„Tele2“ pasiūlymas: įsigykite išmanųjį įrenginį dabar, mokėkite po 3 mėn.
Įkelta:
2020-05-12
Nuotrauka

Šalyje užsitęsus karantino laikotarpiui, „Tele2“ siūlo itin patrauklias sąlygas išmaniesiems įrenginiams įsigyti. Išsirinkti išmanųjį telefoną, planšetę ar kompiuterį galite jau dabar, o mokėsite už jį vėliau. Pasiūlymu galima pasinaudoti operatoriaus salonuose ir internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.

„Sudėtingu karantino laikotarpiu ir taip gausu įvairių išlaidų, todėl norėdami padėti, suteiksime galimybę įsigyti trokštamą mobilųjį telefoną, nešiojamąjį kompiuterį ar kitą išmanųjį įrenginį dabar, o pradėti už jį mokėti tik po 3 mėn.“, –  sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Įrenginių įmokų atostogos

Reaguodami į dabartinę situaciją, „Tele2” siūlo neatidėlioti darbui ar laisvalaikiui reikalingų išmaniųjų įrenginių įsigijimo – įsigiję juos jau dabar, mėnesines įmokas už telefoną galėsite pradėti mokėti tik po 3 mėn. nuo sutarties pasirašymo datos.

Pasiūlymas galioja pasirašius 24 mėn. naują sutartį arba pratęsiant esamą sutartį su visais pokalbių planais ir perkant telefoną arba „Laisvo interneto“ planais bei perkant kompiuterį, planšetę ar kitą pasirinktą išmanųjį įrenginį. Paslaugų sutartis bus aktyvuojama iškart, pasirašius sutartį.

Mėnesines įmokas bus galima pradėti mokėti tik nuo ketvirtojo sutarties mėnesio. Nutraukus paslaugų sutartį, nutrūks ir įrangos sutartis (klientui reikės sumokėti likusią sumą už įrangą).

Taip pat šiuo metu galimas greitas, nemokamas ir bekontaktis įrenginių pristatymas į namus.

Nuolaidos mobiliesiems telefonams

Svajojantiems įsigyti naują išmanųjį telefoną, dabar itin palankus metas tai padaryti. Be palankių įrenginių įsigijimo sąlygų, daugybei mobiliųjų telefonų iš plataus „Tele2” asortimento šiuo metu taikomos ir itin patrauklios nuolaidos.

Pasiūlymais pasinaudoti turėtų suskubti „Apple“ gerbėjai. Didžiausia, net 320 Eur nuolaida su 24 mėn. sutartimi šiuo metu taikoma ypač ryškų, 5,8 colių įstrižainės „Super Retina“ ekraną ir prabangaus dizaino plieninį korpusą turinčiam, 64 GB vidinės atminties „iPhone XS“ telefonui. Kaina be sutarties mokant visą sumą iškart – 739 Eur (kaina ne akcijos metu – 1059 Eur).

Ypatingi pasiūlymai paruošti ir norintiems įsigyti spalvingąjį „iPhone Xr“ bei daugelio jau pamėgtus „iPhone 7“ arba „iPhone 8“ išmaniųjų modelius.

Sutaupys ir tie, kurie pasiūlymo laikotarpiu pasirinks „Samsung“ išmaniuosius. Šiuo metu itin gera kaina galima įsigyti populiarius „Galaxy S10”, „Galaxy S10+”, „Galaxy S20” ir kitus pamėgtus „Samsung“ mobiliųjų telefonų modelius. Išskirtinis pasiūlymas taikomas ir unikaliam besilankstantį stiklinį ekraną ir aukščiausios kokybės kamerą turinčiam „Galaxy Z Flip” telefonui su 256 GB vidine atmintimi. Užsisakius šį išmanųjį jau dabar, dovanojamas net 12 mėn. draudimas.

Naujieji „Tele2” pasiūlymai turėtų sudominti ir „Huawei“ fanus. Svajojantys apie „P30 Pro“ modelį dabar šį itin lengvą, vos 165 gramus sveriantį, ryškių spalvų išmanųjį su 128 GB vidine atmintimi, 24 mėn. sutartimi įsigyti gali net 220 Eur pigiau. Kaina be sutarties – 579 Eur (kaina ne akcijos metu – 799 Eur).

Nuolaida taikoma ir „Huawei P Smart 2019“, kurį verta rinktis ieškantiems lengvesnio bei kompaktiškesnio telefono modelio. Jis ne tik lengvai susidoros su visomis kasdienėmis užduotimis, bet ir nustebins savo intuityvumu bei kokybiška kamera. Be šių telefonų, specialūs pasiūlymai taikomi ir dar septyniems skirtingiems „Huawei“ modeliams.

Paruošti ir 5 „Xiaomi“ gamintojo pasiūlymai. Pavyzdžiui, ieškantiems galingo bei užduotis greitai vykdančio telefono, patiks „Redmi 8T“ modelis su 64 GB atmintine. Šį, keturguba galine kamera papildytą, ir „Snapdragon 655“ procesorių turintį bei išskirtiniu dizainu pasižymintį telefoną šiuo metu galima įsigyti už itin patrauklią kainą.

Nuolaidos planšetėms ir kompiuteriams

Be lanksčių įsigijimo sąlygų, papildomos nuolaidos su sutartimi šiuo metu taikomos ir įvairių gamintojų planšetiniams bei nešiojamiesiems kompiuteriams.

Jei kaip tik planavote įsigyti planšetę, rinktis tikrai yra iš ko – viliojantys pasiūlymai paruošti „Apple“, „Samsung“ ir „Huawei“ gamintojų planšečių modeliams.

Tuo tarpu nešiojamiesiems kompiuteriams šiuo metu taikomos nuolaidos su sutartimi siekia net iki 420 Eur. Įsigyjant kompiuterį su 24 mėn. sutartimi, tokia nuolaida taikoma „Apple Macbook Air 13” (2019) lengvam, spalvingam ir intuityviam kompiuterio modeliui su 256 GB vidine atmintimi. Nors šis kompiuteris itin lengvas, bet kartu ir labai galingas – jame veikia aštuntos kartos „Intel Core i5” procesorius, kuris padeda susidoroti su visomis užduotimis. Kaina be sutarties – 1099 Eur (kaina ne akcijos metu – 1519 Eur).

Ieškantiems patikimo, lengvo ir lankstaus kompiuterio modelio, sudomins „Lenovo Essential V130 15.6 FHD“ kompiuteris, kurį su 24 mėn. sutartimi dabar įsigysite net 50 Eur pigiau. Plačiu 15,6 colių įstrižainės ekranu ir lengvumu (vos 1,8 kg) išsiskiriantis modelis sukurtas taip, kad taptų ištikimiausiu jūsų pagalbininku. Šio modelio ekranas lankstosi net 180 laipsnių kampu, todėl nešiojamuoju kompiuteriu naudositės taip, kaip jums patogiausia. Kaina be sutarties – 399 Eur (kaina ne akcijos metu – 449 Eur).

Šiuo metu ypač gera kaina siūloma ir populiariai žaidimų konsolei „Sony Playstation PS4 Slim 500 GB“. Aukštos kokybės konsolę dabar galima įsigyti su 40 Eur nuolaida. Pasiūlymas galioja perkant konsolę su 24 mėn. sutartimi. Konsolės kaina be sutarties – 309 Eur (kaina ne akcijos metu – 349 Eur).

Daugiau informacijos apie akciją sužinosite https://tele2.lt/privatiems/akcijos/nemokek-tris-menesius, „Tele2“ salonuose arba paskambinę telefonu 117.

Įrenginiams papildomai taikomas vienkartinis laikmenos mokestis. Akcijos laikas bei įrenginių kiekis –  riboti.

Užs. Nr. 22

Nuotrauka
pastas
Įkelta:
2022-01-20
„Sodra“ perskaičiavo ir sausį jau moka padidintas senatvės ir kitas socialinio draudimo pensijas. Šiais metais jos buvo apskaičiuotos pagal naują principą. Į namus jas pristatys paštininkai. Tačiau kaimo vietovėse dėl netikslių duomenų pensijų išdavimas kai kuriems gavėjams gali sutrikti.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2021-12-12
„Čigonas sutiktas kaip priklauso!“ – juokiasi Vilma, vadinanti save Čigono merga. Mat augalų interjerui, kaktusų ir sukulentų parduotuvė „Čigono daržas“, iki šiol veikusi tik internete, fizinę parduotuvę Tauragėje atidarė būtent tą dieną, kai Pilies aikštėje – beje, matomoje per parduotuvės langą, – iškilmingai įžiebta kalėdinė eglė.
Nuotrauka
a
Lietuvos pašto nuotrauka
Įkelta:
2021-11-17
Lietuvos paštas informuoja, kad dėl pandemijos avialinijų, kuriomis keliauja ir pašto siuntos, skrydžių skaičius vis dar neatsistatė į įprastą režimą ir į kai kurias šalis siuntos keliauja ilgiau. Tarp tokių šalių – Kanada, JAV, Naujoji Zelandija, Australija, Jungtinė Karalystė. Nors iki švenčių dar daugiau nei mėnuo, atsižvelgiant į situaciją, šventiniais siuntiniais į užsienį rekomenduojama pasirūpinti kuo anksčiau, o vėliausias laikas juos išsiųsti, kad gavėjus  jos pasiektų dar iki švenčių, yra paskutinės lapkričio dienos.
Nuotrauka
tralas
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-11-17
Sudarytas sąrašas šalių iš kurių Lietuva importuoja daugiausiai naudotų automobilių: pirmąsias vietas dalinasi Vokietija, JAV, Belgija, Nyderlandai ir Danija. „carVertical“ atliko tyrimą, kurio metu buvo siekiama išsiaiškinti, iš kokių šalių naudoti automobiliai atvyksta į Lietuvą.  
Nuotrauka
Onija
Įkelta:
2021-11-12
Ar yra tekę atsidurti tokioje situacijoje, kai prireikus supakuoti dovaną tenka nueiti ir nubėgti net į keletą parduotuvių norint rasti reikiamų priemonių: vienoje pavyko rasti tinkamą maišelį, kitoje – juostelę, trečioje – šilkinio popieriaus ar popieriaus drožlių? Man teko. Kaip teko ir nusivilti, kad šilkinio popieriaus atspalvis visiškai netiko prie maišelio spalvos, bet pasirinkimo neturėjau, nes prekių nei palyginti, nei suderinti galimybių nebuvo. Džiaugiausi bent tuo, kad turiu fantazijos ir dovaną supakavau laiku. 
Nuotrauka
verslas
„Tauragės žinių“ archyvo asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-11-08
Nuo metų minimali alga kils iki 730 eurų. Taip nutarė vyriausybė. Smulkusis verslas Tauragėje tokį sprendimą pasitinka planuodamas branginti savo produkciją, o kai kurie kalba ir apie užsidarymą. 
Nuotrauka
k
Autorės nuotrauka
Įkelta:
2021-10-25
Batsiuvys basas, o kriaučius – be kepurės. Alvytei Lenortavičienei, batsiuve dirbančiai jau 23-ejus metus, jis posakis netinka: batai – jos silpnybė. Sako turinti jų be galo daug. O tarsi netyčia atrastas darbas jai patinka – sako, visų pirma todėl, kad pati sau ponia.
Nuotrauka
a
„Bekono“ feisbuko paskyros nuotrauka
Įkelta:
2021-10-18
Specializuota mėsos gaminių parduotuvė „Bekonas“, prieš pusmetį įsikūrusi prie „Maximos“ Gedimino gatvėje, jau turi „brolį“ Gargžduose. Jos savininkas Vilius Stumbra sustoti neketina: jo planuose – sparti tolesnė plėtra. 
Nuotrauka
a
Švietimo ir informavimo kampanijos „Jokio skirtumo“ autorių nuotrauka
Įkelta:
2021-10-12
Į Tauragę atkeliavo Neįgaliųjų reikalų departamento inicijuotos kampanijos „Jokio skirtumo“ simbolis – bendravimo suolelis. Jis ne tik gali prisitaikyti prie skirtingų žmonių poreikių, bet ir ragina miestiečius prisėdus pasikalbėti apie verslumą. Kaip sako iniciatyvos autoriai, jokio skirtumo su negalia ar be – gebėjimą imtis ekonominės veiklos gali turėti bet kuris iš mūsų.
Nuotrauka
raimos nuotrauka
Įkelta:
2021-10-10
Kiekvienais metais spalio 4 dieną minima Pasaulinė gyvūnų diena, skirta pagerbti visus pasaulio gyvūnus bei skatinti humanišką elgesį su jais. Augintiniais ne tik malonu rūpintis, jie ir patys teigiamai veikia savo šeimininkus. Tuo įsitikinęs Linas Grigalavičius, kuriam gyvūnai tapo ne tik viso gyvenimo meile, bet ir įkvėpė savam verslui.
Nuotrauka
Autorės nuotrauka
Įkelta:
2021-10-09
​​​​​​​Gėlių salonas Šilalės gatvėje pavadintas „Gėlių baru“, tačiau neapsirikite – svaigaus gėrimo čia niekas neįpils. Užtat čia rasite daugybę nuostabių augalų ir juos puoselėjančią jo savininkę – 24-erių Samantą Venckutę. Visai kitos profesijos mokslus baigusi mergina, įkurdama gėlių saloną, tvirtina ieškojusi erdvės kūrybai, savęs realizacijai. Ir tai, panašu, jai labai neblogai sekasi – gėlių salonas išties išskirtinis, traukiantis akį neįprastais augalais ir jų kompozicijomis, širdžiai mielomis interjero detalėmis. O prie iškabos sudėti ryškiaspalviai moliūgai rėkte rėkia – čia dirba kūrybiškas, stereotipų nesupančiotas žmogus. 
Nuotrauka
raimos nuotrauka
Įkelta:
2021-10-02
Tauragėje duris atveria dar vienas restoranas – Gedimino ir J. Tumo-Vaižganto gatvių sankryžoje įsikūrė „Jazz Pizza & Grill“, prie kurio įkūrimo ranką pridėjo ir italas virtuvės šefas Gian Luca Demarco. Į iškilmingą restorano atidarymą tauragiškiai kviečiami šeštadienį, nuo 15 valandos.
Nuotrauka
sulčių spaudykla
Autorės nuotrauka
Įkelta:
2021-09-27
Pasak sulčių spaudimu užsiimančių verslininkų, šiemet skubančių spausti sultis mažiau nei ankstesniais metais. Kalta sausra. Kai kurie nesitiki, jog iš anksti nukritusių obuolių sultys bus skanios, tad tokiu derliaus realizavimu nesirūpina. Nors, kita vertus, dar nėra pats sulčių spaudimo įkarštis – kai kurie obuoliai dar noksta ir eilės prie sulčių spaudyklų, tikėtina, dar nusidrieks. „Tauragės žinios“ pakalbino vienus populiariausių sulčių spaudėjų Tauragės rajone: „Du obuoliukus“ ir Kęsčių bendruomenės atstovą Remigijų Šiaudvytį.
Nuotrauka
verslo liudijimas
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-09-25
Trečiadienį savivaldybės taryba nustatė, kiek kitąmet teks mokėti už verslo liudijimus. Politikai pritarė, kad jie kainuotų tiek pat, kiek ir užpernai, prieš pandemiją. 
Nuotrauka
a
 Autorės nuotrauka
Įkelta:
2021-08-25
Prieš keletą metų viena prabangiausių uogų laikytų šilauogių šiemet, ko gero, paskanavo kiekvienas. Dėl karštos vasaros jų gausu, tad kainos nesikandžioja. O ką reiškia auginti šią iš Šiaurės Amerikos kilusią uogą mūsų šalyje? Prieš penkerius metus sodyboje įveistos uogos Eglės ir Mariaus Jankauskų šeimai derlių dovanoja trečius metus. Hektaro plote rinkti uogas įdarbinta ir šeima, ir kaimynai. 
Nuotrauka
Autovežis
Įkelta:
2021-08-17
Lietuvos statistikos departamentas pradeda skelbti, kokią dalį konkrečiose įmonėse sudaro nuo koronaviruso galimai imunizuoti darbuotojai. Pasiskiepijusių darbuotojų skaičiai įmonėse ir įstaigose labai įvairūs: tarp daugiausia pasiskiepijusių (ar persirgusių, besitestuojančių) darbuotojų) patenka medicinos, ugdymo įstaigos, vangiai skiepijasi tarptautiniais pervežimais užsiimančių įmonių darbuotojai. Tiesa, jų reikalaujama kas savaitę privalomai testuotis. Šiose įmonėse įtampos daugiausia.
Nuotrauka
a
Margaritos Rimkutės nuotrauka
Įkelta:
2021-08-14
„Fortūną“ daugelis tauragiškių prisimena kaip vietą, kurioje patyrė begalę gerų emocijų: čia virė sportinės aistros, skambėjo populiariausia muzika. Yra koncertavęs netgi Selas, o jis bet kur nekoncertuoja. Panašu, kad dabar garbingoje „Fortūnos“ istorijoje dedamas taškas – pastatas parduodamas.
Nuotrauka
Nuoma
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-08-12
Vyriausybė trečiadienį pritarė Ekonomikos ir inovacijų ministerijos pasiūlymui, kad smulkiesiems prekybininkams ir kitiems individualią veiklą vykdantiems verslininkams subsidijų forma būtų kompensuojamos ir su patalpų nuoma ir jų eksploatavimu susijusių išlaidos. Iki šiol tokią paramą galėjo gauti tik juridiniai asmenys.
Nuotrauka
Sąvartynas
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-08-10
Su klimato kaita ir neigiamu žmogaus pėdsaku susijusios nelaimės visame pasaulyje linksniuojamos bene kasdien: Vokietijoje – žmonių gyvybes nusinešantys potvyniai, Sibire – liepsnojantys miškai. Gyventojų nuomone, kasdienybėje aplinkai ir klimatui labiausiai kenkia nerūšiuojamos šiukšlės ir plastikiniai maišeliai – rodo reprezentatyvi bendrovės „Spinter tyrimai“ atlikta apklausa.
Nuotrauka
„Senamiesčio apartamentai“
TAVA nuotrauka
Įkelta:
2021-08-08
​​​​​​​Prieš keletą metų Tauragės centre viešbutį „Senamiesčio apartamentai“ įkūręs žinomas krašto verslininkas Tadas Alijošius COVID-19 pandemiją, sustabdžiusią apgyvendinimo, turizmo ir pramogų verslus, vadina apmąstymo laikotarpiu. Jis teigia, kad vis daugiau žmonių atranda turizmą Lietuvos viduje, keliauja po šalį, o kadangi jo įkurtas viešbutis sulaukė nemenko pripažinimo, svečių netrūksta. Dėl to vyro galvoje verda planai plėstis. Jau nupirktos tam reikalingos patalpos.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-08-03
Prieš penkerius metus pirmąjį jūros gėrybių restoraną „Selfish Bistro“ su šeima Vilniuje, o vėliau ir Kaune atidaręs tauragiškis Renatas Vainius verslo plėsti nenustoja – įmonės „Polita“ vadovas džiaugiasi šiais metais Palangoje, Žvejų gatvėje, įkurtu restoranu.  Tarp norinčių pušų apsuptyje pasimėgauti jūros gėrybėmis susirenka ir nemažai tauragiškių – šiuos sostinėje jau 18 metų gyvenantis verslininkas stengiasi pakalbinti, o pasididžiavimas sparčiai modernėjančia gimtąja Taurage neblėsta. 
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-27
Ko reikia, kad dvi namų šeimininkės ryžtųsi imtis verslo? Drąsos, kruopštumo, noro užsidirbti ir  šiek tiek gyvenime patirto vargo. Būtent tuo pasižymi neseniai valymo paslaugas pradėjusios teikti Ieva ir Rūta, dirbančios „Jūsų namų fėja“ vardu. Kol vaikai darželyje, dvi mažamečių mamos pluša šveisdamos jų klientų kalkėmis apleistas vonios plyteles, riebalais aptukusias virykles ir už gautus pinigėlius svajoja įsigyti nuosavus namus savo šeimoms. O sekasi joms puikiai: pasirodo, valymo paslaugų verslo niša mūsų mieste – dar neužpildyta.