Orai: savaitė startuos įspūdinga +28 laipsnių šiluma
Įkelta:
2019-09-09
Nuotrauka

Antrosios rugsėjo savaitės pradžia rudens visai neprimins, priešingai, šalyje vėl padvelks vasara. Visgi, po  itin šilto pirmadienio šiluma palaipsniui trauksis. Dienos dar bus tikrai malonios ir gan šviesios, trumpai ir negausiai lynos vos kai kur, nuotaiką tik gadinti gali smarkokas vėjas. Savaitės pabaigoje vis dažniau užklys lietaus debesys, vėjas dar labiau įsismarkaus, o termometrų stulpeliai taip aukštai jau nebekils.

Šiandien dieną danguje sukiosis nedideli debesys, kritulių nebus. Dienai bėgant termometrų stulpeliai stiebsis vis aukščiau, tai bus pati šilčiausia šios savaitės diena. Vietomis temperatūra pakils iki 28 laipsnių. Visgi, vasariška šiluma mėgautis trukdys nemalonus pietryčių krypties vėjas, kurio gūsiai sustiprės iki 12–16 metrų per sekundę. Vilniuje, Šiauliuose ir Panevėžyje oras sušils iki 26, Kaune iki 27 laipsnių. Klaipėdoje vyraus 24 laipsnių šiluma.

Antradienį pietų, pietryčių krypties vėjas įsismarkaus dar labiau, vakarinėje šalies dalyje jo gūsiai pasieks 16–19 metrų per sekundę. Šiluma jau bus truputį mažesnė. Naktį be kritulių, išsilaikys gan aukšta 14–18 laipsnių temperatūra. Dienos metu vakarinėje šalies dalyje galimas nedidelis lietus. Vilniuje ir Panevėžyje termometrai fiksuos 23, Kaune ir Šiauliuose 22 laipsnius šilumos. Klaipėdoje bus apie 20 laipsnių šilumos.

Trečiadienį išsilaikys panaši šiluma, negausiai lynos tik kai kur Žemaitijoje. Numatomas smarkokas pietų, pietvakarių krypties vėjas, kurio gūsiai šalies vakaruose sieks 15–18 metrų per sekundę. Nakties valandomis temperatūra sieks 11–16 laipsnių šilumos. Dieną Vilniuje ir Kaune oras šils iki 22 laipsnių. Šiauliuose bus apie 20, Panevėžyje laipsniu šilčiau. Klaipėdoje vyraus 19 laipsnių šiluma.

Ketvirtadienį be didesnių pasikeitimų: danguje sukinėsis debesys, vietomis negausiai palis. Išsilaikys nenuorama pietų, pietvakarių krypties vėjas. Naktį temperatūra šalyje svyruos tarp 10–15 laipsnių šilumos, laipsniu kitu šilčiau bus prie jūros. Dienos metu Vilniuje ir Kaune vyraus 23, Šiauliuose ir Panevėžyje 21–22 laipsnių šiluma. Klaipėdoje oras šils iki 19 laipsnių.

Penktadienį danguje sukinėsis daugiau debesų, daugelyje vietovių numatomas trumpalaikis lietus. Šiluma atslūgs, pietvakarių vėjo gūsiai sustiprės iki 15–20 metrų per sekundę. Naktį temperatūra sieks 11–16 laipsnių šilumos. Dienos metu Vilniuje ir Kaune bus apie 21, Panevėžyje apie 20 laipsnių šilumos. Šiauliuose ir Klaipėdoje vyraus 19 laipsnių šiluma.

Remiantis www.gismeteo.lt orų prognozėmis, savaitgalį šiluma sumažės dar labiau, dažniau palis. Dienomis teliks 14–18 laipsnių šiluma, pūs nemalonus vakarų, šiaurės vakarų krypties vėjas. Orai labiau primins rudenį.

Nuotrauka
a
Įkelta:
prieš 1 valanda
Antroje savaitės pusėje išsilaikys šilti orai, tačiau danguje vis dažniau pasirodys lietaus debesys, numatomas smarkokas vėjas. Gaivesnius orus atneš kitos savaitės pradžia.
Nuotrauka
Jovarai
Įkelta:
prieš 3 valandas
Kūrenimo sezonu jovariškius dusinantis smogas, regis, ir toliau vargins. Noras gyventi ekologiškiau ir įsirengti dujinį šildymą taip paprastai neįgyvendinamas – bendruomenės nariai turi patys susimokėti už trasos atvedimą, o preliminari 10 tūkst. eurų suma ne kiekvienam „įkandama“. Nors rajono valdžia pritaria gyventojų iniciatyvai šildytis ekologiškiau, teigiama, kad dujos – jau  praeities kuras. 
Nuotrauka
Sodra
Įkelta:
prieš 21 valanda
„Sodros“ informacijos centre prijungta 10 papildomų telefono linijų – tikimasi, kad tai sutrumpins klientų laukimo laiką. Jei kreipiatės telefonu, geriausia rinktis ne piko valandas – pataria specialistai. Vykstantiems į klientų aptarnavimo skyrius vis dar būtina išankstinė registracija – tai padeda užtikrinti gyventojų ir darbuotojų saugumą, valdyti srautus.
Nuotrauka
Skaudvilės tvenkinys
Įkelta:
2021-07-27
Liepos viduryje Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Klaipėdos skyriaus specialistams ištyrus Jūros upės, Draudenių ežero, Balskų, Keramikos, Skaudvilės tvenkinių vandenį pastarajame žarninių enterokokų skaičius viršija Lietuvos higienos normoje nustatytą dydį. Pakartotinis tyrimas parodė – maudytis ten saugu.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-27
„Sodra“ išsiuntė priminimus daugiau nei 300 tūkstančių savarankiškai dirbančių gyventojų, kuriems, pasibaigus karantinui, vėl atsirado prievolė kas mėnesį mokėti privalomojo sveikatos draudimo (PSD) įmokas. Sumokėję įmokas iki paskutinės einamojo mėnesio dienos, jie ir toliau galės nemokamai naudotis sveikatos priežiūros paslaugomis.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-26
Paaiškėjo, kas vadovaus naujai už verslo, turizmo plėtros skatinimą regione atsakingai VšĮ „Žaliasis regionas“. Tauragės rajono savivaldybės patalpose įsikursiančios viešosios įstaigos vadove tapo jurbarkietė Gaiva Mačiulaitienė – Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centro (TVIC) direktorė.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-26
Pirmadienį iki 15 val. Tauragėje lankosi Nacionalinis kraujo centras. Gyventojai kviečiami dovanoti kraujo.
Nuotrauka
savivaldybė
Įkelta:
2021-07-23
Tauragės rajono savivaldybės administracija informuoja, kad gyventojų priimamasis du kartus per savaitę dirbs ilgesnėmis darbo valandomis, antradieniais nuo 7.00-17.00 val., o trečiadieniais nuo 8.00-18.00 val. Kitomis darbo dienomis dirbs įprastai nuo 8.00 iki 17.00 val.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-23
Bijodami, kad reikės susimokėti, kai kurie žmonės atliekas veža ne į sąvartynus ar atliekų surinkimo aikšteles, o tiesiog į mišką ir taip teršia gamtą. Kai kurie jų sučiumpami, skiriamos baudos.  Ne visi žino, kad kai kurias atliekas galima pristatyti nemokamai. UAB Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro atliekų tvarkymo priežiūros vyr. specialistė Kristina Majienė „Tauragės žinioms“ sakė, kad kiekvienam gyventojui yra numatytas kiekis atliekų, kurias jis gali pristatyti nemokamai. Sudarytas ir nemokamai pristatomų atliekų sąrašas.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-23
Policija praneša apie antradienį iš kiemo Pilėnų gatvėje pavogtą betono pjaustyklę ,,K770“.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-22
Kūrenimo sezonu jovariškius dusinantis smogas, regis, ir toliau vargins. Noro įsirengti dujinį šildymą ir gyventi ekologiškiau taip paprastai įgyvendinti, atrodo, nepavyks. Su kokiais sunkumais susiduria prie dujotiekio savo namus prijungti svajojantys jovariškiai, kuo galėtų padėti savivaldybė ir ką apie tai mano rajono meras? Skaitykite „Tauragės žinių“ vedamajame.
Nuotrauka
Joniškės sodai
Įkelta:
2021-07-21
Joniškės soduose prie atliekų aikštelės įrengtos vaizdo stebėjimo kameros. Tikimasi, kad tai padės drausminti šioje vietoje neleistomis atliekomis atsikratančius asmenis.