PRC
2021-05-04
Į  Tauragės profesinio rengimo centro (PRC)  pedagogų ir mokinių kolektyvą įsisuko visą pasaulį apėmęs „Jerusalema“ iššūkis – ugdymo įstaiga feisbuke dalijasi nuotaikingu vaizdo įrašu. Centro pedagogai ir mokiniai vienu vaizdo klipu parodo ne tik sklandžiai išmoktus šokio judesius, bet ir primena apie turtingą šios ugdymo įstaigos bazę bei čia įgyjamas specialybes.
ligoninė
2021-05-03
Tauragės ligoninei trūksta slaugytojų. Apie tai prabilta praėjusią savaitę rajono tarybos Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto posėdyje. Dar didesnis jų trūkumas iškils rudenį, baigus įrengti prie Tauragės ligoninės statomą Geriatrijos skyrių.
Bagdono upelis
2021-04-29
Balandžio 17 dieną ugniagesiai stabdė teršalų plitimą Vytauto gatvės upelyje, kuris įteka į Molupio tvenkinį, dar vadinamą Bagdono tvenkiniu. Po įvykio ieškodami taršos šaltinio, aplinkosaugininkai apsilankė dvidešimtyje aplink upelį esančių privačių namų valdų. Dėmesį patraukė talpa, kurioje laikytas kuras namo šildymui.
padangos
2021-04-29
Vos keli šimtai metrų nuo Dapkiškių kaimo centro, laukuose prie apleisto pastato, jau ne vienerius metus formuojasi savavališkas sąvartynas. Didžioji dalis atliekų – automobilių padangos, kėbulo dalys, apmušalai. Vietiniai sako, kad atliekas gamtoje palieka to paties kaimo gyventojai, galimai – automobilių remontu užsiimantys asmenys. Kas tokie – niekas esą nematė ir nežino.
tarybos nariai
2021-04-27
Šiemet, ko gero, vienas didžiausias diskusijas išprovokuojančių klausimų yra „Ar skiepysiesi nuo koronaviruso?“. Pašnekovo pateiktas atsakymas labai nemažai atskleidžia apie asmenį. Visuomenė pasidalijusi į tuos, kurie skiepysis, ir tuos, kurie ne. Ir, žinoma, kiekviena šių pusių turi krūvą argumentų savo nuomonei pagrįsti. „Tauragės žinios“ surengė Tauragės rajono savivaldybės tarybos narių apklausą – klausė, ar jie ketina skiepytis.
2021-04-26
Nuo šiandien vyriausybė leidžia teikti baseinų ir pirčių paslaugas, ne tik kaimo turizmo sodybose, bet visose apgyvendinimo paslaugas teikiančiose įstaigose. Duris atveria sporto klubai, leidžiamos grupinės treniruotės.
Gimnazija
2021-04-23
Atsižvelgdama į tai, kad abiturientams iki valstybinių brandos egzaminų lieka vis mažiau laiko, bei į tai, kad pradėtas abiturientų skiepijimas, Vyriausybė nutarė nuo gegužės 3 d. ugdymą vidurinio ugdymo programos baigiamosios klasės mokiniams leisti vykdyti mišriu būdu. Kaip „Tauragės žinioms“ sakė Tauragės rajono ugdymo įstaigų vadovai, šiuo metu rengiamasi derinti pedagogų darbą kontaktiniu ir nuotoliniu būdu. 
šunys
2021-04-23
Ketvirtadienį, apie 13 val., 15 šunų daugintojų įsiveržė į šalia Klaipėdos esančią VšĮ „Būk mano draugas“. Šioje gyvūnų prieglaudoje glaudžiasi ir iš nelegalių Tauragės rajono veisyklų paimti šunys.
feniksas
2021-04-21
Vaikštinėjant bet kuria didesne miesto gatvių galima pastebėti bent po vieną skelbimą, pranešantį apie komercinių patalpų nuomą. Tai, kad pandemija privertė smulkiuosius verslus stabdyti veiklą, – tik viena priežasčių, kodėl tuštėja patalpos. Pasak vietinių verslininkų, mieste – komercinių patalpų perteklius.
Melioratorių gatvė
2021-04-20
Tarailių mikrorajone, Šlaito ir Melioratorių gatvėse klojamas naujas šaligatvis. Tokių pokyčių šios gatvės nematė apie penkiasdešimt metų.