„Instagram“ žvaigžde padėjo tapti pusbrolis Naglis
Įkelta:
2018-08-06
Nuotrauka
Aprašymas

Rugilės Sudeikytės asmeninio archyvo nuotrauka

,
Nuotrauka
,
Nuotrauka

Žygaitiškę Rugilę Sudeikytę galima vadinti socialinio tinklo „Instagram“ žvaigžde. Sparčiai populiarėjančios nuotraukų ir video peržiūrų platformos nare ji tapo tik praėjusiais metais. Po šėlionių su garsiuoju savo pusbroliu Naglimantu (Naglis Bierancas), 29 metų merginą pradėjo sekti tūkstančiai žmonių. Šiandien ji bene daugiausiai followerių (sekėjų) turinti tauragiškė, kuri savo asmeninio gyvenimo detalėmis sutiko pasidalinti ir su „Tauragės žinių“ skaitytojais.

„Facebook“ iškeitė į „Instagram“

Sparčiai populiarėjantis „Instagram“ socialinis tinklas vis dažniau skelbia didėjančią vartotojų statistiką. Skaičiuojama, jog šiuo metu pasaulyje prie šio tinklo prisijungę yra apie 800 mln. žmonių, iš kurių 500 mln. prisijungia kiekvieną dieną. Pastaruoju metu itin populiariomis tampa „Instagram stories“, kuriose vartotojai gali pasidalinti savo pomėgiais: foto akimirkomis ir video įrašais.

„Instagram“ naudoja ir nemažas būrys tauragiškių: moksleivių, verslininkų ir net politikų. Tiesa, tokio populiarumo, kokį yra pasiekusi „Tauragės žinių“ kalbinama herojė, neturi niekas. Žygaičiuose gimusi Rugilė Sudeikytė šiuo metu turi daugiau nei 26 tūkst. sekėjų. Linksmai nusiteikusi 29 metų mergina teigia, kad „Instagram“ vartotojus sudomino šmaikščiais juokeliais ir nekasdieniškais, tačiau matytais vaizdeliais iš Lietuvos kaimo gyvenimo.

Mergina teigia, kad populiarumo niekad nesiekė, o socialiniame tinkle „Facebook“ apskritai, praleidžia labai nedaug laiko. Visa tai dėl to, kad „Instagram“ – patogus, labai lengvai naudojamas socialinis tinklas. Anot R. Sudeikytės, „Facebook“ yra pardavimo, pirkimo ir kitokių grupių susibūrimo vieta.

Pusbrolis Naglimantas 

Tiesa, tiems „Instagram“ vartotojams, kurie R. Sudeikytės dar nepažįsta, siūlome apsilankyti jos profilyje pseudonimu „giliukassss“. Jame nesunku pastebėti tauragiškės ir jos pusbrolio Naglio Bieranco bendrų video projektų „24 valandos“.

Iki 5 klasės mokyklą Žygaičiuose lankęs N. Bierancas (Naglimantas), šiuo metu turi 142 tūkst. gerbėjų armiją. Vėliau persikraustė į Vilnių, o šiuo metu yra žinomas kaip fotografas, šokėjas ir bene sparčiausiai išpopuliarėjusi socialinių tinklų žvaigždė.

Nuotrauka

R. Sudeikytė „Instagram“ šturmavo beveik prieš metus, Naglis – seniau. Kartą pusbrolio ir pusseserės šėlionės su telefono kamera virto tikrų tikriausia interneto „bomba“. Jų personažų kalbą pradėjo mėgdžioti ne vienas interneto vartotojas, o vienas iš terminų „skanei“ (reiškiantis skaniai, skanu) tapo kone kultinis, ar neatsiejamas nuo bendrinio lietuvių kalbos žodyno. Ironizuodamas ir pamėgdžiodamas  LNK laidos „24 valandos“ herojus, šis giminaičių tandemas susilaukė milžiniško peržiūrų skaičiaus.

Pirmasis „24 valandų“ video buvo sukurtas ir patalpintas praėjusią žiemą. Išplatintas kituose socialiniuose tinkluose jis sulaukė 500 tūkst. peržiūrų.

– Po šio video ir pradėjo mane followinti, – prisipažino R. Sudeikytė, mananti, kad jos ir Naglio personažai parodo tikrąjį Lietuvos kaimą.

Nuomonės įvairios

Anot R. Sudeikytės, daugelis žmonių „Instagram“ mėgsta parodyti, kas yra gražu, ką valgė. Ji su pusbroliu nusprendė pademonstruoti, kaip gyvena kaimo žmonės.

„Instagram stories“ reportažuose surežisuotos ir įamžintos kasdieniškos situacijos, kuriose netrūksta keiksmažodžių ir absurdiškų įvykių.

– Mes auditorijos nepasirenkame. Tėvai patys turi kontroliuoti, ką žiūri jų vaikai, – paklausta, ar necenzūrinis turinys nedaro žalos jaunimui, teigė pašnekovė.

Linksmo būdo mergina pripažino, kad jos šeima „prie bajerio“. Jie R. Sudeikytę palaiko, tačiau pripažino, kad ne vienas iš artimųjų girdėjo kitų žmonių neigiamų atsiliepimų.

– Mūsų šeimoje niekas nepataikauja, ką galvojame, tą sakome. O aš tik noriu pajuokint, man tai tik laisvalaikio pramoga. „Instagram“ nesistengiu demonstruoti savo kokio tai grožio, kaip tai daro kitos, – tikino pašnekovė.

Norėjo tapti aktore

Žygaitiškė prisipažino, kad mėgsta bendrauti su žmonėmis, mėgsta kompanijas, todėl socialiniai tinklai – puiki galimybė išreikšti save. Tam, kad išlaikytų „Instagram“ sekėjų dėmesį, ji nuolat pildo savo „Stories“ skiltį, kurią kasdien peržiūri dešimtys tūkstančių vartotojų.

– Turiu nuotaikos ir įkeliu kažką. Kartais po 2–3 kartus per dieną, kartais perfilmuoju, kad įrašas būtų kokybiškesnis. O kartais nieko neįdedu ir tris dienas, – teigė R. Sudeikytė.

Esą „Instagram“ daug asmeninio laiko „nepraryja“, nes juo paprasta naudotis.

Nors „Instagram stories“ skiltyje netrūksta linksmų vaizdų, pagrindiniame profilyje puikuojasi nuotraukos, kurioms mergina skiria vis didesnį dėmesį. Dabar didžiausia jos aistra – fotografija, kuriai skiria visą savo laisvalaikį.

– Norėjau būti aktore, tačiau po 12 klasės niekur nestojau. Po metų pasirinkau studijas Aleksandro Stulginskio universitete, Ekologijos specialybę. Mokslus pabaigiau tik dėl to, kad baigčiau, ekologija manęs netraukė, – pasakojo mergina.

Pinigų neuždirba

Mergina dabar dažnai lankosi Norvegijoje, kurioje su draugu keliauja. Jos „Instagram“ profilyje netrūksta gamtos vaizdų, linksmų kasdieniškų nutikimų. R. Sudeikytė prisipažino, kad iš „Instagram“ veiklos pinigų ji neuždirba. Tiesa, nemažai žinomų asmenų iš šio tinklo jau sugeba pasipelnyti.

Surinkusi 25 tūkst. sekėjų ji pastebėjo, kad į ją jau kreipiasi kosmetikos gamintojai su įvairiomis dovanėlėmis. Pastarieji prašo pasidalinti įvairiais grožio ir sveikatinimosi reikmenimis ir taip pareklamuoti vienokį ar kitokį gamintoją.

R. Sudeikytė atskleidė, kad tiesiogiai pinigų nei „Instagram“, nei „Facebook“ savo žinomiems socialinių tinklų vartotojams nemoka. Esą taip dažnai klaidingai galvojama dėl to, kad „Youtube“ išmoka autoriams už jų darbus, jei šie sulaukia tam tikro peržiūrų skaičiaus.

Anot R. Sudeikytės, „Youtube“ reikalauja didesnių laiko sąnaudų, nes video medžiagą reikia įkelti. O „Instagram“ – linksma laisvalaikio pramoga.

– Ko palinkėti tiems, kurie nori tapti žinomi „Instagram“? Reikia geros idėjos, arba reikia būti tikrai talentingu: piešiančiu, šokančiu, dainuojančiu žmogumi, tokiu, kaip pavyzdžiui Naglimantas, – teigė R. Sudeikytė.

Nuotrauka
liucija
Įkelta:
2022-07-28
Nežinodamas nė neįtartum, kad žygaitiškė Liucija Genienė ką tik pasitiko 98-ąjį gimtadienį – linksma, žvali ir guvi moteris stebina šviesiu protu ir puikia atmintimi – kone šimtmečio senumo įvykius, tikslias jų datas ji gali vardyti net nesuabejodama. Dar labiau žavi šios moters geranoriškumas ir tikėjimas žmonėmis: nors vargų ir netekčių likimas jai nepagailėjo, ji tikina per ilgą savo gyvenimą blogų žmonių nesutikusi.
Nuotrauka
SHIMKUS
Įkelta:
2022-07-20
Savaitgalį Tauragėje lankėsi neseniai JAV politinę karjerą baigęs lietuvių kilmės kongresmenas Johnas Shimkus su žmona Karen ir sūnumi Davidu. Tai vienintelis istorijoje lietuvių kilmės Jungtinių Amerikos Valstijų kongresmenas. Savo įtemptoje dienotvarkėje svečiai rado keletą minučių pasikalbėti. Šeštadienį pokalbiui susėdome M. Mažvydo evangelikų liuteronų bažnyčioje.
Nuotrauka
areta
Įkelta:
2022-06-19
Tauragiškė menininkė Areta Didžionienė nuo 2009 m. rengia personalines ir dalyvauja grupinėse parodose. 2021 m. Vilniaus dailės akademijos Klaipėdos fakultete ji įgijo vizualinio dizaino magistro laipsnį, o nuo sausio ji – Tauragės kultūros centro dailininkė. Praėjusį penktadienį A. Didžionienė pristatė daug gerų atsiliepimų sulaukusią savo inicijuotą grupinę parodą „Ex Nova“.
Nuotrauka
jonas jatautas zalgiriai
Įkelta:
2022-06-09
50-metį paminėjusios Žalgirių gimnazijos direktorius Jonas Jatautas, mokyklai vadovaujantis šešerius metus, sako, kad mokyklos gyvenime tai trumpas laikas, bet pokyčių bendruomenėje įvyko nemažai – išgyventa daug iššūkių atnešusi pandemija, atidaryta gamtos mokslų laboratorija, viena pirmokų klasė jau mokosi pagal inžinerinio turinio modelį. Bendruomenė modernėja, auga mokinių skaičius. Tiesa, apie nacionalinius projektus direktorius kalba kritiškai, o Tūkstantmečio mokyklų programą prilygina Eurovizijos konkursui. 
Nuotrauka
tevas
Įkelta:
2022-06-05
Šiandien minime Tėvo dieną. Kas įteiks savo tėveliui gėlės žiedą ar savo negrabų vaikišką piešinį, kas tiesiog apkabins, o kas aplankys amžinojo poilsio vietoje. Benjamina Karmazinienė ir Emilija Balsiūnienė tėvelį, kuriam šiemet būtų sukakę 100 metų, aplankys Papušynės kapinėse. Prisimins ne tik jo juoką, išdaigas, drožėjo talentą, patriotizmą, tremtinio dalią, bet ir begalinę meilę, lydėjusią dukras jam gyvam esant. Ir tebelydinčią iki šiol – iš aukštybių.
Nuotrauka
Raimondos Alysienės nuotrauka
Įkelta:
2022-05-31
Nuo karo siaubo bėgusius ukrainiečius priglaudė ir Tauragė. Dabar jų čia – kone pusė tūkstančio. Tamarai Jakovec Tauragė nebuvo svetima ir prieš karą, tačiau Rusijai užpuolus Ukrainą ji suskubo čia atsivežti ir savo, ir sesers vaikus. Dabar šeima gyvena Tauragėje, vaikai lanko mokyklą, Tamara dirba mokykloje ir puoselėja idėją suburti savo tautiečius. „Galbūt yra ukrainiečių šeimų, kurios nieko apie mus negirdėjo ir norėtų prisijungti?“ – kviečia ji ir ragina tauragiškius pasakoti apie kuriamą organizaciją jos kraštiečiams.
Nuotrauka
jankauskas
Įkelta:
2022-05-27
Tauragės rajono taryba už Tauragės kraštui paskirtą ilgametį, nuoširdų ir atsakingą pedagoginį darbą bei reikšmingą kūrybinį indėlį į Tauragės rajono švietimą bei kultūrą, Tauragės rajono garbės piliečio vardą suteikė Jonui Jankauskui. Regalijų įteikimas vyks birželio 3-ąją per apskrities Dainų šventę „Karšuvos žemės vaikai“. 
Nuotrauka
jurgita
Įkelta:
2022-05-21
Penkeri metai darbo Norkaičių tradicinių amatų ir etnokultūros centre jo vadovei Jurgitai Brazauskienei prabėgo kaip viena diena. O ir gyvenimas kaime jai labai patinka – čia ji randa sau mielų kampelių tiek darbe, tiek gamtos prieglobstyje.
Nuotrauka
Raimondos Alysienės nuotrauka
Įkelta:
2022-05-01
​​​​​​​„Kad tik sveikas būtų...“ – laukdama kūdikio atsidūsta dažna būsima mama. Jei taip nenutinka, dėl savo vaikų mamos gali padaryti viską. Sužinojusi, kad jos sūnus Matukas viena ausimi girdi labai silpnai, dėl to sutrikęs ir bendras jo vystymasis, Onutė Zigmantienė pasiryžo kovoti, kad jos sūnus augtų visaverčiu žmogumi. Ir nors daugiausia rūpesčių kol kas kelia būtent Matuko sveikatos bėdos, mamos meilės užtenka ir dar trims vaikams.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-04-15
Apie netektį skelbia Tauragės Juozo Kasperavičiaus šaulių 702-oji kuopa. „Sunku patikėti šia skaudžia nelemta žinia – mus paliko ilgametis šaulys Jonas Ozgirdas (1931–2022)“, rašoma kuopos feisbuko paskyroje.
Nuotrauka
pleikys
Įkelta:
2022-03-30
Tauragiškis Andrius Pleikys kūrybinių idėjų ir veiklos stoka skųstis tikrai negali: jis filmuoja renginius ir šventes, dirba radijuje, kuria videoprojektus, vaizdo žaidimus, o dabar drauge su komanda vysto inovatyvią idėją – kuria išmanias, NFC technologija paremtas vizitines korteles „Distify“. Tai išmani vizitinė kortelė, sujungianti bendravimo tradicijas ir skaitmeninę tapatybę, kuria palietus telefoną akimirksniu dalijamasi kontaktiniais duomenimis, nuorodomis į socialinius tinklus ir kita skaitmenine informacija. Verslininkas džiaugiasi, kad šia ką tik į rinką paleista kortele jau naudojasi dešimtys klientų, ir produktą nuolat tobulina.
Nuotrauka
Ona paulauskiene
Įkelta:
2022-03-16
Kovo 15-ąją Seime įvyko batakiškės, Tauragės garbės pilietės, tautodailininkės ir talentingos menininkės Onos Paulauskienės drožybos darbų parodos atidarymas. Ji, dalyvaujant gausiam žiūrovų būriui, atidaryta 2-ųjų rūmų galerijoje prie kavinės ir bus eksponuojama iki kovo 28-osios
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-03-15
Kovo 14 dieną sukako 100 metų, kai Kuršėnuose gimė pedagogas, ilgametis Tauragės 1-osios vidurinės mokyklos direktorius Bronius Šimkevičius (1922–2009). Jo šviesus atminimas išliko mokinių prisiminimuose, pilies kieme tebežaliuoja Jo iniciatyva pasodinti ąžuolai. Tauragės Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos kraštotyros fonde saugomos pedagogo nuotraukos ir laiškai buvusiai mokinei, mokytojai ir kraštotyrininkei Almai Mizgirienei (1931–2014). Juose – Tauragės krašto švietimo istorija: prisiminimai apie Tauragės aukštesniąją Komercijos mokyklą, gimnaziją, mokslo draugus ir mokytojus.
Nuotrauka
Ievos Jucienės nuotrauka
Įkelta:
2022-02-22
Vakar, vasario 21-ąją, mus paliko net keturias poezijos knygas išleidusi Ona Butkevičienė, sausio 4-ąją paminėjusi savo 99-ąjį gimtadienį. Ją pažinojusiųjų atmintyje ji liks energinga, tvarkinga, reikli ir griežta, turinti savo tvirtą nuomonę ir apie gyvenimą, ir apie žmones, ir apie poeziją.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-02-19
Tremtinė, partizanų ryšininkė Vanda Valiutė vasario 19-ąją minės 95-ąjį savo gimtadienį. Tai pirmas jubiliejinis gimtadienis jos istorinėje tėvynėje. Tą dieną ją sveikins tie, kas žino jos gyvenimo istoriją, kas ištiesė ranką, kad padėtų grįžti į Lietuvą, kas rūpinosi, kad būtų tinkamos tolimesnio gyvenimo sąlygos.
Nuotrauka
sileris
Įkelta:
2022-02-16
Tauragėje neseniai surengtas šviesaus atminimo trenerio Jono Šilerio atminimo taurės turnyras. Jau metai, kaip šio badmintono Tauragėje pradininko, įspūdingą patirtį sukaipusio šios sporto šakos puoselėtojo nebėra. Praūžus turnyrui pasikalbėjome su Renaldu Šileriu – Jono Šilerio anūku. „Daug apdovanojimų jis gavo ne tik aikštelėje, daugumą atsiimti lydėdavau ir aš, labai džiaugdavausi, kad žmonės vertina jo nuopelnus“, – „Tauragės žinioms“ pasakojo Renaldas.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-10
Praėjusį savaitgalį, Sausio 13-osios, Laisvės gynėjų dienos, išvakarėse, netekome vieno Sąjūdžio įkūrėjų Tauragėje – Broniaus Martinkaus. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-02
​​​​​​​Prieš 20 metų iš Tauragės į Jungtines Amerikos Valstijas (JAV) išvykusi Sigita Šimkuvienė kilusi iš Aukštaitijos. Tačiau meilė ją atviliojo į mūsų kraštą. O smalsumas bei geresnio gyvenimo troškimas – už Atlanto vandenyno. Šiuo metu Pasaulio lietuvių bendruomenei vadovaujanti pašnekovė prieš tai pirmininkavo Amerikos lietuvių bendruomenei. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2021-12-28
Šiuo metu Švedijos sostinėje Stokholme gyvenanti Monika Lionaitė išmaišė kone pusę pasaulio. Mokydamasi vadybos mergina bendravo ne tik su diplomatais bei savo sričių profesionalais, tačiau ir ištyrinėjo įvairių pasaulio valstybių grožį. Ten ji sutikdavo ir tautiečių. „Teko net mokyti lietuvius Maskvoje, kaip gaminti lietuviškus cepelinus“, – pasakojo M. Lionaitė, „Globalios Tauragės“ ambasadorė. Pašnekovė įsitikinusi, kad kiekvienas per savo gyvenimą turėtų studijuoti bent kelis dalykus. Pasak merginos, tai suteikia kur kas platesnę pasaulėžiūrą. 
Nuotrauka
Tauragės savivaldybės nuotrauka
Įkelta:
2021-12-17
„Tauragės žinios“ neseniai rašė apie į Lietuvą iš Irkutsko grįžusią tremtinę, partizanų ryšininkę 94 metų Vandą Valiūtę. Šiuo metu  Pagramančio socialinės globos namuose gyvenančiai tremtinei dar daug ko trūksta, dar nebetvarkomi ir pilietybės atstatymo dokumentai. Vis dėlto vieną labai svarbų ir jai reikalingą daiktą V. Valiūtė jau turi – už neabejingų žmonių suaukotus pinigus jau nupirktas klausos aparatas. Jam įsigyti per mažiau nei mėnesį suaukota 14 tūkst. eurų.