Žygaitiškę Rugilę Sudeikytę galima vadinti socialinio tinklo „Instagram“ žvaigžde. Sparčiai populiarėjančios nuotraukų ir video peržiūrų platformos nare ji tapo tik praėjusiais metais. Po šėlionių su garsiuoju savo pusbroliu Naglimantu (Naglis Bierancas), 29 metų merginą pradėjo sekti tūkstančiai žmonių. Šiandien ji bene daugiausiai followerių (sekėjų) turinti tauragiškė, kuri savo asmeninio gyvenimo detalėmis sutiko pasidalinti ir su „Tauragės žinių“ skaitytojais.
„Facebook“ iškeitė į „Instagram“
Sparčiai populiarėjantis „Instagram“ socialinis tinklas vis dažniau skelbia didėjančią vartotojų statistiką. Skaičiuojama, jog šiuo metu pasaulyje prie šio tinklo prisijungę yra apie 800 mln. žmonių, iš kurių 500 mln. prisijungia kiekvieną dieną. Pastaruoju metu itin populiariomis tampa „Instagram stories“, kuriose vartotojai gali pasidalinti savo pomėgiais: foto akimirkomis ir video įrašais.
„Instagram“ naudoja ir nemažas būrys tauragiškių: moksleivių, verslininkų ir net politikų. Tiesa, tokio populiarumo, kokį yra pasiekusi „Tauragės žinių“ kalbinama herojė, neturi niekas. Žygaičiuose gimusi Rugilė Sudeikytė šiuo metu turi daugiau nei 26 tūkst. sekėjų. Linksmai nusiteikusi 29 metų mergina teigia, kad „Instagram“ vartotojus sudomino šmaikščiais juokeliais ir nekasdieniškais, tačiau matytais vaizdeliais iš Lietuvos kaimo gyvenimo.
Mergina teigia, kad populiarumo niekad nesiekė, o socialiniame tinkle „Facebook“ apskritai, praleidžia labai nedaug laiko. Visa tai dėl to, kad „Instagram“ – patogus, labai lengvai naudojamas socialinis tinklas. Anot R. Sudeikytės, „Facebook“ yra pardavimo, pirkimo ir kitokių grupių susibūrimo vieta.
Pusbrolis Naglimantas
Tiesa, tiems „Instagram“ vartotojams, kurie R. Sudeikytės dar nepažįsta, siūlome apsilankyti jos profilyje pseudonimu „giliukassss“. Jame nesunku pastebėti tauragiškės ir jos pusbrolio Naglio Bieranco bendrų video projektų „24 valandos“.
Iki 5 klasės mokyklą Žygaičiuose lankęs N. Bierancas (Naglimantas), šiuo metu turi 142 tūkst. gerbėjų armiją. Vėliau persikraustė į Vilnių, o šiuo metu yra žinomas kaip fotografas, šokėjas ir bene sparčiausiai išpopuliarėjusi socialinių tinklų žvaigždė.
R. Sudeikytė „Instagram“ šturmavo beveik prieš metus, Naglis – seniau. Kartą pusbrolio ir pusseserės šėlionės su telefono kamera virto tikrų tikriausia interneto „bomba“. Jų personažų kalbą pradėjo mėgdžioti ne vienas interneto vartotojas, o vienas iš terminų „skanei“ (reiškiantis skaniai, skanu) tapo kone kultinis, ar neatsiejamas nuo bendrinio lietuvių kalbos žodyno. Ironizuodamas ir pamėgdžiodamas LNK laidos „24 valandos“ herojus, šis giminaičių tandemas susilaukė milžiniško peržiūrų skaičiaus.
Pirmasis „24 valandų“ video buvo sukurtas ir patalpintas praėjusią žiemą. Išplatintas kituose socialiniuose tinkluose jis sulaukė 500 tūkst. peržiūrų.
– Po šio video ir pradėjo mane followinti, – prisipažino R. Sudeikytė, mananti, kad jos ir Naglio personažai parodo tikrąjį Lietuvos kaimą.
Nuomonės įvairios
Anot R. Sudeikytės, daugelis žmonių „Instagram“ mėgsta parodyti, kas yra gražu, ką valgė. Ji su pusbroliu nusprendė pademonstruoti, kaip gyvena kaimo žmonės.
„Instagram stories“ reportažuose surežisuotos ir įamžintos kasdieniškos situacijos, kuriose netrūksta keiksmažodžių ir absurdiškų įvykių.
– Mes auditorijos nepasirenkame. Tėvai patys turi kontroliuoti, ką žiūri jų vaikai, – paklausta, ar necenzūrinis turinys nedaro žalos jaunimui, teigė pašnekovė.
Linksmo būdo mergina pripažino, kad jos šeima „prie bajerio“. Jie R. Sudeikytę palaiko, tačiau pripažino, kad ne vienas iš artimųjų girdėjo kitų žmonių neigiamų atsiliepimų.
– Mūsų šeimoje niekas nepataikauja, ką galvojame, tą sakome. O aš tik noriu pajuokint, man tai tik laisvalaikio pramoga. „Instagram“ nesistengiu demonstruoti savo kokio tai grožio, kaip tai daro kitos, – tikino pašnekovė.
Norėjo tapti aktore
Žygaitiškė prisipažino, kad mėgsta bendrauti su žmonėmis, mėgsta kompanijas, todėl socialiniai tinklai – puiki galimybė išreikšti save. Tam, kad išlaikytų „Instagram“ sekėjų dėmesį, ji nuolat pildo savo „Stories“ skiltį, kurią kasdien peržiūri dešimtys tūkstančių vartotojų.
– Turiu nuotaikos ir įkeliu kažką. Kartais po 2–3 kartus per dieną, kartais perfilmuoju, kad įrašas būtų kokybiškesnis. O kartais nieko neįdedu ir tris dienas, – teigė R. Sudeikytė.
Esą „Instagram“ daug asmeninio laiko „nepraryja“, nes juo paprasta naudotis.
Nors „Instagram stories“ skiltyje netrūksta linksmų vaizdų, pagrindiniame profilyje puikuojasi nuotraukos, kurioms mergina skiria vis didesnį dėmesį. Dabar didžiausia jos aistra – fotografija, kuriai skiria visą savo laisvalaikį.
– Norėjau būti aktore, tačiau po 12 klasės niekur nestojau. Po metų pasirinkau studijas Aleksandro Stulginskio universitete, Ekologijos specialybę. Mokslus pabaigiau tik dėl to, kad baigčiau, ekologija manęs netraukė, – pasakojo mergina.
Pinigų neuždirba
Mergina dabar dažnai lankosi Norvegijoje, kurioje su draugu keliauja. Jos „Instagram“ profilyje netrūksta gamtos vaizdų, linksmų kasdieniškų nutikimų. R. Sudeikytė prisipažino, kad iš „Instagram“ veiklos pinigų ji neuždirba. Tiesa, nemažai žinomų asmenų iš šio tinklo jau sugeba pasipelnyti.
Surinkusi 25 tūkst. sekėjų ji pastebėjo, kad į ją jau kreipiasi kosmetikos gamintojai su įvairiomis dovanėlėmis. Pastarieji prašo pasidalinti įvairiais grožio ir sveikatinimosi reikmenimis ir taip pareklamuoti vienokį ar kitokį gamintoją.
R. Sudeikytė atskleidė, kad tiesiogiai pinigų nei „Instagram“, nei „Facebook“ savo žinomiems socialinių tinklų vartotojams nemoka. Esą taip dažnai klaidingai galvojama dėl to, kad „Youtube“ išmoka autoriams už jų darbus, jei šie sulaukia tam tikro peržiūrų skaičiaus.
Anot R. Sudeikytės, „Youtube“ reikalauja didesnių laiko sąnaudų, nes video medžiagą reikia įkelti. O „Instagram“ – linksma laisvalaikio pramoga.
– Ko palinkėti tiems, kurie nori tapti žinomi „Instagram“? Reikia geros idėjos, arba reikia būti tikrai talentingu: piešiančiu, šokančiu, dainuojančiu žmogumi, tokiu, kaip pavyzdžiui Naglimantas, – teigė R. Sudeikytė.
Šeštadienio pavakarę rinkosi ištikimiausi džiazo mylėtojai ir tie, kurie palaiko muzikuojantį jaunimą. Vyko projekto „Džiazo Jūra“ finalinis koncertas. Jei koncerto pradžioje žiūrovų galvas dengė skėčiai, koncertui įpusėjus bijančių sušlapti mažėjo, slopo lietus. Atėnės Ravinkaitės atliekama M
Jei festivalis „Tauragė Jazzׅ“ šiltuoju metų laiku kviečia suaugusiuosius mėgautis įžymybių rengiamais pasirodymais, kasmet viduržiemį prasidedantis projektas „Džiazo Jūra“ suburia jaunus muzikantus ir suteikia galimybę groti džiazą patiems. Šį šeštadienį jaunuoliai savo sunkaus darbo vaisių prist
Šiandien Tauragėje vyks du šiuolaikinio meno performansai, kviečiantys patirti meną per kūną, garsą ir erdvę. Abu pasirodymai yra šių metų festivalio „Kvadratu“ programos dalis ir kartu vieni pirmųjų Tauragės miesto šventės renginių. Festivalio tema „Kaimynystė“ šiemet skirta stiprinti sant
Tauragės apylinkės teismas priėmė apkaltinamąjį nuosprendį Jurbarko gyventojui, kuris pripažintas kaltu dėl buto padegimo. Jam paskirta 2 metų laisvės atėmimo bausmė. Bylos duomenimis, 35 metų D. Č. 2024 m. gruodžio mėnesį atvyko pasisvečiuoti pas buvusią sugyventinę ir jos draugą į Tauragės rajone, Eičių kaime, esantį butą. Visi trys pradėjo vart
Šiais begalinio skubėjimo laikais kiekvienas skriejame savo darbų orbitose, todėl vis mažiau bendraujame su giminėmis, draugais ir kolegomis. Be to, laisvesnę minutę iš mūsų išplėšia visagalis internetas, televizija. Mus veikia ne tik ekrano magija, bet ir, kaip dažnai galvojame, galimybė apie viską sužinoti greitai. Ret
Kaip skelbia sinoptikai, šiandien visoje Lietuvoje prognozuojama stipri perkūnija, intensyvus lietus ir gūsingas vėjas. Nuo vidurdienio sudėtingiausios oro sąlygos formuosis pietiniuose ir rytiniuose Lietuvos regionuose. AB „Kelių priežiūra“ komanda šiems reiškiniams ruošiasi iš anksto ir stiprina budė
Gegužės 23–25 dienomis Tauragė tapo tarptautiniu jaunimo sporto susitikimų tašku – Bastilijos sporto komplekse įvyko pagrindinis Erasmus+ projekto „SPORTS – Strengthening Partnerships and Opportunities through Recreational Team Sports“ renginys: trijų dienų tarptautinis jaunimo rankinio turnyras. Penki partneri
Gegužės 26–30 dienomis Tauragės rajono savivaldybės B. Baltrušaitytės viešojoje bibliotekoje viešėjo svečiai iš Kroatijos – Karlovaco miesto Ivano Gorano Kovačičiaus viešosios bibliotekos direktorė Kristina Čunović ir bibliotekininkė Sanja Graša. Vizitas įvyko vykdant „Erasmus+“ prog
Birželio 2-4 d. policijos pareigūnai fiksavo neatsakingus vairuotojus, kurie vairuodami transporto priemones naudojosi mobiliojo ryšio priemonėmis ir nesegėjo saugos diržų. Nors vairuotojai apie sugriežtintą kontrolę buvo įspėti iš anksto socialiniuose tinkluose, tačiau daugelis į šį policijos pareigūnų įspėjimą nesureagavo ir
Tauragės rajono bibliotekose baigtas projektas „Susitikimai su terapiniu šunimi Kuršiu“. Jo sumanytojai – šuo Kuršis ir jo šeimininkė Inga Norkūnienė – aplankė daugybę bibliotekų, subūrė bendruomenes ir paliko gilių įspūdžių tiek vaikams, tiek suaugusiesiems. Kuršis – neeilini
Panemunės pilis, jau trečius metus iš eilės organizuojanti dvarų kultūros festivalį, šiemet jungiasi prie tarptautinio festivalio „Baltic Manors Festival“ (liet. Baltijos regiono dvarų festivalis), vykstančio Pietryčių Baltijos jūros regione. 2025 m. birželio 28-29 dienomis vyksiančio festivalio tema – „Ponas T
Tauragės rajono savivaldybės administracija skelbia Centro turgaus kioskų elektroninius nuomos aukcionus. Kiekvienas statinys (kioskas) išnuomojamas 5 metų terminui (su galimybe pratęsti nuomos sutartį iki 10 metų). Numatytas veiklos pobūdis kiekviename statinyje (kioske) – prekyba (maisto ir ne maisto produktais). Aukcionuose i&scaro