 13 valandų ago
Nepabūgę šaltuko tauragiškiai gausiai susirinkę į Pilies aikštę stebėjo Kalėdų eglės įžiebimą.
nuotrauka
1 dieną 18 valandų ago
Lietuvos prezidento Gitano Nausėdos globojamoje iniciatyvoje dalyvavo ir tauragiškiai. Vienoje nominacijoje Dacijonų bendruomenė net pateko tarp laureatų – jiems šiandien Prezidentūroje įteiktas apdovanojimas.
nuotrauka
1 dieną 20 valandų ago
Lapkričio 29-ąją Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino savivaldybių rinkimų komisijų narių sudėtis ir paskyrė šių rinkimų komisijų pirmininkus. Iki antradienio  savivaldos rinkimuose Tauragėje buvo užsiregistravusios keturios politinės partijos. 
egle
2022-12-02
Tauragėje šį savaitgalį prasideda šventiniai renginiai – bus įžiebiama eglutė.
vakarute
2022-12-02
1993-ieji, spalio 6-oji – Tauragės rajono klubo „Vakarutė“ pradžių pradžia. Susitikimas su rašytoju ir žurnalistu Kostu Fedaravičiumi. Smagu, kad ne vienas to susitikimo potyrius dar prisimename. Prasmingas pirmasis pasimatymas įkvėpė entuziazmo beveik trisdešimties metų intensyviai klubo veiklai. 
IESKO
2022-12-02
Tauragės apskrities policijos pareigūnai prašo atpažinti nuotraukose užfiksuotus asmenis.
Asociatyvi nuotrauka
2022-12-02
Tauragės apskrities policija informuoja apie pradėtą ikiteisminį tyrimą mirties priežasčiai nustatyti.
krepsinis
2022-12-02
Paskutinės pastarosios trejos rungtynės „Tauragės“ ekipai buvo permainingos. Lengvai susitvarkę su blankiai atrodančia VDU ekipa, namuose tauragiškiai krepšininkai išgyveno trilerį prieš varžovus iš Biržų, o pasipriešinti lygos lyderiams iš Kauno visiškai nepavyko.