Tauragės „Tauragė“ Facebook nuotrauka
Balandžio 23 d. baigėsi „Nostra.lt–RKL“ A diviziono ketvirtfinalio etapas, po kurio paaiškėjo, kurios likusios dvi komandos kovos dėl čempionų vardų. Gegužės 3–4 d. Kėdainiuose vyksiančiame finaliniame ketverte žais vos viena komanda iš keturių, kuri laimėjo seriją būdama ketvirtfinalio serijos šeimininke.
Pranašumą išbarsčiusi ir lemiamu metu kritusi Šilalė
„Raseiniai“ pateikė dar vieną staigmeną. Lemiamose ketvirtfinalio rungtynėse svečiai 72:68 (11:17, 22:26, 20:8, 19:17) įveikė namuose rungtyniavusią Šilalės „Lūšį“ ir, laimėję seriją 3:2, po dvejų metų pertraukos grįžo į stipriausiųjų ketvertuką.
Pirmoje rungtynių pusėje daug užtikrinčiau atrodė Šilalė – stabdė varžovus gynyboje ir didžiąją dalį antrojo kėlinio turėjo dviženklį pranašumą (39:26). Tačiau vaizdas aikštelėje pasikeitė trečiajame kėlinyje – raseiniškiai perėmė iniciatyvą ir po atkarpos 13:0 išsiveržė į priekį (53:47). Lemiamas ketvirtis tapo tikru nervų karu – likus žaisti minutę, šeimininkai po L. Valentino taškų išsiveržė į priekį (68:66), tačiau netrukus tritaškiu atsakė A. Žilinskas (69:68). „Lūšis“ nepasinaudojo proga užpulti, o „Raseiniai“ jau kitoje aikštelės pusėje pridėjo dar du taškus, kurie garantavo komandai pergalę.
Abi komandos šiose rungtynėse prastai atakavo krepšį – bendras pataikymo procentas tiek vienos, tiek kitos komandos siekė vos 37 %.
„Raseinių“ komandą į pergalę vedė trijų žaidėjų duetas – Augustas Žilinskas (6 atk. kam.), Ernestas Serkevičius (6 rez. perd.) ir Dominykas Grenda (4/4 baud., 5 rez. perd.), visi pelnė po 13 taškų. G. Jucius pridėjo 10 (3/4 dvit., 7 atk. kam.).
Šeimininkus į priekį tempė Nedas Vydmantas su 18 taškų (4/5 dvit.), L. Lekavičius – 12 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), J. Košys – 11 (4 atk. kam.), M. Čepauskas – 10 (2/10 trit.).
Antrus metus iš eilės dėl titulo kovosianti „Tauragė“
Šį vakarą netikėtumą pateikė „Tauragė“, kuri svečiuose, lemiamosiose serijos rungtynėse, 75:74 (17:18, 21:11, 18:25, 19:20) įveikė namų aikštės pranašumą turėjusią BC „Biržai“ ekipą. Laimėję ketvirtfinalio seriją 3:2, tauragiškiai antrus metus iš eilės kovos dėl čempionų vardo.
Rungtynių kontrolę svečiai perėmė antrajame kėlinyje – geležinės gynybos dėka jie atitrūko nuo varžovų dviženkliu skirtumu (38:27). Vis dėlto, pergalės taip lengvai paleisti neketinę šeimininkai po atkarpos 14:1 persvėrė rezultatą savo naudai (46:45), nors trečiojo kėlinio pabaigoje „Tauragei“ pavyko atgauti minimalų pranašumą (56:54). Ketvirtajame kėlinyje, likus žaisti 2 minutėms, tauragiškiai spurtavo 8:0 ir paklojo tvirtus pamatus pergalei (75:65). Tačiau „Biržai“ sukūrė stebuklą – atsakę tokia pačia atkarpa (75:74), turėjo galimybę po varžovų klaidos pergalę išplėšti K. Urbanavičiaus metimu, bet šis skriejo pro šalį, ir svečiai triumfavo.
„Tauragė“ dominavo kovoje dėl atšokusių kamuolių (42 prieš 32), tačiau „Biržai“ gerokai rečiau klydo (10 klaidų prieš 17).
Tauragiškių gretose nesustabdomas buvo Gvidas Galinauskas, pelnęs 20 taškų (5/9 dvit., 5 atk. kam.), R. Jakubauskas – 16 (3/5 trit.), M. Šeputis – 15 (6/6 baud., 4 atk. kam.), M. Linkevičius – 10 (11 atk. kam.).
Šeimininkų gretose Kipras Urbanavičius surinko 19 taškų (3/9 trit., 4 rez. perd.), D. Rimkus – 17 (9/10 baud.), V. Saulis – 16 (5/7 dvit., 6 atk. kam.).
Pirmojoje A diviziono finalo ketverto pusfinalio poroje susitiks Kėdainių sporto centras ir sezono išsišokėliai Vytauto Didžiojo universitetas. Kitoje poroje „Raseiniai“ dėl vietos finale susikaus su „Taurage“.
Pirmieji mokslo metai – jaudinanti patirtis ne tik vaikams, bet ir jų tėvams. Būsimi pirmokai žengia į naują gyvenimo etapą, kuriame jų laukia ne tik raidės ir skaičiai, bet ir nauji draugai, taisyklės, mokytoja ir didžiulė emocijų paletė. Tėvai dažnai rūpinasi, ar vaikas moka skaityti, ar turės tinkamą kuprinę, tačiau ne mažiau svarbus pas
Jau tapo tradicija, iškart po miuziklo vakaro Bijotuose, organizuoti ir didžiausią festivalio renginį - šventę, kuri džiugina ir mažus, ir didelius. Liepos 19-ąją, šeštadienį, Bijotų dvaro sodyba vėl prisipildys šurmulio, muzikos ir vasariško džiaugsmo – čia vyks vienas iškiliausių Šila
Bijotų dvaro festivalis – kaip tas karamelinis saldainis: ilgai „grojantis“ ir suteikiantis saldų malonumą. O su kuo dar galima palyginti daugiau kaip mėnesį trunkantį renginį? Prieš porą savaičių Bijotų dvaro festivalio sumanytojai ir organizatoriai kvietė į Teatrų subuvimą, o jau šią savaitę į dar porą renginių. Vi
Akcinė bendrovė „Via Lietuva“ informuoja, kad 2025 m. liepos 20 d. nuo 9:00 iki 24:00 val. dėl planinių sistemos migravimo darbų į valstybinį duomenų centrą, laikinai neveiks kelių naudotojo mokesčio sumokėjimo sistema, todėl elektroninės vinjetės (e-vinjetė) nebus galimybės nusipirkti nei svetainėje keliumokestis.lt, nei iš plat
Rugpjūčio 14 d. 20 val. Klaipėdos festivalio klausytojai kviečiami į unikalų simfoninės muzikos koncertą „Kodas MKČ", skirtą Mikalojaus Konstantino Čiurlionio 150-ajam jubiliejui. Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro simfoninis orkestras ir choras, Klaipėdos koncertų salės choras „Aukuras", diriguojami vyriausiojo teatro dirigento Tom
Prie Bilionių piliakalnio, etnografinėje sodyboje „Gīvenėms“, vėl susirinko tautodailininkai iš visos Lietuvos – kurti, bendrauti, dalintis idėjomis, tampančiomis medžio dirbiniais, skulptūromis, paveikslais, puošiančiais jau ne vien Bilionių seniūniją, bet visą Šilalės kraštą. Tradicinio tautodailės pl
Neįtikėtina, kaip aiškiai gitara ir akordeonas, grojant jais drauge, gali pasakoti istorijas. Vakar Tauragės geležinkelio stotyje įvykusiame koncerte tauragiškiai pabuvojo ir Pietų Amerikoje, ir Italijoje, ir Japonijoje. Tikėtina, jog dažnas, užmerkęs akis, mintimis paklajojo ir po savo gyvenimą – netradicinio instrumentų
Komandos formavimo žaidimai yra puikus būdas stiprinti bendradarbiavimą ir pasitikėjimą tarp darbuotojų. Įmonė siūlo platų įvairių veiklų spektrą, kuris apima komandinę dinamiką, kūrybines užduotis ir fizinio aktyvumo rungtis. Šie žaidimai leidžia darbuotojams atsiskleisti, gerinti bendravimo įgūdžius ir siekti bendro tikslo. Pasirinkti tin
Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informuoja apie pradėtus ikiteisminius tyrimus dėl narkotinių ir psichotropinių medžiagų disponavimo bei fizinio smurto atvejų. Narkotinės ir psichotropinės medžiagos 2025 m. liepos 9 d. apie 19.10 val. Tauragėje, Dariaus ir Girėno gatvėje, patikrinimui buvo sustabdytas automobilis „Su
Paauglystė – išskirtinai jautrus ir iššūkių kupinas laikotarpis ne tik vaikams, bet ir jų tėvams bei mokytojams. Šiuolaikinius paauglius veikia nuolatinis informacijos srautas, socialinių tinklų įtaka ir išaugęs elektroninių patyčių mastas. Visa tai prisideda prie prastėjančios emocinės sveikatos, didėjančio
Liepos 12 dieną Tauragėje Pilies aikštėje užlies amatininkų, tautodailininkų ir kūrėjų šurmulys. Čia vyks „Amatų ir skonių mugė“ – renginys, kuriame ne tik galima įsigyti išskirtinių rankų darbo dirbinių, bet ir susipažinti su jų kūrėjais. „Mugėje susirinks kūrėjai, tautodailininkai ir amatininkai i&sca