Tauragiškės Aistė ir Greta: „Mes darome verslą matomu“
Įkelta:
2023-10-17
Nuotrauka
ag marketingas
Aprašymas

Iš kairės: Greta Gumuliauskaitė ir Agnė Kairienė

 

Tauragiškės Greta Gumuliauskaitė ir Aistė Kairienė ne vienerius metus dirbo su savo individualiais projektais. Susipažinusios artimiau nusprendė sujungti turimas žinias ir  įgūdžius, kai pačios, būdamos smulkaus verslo atstovės, negavo tinkamų ir šiuolaikiškų paslaugų. Merginos susivienijo ir įkūrė savo verslą – „AG Marketingo agentūrą“, kuri teikia išskirtines paslaugas, tokias kaip virtuali asistentė, įmonės vizualinis identitetas, įmonės darbuotojo mokymai „Būk PRO“, socialinių tinklų administravimas. Greta ir Aistė inovatyvios ir šiuolaikiškos, tad atsižvelgdamos į kiekvieno kliento unikalumą ir individualumą, padės perteikti jo išskirtinumą.

Sujungė pajėgas

Greta marketingu ir rinkodara pradėjo domėtis jau daugiau nei prieš 7-erius  metus, tik vis lydėjo nepasitikėjimas, atrodė, kad neužtenka žinių padėti kitiems. Aistė grafikos dizainu pradėjo domėtis daugiau nei prieš 5-erius metus ir dirbo individualiai. Nusprendusi, kad tai jos pašaukimas, baigė grafikos dizaino kursus ir dabar tiesiog mėgaujasi kurdama vizualus. Tai jos variklis. 

Merginos susipažino Tauragės aktyvaus verslo erdvėje, inovacijų agentūros „Spiečius“ mokymuose prieš trejus metus.

– Į „Spiečių“ atėjome su savo asmeniniais projektais. Turėjome tikslą išmokti kuo daugiau apie verslo valdymą bei kitas verslo vystymo gudrybes. Mus suporavo į komandą atlikti užduotį ir tiesiog po kelių sakinių supratome, kad esame gera komanda ir mūsų požiūris į verslą, į klientą yra labai panašus. Po mokymų mūsų draugystė nenutrūko, toliau dirbome savo darbus, bet vis pasikalbėdavome, kad mums reikėtų dirbti kartu, – prisiminimais, kaip susipažino, pasidalijo Greta.

Taip merginos keletą metų dirbo su savo asmeniniais projektais, kol nusprendė pradėti dirbti kartu.

Daugelis marketingo agentūrų išskiria mažą, smulkų verslą ir jiems paslaugas, anot pašnekovių, teikia atmestinai. Merginoms teko su tokiu marketingo agentūrų požiūriu susidurti, kadangi jos buvo smulkaus verslo atstovės. 

– Mūsų darbus atlikdavo paskutinėje vietoje, pakomentuodami, kad šiuo metu turi svarbesnių klientų. Toks bendravimas tiesiog šokiravo, – pasakojo moterys. 

Tauragiškės vis pasvarstydavo, pasikalbėdavo, kaip dirba marketingo įmonės, ko trūksta, ką daro gerai, kaip didinti įmonės žinomumą. Jos pačios ieškojo marketingo agentūros savo verslams ir pastebėjo, kad trūksta inovacijų.

– Pastebėjome, kad daugelis atlieka darbus naudodami tiesiog šabloną. O mes labai norėjome į savo darbus įtraukti dirbtinį intelektą, taip pat socialinių tinklų paskyros turinį, vadinamą „feed’u“, turėti tokį, koks dabar yra „ant bangos“. Visos šios priemonės kainuodavo žymiai brangiau, jei norėdavai gauti socialinių tinklų administravimo paslaugas, – pasakojo moterys.  

Jaunos verslininkės nesuprato, kodėl reikia mokėti nemažus pinigus agentūrai ir gauti pasenusį būdą administruoti socialinius tinklus, kai tos priemonės jau neveikia ir verslo geriau matomu nepadarys. Taip merginos nusprendė, kad jos pačios gali pasiūlyti kokybiškas paslaugas ir inovatyvų požiūrį, visa tai, ko pačios nerado kitose marketingo agentūrose. Subrandinusios savo agentūros idėją, vienareikšmiškai nusprendė, jog tikrai neskirstys klientų, jie gaus naujausias tendencijas atitinkančias paslaugas nesvarbu, tai smulkusis verslas ar ne.

– Pavadinimo norėjome paprasto, kad būtų aišku, ką mes darome ir kokias paslaugas teikiame, o plečiant verslą nereikėtų keisti. Suasmeninome pridėdamos savo vardų inicialus ir taip gimė „AG Marketingo agentūra“.

Išskirtinės paslaugos ir konkurencija

Marketingo agentūrą merginos atidarė vos prieš mėnesį, bet jau  gali džiaugtis – jų siūlomos   paslaugos jau sulaukė nemažai susidomėjimo. Jos tiki, kad eina tinkamu keliu ir šių paslaugų tikrai trūko Tauragėje, ir ne tik.

„AG marketingo agentūra“ pristato pirmąją virtualią asistentę, kuri, kaip sako merginos, atliks visus nemaloniausius administracinius darbus, kuriuos įmanoma atlikti nuotoliu. Tai lyg asmeninė asistentė, kuri ieško reikiamos informacijos, planuoja keliones, daro prezentacijas seminarams, rašo el. laiškus ir t.t.

– Žmonės apsikrauna darbais, bet neieško naujo darbuotojo, nes supranta, jog ne visada tiek darbo bus. Todėl tai puiki alternatyva: klientas sumoka tik už darbą, kurį jam reikėjo padaryti čia ir dabar. Dažnai įmonės nesamdo nei agentūrų, nei pavienių specialistų, įsitikinę, kad jie patys gali susitvarkyti su socialiniais tinklais. Yra tame šiek tiek tiesos, – svartė pašnekovės.

Aistė ir Greta mano, kad norint dirbti su socialiniais tinklais, reikia įgyti bent šiek tiek žinių. Jos siūlo įmonės darbuotojams įgyti šių žinias mokymuose „Kaip tapti „marketingistu“.

– Nenorėjome padaryti tiesiog šabloninių mokymų, todėl pridėjome labai daug įmonei reikalingų priemonių dirbant su socialiniais tinklais. Įmonės darbuotojas išmoks dirbti su „Canva“ (įrankis reklamoms kurti) programa, kurti „reels“ filmukus. Taip pat įmonės socialiniams tinklams bus atliekamas auditas, sukurtas vizualinis identitetas ir sukurti vizualiniai maketai, kuriuos drąsiai galės naudoti apie metus, – pasakojo tauragiškės. 

Be šių paslaugų agentūroje dar galima gauti ir kitas. Merginos kuria logotipus, maketuoja skrajutes, brošiūras bei dirba su socialiniais tinklais, juos kuria ir administruoja.

Šiuo metu marketingo specialisto darbas yra itin paklausus, todėl konkurencijos Gretai ir Aistei tikrai netrūksta. Nors, kaip pačios merginos teigia, „Tauragėje joms dega žalia šviesa“, panašia veikla užsiimantys žmonės nebeturi laiko priimti naujų klientų. Verslininkės tikina, jog tokios problemos neturės, pas jas visada atsiras laiko naujam klientui. 

Jaunos ir šiuolaikiškos verslininkės vis pabrėžia, kad jų komanda dirba pagal naujausias marketingo tendencijas, labai mėgsta naudoti inovatyvias priemones, todėl ir savo klientus ragina nebijoti dirbtinio intelekto, jos padės jį perprasti. Tauragiškės turi sukaupusios didelį žinių bagažą ir vis tobulinasi, todėl tikrai žino, ką daro.

– Tikriausiai didelis mūsų išskirtinumas tas, kad kažkada mes buvome kliento pusėje ir žinome, ko gali klientas tikėtis, kaip užbėgti atsirandančioms problemos už akių ir kaip padaryti klientą laimingą, o svarbiausia jo verslą matomą!

Užs. Nr. 92

Nuotrauka
verlas
Įkelta:
2024-05-30
Jaunąjį verslą ir Lietuvos kūrėjus pastebintis naujienų portalo lrytas.lt projektas „Verslo genas“ jau aštuntus metus kvietė siūlyti bei įvertinti jaunuosius verslininkus, startuolius, kurie drąsiai įgyvendina savo sumanymus, svariai prisideda prie pokyčių šalyje.
Nuotrauka
investi
Įkelta:
2024-04-25
Investavimo naudą ima suprasti vis dažnesnis žmogus. Visgi, nežinomybė gali bauginti, todėl kai kurie asmenys vis tiek nedrįsta pradėti. Kita vertus, Jums visai nebūtina stačia galva nerti į investavimo subtilybes. Nuo ko tuomet pradėti? Pirmiausia išsiaiškinkite esminius investavimo terminus. Laimei, pateikiame nemažą jų dalį, kurią būtina žinoti kiekvienam pradedančiajam investuotojui. 
Nuotrauka
gustin
V. Klimienės asmeninio archyvo nuotraukos
Įkelta:
2024-04-24
Prieš porą metų pasklidus kalboms, jog užsidaro Tauragėje tris dešimtmečius veikusi „Gustina“, tauragiškiai liūdnai lingavo galva gailėdami dar vieno neišsilaikiusio verslo. Kurį laiką tose pačiose patalpose dar buvo pardavinėjamos užuolaidos, po to ir jų neliko: visi mintyse „palaidojo“ daug metų tauragiškių vaikus rengusią parduotuvę ir pamiršo. Pasirodo, Valerija Klimienė, IĮ „Gustina“ savininkė, pakoregavo verslo kryptį ir savo užuolaidų saloną perkėlė į visai netoliese esančias patalpas. Tik bėda, tauragiškių mintyse „Gustina“ jau seniai „mirusi“.
Nuotrauka
moto
Įkelta:
2024-03-25
Praėjusį savaitgalį Tauragėje, Pramonės g. 5s oficialiai buvo atidarytas naujasis „Motoway“ salonas, kuriame bus prekiaujama „Aodes“ prekės ženklo keturračiais. Čia taip pat veiks ir keturračių servisas, pirkėjai galės rasti ir įvairių keturračių priedų bei aksesuarų.
Nuotrauka
Tava
Rasitos Liulienės nuotrauka
Įkelta:
2024-03-23
Ko gero, mažai jau rastume tauragiškių ir aplinkinių rajono gyventojų, kurie nebūtų girdėję tokio trumpo, vos keturių raidžių darinio – TAVA. Gegužės mėnesį savo 25 metų sukaktį minėsianti Tauragės apskrities verslininkų asociacija ir toliau aktyvi, iniciatyvi ir, tarsi, nauja. Nauja, nes nuolat atsinaujinanti, sulaukianti naujų narių, ieškanti ir skleidžianti idėjas, vis dar nestokojanti  jaunatviško maksimalizmo, nors jau įgijusi ir pakankamai patirties.
Nuotrauka
ignitis
Įkelta:
2024-01-19
Tarptautinė žaliosios energetikos bendrovė „Ignitis renewables“ tęsia paramą šalia atsinaujinančios energetikos parkų gyvenančioms bendruomenėms Lietuvoje – skyrė 247 tūkst. eurų. Tai yra tris kartus daugiau nei prieš metus. Šia parama per 2024 m. pasinaudos Tauragės, Mažeikių, Jurbarko, Klaipėdos ir Kretingos rajonų bendruomenės gyvenamajai aplinkai bei infrastruktūrai gerinti, edukacinėms veikloms organizuoti.
Nuotrauka
jagaine
Tauragės rajono savivaldybės nuotrauka
Įkelta:
2024-01-10
Sulaukusi didelio susidomėjimo ir inovatyvių sprendimų iš verslo, Ekonomikos ir inovacijų ministerija skelbia papildomą kvietimą, kuriuo siekiama skatinti aplinkai palankių produktų arba technologijų sukūrimą ir diegimą. Kvietimas skirtas ne pramonės sektoriuose veikiančiam smulkiajam ir vidutiniam verslui, kuriančiam ir diegiančiam žaliąsias inovacijas – įmonės galės pasinaudoti iki 50 tūkst. eurų parama.
Nuotrauka
VERSLO
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-12-21
Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, kad gyventojai jau gali įsigyti verslo liudijimus 2024 metams. Norintys tęsti veiklą kitais metais turi pateikti naujus prašymus įsigyti verslo liudijimą, t. y. turimi 2023 m. liudijimai nėra pratęsiami. Veiklą planuojantiems vykdyti pirmosiomis kitų metų dienomis verslo liudijimus rekomenduojama įsigyti iš anksto, nelaukiant paskutinės metų dienos. Patogiausia tai padaryti per Mano VMI.
Nuotrauka
verslas
Įkelta:
2023-12-15
 Siekiant sudaryti galimybę Lietuvos įmonėms tapti inovatyvesnėms, o jų darbuotojams – kelti savo kvalifikaciją, smulkiojo ir vidutinio verslo atstovai kviečiami pasinaudoti finansavimu, skirtu mažų, labai mažų ir vidutinių įmonių (MVĮ) darbuotojų įgūdžių ugdymui ar jų persikvalifikavimui. Iš viso tam planuojama paskirstyti 7,5 mln. eurų, o didžiausia galima finansavimo suma vienam projektui siekia 100 tūkst. eurų.
Nuotrauka
SAV
Įkelta:
2023-12-04
Kitąmet Lietuvoje pradės veikti smulkiojo verslininko sąskaita, kuri palengvins veiklą savarankiškai dirbantiesiems. Ji kuriama remiantis gerąja užsienio šalių patirtimi ir atsižvelgus į individualią veiklą vykdančių asmenų poreikius – numatoma automatizuoti finansų tvarkymą. Kaip rodo atlikta apklausa, net 75 proc. apklaustų savarankiškai dirbančių asmenų pasinaudotų šia priemone.
Nuotrauka
nuotrauka
Juozo Petkevičiaus nuotrauka
Įkelta:
2023-11-21
Tauragės apskrities verslininkų asociacijos (TAVA) nariai, partneriai, bičiuliai lapkričio 16-ąją rinkosi į tradicinį renginį – praėjusių metų geriausių įmonių apdovanojimus. Vakaro, kuriame pasidžiaugta įmonių pasiekimais, linkėta sėkmės plėtojant verslus, pakilią nuotaiką kūrė Artūro Noviko džiazo mokyklos vokalinė grupė „Jazz Island“.  
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2023-10-09
Savivaldybės taryba rugsėjo posėdyje patvirtino fiksuoto dydžio pajamų mokestį už veiklos rūšis, kuriomis gali būti verčiamasi turint verslo liudijimą ir lengvatų, taikomų gyventojams, įsigyjantiems verslo liudijimus 2024 metais vykdomai veiklai vykdyti, dydžius. Verslo liudijimai kitąmet kils 20 proc., už kai kurias veiklas išlieka simbolinis 1 euro mokestis, nesikeičia ir lengvatų dydžiai. 
Nuotrauka
5zydintyslinkejimai
Autorės nuotrauka
Įkelta:
2023-09-16
Rugpjūčio 30-ąją Stoties gatvėje duris atvėrė dar vienas gėlių salonas „Žydintys linkėjimai“, tačiau šiek tiek kitoks – parduodami ir vintažiniai daiktai. Tauragiškė Kristina Kuisienė gėlių versle dirba jau per 10 metų, tad floristika jai tikrai ne naujiena.
Nuotrauka
bulves
Autorės nuotrauka
Įkelta:
2023-08-05
Ingrida ir Saulius Šetkai liepos pradžioje įsikūrė Centro turgaus 22-ajame kioske. Jau daugiau nei 25-erius metus Vitkaičių kaime gyvenantys ir daržoves auginantys Šetkai nusprendė išbandyti prekybą turgelyje. Karantinui pabloginus situaciją rinkoje daržovių ūkio savininkams teko rinktis – arba plėstis, arba mažinti ūkį.
Nuotrauka
vilvi
„Vilvi Group“ nuotrauka
Įkelta:
2023-07-05
Šiemet 30-metį švenčianti „Vilvi Group“, ilgą laiką garsėjusi „Vilkyškių pieninės“ vardu, pabrėžia, kokie svarbūs grupės sėkmei yra darbuotojai. Pasak įmonės vadovo Gintaro Bertašiaus, be atsakingų, darbščių, sumanių ir profesionaliai savo darbą dirbančių žmonių tikrai nebūtų pasisekę įveikti per visą verslo istoriją tekusių sunkumų. Tik žmonėms reikia dėkoti, kad jokie iššūkiai nesutrukdė „Vilvi Group“ nuolat augti, atsinaujinti, tobulėti.
Nuotrauka
paliokai
Autorės nuotrauka
Įkelta:
2023-06-17
Sartininkuose gyvenantys Viktorija ir Simonas Paliokai, nors abu turi darbus, randa laiko daug kruopštumo reikalaujančiam pomėgiui  – lauko vazonų gamybai. Šį pomėgį sutuoktiniai atrado netikėtai – Viktorijai nusprendus pasigaminti vazoną sau.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2023-05-13
Žygaičių seniūnijos Balčių kaime, Linos ir Tomo Budrikų šeimos sode, vaikštinėja mūsų kraštuose ne itin įprasti gyvūnai – alpakos. Šie švelnūs gyvūnai ilgais elegantiškais kaklais, didelėmis akimis, ilgomis blakstienomis, grakščiomis kojomis ir įspūdingais skleidžiamais garsais sužavi tikrai ne vieną. Važiuodami pro šalį žmonės neretai stabteli jais pasigrožėti. Auginti alpakas šeima pradėjo dėl papildomo uždarbio – parduoti galima ne tik alpakas, bet ir iš jų vilnos verpiamus siūlus. Vis dėlto alpakos suteikia ir daug džiaugsmo – jos labai smalsios, emocingos ir švelnios, visada smagu su jomis leisti laisvalaikį ir stebėti natūralią jų gyvenseną. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2023-05-01
Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) primena, kad pernai transporto priemonę ar nekilnojamojo turto (NT) objektą pardavę gyventojai iki gegužės 2 d. turi sau užduoti keletą klausimų ir įsivertinti, ar dėl šių sandorių jie turi pareigą teikti pajamų mokesčio deklaraciją bei sumokėti gyventojų pajamų mokestį (GPM), ar ne. VMI duomenimis, šiemet pajamų deklaracijų laukiama iš maždaug 175 tūkst. gyventojų, kurie pernai pardavė minėtą turtą – apie 45 proc. tai jau padarė.
Nuotrauka
Autorės nuotrauka
Autorės nuotrauka
Įkelta:
2023-04-30
Maždaug septynerius metus internetu drabužiais prekiavusios seserys Erika ir Ieva Geštautaitės pagaliau ryžosi įgyvendinti svajonę – atidaryti fizinę parduotuvę. Praėjusią savaitę Spaustuvės gatvėje senelių name duris atvėrusi su artimųjų pagalba įkurta „Aprangos studija“ jau laukia pirkėjų.
Nuotrauka
tava
Linos Buchlickajos-Lauciuvienės nuotrauka
Įkelta:
2023-03-23
Prieš keletą dienų įvyko Tauragės apskrities verslininkų asociacijos (TAVA) ataskaitinis rinkiminis susirinkimas. Išrinkta nauja TAVA taryba, Marius Jucikas perrinktas antrajai asociacijos vadovo kadencijai.
Nuotrauka
kings
„Kings“ feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2023-02-24
Restoranas „Kings“, įsikūręs Vytauto gatvėje, pakeitė šeimininkus – dabar jis priklauso UAB „Šaukštelis“, valdančiai „Šaukštelio studiją“ ir „Gurmanų studiją“. Kelioms dienoms uždarytas atnaujinimui, jau šiandien atveria duris.