Tauragės žinios logotipas
Skolą savivaldybei sumokėjo, planų neatskleidžia

Skolą savivaldybei sumokėjo, planų neatskleidžia

Daug ginčų, teisinių procesų sukėlęs Tauragės senojo stadiono ir VšĮ „Tauragės futbolas“ skolos savivaldybei klausimas netikėtai buvo išspręstas – skola savivaldybei buvo sumokėta, tad ir šią savaitę rajono savivaldybės tarybai pateiktas sprendimo dėl turto parėmimo klausimas iš darbotvarkės išbrauktas. Tačiau apie savo planus „Tauragės futbolas“ nutyli – su žurnalistais bendrauti atsisakė.

Skolą sugrąžino

Tauragės rajono savivaldybės taryba trečiadienį posėdyje turėjo svarstyti senojo futbolo stadiono V. Kudirkos gatvėje perėmimo klausimą. Po nepavykusių varžytynių, vykdydama visas įstatymuose numatytas procedūras, taryba antrą kartą turėjo spręsti – ar perimti stadioną iš antstolių, taip padengiant VšĮ „Tauragės futbolas“ turėtą skolą.

Tačiau, kaip „Tauragės žinias“ informavo savivaldybės administracijos direktorė Gintarė Rakauskienė, sausio 13 d. sulaukta pranešimo iš antstolės, kad kiek daugiau nei 83 tūkst. Eur skola buvo sumokėta, todėl skolos išieškojimo procedūros nutrauktos.

– Savivaldybės tikslas buvo atgauti skolą, tas ir atlikta, todėl šios lėšos bus grąžintos į biudžetą ir bus panaudotos Tauragės rajono gyventojų poreikiams užtikrinti. O Tauragės rajono savivaldybė ir toliau lieka VšĮ „Tauragės futbolas“ dalininkė, – teigė administracijos direktorė.

Vykdė išieškojimą

Kaip teigė G. Rakauskienė, Tauragės rajono savivaldybės taryba 2021 m. vasario 10 d. nutraukė skolos grąžinimo sutartį su VšĮ ,,Tauragės futbolas“. Po to savivaldybės administracija kreipėsi į Tauragės rajono 2-ąjį notarų biurą dėl vykdomojo įrašo pagal sutartinę hipoteką dėl skolos grąžinimo išdavimo. Išduotas vykdomasis įrašas buvo nukreiptas vykdyti antstolių Aleksandro Selezniovo ir Santos Selezniovienės kontorai.

Savivaldybės tikslas buvo atgauti skolą, tas ir atlikta, todėl šios lėšos bus grąžintos į biudžetą ir bus panaudotos Tauragės rajono gyventojų poreikiams užtikrinti. O Tauragės rajono savivaldybė ir toliau lieka VšĮ „Tauragės futbolas“ dalininkė, – teigė administracijos direktorė.

Antstolė ėmėsi skolos išieškojimo procedūrų ir paskelbė VšĮ ,,Tauragės futbolas“ įkeisto turto varžytynes. Šios varžytinės neįvyko, joms neužsiregistravo nė vienas dalyvis. Pagal teisės aktus savivaldybei buvo pasiūlyta perimti turtą už 435,6 tūkst. Eur. Bet tokiam žingsniui rajono politikai paprieštaravo, todėl buvo skelbiamos antrosios varžytynės.

Situacijos nekomentavo

Jose ir vėl neužsiregistravo nė vienas dalyvis, todėl antrą kartą savivaldybei buvo pateiktas siūlymas perimti turtą, šį kartą sumažinus kainą iki 326,7 tūkst. Eur. Iš šios sumos būtų išminusuota skola, likusią sumą būtų turėjusi padengti savivaldybė. Tačiau kai skolą VšĮ „Tauragės futbolas“ sugrąžino, turto perėmimo klausimas neteko prasmės.

Prašyta pakomentuoti šią situaciją VšĮ „Tauragės futbolas“ direktorė Dainora Jonaitė į prašymą nereagavo ir komentaro nepateikė. Viešosios įstaigos dalininkai yra du – Tauragės rajono savivaldybė ir verslininkas Arūnas Pukelis kaip fizinis asmuo.

Pasidalinkite su drauge ar draugu

Daugiau naujienų

Nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimuose pagerbta Tauragės ligoninės gydytoja Vitalija Cholomskienė

Gegužės 8 d., Kauno Nacionaliniame dramos teatre įvyko iškilminga Sveikatos apsaugos ministerijos organizuota Nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimų ceremonija. Renginys subūrė šalies medicinos bendruomenę pagerbti ilgamečius profesionalus, kurių atsidavimas ir darbštumas palieka neišdildomą pėdsaką Lietuvos sveikato

Atvejo vadybos modelis psichosocialinę negalią turintiems asmenims: metiniai rezultatai ir patirtys

Gegužės 7d. Tauragės rajono savivaldybėje vyko Tauragės ir Marijampolės regionų atvejo vadybininkų renginys „Atvejo vadybos metodo organizavimo metinių rezultatų apžvalga. Pirmųjų metų patirtys“, sutelkęs gausų dalyvių būrį iš įvairių šalies savivaldybių. Renginio metu dalyviai dalijosi patirtimis, iššūkiais

Startuoja pavasarinė „Maisto banko“ akcija: pagalbos reikia 620 tūkst. žmonių

Jau 38-ąjį kartą visoje Lietuvoje rengiama „Maisto banko“ akcija parduotuvėse  prasideda šį penktadienį nuo 15 val. ir tęsis šeštadienį nuo 10 iki 19 val. Šiemet ji vyks 438 prekybos vietose, 78 miestuose ir miesteliuose, o paramą rinks ne tik iniciatyvos organizatorius „Maisto bankas“, bet i

Prieš teismą stos nužudymu kaltinamas tauragiškis

Kauno apygardos prokuratūros prokuroras surašė kaltinamąjį aktą ir teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo ir nužudymo pareikšti 36-erių Tauragės gyventojui. Ikiteisminį tyrimą organizavo ir jam vadovavo Kauno apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo perseki

Dėl nepalankių oro sąlygų yra galimybė pratęsti šildymo tiekimą

UAB Tauragės šilumos tinklai informuoja, kad nors šildymo sezonas oficialiai pasibaigė, esant nepalankioms oro sąlygoms (žemai oro temperatūrai, drėgmei ar komforto stokai), yra galimybė laikinai pratęsti šildymo tiekimą. Ką daryti, norint pratęsti šildymą?1. Prašymas administratoriui, surinkus gyventojų sutikimą

Knygą apie Putiną parašęs prancūzas Michel Eltchaninoff: Norėjau kuo greičiau perduoti žinią vakariečiams, kad Putinas nėra pokštas, ne tik įvaizdis

Vilniuje gegužės 21-22 dienomis vyksiančioje tarptautinėje Sacharovo konferencijoje pranešimą skaitysiantis filosofas iš Prancūzijos Michel Eltchaninoff sako: „Putinas įsitikinęs, kad Rusija yra imperija. Jis pats sakė, kad imperijos sienos „kvėpuoja“ – tai reiškia, kad jas galima keisti, galima „ž

Pavasarinė alergija kamuoja trečdalį gyventojų, tačiau gydosi ne visi – kuo tai gresia?

Kiekvieną pavasarį pradėjus žydėti medžiams ir augalams, žiedadulkių koncentracija ore ženkliai išauga, sukeldama alergines reakcijas jautriems asmenims. Ši problema kamuoja nemenką šalies gyventojų dalį – kone trečdalis jų (30 proc.) kasmet patiria įvairaus intensyvumo alerginius simptomus, rodo „Lietuvos draudimo"

Varžybos, kurių metu dalyviai leisis į įspūdingą, beveik 400 kilometrų maršrutą po Tauragės kraštą

Prie mikrofono - Rimgaudas Gruzdys, vienas organizatorių ir VšĮ „APK Motorsport“ direktorius. Kalbamės apie unikalų renginį Tauragėje – „Asfalto ir purvo nuotykis: Tauragės pavasaris 2025“. Kalbino Arūnas Graželiūnas. https://open.spotify.com/episode/0PxOiEnxRJUYIYBxicrjED  Gegužės 10 dieną, še&sca

Pokalbis su dailininke Areta Didžioniene. Apie drąsą pradėti kurti

Kalbamės su Tauragės kultrūos centro dailininke, edukatore Areta Didžioniene. Pokalbis sukosi apie... meną – tokį neaprėpiamą, tokį begalinį, įvairų ir nenuspėjamą.  https://open.spotify.com/episode/4OUP3Ies07Z29SJDn9Pen4 Kalbino Arūnas Graželiūnas. Tauragės kultūros centro nuotr.

Dovydas Pancerovas: didžiausia dovana, kai skaitytojas pagauna mano žaidimo taisykles

Penktadienį, Tauragės rajono savivaldybės Birutės Baltrušaitytės viešojoje bibliotekoje žurnalistas ir knygų autorius Dovydas Pancerovas pristatė savo knygą  „Pragaro vartai“.Prieš susitikimą bibliotekoje Dovydas Pancerovas apsilankė Tauragės radijo studijoje. Kalbėjomės apie romaną „Pragaro vartai“

Tauragėje demaskuoti narkotinių medžiagų platintojai ir pirkėjai

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai sėkmingai demaskavo narkotinių medžiagų platintojus bei pirkėjus. Kratų metu pareigūnai aptiko ir paėmė narkotinių bei psichotropinių medžiagų, taip pat grynųjų pinigų, įtariama, gautų iš nusikalstamos veikos. Balandžio 30 d. apie 17.40 val. Tauragėje, Bernotiškės gatvė

Tauragės rajono savivaldybėi suteiktas Europos Sąjungos Klimato neutralumo misijos (EU Mission Label) ženklas

Tauragės rajono savivaldybė žengia dar vieną svarbų žingsnį siekiant klimato neutralumo – mūsų savivaldybei suteiktas Europos Sąjungos Klimato neutralumo misijos (EU Mission Label) ženklas. Šis įvertinimas patvirtina ambicingus klimato veiksmų planus ir atveria naujas galimybes investicijoms bei tarptautiniam bendradarbiavimui. Taura