„Youtube“ išgarsėjusį Justiną Mejerį netrukus matysime TV ekranuose
Įkelta:
2019-08-30
Nuotrauka
Aprašymas

Asmeninio Justino Mejerio albumo nuotrauka

,
Nuotrauka
Aprašymas

Asmeninio Justino Mejerio albumo nuotrauka

Tauragiškis 23-ejų Justinas Mejeris, kaip ir jo šokių partnerė Ieva, šokių aikštelėje sukasi nuo vaikystės, tačiau labiausiai išgarsėjo, kai „Youtube“ platformoje pasidalijo romantiško šokio, sukurto pagal atlikėjo Samo Smitho dainą „Dancing with a stranger“, vaizdo įrašu. Tobulą šokį pažiūrėjo daugiau nei 1 mln. žmonių, o šokėjai sulaukė kvietimų dalyvauti Amerikos ir Vokietijos talentų projektuose. Vis dėlto pirmąjį žingsnį į didžiąją sceną pora pasirinko žengti Lietuvoje – LNK televizijos projekto „Šokio revoliucija“ scenoje, kuris startuoja jau rugsėjo 1–ąją ir vadinamas inovatyviausiu televizijos istorijoje. Prieš pat prasidedant projektui – trumpas interviu su Justinu Mejeriu, šiuo metu poilsiaujančiu Amerikoje.

Kas tave išmokė šokti? Kada supratai, kad šokiai yra tavo gyvenimo aistra?

Visą gyvenimą mane treniravo „Spindulio“ vadovai Brigita ir Mindaugas Baniai. Jie išmokė ne tik laisvai judėti scenoje, bet ir davė daug gyvenimo pamokų! Jau paauglys būdamas supratau, kad šokiai yra mano gyvenimo aistra ir be jų neįsivaizdavau savo kasdienybės...

Kaip su Ieva tapote šokių partneriais? Ar jau seniai šokate kartu? O galbūt esate pora ir gyvenime?

Su Ieva į porą sustojome prieš gerą pusmetį. Viskas prasidėjo tada, kai man reikėjo pavaduoti jos partnerį ir sušokti renginyje... Nuo tada mūsų kelionė ir prasidėjo.

Nuotrauka

Ar esi dalyvavęs kokiuose nors šokių konkursuose, pelnęs apdovanojimų?

Esu tarptautinių varžybų finalininkas, Lietuvos reitinginių varžybų prizininkas, Lietuvos sportinių šokių čempionato bronzos medalio laimėtojas.

Vyrauja stereotipas, kad šokti – nevyriška. Ar esi su tuo susidūręs ar patyręs patyčių?

Normalu, kad patyčios egzistuoja, bet jei esi stiprus ir tiki tuo, ką darai, anksčiau ar vėliau išsikovoji savo vardą ir tave pradeda pripažinti. O žmonės, kurie kalba tau už nugaros, niekuomet nebus tavo priekyje, tai tik skatina tobulėti ir ambicingai judėti pirmyn.

Kiek laiko tenka skirti repeticijoms?

Būna dienų, kai su Ieva dirbame ir po 5 valandas su pertraukomis, bet įprastai 2–3 valandas per dieną.

Jūsų į „Youtube“ platformą įkeltas vaizdo įrašas sulaukė daugiau nei 1 mln. peržiūrų. Ar ilgai užtrukote, kol išmokote šį šokį? Kokius jausmus sukėlė toks populiarumas?

Jausmas nerealus, nes tikrai nesitikėjome... Choreografija nesudėtinga, filmavimas neprofesionalus ir viskas atlikta labai neplanuotai. Žmonėms, matyt, ne tai svarbiausia.

Ar šį šokį sukūrėte patys?

Taip, šokį kūrėme patys ir sukūrėme ganėtinai greitai, per dvi valandas (juokiasi). Buvome įkvėpti ir kūrybingi.

Kodėl nusprendėte šokiu pasidalyti „Youtube“ platformoje?

Unikalu, norėjome būti pirmieji lietuviai su tokiu turiniu Youtubėje.

– Ar panašių vaizdo įrašų ketinate kurti ir ateityje? Kokie jūsų ateities planai?

– Tikrai ketiname kelti daugiau vaizdo įrašų į Youtubę. O laikui bėgant pradėsime kurti vaizdo įrašus, kuriuose mokysime kitus šokti jau sušoktas mūsų choreografijas.

Kas yra tavo palaikymo komanda?

Didžiausią palaikymą jaučiu iš savo šeimos, vadovų ir komandos narių. Be jų nežinau, ar galėčiau didžiuotis savo dabartiniais rezultatais.

Koks jausmas, kai gauni kvietimų dalyvauti Amerikos ar Vokietijos talentų konkursuose?

Išties didelis įvertinimas ir skatinimas daryti dar daugiau ir dirbti dar sunkiau.

Kodėl vis dėlto nusprendėte jų atsakyti ir dalyvauti „Šokio revoliucijoje“?

Tai buvo labai spontaniškas sprendimas. Tuo labiau vasarą išnaudoti produktyviai yra daugelio tikslas. O kiti projektai gali ir palaukti šiek tiek.

Ar dabar, artėjant konkursui, repetuojate dar daugiau? Ar turite trenerį? Kaip nusiteikę pradedate konkursą?

Tikrai dirbame sunkiai ir stengiamės išeiti iš komforto zonos. Negailime savęs ir atiduodame paskutines jėgas, kad išgautume maksimaliai geriausią variantą. Choreografijas „Šokio revoliucijai“ kuriame patys, o konsultuojamės pas vieną geriausių choreografų Lietuvoje Marijaną Staniulėną.

Nuotrauka
a
Įkelta:
prieš 1 valanda
Antroje savaitės pusėje išsilaikys šilti orai, tačiau danguje vis dažniau pasirodys lietaus debesys, numatomas smarkokas vėjas. Gaivesnius orus atneš kitos savaitės pradžia.
Nuotrauka
Jovarai
Įkelta:
prieš 3 valandas
Kūrenimo sezonu jovariškius dusinantis smogas, regis, ir toliau vargins. Noras gyventi ekologiškiau ir įsirengti dujinį šildymą taip paprastai neįgyvendinamas – bendruomenės nariai turi patys susimokėti už trasos atvedimą, o preliminari 10 tūkst. eurų suma ne kiekvienam „įkandama“. Nors rajono valdžia pritaria gyventojų iniciatyvai šildytis ekologiškiau, teigiama, kad dujos – jau  praeities kuras. 
Nuotrauka
Sodra
Įkelta:
prieš 21 valanda
„Sodros“ informacijos centre prijungta 10 papildomų telefono linijų – tikimasi, kad tai sutrumpins klientų laukimo laiką. Jei kreipiatės telefonu, geriausia rinktis ne piko valandas – pataria specialistai. Vykstantiems į klientų aptarnavimo skyrius vis dar būtina išankstinė registracija – tai padeda užtikrinti gyventojų ir darbuotojų saugumą, valdyti srautus.
Nuotrauka
Skaudvilės tvenkinys
Įkelta:
2021-07-27
Liepos viduryje Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Klaipėdos skyriaus specialistams ištyrus Jūros upės, Draudenių ežero, Balskų, Keramikos, Skaudvilės tvenkinių vandenį pastarajame žarninių enterokokų skaičius viršija Lietuvos higienos normoje nustatytą dydį. Pakartotinis tyrimas parodė – maudytis ten saugu.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-27
„Sodra“ išsiuntė priminimus daugiau nei 300 tūkstančių savarankiškai dirbančių gyventojų, kuriems, pasibaigus karantinui, vėl atsirado prievolė kas mėnesį mokėti privalomojo sveikatos draudimo (PSD) įmokas. Sumokėję įmokas iki paskutinės einamojo mėnesio dienos, jie ir toliau galės nemokamai naudotis sveikatos priežiūros paslaugomis.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-26
Paaiškėjo, kas vadovaus naujai už verslo, turizmo plėtros skatinimą regione atsakingai VšĮ „Žaliasis regionas“. Tauragės rajono savivaldybės patalpose įsikursiančios viešosios įstaigos vadove tapo jurbarkietė Gaiva Mačiulaitienė – Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centro (TVIC) direktorė.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-26
Pirmadienį iki 15 val. Tauragėje lankosi Nacionalinis kraujo centras. Gyventojai kviečiami dovanoti kraujo.
Nuotrauka
savivaldybė
Įkelta:
2021-07-23
Tauragės rajono savivaldybės administracija informuoja, kad gyventojų priimamasis du kartus per savaitę dirbs ilgesnėmis darbo valandomis, antradieniais nuo 7.00-17.00 val., o trečiadieniais nuo 8.00-18.00 val. Kitomis darbo dienomis dirbs įprastai nuo 8.00 iki 17.00 val.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-23
Bijodami, kad reikės susimokėti, kai kurie žmonės atliekas veža ne į sąvartynus ar atliekų surinkimo aikšteles, o tiesiog į mišką ir taip teršia gamtą. Kai kurie jų sučiumpami, skiriamos baudos.  Ne visi žino, kad kai kurias atliekas galima pristatyti nemokamai. UAB Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro atliekų tvarkymo priežiūros vyr. specialistė Kristina Majienė „Tauragės žinioms“ sakė, kad kiekvienam gyventojui yra numatytas kiekis atliekų, kurias jis gali pristatyti nemokamai. Sudarytas ir nemokamai pristatomų atliekų sąrašas.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-23
Policija praneša apie antradienį iš kiemo Pilėnų gatvėje pavogtą betono pjaustyklę ,,K770“.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-22
Kūrenimo sezonu jovariškius dusinantis smogas, regis, ir toliau vargins. Noro įsirengti dujinį šildymą ir gyventi ekologiškiau taip paprastai įgyvendinti, atrodo, nepavyks. Su kokiais sunkumais susiduria prie dujotiekio savo namus prijungti svajojantys jovariškiai, kuo galėtų padėti savivaldybė ir ką apie tai mano rajono meras? Skaitykite „Tauragės žinių“ vedamajame.
Nuotrauka
Joniškės sodai
Įkelta:
2021-07-21
Joniškės soduose prie atliekų aikštelės įrengtos vaizdo stebėjimo kameros. Tikimasi, kad tai padės drausminti šioje vietoje neleistomis atliekomis atsikratančius asmenis.