alekna
1 dieną 7 valandas ago
Tauragiškis 16-metis Vilius Alekna aktyviai įsitraukia į savanorišką veiklą, o šiemet dar ir išrinktas į Jaunimo Europos komandą (JEK). Nors „Versmės“ gimnazistas mokslams skiria daug laiko, jo randa ir užsiimti mėgstamais dalykais – domisi informacinėmis technologijoms, dalyvauja šaulių bei JEK veiklose.
lauksargiai
2022-09-22
Lauksargių seniūnija praneša sulaukusi informacijos, kad pas gyventojus užsuka 2–3 asmenų grupė ir apsimeta norinčiais ką nors pirkti, gauti informacijos ir pan. Kol vieni kalbina šeimininkus ir atitraukia jų dėmesį, kiti bando patekti į būstą ir jį apvogti.
silales ir ivanausko g
2022-09-20
Saugaus eismo komisijoje kalbėta apie vieną avaringiausių  sankryžų Tauragės mieste – Šilalės ir T. Ivanausko gatvių. Dėl prasto matomumo šioje sankryžoje kreiptasi į Lietuvos automobilių kelių direkciją.
pagramantis
2022-09-16
Rugsėjo 27-ąją minima Pasaulinė turizmo diena. Ją minėdamas Pagramančio regioninis parkas rugsėjo 17-ąją kviečia pažinti regioninio parko vertybes ir pakeliauti pažintiniais takais.
saje
2022-08-31
Skaudvilėje veikianti atvira jaunimo erdvė (SAJE) atnaujinama, o joje vykstančios veiklos vis tobulinamos. Kaip pasakojo Skaudvilės atviros jaunimo erdvės koordinatorė–jaunimo darbuotoja Agnė Gailienė, prie pasikeitimų jaunimo erdvėje prisideda ne tik darbuotojai, bet ir jaunimas, norintis susikurti sau gražesnę aplinką. 
nuotrauka
2022-08-31
Rudeniop daugėja migruojančių gyvūnų, kertančių važiuojamąją kelio dalį, dažnai – nesėkmingai. Ne vienas pravažiuojantis yra pastebėjęs iš laukų išnirusį ir per kelią bėgantį gyvūną. Laimė, jei spėja sustoti ir nekliudo gyvūno. „Tauragės žinių“ skaitytojui iškilo klausimas – kieno pareiga pasirūpinti partrenktais, bet ant kelio paliktais gyvūnais.
bulvės
2022-08-27
Bulvių kasimas bei prekyba po truputį įsibėgėja. Ūkininkai prisipažįsta, kad bulvių plotus kasmet po truputį mažina, mat konkuruoti su didžiaisiais prekybos centrais ir jų kainomis yra pernelyg sunku. Kai kurie po truputį pereina prie kitų kultūrų arba daržovių auginimo.
baltijos kelias
2022-08-25
Kaip skelbė Tauragės krašto muziejus „Santaka“, dešimtmečius Lietuvoje komunistų partija plovė žmonių smegenis, vietoj krikščioniškųjų vertybių bruko marksistinę–lenininę ideologiją. Gyvenimas totalitarinėje sovietinėje sistemoje žalojo likimus, moralę ir mąstymą. Viskas slėpta, falsifikuota. Visuomenė buvo suskaldyta. Bet daugumai Lietuvos žmonių palaužti laisvės dvasios nepavyko. Apie tai kalbėti pirmadienį Tremties ir rezistencijos muziejuje vykusiame renginyje  „Kelias į nežinią, kelias į laisvę“.
baseinas
2022-08-18
Vasaros sezonui birželio 17-ąją uždarytas Tauragės baseinas antradienį vėl atvėrė duris lankytojams. Nors lankytojų antplūdžio dar nėra, jo tikimasi rugsėjį, o ir plaukimo pamokų grupelės jau baigiamos užpildyti.
aukstupiai
2022-08-17
Tradicinė kaimo šventė „Niekur mielesnės vietelės už savąjį kaimą nėra“ per Žolinę Aukštupiuose vyko jau 16-ąjį kartą. Šventės akcentu tapo skrybėlės – jas visi svečiai – vyrai, moterys ir vaikučiai – sumovė ant kuolų ir ėjo švęsti šventės.