a
1 dieną 18 valandų ago
Ko reikia, kad dvi namų šeimininkės ryžtųsi imtis verslo? Drąsos, kruopštumo, noro užsidirbti ir  šiek tiek gyvenime patirto vargo. Būtent tuo pasižymi neseniai valymo paslaugas pradėjusios teikti Ieva ir Rūta, dirbančios „Jūsų namų fėja“ vardu. Kol vaikai darželyje, dvi mažamečių mamos pluša šveisdamos jų klientų kalkėmis apleistas vonios plyteles, riebalais aptukusias virykles ir už gautus pinigėlius svajoja įsigyti nuosavus namus savo šeimoms. O sekasi joms puikiai: pasirodo, valymo paslaugų verslo niša mūsų mieste – dar neužpildyta.
a
2021-07-23
Tauragėje vieši švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė. Ministrė su rajono administracija aptarė Tauragės rajono švietimo būklę, lankėsi Profesinio rengimo centre ir Jovarų pagrindinėje mokykloje. Šioje mokykloje politikė atsakė ir į žurnalistų pateiktus klausimus.
freja
2021-07-17
Bažnyčių gatvėje įsikūrusi parduotuvė „Frėja“ liepos mėnesį mini devynerių metų veiklos sukaktį. Parduotuvės vadovė Monika Candarienė džiaugiasi, jog metams bėgant grožio meistrių itin pamėgtą profesionalių grožio priemonių parduotuvę pamilo ir grožio industrijoje nedirbančios tauragiškės. Pasak jos, ieškančios priemonių plaukams, odai moterys „Frėją“ vertina dėl kokybiškų prekių už prieinamą kainą.
Skaudvilės bažnyčia
2021-07-15
Tarsi naujos akys neseniai sutvisko neseniai pakeisti Skaudvilės evangelikų liuteronų bažnyčios langai. Beveik du šimtus metų skaičiuojantys maldos namai dar prašosi lubų remonto, reikėtų pastatą apšiltinti.
Šviesoforas
2021-07-12
Nuo praėjusio trečiadienio neveikia Šlaito ir Tilžės plento sankryžos šviesoforas.
baidares
2021-07-10
Šiemet vasara stovyklautojams ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjams nešykšti saulėtų dienų. Itin džiaugiasi ir baidarių nuomos paslaugas siūlantys verslininkai: beveik visi liepos ir rugpjūčio savaitgaliai jau rezervuoti. 
a
2021-07-09
Tauragės pilies kiemelyje popiet vyko LRT televizijos rengiamos laidos „Įdomiosios atostogos“ tiesioginė transliacija. Susirinkusieji dalyvavo įvairiose atrakcijose, galėjo gyvai stebėti vykstančią tiesioginę laidos transliaciją ir realiuoju laiku žaisti žaidimą „Prototo“.
a
2021-07-05
Nuotraukoje matote vieną iš tų nuotaikingų akimirkų, kurias mes kiekvienas patiriame poilsiaudami prie upės. Šią šeimą savaitgalį pralinksmino jų mylimas šuo Nupis. Po ilgų maudynių išgirdęs paliepimą lipti į krantą, augintinis stryktelėjo šeimininkei ant kupros.
Pagramančio katilinė
2021-07-02
Pagramančio bendruomenės centrui „Gramančia“ panaudos pagrindais 10 metų laikotarpiui perduotas pastatas su katiline ir buvusios Pagramančio pagrindinės mokyklos sporto sale. Bendruomenė ketina pastatą atnaujinti.
a
2021-07-02
Šią savaitę Tauragės rajono savivaldybės Saugaus eismo komisija priėmė sprendimus dėl keturių gyventojų prašymų. Vienas jų buvo perduotas interneto svetainės tvarkaumiesta.lt administratorių. Tauragiškis iškėlė Dariaus ir Girėno bei Vasario 16-osios ir Jūros gatvių pravažumo problemą – piko valandomis čia susidaro kamščiai, iš šalutinių gatvių sukantiems į kairę tenka ilgai laukti.