Savivaldybės Buhalterijos skyriui ieškoma naujo vedėjo
Įkelta:
2011-10-20
Nuotrauka
Aprašymas
"Tauragės žinių" archyvo nuotrauka

Darbą šių metų vasarį palikus ilgametei Tauragės rajono savivaldybės Centralizuotos buhalterijos skyriaus vedėjai Zinai Dedūrienei, šioms pareigoms eiti skelbiamas naujas konkursas. Laikinai vadovauti Buhalterijos skyriui paskirta Ona Bartulienė. Skyriaus vedėjos atleidimo aplinkybės sudomino Specialiųjų tyrimų tarnybą.

Reikalavimai nedideli, darbas atsakingas

Reikalavimai naujajam savivaldybės Centralizuotos buhalterijos skyriaus vedėjui paprastučiai – turėti aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą socialinių mokslų studijų srities ekonomikos, vadybos ir verslo administravimo krypties bakalauro kvalifikacinį laipsnį ir ne mažesnę nei trejų metų darbo patirtį buhalterinės apskaitos srityje. Tačiau šias pareigas eisiančio valstybės tarnautojo funkcijos – ypač atsakingos: planuoti skyriaus veiklą, užtikrinti darbuotojų darbo drausmę, vertinti jų darbą, teikti siūlymus savivaldybės administracijos direktoriui, organizuoti savivaldybės administracijos finansinių išteklių valdymą ir naudojimą, rajono administracijos biudžeto sudarymą, savivaldybės turto, Europos Sąjungos struktūrinių fondų programų ir kitų šaltinių tikslinių lėšų apskaitą, užtikrinti savivaldybės sąskaitų bankuose tvarkymą, kontroliuoti pinigų srautus, teikti siūlymus rengiant rajono biudžetą, inicijuoti viešuosius pirkimus, atstovauti teisėtvarkos institucijoms, nagrinėti gyventojų skundus, atsakyti į juos ir atlikti dar daugybę darbų.

Tikina, kad nesusipyko

Pasak savivaldybės administracijos direktoriaus Algirdo Mosėjaus, kol kas į šias pareigas pretendentė viena – pakaitinė skyriaus vedėja O. Bartulienė.

– Taip, ji dalyvaus konkurse, ar yra daugiau kandidatų, nežinau, – „Tauragės žinioms“ sakė A. Mosėjus.

Algirdo Mosėjaus teigimu, ankstesnioji Buhalterijos skyriaus vedėja Z. Dedūrienė iš darbo pati pasiprašė atleidžiama. Ji jau buvo sulaukusi pensinio amžiaus. Paklaustas, gal susipyko su buvusia pavaldine, todėl paprašė jos palikti darbo vietą, A. Mosėjus patikino, kad jokių pykčių nebuvo.

– Nesusipykom, jei būtume susipykę, jokių išmokų nebūtume mokėję, – A. Mosėjaus teigimu, vos prieš mėnesį buvo išspręstas konfliktas su Specialiųjų tyrimų tarnyba dėl to, kad, prokurorų nuomone, Z. Dedūrienei išeinant iš darbo jai buvo išmokėta per daug.

STT: galutinį žodį tars teismas

Savivaldybės Juridinio ir personalo skyriaus duomenimis, Z. Dedūrienei buvo išmokėta išeitinė kompensacija už keturis mėnesius, ji dar esą buvo paskatinta. Tai užkliuvo Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT).

Kaip „Tauragės žinias“ informavo Specialiųjų tyrimų tarnybos Klaipėdos valdybos Korupcijos prevencijos poskyrio vadovas Leonas Barišauskas, taškas Z. Dedūrienės išmokų byloje dar nepadėtas.

– Ginant viešąjį interesą, medžiaga su prašymupanaikintineteisėtus Tauragės rajono savivaldybėsadministraciniusteisės aktus ir grąžinti išmokėtas lėšas per Klaipėdos apygardos prokuratūrą šių metų birželį buvo perduota Klaipėdos apygardos administraciniam teismui. Atsakovai šioje byloje buvo Tauragės rajono savivaldybė ir Zina Dedūrienė, – sakė L. Barišauskas.

Pasak L. Barišausko, jeigu teismas nustatys, kad Tauragės rajono savivaldybės tarnautojų veiksmuose, dėl kurių buvo išmokėtos neteisėtos išmokos, buvo nusikalstamos veikos požymių(piktnaudžiavimo, dokumentų klastojimo, tarnybos įgaliojimų viršijimo), tyrimas bus atnaujintas.

Kada paaiškės nugalėtojas, neaišku

Kada tiksliai vyks konkursas į savivaldybės Centralizuotos buhalterijos skyriaus vedėjo pareigas, savivaldybės Juridinis ir personalo skyrius informacijos pateikti negalėjo. Konkursas būtinai turi būti surengtas penktadienį, tačiau kurį, kol kas neaišku.

Susisiekti su Z. Dedūriene„Tauragės žinioms“ nepavyko.

Nuotrauka
Tarp egz
Įkelta:
prieš 9 valandas
Šių metų tarpinių patikrinimų sesija bus laikoma pilotine, vienuoliktokų šiemet pasiekti rezultatai bus neprivalomi ir tik jų pačių pageidavimu galės būti įskaityti į galutinį valstybinio brandos egzamino vertinimą. Likusieji trys tarpiniai vyks – į juos galės ateiti norintieji mokiniai. Apie tai šiandien pranešė švietimo, mokslo ir sporto ministras Gintautas Jakštas.
Nuotrauka
Defibliristorius
Įkelta:
prieš 1 dieną
Siekiant užtikrinti, kad kritinių sveikatos sutrikimų atvejais kaip galima greičiau ir kokybiškiau būtų suteikiama pirmoji medicinos pagalba, Tauragės rajono savivaldybė įsigijo 16 automatinių defibriliatorių, kurie įrengti ugdymo įstaigose.
Nuotrauka
Namai
Tauragės rajono savivaldybės nuotraukos
Įkelta:
prieš 1 dieną
Vakar atidaryti bendruomeniniai vaikų globos namai, esantys Veterinarijos g. 10. Čia vaikams sukurta gyvenimui šeimoje artima aplinka – jie turi savo kambarius, kuriuose gyvena po du vaikus. Artimesniam bendravimui naujųjų namų gyventojai gali susirinkti į svetainę kurioje yra televizorius, minkštasuoliai, laisvalaikiui skirti žaidimai.
Nuotrauka
smurtas
Tauragės apskrities policijos feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2024-04-10
Nacionalinis informacijos apie seksualinį smurtą centras kartu su Socialinės apsaugos ir darbo ministerija balandžio mėnesį skelbia seksualinio smurto prevencijos mėnesiu, kurio metu siekiama atkreipti dėmesį į seksualinio pobūdžio nusikaltimus ir kviečiama nebijoti kreiptis pagalbos. 77 proc. Lietuvos gyventojų yra patyrę seksualinį priekabiavimą. Seksualinę prievartą be išžaginimo išgyveno beveik kas antras Lietuvos gyventojas, rodo 2023 m. atliktas tyrimas.* Deja, tai vis dar yra latentiniai nusikaltimai, apie kuriuos neretai nutylima dėl baimės, gėdos, streso, stigmos ir aukų kaltinimo. 
Nuotrauka
rinkimai
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2024-04-09
Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) balandžio 9 d. priėmė sprendimus registruoti likusius 5 kandidatus dalyvauti gegužę vyksiančiuose Respublikos Prezidento rinkimuose. Antradienį sprendimai priimti dėl Giedrimo Jeglinsko, Andriaus Mazuronio, Eduardo Vaitkaus, Igno Vėgėlės ir Remigijaus Žemaitaičio. Jie visi įregistruoti kandidatais šiuose rinkimuose.
Nuotrauka
pratybos
Įkelta:
2024-04-09
Balandžio 11–12 d. Lietuvos kariuomenės Lietuvos didžiojo etmono Jono Karolio Chodkevičiaus pėstininkų brigados „Žemaitija“ Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio pėstininkų bataliono (toliau – LDKK PB) padaliniai vykdys orientacinį žygį Tauragės ir Jurbarko savivaldybėms priklausančiose teritorijose.
Nuotrauka
dega
Įkelta:
2024-04-05
Įsivyraujant sausiems ir šiltiems orams, daugėja iškvietimų į gaisrus atvirose teritorijose, kuriose dega sausa pernykštė žolė, miško paklotė.  Siekiant sumažinti jų kiekį, buvo vykdoma gaisrų prevencijos akcija „Nedegink žolės“.
Nuotrauka
skaudvile
Įkelta:
2024-04-05
Balandžio 4 d. vyko respublikinis seminaras “Atnaujinto ugdymo turinio praktiniai aspektai, patirtys ir sėkmės“. Susitikimo pradžioje visus pasveikino centro direktorius Rolandas Beišys, pakvietė pedagogus atsakingai pažvelgti į aktualias temas ir pasisemti kuo daugiau žinių bei praktinės patirties dirbant su mokiniais.
Nuotrauka
nzt
Įkelta:
2024-04-02
Siekdama padidinti Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) paslaugų prieinamumą, nuo 2024 m. balandžio 2 d. NŽT atnaujina asmenų aptarnavimą rajonuose, buvusiose NŽT patalpose. Gyventojai gyvai bus priimami kiekvieną antradienį 46-iuose padaliniuose.
Nuotrauka
siuksles
Įkelta:
2024-04-02
Informuojame, kad 2024 metų balandžio 6, 13, 20; gegužės 4, 11, 18; rugsėjo 7, 14, 21; spalio 5, 12, 19 dienomis, UAB „Ekonovus“ Tauragės rajono savivaldybės seniūnijose vykdys didžiųjų atliekų (seni baldai, čiužiniai, kilimai, langų rėmai, durys, dviračiai, vežimėliai) buityje susidarančių pavojingų atliekų (t. y., baterijos, akumuliatoriai, buitinės chemijos produktų, dažų, lakų, skiediklių atliekos, cheminėmis medžiagomis užteršta pakuotė, tepalų filtrai, panaudoti tepalai ir kitos naftos produktų atliekos, dienos šviesos lempos ir kitos atliekos, kuriose yra gyvsidabrio) bei elektros ir elektroninės įrangos atliekų surinkimą apvažiavimo būdu.
Nuotrauka
tesimas
Įkelta:
2024-03-28
Artėjant Šv. Velykoms Tauragės apylinkės teismo kolektyvas prisijungė prie Tauragės Carito  2024 m. kovo 14 d. – 2024 m. kovo 22 d. organizuotos iniciatyvos „Pasidalinimo krepšelis“. Akcijos metu darbuotojai dalinosi ilgo galiojimo maisto produktais su vargstančiais. Nepamiršti buvo ir mažieji. Pasirūpinta, kad ir jie pajustų saldesnį Šv. Velykų stalą bei galėtų pasmaližiauti saldumynais.
Nuotrauka
rotary
Linos Buchlickajos nuotraukos
Įkelta:
2024-03-26
Šeštadienį, Tauragėje vyko vienas svarbiausių Rotary Lithuania D1462 Apygardos renginių - Asamblėja ir Išrinktųjų prezidentų bei jų komandų mokymai. Jų tikslas uždegti, motyvuoti bendruomenę drauge kurti prasmingus pokyčius ir visapusiškai augti!
Nuotrauka
aikštynas
Įkelta:
2024-03-26
Prasidėjo dvi savaites truksiantis balsavimas už labiausiai patikusias dalyvaujamojo biudžeto idėjas, skirtas gyvenamajai aplinkai ir viešajai infrastruktūrai gerinti ir kurti. Susipažinti su projektais ir atiduoti savo balsus už labiausiai patikusias idėjas gyventojai galės iki balandžio 8 dienos, internetinėje svetainėje.
Nuotrauka
Nuotrauka
Įkelta:
2024-03-25
Kovo 29 d. penktadienį nuo 11 iki 16 valandos prie Tauragės pilies bus renkama parama Ukrainos kariams .
Nuotrauka
a
Įkelta:
2024-03-21
Žvelgdami į mums artimus senjorus – tėvus ar senelius – neretai pamirštame, kad ir jie kažkada buvo jauni, ištroškę nuotykių ir kupini svajonių, o šiandien daugelį patirtų istorijų tyliai saugoja savo prisiminimuose. Pokalbiai tarp skirtingų kartų gali leisti geriau pažinti vieni kitus bei atrasti, kad su brandaus amžiaus žmonėmis, kiekvienas iš mūsų turi daugiau bendrumų nei skirtumų.
Nuotrauka
šiluma
Įkelta:
2024-03-21
Kaip informuoja Tauragės šilumos tinklai, šilumos kaina Tauragėje kovo mėnesį išliko žemesnė už vidutinę šilumos kainą Lietuvoje. Tauragės šilumos tinklų vartotojams kovo mėnesį taikoma 6,70 ct/kWh (be PVM) kaina. 2023 metais Tauragės šilumos tinklų vartotojams kovo mėnesį taikyta 8,12 ct/kWh (be PVM) kaina, 2022 m. – 5,90 ct/kWh (be PVM).
Nuotrauka
Pratybos
Tauragės rajono savivaldybės nuotrauka
Įkelta:
2024-03-20
Kaip informuoja Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-ioji rinktinė, kovo 23–24 dienomis Sakalinės miškuose (Jūravos girininkija) planuojamos sprogdinimo darbų pratybos.
Nuotrauka
sodra
„Sodros“ nuotrauka
Įkelta:
2024-03-19
Įprastai savarankiškai dirbantys gyventojai, kurie nedirba dar ir samdomo darbo ir nėra draudžiami sveikatos draudimu valstybės lėšomis, kiekvieną mėnesį turi sumokėti minimalią privalomojo sveikatos draudimo (PSD) įmoką – 6,98 proc. nuo minimalios mėnesio algos (MMA). To reikia tam, kad prireikus žmonės galėtų pasinaudoti sveikatos priežiūros paslaugomis, gauti kompensuojamuosius vaistus ir kitas paslaugas.