Sulaikytas dėl vagystės vyriškis apsivogė ir apsaugos stebėjimo poste
Įkelta:
2022-07-29
Nuotrauka
vagis
Aprašymas

Vagišius buvo sulaikytas. Asociatyvi pexels.com nuotrauka

 

Kad reikia saugotis vagių, prekybos centrų apsaugos darbuotojams jokia naujiena. Tačiau vienos parduotuvės apsaugininkai, sulaikę vagišius, po kurio laiko suprato, kad ir patys buvo apvogti – iš stebėjimo posto nugvelbta banko kortelių. Anksčiau už žmogaus laikymą nelaisvėje bei plėšimą teistam O. L. birželio 17-ąją Tauragės apylinkės teisme paskelbtas nuosprendis.

Į teismą nukeliavusi istorija prasidėjo praėjusių metų balandžio 2-ąją, kai vienoje parduotuvių apsaugos darbuotojas per vaizdo stebėjimo kameras išvydo, jog vyriškis ir kartu su juo buvusi moteris, įėję į persirengimo kabiną, įsineša prekių, o iš kabinos išeina be jų. Kilo įtarimas, kad galbūt vykdoma vagystė. Tiek moteris, tiek vyras buvo sulaikyti, iškviesti policijos pareigūnai. 

Kaip prisiminė apsaugos darbuotojas, vyras, iš pradžių sėdėjęs ant kėdės, atsistojo ir judėjo patalpoje. Kai policijai buvo perduoti vagys, maždaug po 15 minučių apsaugos darbuotojai suprato, kad stebėjimo poste nebėra dviejų saugomų banko kortelių, kurias netyčia prekybos centre paliko kiti pirkėjai. Kadangi joks pašalinis asmuo  į apsaugos postą nebuvo įėjęs, apsaugos darbuotojai suprato, kad tai sulaikytų asmenų darbas. Nedelsdami jie peržiūrėjo vaizdo kamerų įrašus ir pamatė, kaip sulaikytas vyriškis ištiesia ranką į lentyną, kurioje buvo laikomos banko kortelės, po to jas įsikiša į kišenę. Apie kortelių vagystę iš karto buvo informuota policija.

Bylos duomenimis, O. L. korteles slėpė batuose. Būtent juose apžiūros metu pavogtas korteles surado ir paėmė apie tai informuoti policijos pareigūnai.

Teisme korteles pavogti bandęs O. L. sakė, kad vogti sugalvojo spontaniškai, anksčiau to neplanavo. Vyras aiškino, kad jam reikėjo pinigų, kadangi tuo metu išgyveno abstinenciją po narkotikų vartojimo. Jis tikino besigailintis tokio savo poelgio.

Tauragės apylinkės teismo teisėjas Vaclovas Jurjonas O. L. pripažino kaltu dėl kėsinimosi įvykdyti vagystę ir skyrė jam galutinį 4 mėnesių laisvės atėmimą,bausmės vykdymą atidedant metams ir įpareigojant bausmės atidėjimo laiku dirbti arba registruotis Užimtumo tarnyboje bei neišvykti už gyvenamosios vietos ribų be nuteistojo priežiūrą vykdančios institucijos leidimo.

 

Nuotrauka
policija reidas
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Policijos pareigūnai, užtikrindami eismo saugumą, spalio mėnesį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamojoje teritorijoje vykdys prevencines priemones.
Nuotrauka
teismas
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2022-10-02
Praėjusiais metais po skyrybų per 6,2 tūkst. nepilnamečių liko gyventi su vienu iš tėvų, rodo Statistikos departamento pateikti duomenys. Nutrūkus santuokai, vaiko neauginantis tėvas arba mama privalo prisidėti prie atžalos išlaikymo. Tačiau tokią pareigą vykdo ne visi. Už tai gresia net teistumas. Tuo galėjo įsitikinti ir anksčiau neteistas N. A., kurio atžvilgiu Tauragės apylinkės teismas rugpjūčio 17-ąją paskelbė nuosprendį. 
Nuotrauka
smurtas
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2022-10-01
Prieš šeimos narius smurtaujantys asmenys – dažniausiai vyrai – net ir pripažindami kaltę įvairiais būdais mėgina sušvelninti situaciją, pavyzdžiui, pradeda aiškinti, kad smūgio būta ne tokio ir stipraus. O kartu gyvenančios jų aukos ir pačios ima keisti parodymus. Būtent taip nutiko rugpjūčio 17-ąją Tauragės apylinkės teisme išnagrinėtoje byloje dėl sugyventinio smurto prieš moterį.
Nuotrauka
vagyste
Asociatyvi freepik.com nuotrauka
Įkelta:
2022-09-28
Lauksargių seniūnija viešai praneša apie bandymą įsibrauti į automobilį daugiabučio kieme ir ragina saugoti savo turtą. Policijos atstovai praneša, kad iki rugsėjo apskrityje registruotos 27 vagystės iš automobilių. 
Nuotrauka
kanapės
Įkelta:
2022-09-26
Tauragės apskrities policija informuoja apie patikrinimo metu automobilyje „Peugeot 206“ rastą galimai narkotinę medžiagą.
Nuotrauka
reidas
Šiaulių apskrities policijos feisbuko paskyros nuotrauka
Įkelta:
2022-09-26
Naują savaitę Šiaulių ir Tauragės apskričių policijos pareigūnai pradėjo suvieniję jėgas. Patikrinta per 1200 vairuotojų – šeši iš jų buvo neblaivūs.
Nuotrauka
teismas
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2022-09-25
Neblaivus prie vairo sėdęs ir avariją sukėlęs Vladas L. ne tik neteko vairuotojo pažymėjo, bet ir turės gerokai patuštinti kišenę. Tauragės apylinkės teismas rugpjūčio 3-ąją paskelbtu baudžiamuoju įsakymu jį nuteisė už sukeltą avariją, kurioje buvo sužalota moteris.
Nuotrauka
Įkelta:
2022-09-23
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM informacijoje apie ekstremalius įvykius, išvykimus, gaisrus pranešama apie ketvirtadienį Oplankio kaime rastą karo laikų sprogmenį.
Nuotrauka
teism
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2022-09-23
Rugsėjo 21-ąją Tauragės apylinkės teismas (Šilutės rūmai) A. G., smurtavusiam prieš mažametį posūnį, paskyrė subendrintą vienerių metų laisvės atėmimo bausmę, jos vykdymą atidėdamas vieneriems metams. Vyras taip pat įpareigotas nevartoti psichiką veikiančių medžiagų bei keturis mėnesius dalyvauti smurtinį elgesį keičiančiose programose.
Nuotrauka
dingo
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-09-19
Tauragės apskrities policija praneša apie Šilutėje iš namų išėjusią ir negrįžusią moterį. Prašo ją mačiusių ar žinančių moters buvimo vietą informuoti pareigūnus.