Be teisių ir valstybinių numerių važiavęs vyriškis įkliuvo dar ir neblaivus
Įkelta:
2022-09-24
Nuotrauka
alkotesteris
Nuotraukos autorius:
Tauragės apskrities policijos nuotrauka

Išgėręs alaus Tauragėje gyvenantis V. D. panoro linksmybių. Šios baigėsi areštinėje.

Liepos 6-osios vakarą pareigūnų dėmesį patraukė motorolerio vairuotojas. Ne be reikalo – jis ne tik važiavo transporto priemone be valstybinių numerių, bet ir be vairuotojo pažymėjimo bei būdamas girtas. Tauragės apylinkės teisme rugpjūčio 16-ąją jis išgirdo baudžiamąjį įsakymą.

Įtariamasis V. D. ikiteisminio tyrimo metu pareigūnams aiškino, kad vairuotojo pažymėjimo neturi ir niekada nėra jo turėjęs. Jis teigė, kad įvykio vakarą, kai jau buvo tamsu, važiavo motoroleriu pas savo draugą, kuris gyvena Pagėgiuose.

Kaltinamasis prisipažino važiavęs iš namų būdamas neblaivus. Įvažiavęs į Pagėgius už nugaros jis pastebėjo švyturėlius. V. D. sakė supratęs, kad jį stabdo policijos pareigūnai. 

Pareigūnai patikrino kaltinamojo blaivumą alkotesteriu ir pirmo pūtimo metu nustatė 1,86 prom. girtumą, o antro – 2,02. 

Vairuotojas buvo sulaikytas ir pristatytas į laikinojo sulaikymo patalpas, o motoroleris nuvežtas į saugojimo aikštelę. 

Pareigūnai pastebėjo, kad motoroleris be valstybinių numerių. V. D. aiškino, kad šią transporto priemonę už 250 eurų jis pirko prieš 2 dienas – rado internete skelbimą, paskambino nurodytu telefono numeriu, nuvyko į numatytą vietą. Jis teigė motorolerį pirkti nuvažiavęs autobusu, o grįžo jau vairuodamas naująjį pirkinį. Teisme V. D. aiškino, kad jokių pirkimo-pardavimo dokumentų nepildė. Vyriškis prisipažino žinojęs, kad tas motoroleris negali dalyvauti eisme, kadangi yra neregistruotas, be valstybinių numerių, be draudimo ir neatlikta techninė apžiūra. Jis negalėjo atsakyti ir į klausimą, iš ko tiksliai pirko transporto priemonę, nes esą pardavėjo nepažįsta. 

Teisme vairuotojui buvo primintos ir ankstesnės nuodėmės – 2020 m. jis jau buvo teistas už tai, kad vairavo automobilį būdamas neblaivus. Tąkart byla buvo baigta baudžiamuoju įsakymu, jam paskirta bauda ir uždrausta vairuoti transportą 3 metus.  

Tauragės apylinkės prokuratūros prokuroras Egidijus Žylius teisme pasiūlė kaltinamajam skirti 6 mėn. intensyvią priežiūrą nustatant pareigą būti namuose nuo 22 val. iki 6 val. Teismas tenkino prokuroro prašymą. 

 

Nuotrauka
muitine
Įkelta:
prieš 13 valandų
Apie muitinę daugelis žmonių žino tikrai nepakankamai. Visgi, tarptautinių siuntų patikrinimas yra labai svarbus procesas, norint apsaugoti tiek aplinką, tiek pačius Lietuvos gyventojus. Šioje srityje muitinė atlieka išties didelį vaidmenį. Taigi – ką žinoti svarbiausia? Koks yra muitinės vaidmuo kovojant su neteisėta prekyba?
Nuotrauka
policija reidas
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-11-28
Policijos pareigūnai gerindami eismo saugumą ir mažindami daromus Kelių eismo taisyklių pažeidimus, lapkričio 27 d. Tauragėje vykdė prevencinę priemonę, kurios metu ypatingą dėmesį skyrė neblaivių vairuotojų kontrolei.
Nuotrauka
nuotrauka
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-11-24
Tauragės apskrities policija praneša apie smurto protrūkį Pagėgių savivaldybėje.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2023-11-21
Lapkričio 21 d. rytą policijoje vėl registruojami pranešimai apie gaunamus elektroninius laiškus (anglų kalba), kuriuose grasinama susprogdinti pastatus ar prileisti nuodingų dujų į patalpas. Iš viso iki 9 val. šalyje buvo gauti 28 laiškai, daugiausiai jų gavo mokyklos ir gimnazijos.
Nuotrauka
teisetvarka
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-11-20
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai lapkričio 18 d. pradėjo ikiteisminius tyrimus dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-11-16
Trečiadienį Tauragės rajone rastas artilerijos sviedinys, praneša Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departament​​​​​​​as.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-11-10
Penktadienį Tauragės rajone įvyko nelaimė. Kaip informavo Policijos departamentas, lapkričio 10 d., apie 16 val. 40 min., Tauragės r., ties Antegluonio k., automobilis partrenkė ir mirtinai sužalojo dviračiu važiavusį vyrą. Aplinkybės tikslinamos.
Nuotrauka
nuotrauka
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-11-09
Skaudūs eismo įvykiai, kai žūsta ar yra sužeistų žmonių, įvyksta kai vairuotojai nesilaiko Kelių eismo taisyklių. Dažniausias pažeidimas yra kai vairuotojas išvažiuoja į priešpriešinę eismo juostą ir nesilaiko Kelių eismo taisyklių nustatytos lenkimo tvarkos, pranešime rašo Tauragės apskrities policija.
Nuotrauka
nuotrauka
Tauragės apskrities policijos feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2023-11-08
Policijos pareigūnai, gerindami eismo saugumą ir mažindami daromus Kelių eismo taisyklių pažeidimus, lapkričio 1–4 d. vykdė sustiprintą eismo dalyvių kontrolę. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas neblaivių vairuotojų kontrolei. Taip pat pareigūnai stebėjo, kaip eismo dalyviai dėvi atšvaitus bei šviesą atspindinčius elementus tamsiuoju paros metu.
Nuotrauka
policija
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-11-06
Sekmadienį į Tauragės apskrities policiją dėl užpuolimo kreipėsi 45-erių metų vyras.
Nuotrauka
policija reidas
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-11-03
Policijos pareigūnai, užtikrindami eismo saugumą ir mažindami eismo įvykių skaičių, lapkričio mėnesį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamojoje teritorijoje vykdys prevencines priemones.
Nuotrauka
namine degtine
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-10-23
Spalio 20 d. apie 11 val. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai turėdami informacijos apie galimai vykdomą nusikalstamą veiką, atliko kratą Šilalės rajone, Pajūrio seniūnijoje, Dapkiškės kaime, esančioje sodyboje.