Mama – tai meilė, pagarba, šiluma, pasitikėjimas
Įkelta:
2021-04-30
Nuotrauka
Karolina
Nuotraukos autorius:
Ji – ta moteris, kuriai visada būsiu dėkinga už tai, kad ji yra. Karolina

Šiandien minime Motinos dieną. Šį žodį norisi rašyti didžiąja raide, nes mama – žmogus, kuris visada atleis, priglaus ir apkabins paklydusį, su šypsena pabars, naktimis rymos prie lango ir kantriai lauks. Pačius gražiausius žodžius savo brangiausioms mamoms skyrė keli Lietuvos moksleivių sąjungai priklausantys moksleiviai. Jei jausmus žodžiais išreikšti sunku, tai šiltas apkabinimas pasako daugiau. Mielos mamos, su jūsų diena! 

Karolina:

Žodis mama man visą gyvenimą reiškė meilę, pagarbą, šilumą bei pasitikėjimą. Prisiminimų su ja tiek daug, kad neužtektų keleto knygos tomų. Jos išmintis mane žavi kasdien. Ilgi pokalbiai prie kavos puodelio, mažos mūsų paslaptys bei juokeliai, kuriuos suprantam tik mes, užpildo ilgametę draugystę tokiais jausmais, kuriuos nuoširdžiai sunku žodžiais apsakyti. Pokalbiai, kurių temos – nuo meilės, mokslų iki visiškų niekų, tęsiasi valandų valandas, jie neišsemiami. Svajonės apie ateitį – mūsų mėgstamiausios. Raudoniu nudažytais skruostais nuo pavasarinių saulės spindulių ji juokiasi... Juokiasi, nes supranta, kad vaikų, kuriuos gali vadinti savo draugais, ji turi penkis. Ir jiems visiems suaugus, sugrįžus kartu su šeimomis, vieno valgomojo stalo jau nebepakaks. Manau, kad pokalbiai su ja ir yra mano įsimintiniausios akimirkos. Šiluma, sklindanti ne tik nuo kavos puodelių, bet ir nuo mūsų širdžių, namus užpildo laime. Ji – ta moteris, kuriai visada būsiu dėkinga už tai, kad ji yra. Už tai, kad myli stipriau nei kas kitas, už tai, kad ji visada šalia. O svarbiausia – už tai, jog ji mano MAMA!

Nuotrauka
Martynas

Martynas:

Manau, kaip ir dauguma vaikų, savo mamą vadinu geriausia, gražiausia, protingiausia moterimi pasaulyje. Aišku, ne visada norisi tai pripažinti, bet galų gale tai yra tiesa. Su mamomis būna visko: pykčių, laimės akimirkų, juoko ir visokiausių emocijų, kurios formuoja mūsų vaikų asmenybes ir charakterius. Mama yra žmogus, kuris pradeda dalinti meilę, rūpindamasi mumis nuo pirmos sekundės. Kad ir kaip dabar to nesuprasčiau, mes jai esame viskas, ir ji padarytų bet ką, kad jos vaikams viskas būtų gerai. Dėkui tau, mamyte, už tavo rūpestį ir meilę, kuri ugdo. Mes tave labai mylime!

Nuotrauka
viktorija

Viktorija:

Jei reikėtų apibūdinti savo mamą keliais žodžiais, tai net nežinau, ar įsitekčiau į 5 minutes. Pradėčiau nuo to, kokia ji rūpestinga, supratinga, mylinti ir atsidavusi. Kad ir kas benutiktų, kad ir kaip susipyktume, ji visada man padės ir ateis apkabinti bei pasikalbėti. Jei liūdna, ateina pralinksminti, užkutenti iki kol nebegaliu kvėpuoti. Ji labai šiltas ir nuoširdus žmogus, visada pasiruošusi ištiesti kitiems pagalbos ranką. Kartais pajuokaujame, jog kur tik kažkas nutinka, ji visad šalia padėti žmogui bėdoje. Nuo pat man neatmenamų laikų ji rūpinasi kitais, pirmiau už save (tėtis ir broliai pasakojo apie tai, kad kai gyvenome kiek vargingiau, ji pirmiau duodavo kitiems pavalgyt, o tik vėliau, jei likdavo, pavalgydavo pati). Ji nuostabiausia mama, kokios tik galėčiau norėti. Tokia jau mano mama. Myliu ją iš visos širdies ir tikrai neiškeisčiau į nieką kitą.

Nuotrauka
Gintaute

Gintautė: 

Kalbant apie prisiminimus, susijusius su mama, pirmiausia galvon šauna prieš dvejus metus muzikos mokykloje vykęs koncertas. Jis buvo skirtas tėvams, o pasirodė visi mokiniai, kurie groja trimitu. Tą dieną į mūsų pasirodymą atėjo tik mano mama, kitų vaikų tėvai negalėjo. Taip išėjo, kad mano mama dalyvavo labai gražiame koncerte. Po koncerto mano mama buvo labai laiminga. Ir aš buvau laiminga, nes juk prieš savo mama groti nėra taip ir baugu.

Nuotrauka
Meda

Meda:

Mano mama Inga turi daug nuostabių savybių. Viena iš jų – puikus humoro jausmas. Kadangi besilaukdama manęs ji turėjo atsiskaitymui išmokti 700 angliškų žodžių, praėjus daugiau nei 16 metų mama vis dar visus tikina, kad aš puikiai anglų kalbą suprantu tik dėl jos. Net ir pasakodama šią istoriją šimtąjį kartą vis tiek visus priverčia nusijuokti. Mano mama pasižymi ir nepaprastu kantrumu bei rūpestingumu. Kiekvieną kartą man išvykus pasisvečiuoti ji aukoja savo taip mėgstamą saldų miegą ir laukia manęs, nepaleidžia iš rankų telefono. Ir net ryte niekada nepyksta, o  tik paklausia, ar smagiai praleidau laiką, priversdama mane nusišypsoti. Ir tai tėra tik kelios mano mamos nuostabiosios savybės. Sveikinu su šia gražia diena, mama!

Nuotrauka
Arnas

Arnas: 

Apibūdinti mano mamą – tai tas pats, kaip parašyti apie uraganą jo didžiausio galingumo momentu. Tiktai mano mamos meilė akla, beribė, sugeba įkuždėti įsitikinimą, be kurio neįmanoma nei gyvenimo kova, nei sėkmė, giliai pasąmonėje įdiegtą įsitikinimą, kad esi vienintelis, nepranokstamas, būtinas.

 

 

 

Nuotrauka
Maisto bankas
Įkelta:
prieš 11 valandų
Gegužės 7-8 dienomis visoje Lietuvoje vyko tradicine tapusi pavasarinė „Maisto banko“ akcija, kurios metu buvo siekiama surinkti kuo daugiau paramos ilgo galiojimo maisto produktais socialiai pažeidžiamiems Lietuvos gyventojams. Lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ pirkėjai daugiau kaip 106 tūkst. vienetų ilgo galiojimo maisto produktų, kurių vertė viršijo 99 tūkst. eurų. Paramos skrajutėmis pirkėjai paaukojo dar 14 tūkst. eurų.
Nuotrauka
skiepai
Įkelta:
prieš 14 valandų
Pasiskiepyti nuo koronaviruso jau gali ir visi norintieji nuo 18-os metų. Tiesa, vakcinos pasirinkti nėra galimybės – siūloma „Vaxzevria“ vakcina. Jos rajone susikaupė apie 700. 
Nuotrauka
k
Įkelta:
prieš 17 valandų
Susisiekimo ministerija primena, kad dėl keičiamų televizijos dažnių Tauragės, Telšių, Šilalės, Laukuvos, Pagėgių ir jų apylinkių gyventojai, kurie televizijos programas žiūri naudodami kambarines ar lauko antenas antradienį, gegužės 11 d., turėtų atlikti automatinę arba rankinę televizijos kanalų paiešką.
Nuotrauka
k
Įkelta:
prieš 17 valandų
Tauragė pelnytai vadinama automobilininkų miestu, tad visos naujienos, susijusios su mašinomis, tauragiškiams itin aktualios. Nuo gegužės 1-osios norint parduoti automobilį jau privalu turėti savininko deklaravimo kodą (SDK) arba gresia bauda. SDK nukreiptas prieš nesąžiningus perpardavinėtojus, kurie nedeklaruoja sandorių, nemoka mokesčių ir dažnai neatsako už parduodamą automobilį. Tačiau ir legaliai dirbantiems automobilių importuotojams gauti tokį kodą tapo iššūkiu: naujoji „Regitros“ sistema stringa, o automobilių prekeiviai netveria pykčiu – jų verslas žlugdomas. „Tauragės žinių“ kalbinti verslininkai naująją tvarką keikia ir vadina ją nesąmone.
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Šiandien vykusiame savivaldybės administracijos Ekstremalių situacijų operacijų centro posėdyje pranešta apie tai, kad į mokyklas grįžo atskiros klasės ne tik Jovarų pagrindinėje mokykloje, bet ir „Šaltinio“ progimnazijoje. Kitų mokyklų bendruomenės irgi tariasi dėl vaikų sugrįžimo į kontaktinį ugdymą.
Nuotrauka
Tauragės savivaldybės nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Šią savaitę vidaus reikalų ministerija su Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentu (PAGD) organizuoja valstybinio lygio civilinės saugos funkcines pratybas. Jų metu bus vertinamas institucijų gebėjimas operatyviai perduoti ir atnaujinti informaciją apie branduolinę avariją. Be to, bus tikrinama gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos (GPIS) veikla ir tai, kaip teikiama pirminė informacija bei rekomendacijos gyventojams.
Nuotrauka
konteineris
Įkelta:
prieš 1 dieną
Tarp Vasario 16-osios ir Respublikos gatvių, daugiabučių kieme stovi žalias nežymėtas atliekų konteineris. O greta jo, nepriklausomai nuo metų laiko, nuolat susikaupia krūva žaliųjų atliekų.
Nuotrauka
k
Įkelta:
2021-05-09
Ką daryti, kai nugaišęs, dažniausiai po automobilio ratais žuvęs gyvūnas taip ir lieka gulėti gatvėje ar jos pakraštyje? Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Tauragės departamento atstovai tokiu atveju pataria skambinti bendruoju pagalbos telefonu. 
Nuotrauka
k
Įkelta:
2021-05-09
Tauragės kultūros centras kviečia prisijungti puošiant miestą šventei – įkurti šventinę alėją „Tauro ragas 2021“. Per Kalėdas Bažnyčių gatvė džiugino nuostabia eglučių alėja, o štai per miesto šventę visi norintys galės prisidėti papuošdami šią gatvę savo sukurtais tauro ragais. 
Nuotrauka
k
Įkelta:
2021-05-08
Europos dieną, kuri švenčiama kiekvienų metų gegužės 9-ąją, džiaugiamasi taika ir vienybe Europoje. Šią dieną kasmet švenčia tūkstančiai žmonių: klausosi koncertų, dalyvauja ekskursijose, diskusijose ir kituose renginiuose. Tai progai skirtų renginių netrūks ir Tauragėje.
Nuotrauka
k
Įkelta:
2021-05-08
Šiltą dieną smagu kavinės ar restorano terasoje papietauti, pasėdėti su kavos puodeliu ar pavakaroti. Užsitęsus karantinui žmonės to išties pasiilgo. Praėjusią savaitę po daugiau nei penkių mėnesių tylos lauko kavinės, restoranai ir barai veiklą atnaujino. Deja, džiaugsmu jų darbuotojai netrykšta: įvairiausi apribojimai niekur nedingo, o taip lauktą lankytojų antplūdį sustabdė atvėsę ir lietingi orai.
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-05-07
Pirmą kartą Tauragėje įgyvendinamas dalyvaujamasis biudžetas. Tauragės rajono gyventojai siūlė idėjas, skirtas gyvenamajai aplinkai ir viešajai infrastruktūrai gerinti ir kurti. Iš viso gauta 14 kriterijus atitinkančių paraiškų. Kitas etapas – balsavimas. Jau nuo gegužės 10 d. (pirmadienio) gyventojai galės balsuoti už labiausiai patikusias iniciatyvas, o daugiausiai palaikymo sulaukusias idėjas įgyvendins Tauragės rajono savivaldybė.
Nuotrauka
rūkymas
Įkelta:
2021-05-07
Nuo sausio įsigaliojus Lietuvos Respublikos tabako, tabako gaminių ir su jais susijusių gaminių kontrolės įstatymo pakeitimui gyventojai gali pareikšti pageidavimą, kad daugiabutyje, kuriame jie gyvena, nebūtų rūkoma. Tauragėje draudimas rūkyti įsigaliojo šešiuose daugiabučiuose. Nepaisantiems draudimo gresia baudos.
Nuotrauka
savivaldybė
Įkelta:
2021-05-07
Pirmą kartą Tauragėje įgyvendinamas dalyvaujamasis biudžetas. Tauragės rajono gyventojai siūlė idėjas, skirtas gyvenamajai aplinkai ir viešajai infrastruktūrai gerinti ir kurti. Iš viso gauta 14 kriterijus atitinkančių paraiškų. Kitas etapas – balsavimas. Jau nuo gegužės 10 d. (pirmadienio) gyventojai galės balsuoti už labiausiai patikusias iniciatyvas, o daugiausiai palaikymo sulaukusias idėjas įgyvendins Tauragės rajono savivaldybė.
Nuotrauka
k
Įkelta:
2021-05-07
Nuo trečiadienio visą mėnesį prekybos centro „Senukai“ hole eksponuojama Tauragės profesinio rengimo centro mokinių darbų paroda. Tauragiškiai kviečiami balsuoti už labiausiai patikusį darbą bei laimėti vieną eksponuojamų paveikslų.
Nuotrauka
k
Įkelta:
2021-05-07
Jau šiandien startuoja gegužės 7–8 dienomis Tauragės rajone vyksianti aplinkosauginė akcija „Darom 2021“. Kviečiame prisijungti prie komandos ir jos kilnaus tikslo!
Nuotrauka
anonsas
Įkelta:
2021-05-06
Tauragė pelnytai vadinama automobilininkų miestu, tad visos naujienos, susijusios su mašinomis, tauragiškiams itin aktualios. Nuo gegužės 1-osios norint parduoti automobilį jau privalu turėti savininko deklaravimo kodą (SDK) arba gresia bauda. Automobilių importuotojams gauti tokį kodą tapo iššūkiu. „Tauragės žinios“ pakalbino kelis automobilių prekyba užsiimančius verslininkus. Ką jie mano apie naująją tvarką? 
Nuotrauka
k
Įkelta:
2021-05-06
Vyriausybei švelninant karantino sąlygas Kultūros ministerijos siūlymu nuo gegužės 10 d. vėl leidžiama rengti kultūros centrų mėgėjų meno kolektyvų repeticijas. Jos galės vykti savivaldybėse, kuriose 14 dienų COVID-19 ligos sergamumo rodiklis 100 tūkst. gyventojų yra mažiau kaip 200 atvejų. Mūsų mieste repeticijos jau gali vykti – Tauragėje dviejų savaičių sergamumo rodiklis 100 tūkst. gyventojų siekia 158,1 atvejo. 
Nuotrauka
k
Įkelta:
2021-05-05
Pavasaris žengia nedrąsiai, vis dar nusileisdamas žiemai, kuri traukdamasi gąsdina sniegu ar kruša. Vis dėlto nemalonūs orai netrukdo gražinti miestą – tai vienur, tai kitur sodinami medžiai. Į medžių sodinimo talkas jau rinkosi Jovarų bendruomenė, Tauragės liberalai, „Lions“ klubo nariai, o netrukus Kartų parke sužaliuos magnolijų alėja.