Nuteisti broliai, pagaliu talžę vyrą
Įkelta:
2022-11-19
Nuotrauka
policija
Aprašymas

Asociatyvi „Tauragės žinių“ nuotrauka

Tauragės apylinkės teismas spalio pradžioje paskelbė nuosprendį dviem vyrams, kurie išgertuvių metu puolė muštis.

Nukentėjusysis pasakojo, kad praėjusių metų rugpjūčio 7-ąją grįžęs iš darbo pasiėmė alaus ir nuėjo pas pažįstamą į sodą. Jiedviem begeriant netrukus prisijungė broliai A. G. ir R. G. Šie, teigė jis, jį ir sumušė, nors nežinia dėl ko. 

Broliai į šį klausimą atsakė jau teisme. Kaltinamasis R. G. teigė, kad su nukentėjusiuoju jau anksčiau buvo susiginčijęs, tiesa, ne akis į akį, o telefonu. Tad vyriškiai išgėrę prisiminė senas nuoskaudas, kilo konfliktas, peraugęs į muštynes. 

Nukentėjusysis pasakojo, kad pajutęs smūgį į veidą suklupo. Vėliau jis buvo išvestas į lauką, čia prieš jį vėl naudotas smurtas. Vyras buvo mušamas pagaliu per galvą. Nukentėjusysis kalbėjo pajutęs smūgį į galvą 3 kartus. Apie tai, kas vyko po suduotų smūgių, jis teigė nepamenantis.

Netoli gyvenanti moteris teisme pasakojo, kad apie 22 val. išgirdo kažką beldžiant į duris. Tarpduryje pasirodė nepažįstamas vyras sužalota galva, jis prašė iškviesti greitąją medicinos pagalbą. Moteris iš sužalotojo išgirdo, kad jis prašytis pagalbos bėgo ten, kur matė degančias šviesas. Kadangi nukentėjusysis buvo kruvinas, kiti žmonės bijojo jį įsileisti.

Nukentėjusiojo pažįstamas, pas kurį vyko išgertuvės, teisme liudijo, kad R. G. kumščiu nukentėjusiajam „užmetė į veidą“, nors neva prieš tai jokio konflikto nebuvo. Liudytojas teigė, kad R. G. su nukentėjusiuoju išėjo į lauką, jokių grumtynių nevyko, pagalio niekas neturėjo. Sodo savininkas nurodė tuo metu buvęs lovoje ir jokio triukšmo negirdėjęs. Tiesa, vėliau pasirodė specialiosios tarnybos. Po medikų apžiūros nukentėjusysis grįžo namo  sumuštas, jo galva buvo subintuota. 

Atvykę policijos pareigūnai ėmė aiškintis įvykio aplinkybes bei pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Abu kaltinamieji teisme neneigė savo kaltės, nukentėjusiojo atsiprašė, o šis jiems atleido.

A. G. ir R. G. jau anksčiau buvo bausti administracine tvarka už įvairius administracinius nusižengimus, buvo teisti. 

Teisėja Virgina Pankauskienė nuosprendyje akcentavo, kad bausmės tikslai bus pasiekti skyrus laisvės atėmimo bausmę ją atidedant, nes esą yra pakankamas pagrindas manyti, kad A. G. ir R. G. supranta padarytos nusikalstamos veikos pavojingumą ir kritiškai vertina savo elgesį, pripažįsta kaltę, nukentėjusiojo atsiprašė ir su juo susitaikė, po nusikalstamos veikos padarymo savo elgesiu siekia įrodyti, kad ateityje nedarys kitų nusikaltimų.

Abiem nuteistiesiems skirtas laisvės atėmimas 6 mėnesiams bausmę atidedant 1 metams ir įpareigojant per visą bausmės  atidėjimo laikotarpį dirbti arba registruotis Užimtumo tarnyboje bei neišvykti už gyvenamosios vietos miesto (rajono) ribų be nuteistojo priežiūrą vykdančios institucijos leidimo.

 

Nuotrauka
Dingo
Įkelta:
prieš 1 dieną
Balandžio 13 d. iš namų, Šilutėje, išėjo 22 metų Mantas Margelis ir iki šiol negrįžo. Vaikinas liekno kūno sudėjimo, apie 175 cm ūgio, šviesių trumpų plaukų, vilkėjo pilkos spalvos sportines kelnes ir džemperį, avėjo juodos spalvos sportinius batus.
Nuotrauka
Policija
Įkelta:
2024-04-08
Policijos pareigūnai nuo 2024 m. balandžio4 d. iki 6 d. vykdė prevencinę priemonę vairuotojų veiklos, nesusijusios su vairavimu (naudojimasis mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant, kai neturima laisvų rankų įrangos), privalomų saugos priemonių (saugos diržų, saugos šalmų, vaikams skirtų specialių sėdynių (prisegimo sistemų) naudojimo kontrolę.
Nuotrauka
policija
Policijos nuotraukos
Įkelta:
2024-03-28
Kiekvienų metų pavasarį Lietuvos policijos įstaigos organizuoja atvirų durų dienas. Šio renginio tikslas – supažindinti abiturientus su policijos pareigūno profesija bei informuoti apie studijų, mokymosi ir karjeros galimybes.
Nuotrauka
narkotikai
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2024-03-23
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams įkliuvo narkotinių medžiagų platintojas ir pirkėjas. Kratų metu, jų namuose, rastos ir paimtos įvairios narkotinės bei psichotropinės medžiagos, įranga ir priemonės joms fasuoti, grynieji pinigai, galimai gauti iš nusikalstamos veikos.
Nuotrauka
teismas
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2024-03-18
Tauragės apylinkės teismas priėmė sprendimą, kuriuo įpareigojo buto savininkę įsileisti rangovą ir užbaigti daugiabučio namo modernizacijos darbus, o buto savininkei nevykdant įpareigojimo, leido rangovui patekti į būtą be jos leidimo bei atlikti buto langų pakeitimo, buto šildymo sistemos vamzdynų, radiatorių, vandentiekio ir kitus bendro naudojimo objektų modernizacijos darbus.  
Nuotrauka
auto
Lietuvos policijos nuotraukos
Įkelta:
2024-03-18
Policijos pareigūnai  kovo11-17 d. vykdė prevencinę priemonę vairuotojų veiklos, nesusijusios su vairavimu (naudojimasis mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant, kai neturima laisvų rankų įrangos), privalomų saugos priemonių (saugos diržų, saugos šalmų, vaikams skirtų specialių sėdynių (prisegimo sistemų) naudojimo kontrolę.
Nuotrauka
cigaretės
Lietuvos policijos nuotraukos
Įkelta:
2024-03-16
Kovo 13 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai, turėdami informacijos, kad vyras, gimęs 1976 m., sodyboje, Šilutės r., Žemaičių Naumiestyje, laiko akcizais apmokestinamas prekes ir jomis disponuoja, atliko kratą.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2024-03-13
Policijos pareigūnai nuo 2024 m. kovo 4 d. iki 6 d. vykdė prevencinę priemonę pavojingo ir chuliganiško vairavimo, manevravimo, lenkimo, kur tai draudžiama daryti, važiavimo per sankryžas, šviesoforo signalų paisymo kontrolę, kurios metu nustatė 16 pažeidimų (Tauragė – 8, Šilalė – 2, Šilutė - 6). Pažeidėjams surašyti administracinio nusižengimo protokolai pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 420 str.
Nuotrauka
mantija
Įkelta:
2024-03-08
Generalinės prokuratūros Viešojo intereso gynimo skyriaus prokurorai kreipėsi į Tauragės apylinkės teismą su civiliniais ieškiniais dėl daugiau negu 33 tūkst. eurų, kaip nepagrįstai išmokėtų Šilutės rajono tarybos nariams Steponui Kazlauskui ir Algirdui Gečui, grąžinimo į Šilutės rajono savivaldybės biudžetą. Taip pat šią savaitę dėl galimai aplaidaus finansinės apskaitos tvarkymo ir organizavimo bei piktnaudžiavimo pareikšti įtarimai Pagėgių savivaldybės tarybos nariui Remigijui Špečkauskui.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2024-03-07
2024 m. kovo 3 d. apie 9.30 val. iš namų, Tauragėje, K. Donelaičio g., baltos spalvos automobiliu ,,Peugeot 307“ išvyko Algirdas Dienas, gimęs 1986 m. ir iki šiol negrįžo.
Nuotrauka
mergaite
Įkelta:
2024-03-01
Šiandien, 2024 m. kovo 1 d., apie 9.00 val. iš namų, Šilutės r., Kukorų k., išėjo ir negrįžo 14- metė Emilija Kolberkytė.
Nuotrauka
sukciai
Įkelta:
2024-02-23
Vyriausioji rinkimų komisija rinkėjams nesiuntinėja SMS žinučių su nuorodomis ir kvietimu pasirašyti už Prezidento rinkimuose kandidatuojančius asmenis.
Nuotrauka
sukciai
Įkelta:
2024-02-22
Įspėjame gyventojus apie sukčių platinamas apgaulingas SMS žinutes. Jose teismo vardu prisidengę sukčiai praneša, esą žinutę gavusiam asmeniui reikia atvykti į konkretų teismą, o detalesnės informacijos siūloma ieškoti paspaudus žinutėje esančią aktyvią nuorodą. Žinutės turinys priverčia sunerimti ir spausti nuorodą, kuri nuveda į sukčių naudojamą netikrą interneto svetainę. Dažniausiai pagrindinis sukčių tikslas – išvilioti asmens duomenis ar gauti informaciją, susijusią su Jūsų internetine bankininkyste.
Nuotrauka
dinges
Įkelta:
2024-02-19
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško į užsienį dirbti išvykusio ir be žinios dingusio Vaido Sitniko, gimusio 1993 m.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2024-02-14
Chuliganiškas vairavimas yra Kelių eismo taisyklių pažeidimas už kurį transporto priemonės vairuotojui gresia ne tik piniginė bauda, bet ir teisių atėmimas. Vienas iš dažniausiai daromų vairuotojų pažeidimų yra kai išvažiuojama į priešpriešinę eismo juostą ir nesilaikoma Kelių eismo taisyklių nustatytos lenkimo tvarkos.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2024-02-13
2024 m. sausio – vasario mėn. Šilutės rajone, Žemaičių Naumiesčio ir Katyčių seniūnijose, iš statybvietėse dirbusių ekskavatorių bei sunkvežimių, išlaužus kuro bakų spynas buvo pavogtas didelis kiekis dyzelinio kuro. Pasigesta ir įvairių statybos įrankių.