Loterijos bilietas atvėrė vartus į kalėjimą
Įkelta:
2023-01-29
Nuotrauka
kalejimas
Nuotraukos autorius:
Asociatyvi unsplash.com nuotrauka

Septynis kartus už sukčiavimą, vagystes, fizinio skausmo sukėlimą teistas O. F. niekaip negali atsikratyti senų įpročių. Pernai metų gruodį vyriškis vėl žengė per Tauragės apylinkės teismo durų slenkstį išklausyti dar vieną nuosprendį.

Bylos duomenimis, O. F.  praėjusiais metais, naktį iš birželio 24-osios į 25-ąją, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, iš gyvenamojo namo kieme stovėjusio neužrakinto automobilio ,,Nissan“ pagrobė 520 eurų.

Nukentėjusysis ikiteisminio tyrimo metu teigė, kad automobilis priklauso jo mamai. Tą naktį, kai buvo įvykdyta vagystė, jis transporto priemonę pastatė namo kieme, automobilio neužrakino. Vaikinas su draugais buvo pirtyje ūkiniame pastate ir nepastebėjo vagišiaus, o tai, kad piniginėje neliko pinigų ir kartu su jais buvusio loterijos bilieto, pamatė ryte, kai būdamas Klaipėdoje, norėjo atsiskaityti parduotuvėje. Nukentėjusysis sakė, kad metaliniai pinigai iš piniginės nedingo. Vaikinas apie vagystę pranešė tėčiui bei policijos pareigūnams. Tėtis, apžiūrėjęs namų valdą, pastebėjo, kad po nakties buvo palikti praviri varteliai sklypo gale, nors dažniausiai jie būna uždaryti. 

Kaltinamasis O. F. savo kaltę pripažino. Vyras nurodė, kad naktį, būdamas neblaivus, išėjo pasivaikščioti po miestą. Kaltinamasis pamatė viename kieme stovintį automobilį ir spontaniškai nusprendė jį apšvarinti. Automobilio durelės buvo atrakintos. Kaltinamasis automobilyje rado piniginę, kurią atidaręs pamatė pinigus. Jis kartu iš piniginės pasiėmė ir loterijos bilietą. Piniginę vyriškis padėjo į vietą ir pasišalino iš kiemo. 

Vyras kiek vėliau patikrino parduotuvėje loterijos bilietą, už kurį gavo 3 eurus. 

Būtent loterijos bilietas ir tapo siūlo galu ikiteisminį tyrimą atlikusiems kriminalistams. Sužinoję, kad tarp pavogtų daiktų yra ir loterijos bilietas, pareigūnai nustatė, koks konkrečiai bilietas buvo pavogtas bei ar jis nebuvo patikrintas. Paaiškėjo, kad buvo. Peržiūrėjus vienos parduotuvės vaizdo įrašą viename jų buvo pastebėtas ir nustatytas O. F.

„Kaltinamasis padarė nesunkų tyčinį nusikaltimą. Jo atsakomybę lengvinanti aplinkybė, kad jis pripažįsta padaręs nusikaltimą ir nuoširdžiai gailisi. Atsakomybę sunkinančia aplinkybe pripažintina tai, kad nusikalstamą veiką padarė neblaivus ir tai turėjo įtakos nusikalstamos veikos padarymui. <...> Atsižvelgiant į tai, kad kaltinamasis naują nusikalstamą veiką padarė turėdamas neišnykusį teistumą už tyčinę nusikalstamą veiką ir neatlikęs paskirtos bausmės, dėl to jis yra nusikaltimų recidyvistas, todėl už padarytą naują nusikalstamą veiką jam skiriama laisvės atėmimo bausmė“, – nuosprendyje pažymėjo teisėja Raimonda Pauparienė.

O. F. pripažintas kaltu dėl vagystės, teismas nusprendė jam paskirti 9 mėnesių laisvės atėmimo bausmę. Kadangi nuteistasis prisipažino įvykdęs nusikaltimą, šis terminas sumažintas iki 6 mėnesių. 

 

Nuotrauka
Dingo
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-03-18
Tauragės apskrities policija informuoja sulaukę pranešimo dėl dingusio asmens.
Nuotrauka
akistata
Asociatyvi Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-03-18
Už narkotikų platinimą prieš Tauragės apylinkės teismą stojo anksčiau neteistas tauragiškis R. G., vienoje miesto bendrovėje dirbantis vairuotoju-ekspeditoriumi. Į teisiamųjų suolą sėdo ir anksčiau neteista, netekėjusi bedarbė E. V., kuri, iš vyriškio paėmusi narkotikus, už juos atsilygino intymiomis paslaugomis.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2023-03-17
Klaipėdos apygardos teismas apeliacine tvarka išnagrinėtoje baudžiamojoje byloje dėl pasikėsinimo išžaginti nepilnametę, jos seksualinio prievartavimo bei nesunkaus sveikatos sutrikdymo priėmė nuosprendį, kuriuo iš dalies patenkino nukentėjusiųjų ir prokuroro apeliacinius skundus. Apeliacinės instancijos teismas pakeitė pirmosios instancijos teismo nuosprendį ir skyrė vaikinui 5 metų laisvės atėmimo bausmę, jos vykdymą atidėjo 3 metams ir paskyrė auklėjamojo poveikio priemonę – elgesio apribojimą 12 mėnesių, per šį laikotarpį įpareigojo mokytis arba dirbti, uždraudė be šios poveikio priemonės vykdymą kontroliuojančių institucijų žinios keisti gyvenamąją vietą, įpareigojo nevartoti alkoholinių gėrimų.  Teismas patvirtino nukentėjusiųjų ir nuteistojo susitarimą dėl turtinės ir neturtinės žalos atlyginimo.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2023-03-17
Praėjusios paros policijos įvykių suvestinėje pranešama apie eismo įvykį, kurio metu nukentėjo keleivė.
Nuotrauka
teism
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2023-03-16
Klaipėdos apygardos prokuratūros prokuroras teismui su kaltinamuoju aktu perdavė baudžiamąją bylą, kurioje viena Tauragėje registruota krovinių pervežimo įmonė, jos buvęs direktorius bei ten dirbanti buhalterė kaltinami mokesčių vengimu teikiant neteisingus duomenis apie pajamas bei apgaulingu apskaitos tvarkymu. Skaičiuojama, kad bendra galimai išvengtų mokesčių suma siekia daugiau nei 166 tūkst. eurų.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2023-03-15
Tauragės apskrities policija informuoja apie vienoje įmonėje įvykdytą vagystę.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2023-03-15
Marijampolės apskrities policija informuoja apie dvi iš Jurbarko rajono savivaldybėje esančių globos namų išėjusias ir negrįžusias paaugles.
Nuotrauka
reidas
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-03-14
Praėjusią savaitę, kovo 6–12 d., policijos pareigūnai vykdė privalomų saugos priemonių (saugos diržų, saugos šalmų, vaikams skirtų specialių sėdynių (prisegimo sistemų) naudojimo kontrolę. Priemonės metu Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamojoje teritorijoje išaiškinti 67 Kelių eismo taisyklių pažeidimai.
Nuotrauka
Policija
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-03-13
Sausio 12-ąją Tauragės apylinkės teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimus smurtu prieš draugę išgirdo anksčiau už fizinio skausmo sukėlimą ir pasipriešinimą valstybės tarnautojui teistas A. P. Tiek vyriškis, tiek jo auka smurto faktą neigė. Vis dėlto jų versija, neva sumušta moteris pati susižalojo, subliuško prieš pareigūnų ir liudytojos žodžius bei ekspertų išvadas. 
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-03-13
Policijos pareigūnai gerindami eismo saugumą ir mažindami daromus Kelių eismo taisyklių pažeidimus, kovo 10 d. nuo 18.30 val. iki kovo 11 d. 2.30 val. vykdė sustiprintą eismo dalyvių kontrolę. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas neblaivių vairuotojų kontrolei.
Nuotrauka
Įkelta:
2023-03-13
Tauragės apskrities policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl automobilio vagystės.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2023-03-10
Tauragės apskrities policija informuoja, kad vasario 23-ąją vyras, gimęs 1978 m., VĮ „Regitra“ darbuotojams pateikė galimai melagingą informaciją siekiant įgyti teisę vairuoti.
Nuotrauka
degtine
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-03-09
Kovo 8 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai tikrindami gautą informaciją apie neteisėtai laikomą naminę degtinę, atliko patikrinimą vyro, gimusio 1975 m., namuose, Tauragėje.
Nuotrauka
akistata
Asociatyvi unsplash.com nuotrauka
Įkelta:
2023-03-07
Tauragės apylinkės teisme anksčiau neteistas K. K. prisiminė savo nuotykius, patirtus gruodžio mėnesį, kai jis sėdo prie vairo neblaivus. Kelionę jis baigė pusnyje. Už tai jam teks sumokėti solidžią baudą.