Klaipėdos teritorinės muitinės Panemunės kelio posto pareigūnai fiksuoja tabako ir vaistinių preparatų gabenimo tvarkos pažeidimus
Įkelta:
2024-01-22
Nuotrauka
kontrabanda
Aprašymas

Cigarečių kontrabanda 

,
Nuotrauka
kontrabanda
Aprašymas

64 str. 1d. Viršijo leistina gabenti vaistu kieki be gydytojo pažymos

,
Nuotrauka
kontrabanda
Aprašymas

Kramtomojo tabako kontrabanda

,
Nuotrauka
kontrabanda
Aprašymas

208 str. 1d. Vaistu kontrabanda

Į Lietuvos Respubliką iš Rusijos Federacijos Kaliningrado srities atvykstantys asmenys tabako gaminius ir vaistinius preparatus nesėkmingai bando nuslėpti nuo muitinės pareigūnų.  Klaipėdos teritorinės muitinės Panemunės kelio poste dirbantys pareigūnai pastebi, kad nuo metų pradžios pagausėjo smulkių tabako gaminių ir vaistų kontrabandos atvejų. Per pirmas tris šių metų savaites fiksuoti ne tik du tabako gaminių, vienas vaistų kontrabandos, bet ir  trys vaistų gabenimo iš trečiųjų šalių taisyklių pažeidimo atvejai.

Muitinės pareigūnai primena, kad už padarytus teisės aktų pažeidimus gresia administracinė atsakomybė, užtraukianti baudą bei neteisėtai gabenamų prekių konfiskavimas.

Lietuvos Respublikos valstybinę sieną pėsčiųjų taku iš Rusijos Federacijos Kaliningrado srities kirtęs Tadžikistano Respublikos pilietis muitinės pareigūnams žodžiu deklaravo jokių prekių ir daiktų negabenantis. Visgi pareigūnai patikrinę asmens kelioninį krepšį, jame tarp asmeninių daiktų aptiko 920 gramų nedeklaruoto kramtomojo tabako. Prekės gabentos kontrabandos būdu, siekiant išvengti muitinės kontrolės.

Apgauti muitinės pareigūnų nepavyko ir Kirgizijos Respublikos piliečiui. Asmuo į Lietuvos Respubliką taip pat pėsčiomis atkeliavo iš Kaliningrado srities. Nors muitininkams jis žodžiu deklaravo jokių draudžiamų prekių negabenantis, pareigūnai, atlikę detalų tikrinimą, asmens kelioniniame krepšyje rado paslėptus 6 pakelius cigarečių CAMEL su Kirgizijos Respublikos banderolėmis ir 36 vnt. cigarečių CAMEL ne pakeliuose. 

Asmenims už kontrabandą ir ES sankcijų pažeidimus surašyti Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų protokolai.

Kontrabanda per valstybės sieną bandyta gabenti ir vaistinius preparatus. Lietuvos Respublikos pilietė 17 nedeklaruotų pakuočių įvairių pavadinimų vaistinių preparatų buvo paslėpusi po kelnėmis ir palaidinuke. Už vaistinių preparatų kontrabandą pilietei surašytas Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų protokolas.

Dar trims asmenims Tadžikistano Respublikos, Kazachstano Respublikos ir Latvijos Respublikos piliečiams – muitinės pareigūnai surašė protokolus dėl vaistinių preparatų gabenimo iš trečiosios šalies į Lietuvos Respubliką taisyklių pažeidimo.

Muitinės pareigūnai primena, vykstant iš trečiosios šalies į Lietuvos Respubliką, be gydytojo pažymos leidžiama įvežti asmeninėms reikmėms ne daugiau kaip 10 vaistinių preparatų pakuočių per kalendorinį mėnesį.

 

 

 

Tadžikistano Respublikos pilietis 39 pakuotėmis viršijo leistinų gabenti be gydytojo pažymos vaistinių preparatų kiekį, Kazachstano Respublikos pilietis – 34 pakuotėmis,  Latvijos Respublikos pilietė – 7 pakuotėmis. Šias neteisėtai gabentas prekes muitinės pareigūnai sulaikė teisės aktų nustatyta tvarka.

Nuotrauka
Dingo
Įkelta:
prieš 20 valandų
Balandžio 13 d. iš namų, Šilutėje, išėjo 22 metų Mantas Margelis ir iki šiol negrįžo. Vaikinas liekno kūno sudėjimo, apie 175 cm ūgio, šviesių trumpų plaukų, vilkėjo pilkos spalvos sportines kelnes ir džemperį, avėjo juodos spalvos sportinius batus.
Nuotrauka
Policija
Įkelta:
2024-04-08
Policijos pareigūnai nuo 2024 m. balandžio4 d. iki 6 d. vykdė prevencinę priemonę vairuotojų veiklos, nesusijusios su vairavimu (naudojimasis mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant, kai neturima laisvų rankų įrangos), privalomų saugos priemonių (saugos diržų, saugos šalmų, vaikams skirtų specialių sėdynių (prisegimo sistemų) naudojimo kontrolę.
Nuotrauka
policija
Policijos nuotraukos
Įkelta:
2024-03-28
Kiekvienų metų pavasarį Lietuvos policijos įstaigos organizuoja atvirų durų dienas. Šio renginio tikslas – supažindinti abiturientus su policijos pareigūno profesija bei informuoti apie studijų, mokymosi ir karjeros galimybes.
Nuotrauka
narkotikai
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2024-03-23
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams įkliuvo narkotinių medžiagų platintojas ir pirkėjas. Kratų metu, jų namuose, rastos ir paimtos įvairios narkotinės bei psichotropinės medžiagos, įranga ir priemonės joms fasuoti, grynieji pinigai, galimai gauti iš nusikalstamos veikos.
Nuotrauka
teismas
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2024-03-18
Tauragės apylinkės teismas priėmė sprendimą, kuriuo įpareigojo buto savininkę įsileisti rangovą ir užbaigti daugiabučio namo modernizacijos darbus, o buto savininkei nevykdant įpareigojimo, leido rangovui patekti į būtą be jos leidimo bei atlikti buto langų pakeitimo, buto šildymo sistemos vamzdynų, radiatorių, vandentiekio ir kitus bendro naudojimo objektų modernizacijos darbus.  
Nuotrauka
auto
Lietuvos policijos nuotraukos
Įkelta:
2024-03-18
Policijos pareigūnai  kovo11-17 d. vykdė prevencinę priemonę vairuotojų veiklos, nesusijusios su vairavimu (naudojimasis mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant, kai neturima laisvų rankų įrangos), privalomų saugos priemonių (saugos diržų, saugos šalmų, vaikams skirtų specialių sėdynių (prisegimo sistemų) naudojimo kontrolę.
Nuotrauka
cigaretės
Lietuvos policijos nuotraukos
Įkelta:
2024-03-16
Kovo 13 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai, turėdami informacijos, kad vyras, gimęs 1976 m., sodyboje, Šilutės r., Žemaičių Naumiestyje, laiko akcizais apmokestinamas prekes ir jomis disponuoja, atliko kratą.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2024-03-13
Policijos pareigūnai nuo 2024 m. kovo 4 d. iki 6 d. vykdė prevencinę priemonę pavojingo ir chuliganiško vairavimo, manevravimo, lenkimo, kur tai draudžiama daryti, važiavimo per sankryžas, šviesoforo signalų paisymo kontrolę, kurios metu nustatė 16 pažeidimų (Tauragė – 8, Šilalė – 2, Šilutė - 6). Pažeidėjams surašyti administracinio nusižengimo protokolai pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 420 str.
Nuotrauka
mantija
Įkelta:
2024-03-08
Generalinės prokuratūros Viešojo intereso gynimo skyriaus prokurorai kreipėsi į Tauragės apylinkės teismą su civiliniais ieškiniais dėl daugiau negu 33 tūkst. eurų, kaip nepagrįstai išmokėtų Šilutės rajono tarybos nariams Steponui Kazlauskui ir Algirdui Gečui, grąžinimo į Šilutės rajono savivaldybės biudžetą. Taip pat šią savaitę dėl galimai aplaidaus finansinės apskaitos tvarkymo ir organizavimo bei piktnaudžiavimo pareikšti įtarimai Pagėgių savivaldybės tarybos nariui Remigijui Špečkauskui.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2024-03-07
2024 m. kovo 3 d. apie 9.30 val. iš namų, Tauragėje, K. Donelaičio g., baltos spalvos automobiliu ,,Peugeot 307“ išvyko Algirdas Dienas, gimęs 1986 m. ir iki šiol negrįžo.
Nuotrauka
mergaite
Įkelta:
2024-03-01
Šiandien, 2024 m. kovo 1 d., apie 9.00 val. iš namų, Šilutės r., Kukorų k., išėjo ir negrįžo 14- metė Emilija Kolberkytė.
Nuotrauka
sukciai
Įkelta:
2024-02-23
Vyriausioji rinkimų komisija rinkėjams nesiuntinėja SMS žinučių su nuorodomis ir kvietimu pasirašyti už Prezidento rinkimuose kandidatuojančius asmenis.
Nuotrauka
sukciai
Įkelta:
2024-02-22
Įspėjame gyventojus apie sukčių platinamas apgaulingas SMS žinutes. Jose teismo vardu prisidengę sukčiai praneša, esą žinutę gavusiam asmeniui reikia atvykti į konkretų teismą, o detalesnės informacijos siūloma ieškoti paspaudus žinutėje esančią aktyvią nuorodą. Žinutės turinys priverčia sunerimti ir spausti nuorodą, kuri nuveda į sukčių naudojamą netikrą interneto svetainę. Dažniausiai pagrindinis sukčių tikslas – išvilioti asmens duomenis ar gauti informaciją, susijusią su Jūsų internetine bankininkyste.
Nuotrauka
dinges
Įkelta:
2024-02-19
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško į užsienį dirbti išvykusio ir be žinios dingusio Vaido Sitniko, gimusio 1993 m.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2024-02-14
Chuliganiškas vairavimas yra Kelių eismo taisyklių pažeidimas už kurį transporto priemonės vairuotojui gresia ne tik piniginė bauda, bet ir teisių atėmimas. Vienas iš dažniausiai daromų vairuotojų pažeidimų yra kai išvažiuojama į priešpriešinę eismo juostą ir nesilaikoma Kelių eismo taisyklių nustatytos lenkimo tvarkos.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2024-02-13
2024 m. sausio – vasario mėn. Šilutės rajone, Žemaičių Naumiesčio ir Katyčių seniūnijose, iš statybvietėse dirbusių ekskavatorių bei sunkvežimių, išlaužus kuro bakų spynas buvo pavogtas didelis kiekis dyzelinio kuro. Pasigesta ir įvairių statybos įrankių.