„Siaubo kambarys“ persikėlė į Tauragės viešbučio rūsį
Įkelta:
2018-10-30
Nuotrauka
,
Nuotrauka

Visoje Lietuvoje išgarsėjęs Dauglaukio „Siaubo kambarys“ keičia lokaciją. Tūkstančius žmonių pritraukiantis dviejų dienų renginys šiemet įsikurs Tauragės viešbučio rūsyje. Kaip „Tauragės žinioms“ teigė projekto organizatorius Vidas Metrikis, įrengti „Siaubo kambarį“ mieste pageidavo lankytojai. Esą taip bus patogiau nepilnamečiams, neturintiems galimybių nuvažiuoti į užmiestį.

Patogesnė vieta

Kasmetinį spalio pabaigos siaubo renginį organizuoja Diana Metrikytė, Gabrielė Jasaitytė ir Vidas Metrikis. Tauragiškiai teigia, kad ši jų iniciatyva plečiasi ir kasmet sulaukia vis didesnio susidomėjimo. V. Metrikio teigimu, šiemet jis atliko privalomąją karo tarnybą, todėl laisvo laiko beveik neturėjo. Vyras teigia, kad galvoje sukosi mintys, jog šiemet „Siaubo kambario“ surengti nepavyks, tačiau jas išblaškė nuolatinių lankytojų klausimai ir žinutės.

– Mums rašo ir skambina žmonės, teiraujasi, ar bus šiemet „Siaubo kambarys“. Bus, tik dar negaliu atsakyti, koks. Tikriausiai į šių metų renginį sudėsime viską, kas buvo geriausia per visus sezonus, – pasakojo V. Metrikis.

Pašnekovas teigė, jog persikelti iš Dauglaukio kultūros rūmų į Tauragę planavo jau seniai. Tačiau vis nerasdavo tam tinkamų patalpų. Idėją rengti „Siaubo kambarį“ viešbučio rūsyje pasiūlė naktinio klubo savininkas Šarūnas Paulikas.

Pasitarus su viešbučio savininku, buvo nuspręsta atverti visą rūsį su paslaptingais jo koridoriais. Kaip teigė V. Metrikis, ši vieta turi paslaptingą aurą, net nesumontavus visų iki tol naudotų dekoracijų.

Svarbiausia šių metų renginio organizatorių siunčiama žinia – „Siaubo kambarys“ bus prieinamas visiems žmonėms, miesto centre – strategiškai patogioje vietoje.

– Anksčiau vaikai ir jaunimas negalėdavo atvykti be suaugusiųjų. Jau seniai planavome sudaryti sąlygas apsilankyti visiems, – teigė V. Metrikis.

Skatina turizmą

„Siaubo kambarį“ pastaraisiais metais per keletą dienų aplanko daugiau nei 1 000 žmonių. Negąsdina lankytojų nei rudeniškos oro sąlygos, nei susidarančios eilės prie įėjimo. 

Žinia apie „Siaubo kambario“ projektą pasklido po visą Lietuvą. Turistų grupės atvažiuoja iš Klaipėdos, Palangos, Kauno ir aplinkinių rajonų. Apsilankę Dauglaukyje, svečiai teiraujasi ir apie kitas lankytinas vietas Tauragėje. Ši pramoga trunka vos 10 minučių, tad turistai nori sužinoti daugiau apie visą kraštą. Kartais domisi, ar čia yra viešbučių, kitokių pramogų.

Kaip ir kiekvienais metais, ne tik sukurti išskirtinę aplinką, bet ir padėti paties renginio metu pasitelkiama daugiau nei 15 žmonių komanda. V. Metrikio teigimu, savanorių netrūksta, vyras pripažino, kad jų atsirado tiek daug, kad net ne visus juos galįs priimti.

Geriausi efektai

Praėjusiai metais „Siaubo kambaryje“  veikė įranga, suteikianti įvairių pojūčių: garsą, vėją, šilumą, šaltį. Dauglaukio kultūros namai pasikeitė neatpažįstamai: buvo nukabinti šviestuvai, užtamsinti langai, išnešti kilimai, išimtos durys. Pirmame ir antrame aukštuose buvo įrengti baimės kambariai, naudojant specialiuosius efektus: lazerius, anglies dioksido patrankas, lankytojus „atakavo“  šalto ir šilto oro gūsiai.

– Procesas dar tik prasidėjo, o tikslios vizijos dar neturime. Dabar tariamės su tiekėjais dėl efektų, – šią savaitę „Tauragės žinioms“ teigė V. Metrikis.

Naktinio klubo vadovo Š. Pauliko teigimu, šiemet nebereiks lankytojams laukti eilėse ir šalti. Kelias į „Siaubo kambarį“ eis per muzikos klubo „Rūsys“ patalpas. Čia visi galės išgerti arbatos ar kavos, jaukiai pasitikti paruoštą adrenalino dozę.

„Siaubo kambarys“ šiemet veiks spalio 30–31 dienomis, nuo 17 iki 23 valandos. Įėjimo mokestis – 4 eurai. Trečiadienį po jo uždarymo „Rūsyje“ rengiamas specialiųjų efektų kupinas vakarėlis. Į renginį bus įleidžiami tik pilnamečiai asmenys.  

Nuotrauka
malkos
Įkelta:
prieš 11 valandų
Prasidėjo paskutinis vasaros mėnuo, šildymo sezonas – vis artyn. Tačiau vos pagalvojus apie jį dažną ima siaubas: gyventi šiltai ir pigiai, ko gero, nebepavyks niekam: sparčiai brangsta malkos ir kitoks biokuras, nuosavus namus besišildantiems elektra naujienos irgi nekokios, kadangi elektros kainos taip pat kopia į viršų. Nėra kuo džiaugtis ir besišildantiems centralizuotai: Tauragės šilumos tinklų direktoriaus Audriaus Arcišausko prognozės – niūrios.
Nuotrauka
ukis
Įkelta:
prieš 1 dieną
Jaunai  26-erių Roko ir 25-erių Ingridos Macaičių šeimai, gyvenančiai ir ūkininkaujančiai  Skaudvilės seniūnijos Giržadų kaime, kaimas ir ūkio darbai nesvetimi – abiejų tėvai ūkininkai. Darbo jie nebijo – sunkus šeimos darbas apdovanojimuose „Metų ūkis“ įvertintas  jau antrą kartą, šįkart jie pripažinti geriausiais.
Nuotrauka
miskasodis
Įkelta:
2022-08-12
Dideliais žingsniais vienu švariausių ir tvariausių regionų siekianti tapti Tauragė imasi dar vienos iniciatyvos – kartu su VšĮ „Myliu mišką“ ruošiasi pasodinti mišką ten, kur šiandien plyti pieva. Kad tikslas būtų įgyvendintas, prie iniciatyvos kviečiami prisidėti visi rajono gyventojai: jau šiandien tai padaryti galima įsigijus sodinukų, kuriuos spalio mėn. bus siūloma sodinti kartu.
Nuotrauka
anonsas
Įkelta:
2022-08-11
Po nelaimės Panevėžyje, kai įvyko „Ekrano“ užtvankos avarija ir lūžo užtvankos šliuzas, aiškėja, kodėl įvyko nelaimė, – paseno metalas. Įvykis atvėrė seniai žiojinčią žaizdą – nemaža dalis užtvankų Lietuvoje neprižiūrimos arba pernelyg pasenusios. Kaip sako iš Tauragės kilęs hidrologas Kęstutis Šetkus, kai kurioms užtvankoms nebeatliekant funkcijų reikėtų pagalvoti apie jų demontavimą. Jis mano, kad diskusiją dėl demontavimo vertėtų pradėti ir dėl Tauragės mieste esančios užtvankos. Itin didelį nerimą jam kelia ir Balskų užtvanka. Jeigu griūtų ši, pasekmės būtų kur kas skaudesnės nei įvykus Tauragės miesto užtvankos avarijai, sako jis. Išsamiau apie Tauragės rajono užtvankas ir jų bėdas – „Tauragės žinių“ vedamajame.
Nuotrauka
saskrydis
Įkelta:
2022-08-11
Ariogaloje, Dubysos slėnyje, 32-ą kartą į sąskrydį „Su Lietuva širdy“ šeštadienį buvo susirinkę tremtiniai, politiniai kaliniai ir laisvės kovų dalyviai. Sąskrydžio metu priimta rezoliucija, išreiškianti palaikymą kariaujančiai Ukrainai ir raginanti griežtinti sankcijas Rusijai. Kaip visada, sąskrydyje dalyvavo ir būrys tauragiškių bei choras „Tremtinys“ vadovaujamas Romualdo Eičo. 
Nuotrauka
vaistinele
Įkelta:
2022-08-11
2023 m. sausio 1 d. įsigalios kelis kartus atidėliotas reikalavimas šalies vairuotojams turėti automobiliuose naujos komplektacijos pirmosios pagalbos rinkinius. Iki šio termino likus keliems mėnesiams, vaistininkai ragina neatidėlioti vaistinėlės įsigijimo paskutinei akimirkai ir primena, kokios priemonės būtinai turi joje būti ir kokiu atitikties ženklu jos turi būti paženklintos.
Nuotrauka
turizmas
Įkelta:
2022-08-09
Savarankiškai keliaujantys turistai pažintį su nauja teritorija pradeda turizmo informacijos centruose. Mūsų gimtajame mieste šis centras perkeltas į autobusų stotį. Būtent čia iš Pilies perkeltas turistų į Tauragės kraštą pritraukimu nuo kovo mėnesio besirūpinančiai VšĮ „Žaliasis regionas“ priklausantis Turizmo informacijos centras. Šios funkcijos perimtos iš Tauragės krašto muziejaus „Santaka“. Nors intensyviai šioje srityje dirbama tik keturis mėnesius, turizmo vadybininkė jau vardija pirmuosius darbo rezultatus. 
Nuotrauka
Asociatyvi freepik.com nuotrauka
Įkelta:
2022-08-08
​​​​​​​Mažėjant mokytojų skaičiui stengiamasi jų pritraukti į šalies mokyklas. Valstybės skiriama parama naudojasi ir Tauragės rajono savivaldybė. Šiuo metu Tauragėje ieškoma 8 mokytojų.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-08-06
​​​​​​​Vakar minėtos Žygaičių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus parapijos 160-osios įkūrimo metinės. Ta proga aukotose šv. Mišiose dalyvavo ir Lietuvos Respublikos Prezidentas  Gitanas Nausėda su savo tėvu ir žmona Diana.
Nuotrauka
Įkelta:
2022-08-05
Šį sekmadienį – išskirtinis renginys prie Draudenių ežero. Vyks vidutinio nuotolio Lietuvos triatlono taurės etapas. Renginys turėjo vykti Skaudvilėje, tačiau dėl Skaudvilės užtvankkos vandens nuleidimo ir dėl žuvitakio įrengimo darbų, perkeltas į Draudenius. Dėl varžybų Žygaičių seniūnijoje nuo 9 iki 14 val. bus ribojamas eismas. Visų Žygaičių krašto gyventojų ir ūkininkų prašoma supratimo, atidumo ir kantrybės.
Nuotrauka
sachmatai
Įkelta:
2022-08-05
Šachmatininkės seserys Grikšaitės Plungės rajone, Plateliuose, surengtame tarptautiniame turnyre iškovojo prizines vietas. Ieva buvo antra tarp merginų jaunimo grupėje. Eglė – trečia tarp moterų suaugusiųjų grupėje. Ji ruošiasi Europos šachmatų turnyrui.
Nuotrauka
anonsas
Įkelta:
2022-08-04
Prasidėjo paskutinis vasaros mėnuo, šildymo sezonas – vis artyn. Tačiau vos pagalvojus apie jį dažną ima siaubas: gyventi šiltai ir pigiai, ko gero, nebepavyks niekam: sparčiai brangsta malkos ir kitoks biokuras, nuosavus namus besišildantiems elektra naujienos irgi nekokios, kadangi elektros kainos taip pat kopia į viršų. Nėra kuo džiaugtis ir besišildantiems centralizuotai: Tauragės šilumos tinklų direktoriaus Audriaus Arcišausko prognozės – niūrios. Išsamiau apie artėjančio šildymo sezono iššūkius – laikraščio vedamajame.
Nuotrauka
sam
Įkelta:
2022-08-04
Sveikatos apsaugos ministerija informuoja, kad trečiadienį Nacionalinėje visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijoje (NVSPL) patvirtintas pirmasis Lietuvoje beždžionių raupų atvejis asmeniui, priklausančiam 40–49 m. amžiaus grupei.
Nuotrauka
ligoniu kasa
Įkelta:
2022-08-03
Siuntimas pas gydytoją specialistą yra svarbus ir, rodos, daugumai žmonių aiškus dalykas. Visgi ligonių kasų specialistai pastebi, kad neretai gyventojai nežino, jog kai kuriais atvejais norint gauti Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis apmokamas gydytojų specialistų paslaugas siuntimo nė nereikia.
Nuotrauka
gatves
Įkelta:
2022-08-03
Tauragės rajono savivaldybės administracija liepos mėnesį pasirašė sutartis dėl 5 Tauragės rajono gatvių asfaltavimo darbų. Šią vasarą asfaltavimo darbai bus vykdomi Batakių mstl. Mokyklos, Lauksargių k. Klevų, Šidagių k. Molio, Skaudvilės m. Taikos ir Aukštupių k. Vingio gatvėse.
Nuotrauka
ideja tauragei
Įkelta:
2022-08-02
Šiandien Tauragės savivaldybėje pasveikinti „Idėjos Tauragei“ dalyvaujamojo biudžeto projektų laimėtojų atstovai. Jiems įteikti diplomai. Kaip ir skelbta, trijose kategorijose išrinkta po vieną projektą.
Nuotrauka
aplinkeliis
Įkelta:
2022-08-02
Per pastarąsias dvi savaites Tauragės savivaldybė pranešė apie trijų didelės vertės infrastruktūros projektų įgyvendinimo pradžią – pasirašyta sutartis dėl tauragiškių keiksnojamos Gedimino gatvės asfaltavimo, startuos aplinkkelio tiesimo darbai, o į Dacijonus bus tiesiamas pėsčiųjų ir dviračių takas. Daugiausia lėšų pareikalaus ir ne vienerius metus  truks viso 15 kilometrų Tauragės aplinkkelio tiesimas. Pasak rajono mero Dovydo Kaminsko, jau vien pirmasis šio grandiozinio projekto etapas yra vienas didžiausių viešųjų investicijų projektų Tauragėje nuo Nepriklausomybės atgavimo. 
Nuotrauka
kirpykla
Įkelta:
2022-08-02
Visi verslai nuolat brangina savo paslaugas, ir tai nenuostabu – ir medžiagų, ir elektros, ir nuomos kainos nuolat kyla. Ne išimtis – ir grožio salonai. Ekonomistų teigimu, nebus nieko keisto, jeigu paslaugos per šiuos metus brangs du ir daugiau kartų – tam yra aiškių priežasčių.