ligonine
2022-01-18
Šiandien savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centro posėdyje aptarta situacija rajone – ligoninėje daugėja pacientų, fiksuojamas naujas židinys, serga arba izoliuojasi nemažai medikų. 
dainu dainele
2022-01-17
Sausio 11-ąją Tauragės meno mokykloje (TMM) vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ rajoninis etapas. Kaip teigia konkurso organizatoriai, konkurse skambėjo daug gražių dainų ir muzikos garsų, kuriuos lydėjo konkurso dalyvių, jų mokytojų, tėvelių, žiūrovų ir vertinimo komisijos palaikymas ir jaudulys.
nuotrauka
2022-01-14
Šventės baigėsi, dovanų pakuotės iškeliavo į konteinerių aikšteles. Nors pakuočių atliekos miesto bendro naudojimo konteinerių aikštelėse pagal taisykles renkamos kas dvi savaites, po 7 dienų gyventojai šaukiasi pagalbos – kur dėti atliekas, jei konteineriai pilni. Vežėjai trauko pečiais ir žada nelaukdami termino pakuotes išvežti anksčiau, o gyventojų prašo tinkamai išlankstyti pakuotes ir neužkišti konteinerių. Bet aistras kelia ne tik pakuočių atliekos – nerimaujama ir dėl politikų sprendimo miesto individualių valdų  mišrias atliekas vežti kas antrą savaitę. Ar neatsitiks taip, kad karštuoju metų laiku rečiau vežami konteineriai vers kęsti dvoką? 
nuotrauka
2022-01-07
​​​​​​​Baigiantis metams Lomių kaimo bendruomenės gyventojai rinkosi į visuotinį susirinkimą. Pagrindinis ir vienas svarbiausių klausimų – buvusios mokyklos pastato likimas. Lomiškiai apsisprendė – pageidauja, kad gimtajame kaime būtų steigiama socialinės globos įstaiga. Nuo niokojimo būtų apsaugotas dar prieš porą metų vaikų klegesio pilnas buvusios mokyklos pastatas, vietiniai žmonės galėtų įsidarbinti. Rajono vadovai konkrečių planų neatskleidžia, bet bendruomenės pageidavimą svarstys. Juo labiau, kad socialinės globos paslaugų poreikis rajone ne toks ir mažas. 
Autorės nuotrauka
2022-01-04
Šiandien savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centro posėdyje konstatuota, kad susirgimų koronavirusu skaičius rajone auga, nutįso eilės besitiriančiųjų mobiliajame punkte. Sumažėjus koronavirusu sergančių ligonių skaičiui atidaromas Vaikų ligų skyrius.
nuotrauka
2022-01-04
Savivaldybės Saugaus eismo komisija svarstė, kaip būtų galima užtikrinti saugumą avaringoje K. Jauniaus ir Vytauto gatvių sankryžoje. Pavasarį šioje sankryžoje bus įrengti „Stop“ ženklai. Atsižvelgta ir į Dacijonų bendruomenės prašymą – greičio mėgėjų sutramdymui Sodų g. bus įrengti greičio mažinimo kalneliai. 
Autorės nuotrauka
2022-01-03
Pirmadienį rajono meras pasveikino pirmąjį šių metų naujagimį tauragiškį – berniukas gimė sausio 2-ąją.
nuotrauka
2022-01-03
Rajono politikai paskutiniajame tarybos posėdyje pritarė Martyno Mažvydo progimnazijos prašymui didinti etatų skaičių ir įdarbinti 7 valytojus ir kiemsargį – progimnazija valymo paslaugų nebepirks.  
nuotrauka
2021-12-25
Laukdami gražiausių ir šilčiausių metų švenčių, prisiminimais nuklystame į vaikystę, kuri kvepia pyragais, mandarinais, o namus pripildo artimiausių žmonių šiluma. Kūčias, Kalėdas vaikystėje paprašėme prisiminti ir rajono vadovų, politikų – kas papasakojo smagų atmintin įstrigusį nuotykį, kas pasidalijo šeimos tradicijomis. Prisiminimais dalijasi savivaldybės administracijos vadovai ir savivaldybės tarybos frakcijų seniūnai, turėję teisę galimybę pasisakyti perleisti kitam frakcijos nariui. 
nuotrauka
2021-12-24
Pagramančio bendruomenės socialinės globos namuose šiųmetės Kūčios ypatingos –  atkurtos pilietybės dokumentas – asmens pasas – įteiktas šiuose namuose atsistojusiai, po 74 metų iš Irkutsko į Lietuvą sugrįžusiai partizanų ryšininkei 95-erių Vandai Valiūtei-Šmėklai.