a
2021-09-24
Vilniuje surengtame aukšto meistriškumo Lietuvos jaunučių ir jaunių „Žaibo“ bei greitųjų šachmatų čempionatuose prizines vietas iškovojo sesės Grikšaitės, kurias treniruoja šiauliškis Raimondas Narmontas, bei kiti Tauragės šachmatininkai. Šiame čempionate svarbiausia greita reakcija, intuicija ir varžovo perpratimas.
a
2021-09-16
Lietuvos automobilių „Street Race“ čempionate SGC-3 klasėje darosi karšta. Tik paskutiniajame etape Druskininkuose paaiškės čempionas, kuriuo tapti teoriškai pretenduoja keturi sportininkai, tarp kurių – tauragiškis Paulius Skarbalius, lenktyniaujantis BMW automobiliu. Priešpaskutiniajame etape vyras buvo antras ir vieno taško persvara pakilo į pirmąją vietą.
a
2021-09-09
Vilniuje surengtame atvirajame tarptautiniame graikų-romėnų imtynių turnyre Tauragės sporto centro auklėtiniai iškovojo prizines vietas. Turnyre varžėsi per 200 sportininkų iš penkių šalių: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos ir Švedijos.
a
2021-09-03
Jubiliejiniame ralyje „Aplink Lietuvą“ startavę broliai Aivaras ir Paulius Skarbaliai su komanda „Bebras Racing“ patyrė įvairiausių nuotykių. Nors vyrų ekipažai diktavo aukštą tempą, bet klaidos greičio ruožuose sutrukdė pakovoti dėl lyderių pozicijų.
a
2021-08-26
Klaipėdos Melnragės 1 paplūdimyje vykusiame Lietuvos paplūdimio rankinio čempionate puikiai pasirodė Tauragės sporto centro auklėtiniai – 2010 m. gimusių berniukų komanda tapo čempionais. 
a
2021-08-26
Panevėžyje surengtame 16-osios Lietuvos badmintono taurės 3-iajame etape suaugusiųjų B ir D grupėse Tauragės klubo „Volanas“ atstovai pelnė medalius. Stiprūs buvo tiek vyrai, tiek moterys, tiek porų žaidėjai. Žaidėjai sako, kad prie pergalės smarkiai prisidėjo nauji treneriai. Klubas ruošiasi sporto žaidynėms Tauragėje, kuriose tikisi sulaukti ir naujų žaidėjų.
a
2021-08-24
Klaipėdos Melnragės 1 paplūdimyje surengtame Lietuvos paplūdimio rankinio čempionate puikiai pasirodė Tauragės sporto centro auklėtinės (trenerė Ineta Laugalienė). 2006-aisias gimusių mergaičių komanda tapo vicečempionėmis, 2007-aisiais – čempionėmis. Sportininkės varžėsi siaučiant stipriam vėjui.
a
2021-08-20
Vilkyčiuose surengtoje ralio kroso šventėje lenktynininkams buvo karšta. Sudėtingas sąlygas dar labiau apsunkino staiga iškritęs smarkus lietus. Tauragiškiui Andriui Kubiliui viename iš čempionatų savo klasėje pavyko užlipti ant pakylos, bet prizinius važiavimus jaukė nuolatiniai technikos gedimai.
a
2021-08-18
3x3 vasaros krepšinio lyga pasiekė kulminaciją. Sužaisti finaliniai susitikimai, išaiškinti taikliausi krepšininkai „Snaiperio“ konkurse. Komandoms teko labai pasistengti. Taikliausio žaidėjo konkurso finale tik po dramatiškos kovos paskutinę akimirką paaiškėjo nugalėtojas.
a
2021-08-14
Tauragės krepšinio mokykloje nuo rugsėjo darbą pradės jaunas, bet jau patirties sukaupęs treneris Gintautas Kybartas. Aukštąjį išsilavinimą turintis specialistas yra žaidęs krepšinį aukščiausiose lygose, ragavęs pergalių, tapęs čempionu. Iki šiol jis treniravo Kinijos jaunimą. Pasikalbėjome su specialistu ne tik apie būsimą darbą Tauragėje, bet ir laisvalaikį bei, žinoma, krepšinį olimpiadoje.