a
Prieš 6 valandas 58 minutes
Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Tauragės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai kaip ir kiekvienais metais vykdo prevencinę akciją „Saugi javapjūtė“. Akcijos metu pareigūnai tikrina ar laukuose dirbanti žemės ūkio technika tinkamai aprūpinta pirminėmis gaisro gesinimo priemonėmis.
a
Prieš 9 valandas 30 minučių
Paaiškėjo, kas vadovaus naujai už verslo, turizmo plėtros skatinimą regione atsakingai VšĮ „Žaliasis regionas“. Tauragės rajono savivaldybės patalpose įsikursiančios viešosios įstaigos vadove tapo jurbarkietė Gaiva Mačiulaitienė – Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centro (TVIC) direktorė.
a
Prieš 10 valandų 45 minutes
Pirmadienį iki 15 val. Tauragėje lankosi Nacionalinis kraujo centras. Gyventojai kviečiami dovanoti kraujo.
a
Prieš 11 valandų 43 minutes
Savaitės pradžia dar bus rami ir labai šilta, o vėliau vis dažniau sulauksime lietaus ir perkūnijų. Savaitės gale šiluma atslūgs.
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
2021-07-24
Švietimo, mokslo ir sporto ministerija (ŠMSM) pateikė švietimo įstaigoms rekomendacijas dėl ugdymo naujais mokslo metais.
savivaldybė
2021-07-23
Tauragės rajono savivaldybės administracija informuoja, kad gyventojų priimamasis du kartus per savaitę dirbs ilgesnėmis darbo valandomis, antradieniais nuo 7.00-17.00 val., o trečiadieniais nuo 8.00-18.00 val. Kitomis darbo dienomis dirbs įprastai nuo 8.00 iki 17.00 val.
a
2021-07-23
Tauragėje vieši švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė. Ministrė su rajono administracija aptarė Tauragės rajono švietimo būklę, lankėsi Profesinio rengimo centre ir Jovarų pagrindinėje mokykloje. Šioje mokykloje politikė atsakė ir į žurnalistų pateiktus klausimus.
a
2021-07-23
Bijodami, kad reikės susimokėti, kai kurie žmonės atliekas veža ne į sąvartynus ar atliekų surinkimo aikšteles, o tiesiog į mišką ir taip teršia gamtą. Kai kurie jų sučiumpami, skiriamos baudos.  Ne visi žino, kad kai kurias atliekas galima pristatyti nemokamai. UAB Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro atliekų tvarkymo priežiūros vyr. specialistė Kristina Majienė „Tauragės žinioms“ sakė, kad kiekvienam gyventojui yra numatytas kiekis atliekų, kurias jis gali pristatyti nemokamai. Sudarytas ir nemokamai pristatomų atliekų sąrašas.
a
2021-07-23
Prienų rajone, Vazgaikiemyje, įsikūrusiame „Harmony Park“ surengtoje respublikinėje ūkininkų pagerbimo šventėje apdovanoti konkurso „Metų ūkis 2020“ laimėtojai. Tarp jų – ir Tauragės krašto atstovai.
a
2021-07-23
Policija praneša apie antradienį iš kiemo Pilėnų gatvėje pavogtą betono pjaustyklę ,,K770“.
a
2021-07-22
Kūrenimo sezonu jovariškius dusinantis smogas, regis, ir toliau vargins. Noro įsirengti dujinį šildymą ir gyventi ekologiškiau taip paprastai įgyvendinti, atrodo, nepavyks. Su kokiais sunkumais susiduria prie dujotiekio savo namus prijungti svajojantys jovariškiai, kuo galėtų padėti savivaldybė ir ką apie tai mano rajono meras? Skaitykite „Tauragės žinių“ vedamajame.
a
2021-07-22
Antroje savaitės pusėje Lietuvoje vyraus ramūs ir gražūs orai, o truputį palis vos kai kur.
Skaudvilė
2021-07-22
Šią savaitę su UAB „Jurmelsta“  pasirašytos trys sutartys dėl gatvių asfaltavimo. Iš jų, dvi gatvės bus tvarkomos Skaudvilėje, – praneša Tauragės rajono savivaldybė.
Kartų parkas
2021-07-21
Kartų parke įrenginėjama vaikų žaidimo aikštelė.
M. Mažvydo progimnazija
2021-07-21
Jau pradėta ardyti senoji stadiono bėgimo takų danga. Nors stadiono rekonstrukcija iki rudens nesibaigs, tačiau tikimasi, jog futbolą naujais mokslo metais vaikai jau turės, kur žaisti.
Joniškės sodai
2021-07-21
Joniškės soduose prie atliekų aikštelės įrengtos vaizdo stebėjimo kameros. Tikimasi, kad tai padės drausminti šioje vietoje neleistomis atliekomis atsikratančius asmenis.
skiepai
2021-07-20
Nacionalinio kraujo centras (NKC) Pilies aikštėje šiandien skiepija tauragiškius „Janssen“ vakcina – laukiantieji sustojo į netrumpą eilutę. 
Skaudvilės tvenkinys
2021-07-20
Liepos 14-ąją Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Klaipėdos skyriaus specialistai paėmė Jūros upės, Draudenių ežero, Balskų, Keramikos, Skaudvilės tvenkinių vandens mėginius bei atliko mikrobiologinius tyrimus.
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
2021-07-20
Įpusėjus vasarai abiturientai sulaukė beveik visų brandos egzaminų rezultatų – jau paskelbti lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos, biologijos, geografijos, informacinių technologijų ir chemijos egzaminų rezultatai. Tauragės rajone aukščiausiu balu įvertinti dviejų abiturientų  lietuvių kalbos ir literatūros bei matematikos egzaminų rezultatai.
a
2021-07-20
Po gausybės skambučių ir ilgų pokalbių paaiškėjo: šiukšlės daugiabučių namų atliekų surinkimo aikštelėse – problema, kurios išspręsti taip lengvai nepavyksta. Vieni gyventojai, nors ir negali, atliekas sumeta prie konteinerių, o kol išsiaiškinama, kas jas turi tvarkyti, kyla pasipiktinimo banga – neapsikenčiama smarvės, musių ir baisaus vaizdo po daugiabučių langais.