policija
14 minučių ago
Iš degalinės kurą pavogusiam vyriškiui – 30 parų areštas
testas
2023-03-23
Tauragėje gyvenantis Lukas vieną rytą sulaukė skambučio. „Geriau jau būčiau neatsiliepęs“, – istoriją „Tauragės žinioms“ pasakojo jis. 24-erių jaunuolis, jo žodžiais tariant, pokalbio metu to nenorėdamas užsisakė prostatai tikrinti skirtą testą. Vaikinas po pokalbio prekės užsakymą panoro atšaukti, bet patyrė stresą supratęs, kad taip paprastai to padaryti gali ir  nepavykti. Kaip elgtis pakliuvus į tokią keblią situaciją? 
dvaro
2023-03-20
Tauragės dvaro gatvės gyventojų laukia pokyčiai – šiuo metu rengiamas statybos projektas, pagal kurį bus sutvarkyta teritorija ir įrengtos automobilių stovėjimo aikštelės. Tauragės dvaro bendruomenė šiuos planus sveikina.
akistata
2023-03-18
Už narkotikų platinimą prieš Tauragės apylinkės teismą stojo anksčiau neteistas tauragiškis R. G., vienoje miesto bendrovėje dirbantis vairuotoju-ekspeditoriumi. Į teisiamųjų suolą sėdo ir anksčiau neteista, netekėjusi bedarbė E. V., kuri, iš vyriškio paėmusi narkotikus, už juos atsilygino intymiomis paslaugomis.
vaiku zaidimu aikstele
2023-03-18
Kovo 1-ąją tarp įmonės „Pagranda“ ir Tauragės miesto seniūnijos pasirašyta paslaugos pirkimo sutartis, kurios vertė siekia 11 396,99 Eur. Įmonė įsipareigojo teikti vaikų žaidimo ir šunų vedžiojimo aikštelių įrangos priežiūros ir remonto paslaugas. 
Policija
2023-03-13
Sausio 12-ąją Tauragės apylinkės teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimus smurtu prieš draugę išgirdo anksčiau už fizinio skausmo sukėlimą ir pasipriešinimą valstybės tarnautojui teistas A. P. Tiek vyriškis, tiek jo auka smurto faktą neigė. Vis dėlto jų versija, neva sumušta moteris pati susižalojo, subliuško prieš pareigūnų ir liudytojos žodžius bei ekspertų išvadas. 
nuotrauka
2023-03-12
Sausio 5-ąją Tauragės apylinkės teismas išnagrinėjo praėjusių metų vasarą kilusios avarijos, per kurią buvo sužalotas žmogus, bylą. Į teisiamųjų suolą sėdo aukštąjį išsilavinimą įgijęs, vedęs E. M. 
savartynas
2023-03-09
Tauragės rajono Dapkiškių kaime jau keletą metų akis bado nelegalus sąvartynas. Ramioje gyvenvietėje ši problema, atrodo, tiesiog neišsprendžiama – kadangi sklypas nepriklauso valstybei, o yra privatus, į jį net bijoma kelti koją, mat savininkas gali pareikšti pretenzijas. 
akistata
2023-03-08
Sausio 19-ąją Tauragės apylinkės teismas priėmė nuosprendį sumušimo byloje. Prieš teismą stojo anksčiau neteistas R. B., žiauriai sumušęs savo kaimyną.  
akistata
2023-03-07
Tauragės apylinkės teisme anksčiau neteistas K. K. prisiminė savo nuotykius, patirtus gruodžio mėnesį, kai jis sėdo prie vairo neblaivus. Kelionę jis baigė pusnyje. Už tai jam teks sumokėti solidžią baudą.