policija
50 minučių 43 sekundės ago
Tauragės apskrities policijos pareigūnai aiškinasi, kas iš senolės nugvelbė pinigus.
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
19 minučių 6 sekundės ago
Teismas patenkino Tauragės apylinkės prokuratūros prokuroro Nomedo Metrikio pareiškimą dėl proceso užbaigimo teismo baudžiamuoju įsakymu ir pripažino 43-ejų metų Pagėgių gyventoją kaltu pasinaudojus svetimu galimybių pasu. Teismo sprendimu nuteistajam paskirta dvidešimties parų arešto bausmė jos vykdymą atidedant 3 mėnesiams, konfiskuotas jo mobilusis telefonas.
policija
3 valandas 24 minutes ago
Tauragės apskrities policijos pareigūnai prašo pagalbos atpažįstant nuotraukoje pavaizduotą asmenį.
vmi
4 valandas 5 minutes ago
Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, jog nustačius Mano VMI sutrikimą sistema šiuo metu yra laikinai nepasiekiama, o incidentas sprendžiamas. 
polic
3 valandas 34 minutes ago
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai, atlikdami ikiteisminį tyrimą dėl apgaulingos apskaitos tvarkymo, atliko kratas Tauragėje veikiančioje įmonėje, kuri užsiima naftos produktų didmenine prekyba.
sniegas
5 valandas 41 minutę ago
Dėl besitęsiančio snygio, vietomis pustymo ir pūgos, sudėtingos eismo sąlygos šiuo metu yra visoje Lietuvoje. 
anonasas
20 valandų 28 minutes ago
Elektros kainų šuolis palietė visus – su šia problema susiduria ne tik Lietuvos įžymybės, bet ir Tauragės gyventojai. Kai kurie iš jų jaučiasi patekę į aklavietę: pasirinkę šildymą elektra jie įsipareigojo nebenaudoti taršaus kuro, nors pakilus elektros kainoms norėtų vėl šildytis krosnimis. Išsamiau apie tai – „Tauragės žinių“ vedamajame.
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
1 dieną 3 valandas ago
Antroje savaitės pusėje orai labiau primins žiemą: sniego atsargos pasipildys, o temperatūra palaipsniui kris vis žemiau.
darbuotoja
1 dieną 2 valandas ago
Sausio 20 dieną Tauragės rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus specialistės pareigas pradėjo eiti Dalia Gydaitienė.
korona
1 dieną 4 valandas ago
Praėjusią parą šalyje nustatyti 7057 koronaviruso atvejai, mirė 9 žmonės, 8 buvo neskiepyti arba paskiepyti nepilnai, rodo ketvirtadienį ryte paskelbti Statistikos departamento duomenys. Tai didžiausias naujų atvejų skaičius nuo pandemijos pradžios, jis maždaug tūkstančiu atvejų viršija trečiadienį fiksuotą rekordą. Tauragėje nustatyti 49 nauji koronaviruso atvejai.