Tūkstančius kilometrų įveikęs keturračių entuziastas po smūgio Tauragėje paniro į komą
Įkelta:
2022-01-09
Nuotrauka
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Nuotraukos autorius:
Asociatyvi pexels.com nuotrauka

Po Lietuvą keturračiu keliauti mėgusio vyro gyvenimas po apsilankymo Tauragėje pasikeitė visam laikui. Čia jis patyrė avariją, kurioje buvo itin sunkiai sužalotas. Praėjusių metų gruodžio mėnesį Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį avarijos kaltininkei K. K., kurios vairuojamas automobilis parbloškė keturračio vairuotoją, po avarijos panirusį į savaitę trukusią komą. 

Bylos duomenimis, praėjusių metų gegužės 14-ąją, 20.10 val., važiuodama Tauragės miesto Tremtinių gatve, K. K. automobiliu „Citroen C5“ įvažiavo į sankryžą, besiribojančią su pagrindine Stoties gatve. Automobilis nesustojo ir nepraleido pagrindiniu keliu iš dešinės pusės atvažiavusio keturračio motociklo, kurį vairavo nukentėjusysis. Transporto priemonės susidūrė. Keturračio vairuotojui medikai nustatė sunkų sveikatos sutrikdymą. Kaip paaiškėjo ligoninėje, vyrui susiformavo kraujosruva pakaušio srityje, lūžo smilkinys, atsirado kraujosruvų po galvos smegenų minkštaisiais dangalais. Lūžo ir keli šonkauliai, mentės. 

Automobilio vairuotoja K. K. kalta prisipažino ir paaiškino, kad tuo metu vyko kartu su savo drauge, privažiavusi sankryžą esą automobilį pristabdė, bet prieš įvažiuodama į sankryžą visiškai jo nesustabdė. Moteris teigė, kad žvalgėsi į vieną pusę, į kitą, matė vieną automobilį, artėjantį jos link Stoties gatve, tačiau įvertinusi situaciją nusprendė, kad pravažiuos, ir įvažiavo į pagrindinį kelią. Tuo metu į ją lėkusio keturračio vairuotoja nepastebėjo. K. K. aiškino, kad tuo metu švietė saulė ir ją akino, tai neva trukdė pamatyti atvažiuojantį keturratį. Kaltinamoji teigė pajutusi smūgį į dešinę automobilio pusę. Kai ji išlipo iš automobilio, pamatė ant asfalto gulintį vyrą. 

Šalia avarijos kaltininkės sėdėjusi draugė teigė, kad keturračio vairuotojas buvo be sąmonės, tiesa, jo akys buvusios kiek pramerktos, tačiau į nieką nereagavo. Vyriškis, teigė liudininkė, nedėvėjo šalmo. Įvykio vietoje netrukus sustojo kitas automobilis, iš jo išlipę žmonės atskubėjo padėti. Viena moteris ant gatvės gulėjusiam vyrui nuo galvos nuėmė movą, atitraukė megztinio užtrauktuką. Keturračio vairuotojui iš kairės ausies bėgo kraujas. Netrukus atvyko iškviesti medikai. 

Nukentėjusysis teisme liudijo, kad dėl patirtos galvos traumos savaitę buvo komos būsenos. Iki šiol jis teigė pamenantis tik vienintelį dalyką, kuris nutiko įvykio dieną, – važiuodamas iš Klaipėdos į Švėkšną pakeliui sustojo įsipilti kuro. Nukentėjusysis negalėjo prisiminti, nei kaip atvyko į Tauragę, nei kas joje nutiko. 

Po eismo įvykio avarijos kaltininkė bendravo su nukentėjusio žmona ir iš jos sužinojo apie vyro būklę. K. K. atsiprašė, su nukentėjusiuoju susitaikė ir gailėjosi dėl padarytos nusikalstamos veikos.

Į avarijos vietą atvykę policijos pareigūnai nustatė, kad K. K. buvo blaivi. 

Dėl to, kad nukentėjusysis ir kaltinamoji susitaikė, teismas nusprendė pastarąją atleisti nuo baudžiamosios atsakomybės. K. K. vyrui jau buvo atlyginusi per 7,7 tūkst. eurų neturtinės žalos iš 20 tūkst. eurų, kuriuos sutiko sumokėti. Be to, pasirašyta taikos sutartimi K. K. įsipareigojo atlyginti ir 3 tūkst. eurų bylinėjimosi išlaidų nukentėjusiajam.

Nukentėjusiojo žmona pasakojo, kad jos vyras itin mėgo keturračiu keliauti po Lietuvą. Jis net buvo sukūręs feisbuke grupę, kurioje skelbdavo apie įvairias aplankytas vietas. Prieš avariją, anot jos, vyras per Lietuvą buvo nukeliavęs per 100 tūkst. kilometrų, o tą dieną, kai įvyko lemtingas susidūrimas, turėjo įveikti dar 800 kilometrų. Apie tai, kad įvyko avarija, žmona sužinojo iš netoliese gyvenusio vyro bendražygio. Iš kur pastarasis apie įvykį sužinojo pirmiau, moteris negalėjo atsakyti.

Nuotrauka
sautuvas
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Pranešama, kad  sausio 26-ąją apie 17 val. 24 min. Šilalės rajone, Ruškos kaime, sodybos teritorijoje pareigūnai rado ir konfiskavo neteisėtai laikomas lygiavamzdis vienvamzdis šautuvas. Į laikino sulaikymo patalpą uždarytas vyras, gimęs 1971 metais.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-01-26
Tauragės apskrities policija antradienį pranešė apie Tauragės rajone įvykdytą vagystę. Skelbiama, kad sausio 23-ąją apie 20 val. 05 min. iš namų Tauragės rajono Kęsčių kaime dingo moters, gimusios 1989 m., pinigai. Padarytas nuostolis – 600 eurų. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-25
Praėjusią savaitę Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai vykdė prevencinę priemonę, skirtą užkardyti neteisėtą mobiliojo ryšio priemonių naudojimą vairuojant.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-01-25
15-metės dukros akivaizdoje susipykęs su sugyventine vyras nusprendė pastarąją „apraminti“. Tačiau jo drausminimo metodai teisėsaugai nepasirodė tinkami. Anksčiau neteistas A. G., dirbantis vienoje įmonėje santechniku, Tauragės apylinkės teisme pasakojo, kaip smurtavo prieš moterį. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-23
​​​​​​​Už neteisėtą disponavimą šaunamaisiais ginklais ir vagystę nuteistas bei kalėjimo duonos už tai ragavęs E. V. skubios pagalbos tarnybų numeriu 112 pranešė buvęs sumuštas. Tačiau atvykus pareigūnėms ir pildant dokumentus jam svarbiau tapo dar labiau prisigerti, o ne apskųsti savo skriaudėjus. Policija, žinoma, mėgino nukentėjusįjį drausminti, tačiau jis raginimų negerti nesiklausė. O galiausiai išvykus pareigūnėms sėdo girtas prie vairo ir ėmė vairuoti. Galbūt visa tai ir nebūtų išaiškėję, jeigu policija nebūtų grįžusi atgal. Tačiau įvykiai susiklostė E. V. ne itin naudinga linkme. Vyriškis prie vairo girtas sėdo pareigūnių akivaizdoje. Už tai jis praėjusių metų pabaigoje stojo prieš Tauragės apylinkės teismą. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-22
​​​​​​​Tauragės apylinkės teisme nuosprendį išgirdo jau anksčiau dėl fizinio skausmo sukėlimo bei melagingą skundą nuteista R. Š. Netekėjusi ir niekur nedirbanti moteris kaltinta tuo, jog užpuolė kitą moterį. Teismo salėje paaiškėjo, kad konfliktas užvirė dėl vyro.
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2022-01-21
Teismas patenkino Tauragės apylinkės prokuratūros prokuroro Nomedo Metrikio pareiškimą dėl proceso užbaigimo teismo baudžiamuoju įsakymu ir pripažino 43-ejų metų Pagėgių gyventoją kaltu pasinaudojus svetimu galimybių pasu. Teismo sprendimu nuteistajam paskirta dvidešimties parų arešto bausmė jos vykdymą atidedant 3 mėnesiams, konfiskuotas jo mobilusis telefonas.
Nuotrauka
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2022-01-18
Ant sukčių kabliuko užkibęs vyriškis prarado per 300 eurų. Tauragėje gyvenantis nukentėjusysis buvo apgautas dar praėjusių metų lapkričio mėnesį, tačiau į policijos pareigūnus kreipėsi tik praėjusią savaitę. 
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-01-17
„Norėjau kaip geriau, bet tik prisidariau sau problemų“, – Tauragės apylinkės teisme ištarė ne kartą už vairavimą esant neblaiviam ir vagystę teistas E. N. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-14
Penktadienį Tauragės apskrities policija pranešė apie mieste aptiktą ekskavatorių ,,Hyundai HW140-9“, kuris buvo vogtas. Paaiškėjo, kad transporto priemonę neteisėtai pasisavinę asmenys nepagalvojo apie tai, jog gali būti sekami specialiu prietaisu. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-12
Tauragės apskrities policija trečiadienį pranešė, kad sausio 10 d. apie 16 val. 20 min. mergina, gimusi 2003 m., internetiniame puslapyje rado skelbimą apie parduodamą mobilaus ryšio telefoną „iPhone X“ ir į pardavėjo sąskaitą pervedė pinigus, tačiau prekės negavo.