Pirmojo rudens numerio anonsas: kas ryšis administruoti baseiną?
Įkelta:
2019-09-05
Nuotrauka

Turbūt kiekvienas tauragiškis sutiks, jog Vytauto gatvės gale statomas baseinas – vienas svarbiausių šiuo metu Tauragėje įgyvendinamų projektų. Jo laukia ir maži, ir dideli. Kol tauragiškiai svarsto, ar jau bus galima šį rudenį panerti į šiltą baseino vandenėlį, rajono savivaldybės administracijoje – lengvas sąmyšis. Buvo nuspręsta baseino valdymą perduoti koncesininkui, tačiau konkurso būdu jo rasti nepavyko. Nejau niekas nenori administruoti objekto? Valdžios žvilgsnis krypsta į savivaldybės įstaigas. Šių vadovai griebiasi už galvos: kas dirbs gelbėtojais, kas padės palaikyti aukštus higienos reikalavimus, personalas turi būti atitinkamos kvalifikacijos.

Pagaliau paaiškėjo, kas įsikurs jau kuris laikas tuščiose patalpose Gedimino gatvėje, tauragiškių vis dar kartais vadinamoje „Pušelėje“. Iki šiol prekybos centrui tarnavusių patalpų laukia pokyčiai. Kokia veikla bus vykdoma minėtose erdvėse, sužinosite ryt.

Taip pat sužinosite ir, kokia veikla bus vykdoma Šilalės gatvėje netoli prekybos centro „Norfa“ iškilusiame didžiuliame pastate. Ir nors sklypo savininkas žurnalistams čia įsikursiančių nuomininkų ketinimus atskleisti atsisako, „Tauragės žinios“ išsiaiškino. Juos sužinosite atsivertę Eglės Červinskaitės straipsnį.

Tauragės apskrityje atlyginimai mažiausi šalyje. Tačiau kaip atrodo Tauragės rajono savivaldybė didmiesčių ir kaimyninių savivaldybių kontekste, didėja ar mažėja atlyginimai ir kodėl bei kokios mūsų miesto perspektyvos, sužinosite atsivertę laikraštį.

Šiurpuliukus sukels korespondentės Birutės Slavinskienės straipsnis apie mirtiną ligą, Meningokoko B infekciją. Šį mėnesį prasideda šviečiamoji iniciatyva informuojanti visuomenę apie galimus ligos padarinius. Vieną jų išvysite straipsnį iliustruojančioje nuotraukoje.

Kita verčianti sunerimti naujiena tiems, kurie tebesinaudoja lauko tualetais ar kitaip netinkamai tvarko nuotekas. Tokių sodybų savininkai  netrukus gali sulaukti baudų. Pasak Eduardo Anulio, „Tauragės vandenys“ vadovo, šiuo metu 150 būstų savininkams yra išsiuntinėti Tauragės rajono savivaldybės įspėjimai.

Margaritos Rimkutės straipsnyje Baltrušaičiuose įsikūrusio „Tesla“ autoserviso vadovas dalijasi futuristinėmis įžvalgomis. Anot jo, elektros įkrovos stotelių daugėja, tad vairuotojai vis palankiau vertina galimybę vidaus degimo varikliu varomą automobilį iškeisti į elektromobilį. Spėjimų, kada radikaliai pasikeis automobilių rinka ieškokite rytdienos numeryje.

Tauragės vaikų reabilitacijos centro-mokykla „Pušelė“ šį rugsėjį sukvietė vaikus į atnaujintas vieno korpuso patalpas. Kaip manote, ar patenkinti liko darželinukų tėvai? Skaitykite 6-ame puslapyje.

Tarsi plepėdami su gera bičiule pasijusite skaitydami korespondentės Birutės Slavinskienės straipsnį apie Astą Šlepaviečienę, Adakavo socialinės globos namų direktorės pavaduotoją. Įgijusi net tris aukštojo mokslo diplomus, ragavusi emigrantės duonos, moteris savo gyvenimą prilygina amerikietiškiems kalneliams. Jos pasakojime netrūksta optimizmo ir ironijos.

Na, o artėdami prie laikraščio paskutiniųjų puslapių stabtelkite Sankt Peterburge. Perskaitę straipsnį Sankt Peterburgas: turizmo „sprogimui“ besiruošiantis miestas, galėsite įvertinti, ar verta planuoti kelionę į šį imperatoriška prabanga tviskantį miestą. Nuo spalio žadamas elektroninių vizų režimas suteiks jums galimybę ten patekti nemokant už vizą.

Taip pat sužinosite, kas privertė Lietuvos Badmintono čempioną, tauragiškį Povilą Bartušį užsidėti hidrokostiumą, ką stulpuose mieste veikia elektrikai, kaip likus savaitei iki atnaujinto muziejaus atidarymo jaučiasi muziejininkai.

Kviečiame dar kartą pasidžiaugti su pramogomis ir dovanomis praūžusia Mokslo ir žinių švente ir pasigėrėti žurnalistų užfiksuotomis akimirkomis.

Gražaus savaitgalio.

Nuotrauka
Jovarai
Įkelta:
prieš 2 valandas
Kūrenimo sezonu jovariškius dusinantis smogas, regis, ir toliau vargins. Noras gyventi ekologiškiau ir įsirengti dujinį šildymą taip paprastai neįgyvendinamas – bendruomenės nariai turi patys susimokėti už trasos atvedimą, o preliminari 10 tūkst. eurų suma ne kiekvienam „įkandama“. Nors rajono valdžia pritaria gyventojų iniciatyvai šildytis ekologiškiau, teigiama, kad dujos – jau  praeities kuras. 
Nuotrauka
Sodra
Įkelta:
prieš 20 valandų
„Sodros“ informacijos centre prijungta 10 papildomų telefono linijų – tikimasi, kad tai sutrumpins klientų laukimo laiką. Jei kreipiatės telefonu, geriausia rinktis ne piko valandas – pataria specialistai. Vykstantiems į klientų aptarnavimo skyrius vis dar būtina išankstinė registracija – tai padeda užtikrinti gyventojų ir darbuotojų saugumą, valdyti srautus.
Nuotrauka
Skaudvilės tvenkinys
Įkelta:
prieš 1 dieną
Liepos viduryje Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Klaipėdos skyriaus specialistams ištyrus Jūros upės, Draudenių ežero, Balskų, Keramikos, Skaudvilės tvenkinių vandenį pastarajame žarninių enterokokų skaičius viršija Lietuvos higienos normoje nustatytą dydį. Pakartotinis tyrimas parodė – maudytis ten saugu.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-27
„Sodra“ išsiuntė priminimus daugiau nei 300 tūkstančių savarankiškai dirbančių gyventojų, kuriems, pasibaigus karantinui, vėl atsirado prievolė kas mėnesį mokėti privalomojo sveikatos draudimo (PSD) įmokas. Sumokėję įmokas iki paskutinės einamojo mėnesio dienos, jie ir toliau galės nemokamai naudotis sveikatos priežiūros paslaugomis.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-26
Paaiškėjo, kas vadovaus naujai už verslo, turizmo plėtros skatinimą regione atsakingai VšĮ „Žaliasis regionas“. Tauragės rajono savivaldybės patalpose įsikursiančios viešosios įstaigos vadove tapo jurbarkietė Gaiva Mačiulaitienė – Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centro (TVIC) direktorė.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-26
Pirmadienį iki 15 val. Tauragėje lankosi Nacionalinis kraujo centras. Gyventojai kviečiami dovanoti kraujo.
Nuotrauka
savivaldybė
Įkelta:
2021-07-23
Tauragės rajono savivaldybės administracija informuoja, kad gyventojų priimamasis du kartus per savaitę dirbs ilgesnėmis darbo valandomis, antradieniais nuo 7.00-17.00 val., o trečiadieniais nuo 8.00-18.00 val. Kitomis darbo dienomis dirbs įprastai nuo 8.00 iki 17.00 val.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-23
Bijodami, kad reikės susimokėti, kai kurie žmonės atliekas veža ne į sąvartynus ar atliekų surinkimo aikšteles, o tiesiog į mišką ir taip teršia gamtą. Kai kurie jų sučiumpami, skiriamos baudos.  Ne visi žino, kad kai kurias atliekas galima pristatyti nemokamai. UAB Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro atliekų tvarkymo priežiūros vyr. specialistė Kristina Majienė „Tauragės žinioms“ sakė, kad kiekvienam gyventojui yra numatytas kiekis atliekų, kurias jis gali pristatyti nemokamai. Sudarytas ir nemokamai pristatomų atliekų sąrašas.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-23
Policija praneša apie antradienį iš kiemo Pilėnų gatvėje pavogtą betono pjaustyklę ,,K770“.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-22
Kūrenimo sezonu jovariškius dusinantis smogas, regis, ir toliau vargins. Noro įsirengti dujinį šildymą ir gyventi ekologiškiau taip paprastai įgyvendinti, atrodo, nepavyks. Su kokiais sunkumais susiduria prie dujotiekio savo namus prijungti svajojantys jovariškiai, kuo galėtų padėti savivaldybė ir ką apie tai mano rajono meras? Skaitykite „Tauragės žinių“ vedamajame.
Nuotrauka
Joniškės sodai
Įkelta:
2021-07-21
Joniškės soduose prie atliekų aikštelės įrengtos vaizdo stebėjimo kameros. Tikimasi, kad tai padės drausminti šioje vietoje neleistomis atliekomis atsikratančius asmenis.